αυτο το σωμα μου ολο προβληματα μου δημιουργει
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 23
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    athens
    Posts
    700

    αυτο το σωμα μου ολο προβληματα μου δημιουργει

    Εχω κουραστει να τρεχω στους γιατρους ολο προβληματα εχω κ ιδιως απο τοτε που χτυπησα το 2002..με σπασμενο ποδι 3 χειρουργεια κ τα αγαπημενα μ παποθτσια δεν μπορω να τα βαλω, σπονδυλικη στηλη 1 χειρουγειο εχω σιδερα ομως π πρεπει να βγουν οταν το αποφασισω, χειρουργειο στο εντερο το οποιο με ταλαιπωρει ακομα, αργοτερα συμπτωματα στο στομαχι απο αγχος γαστροοισοφαγικη παλινδρομηση, δυσπεψια κ ατονια στο εντερο κ στην ουροδοχο κυστη γιαυτο κ χρησιμοποιω καθετηρες που σημαινει συχνε ουρολοιμω3εις κ εχω κ απωλεια ουρων στον οργασμο κατα τη διαρκεια του σεξ..
    κατα ταλλα υγιης αλλα συνεχεια εμφανιζονται τα προβληματα την προηγουμενη πεμπτη ποναγα στο λεπτο εντερο παω γιατρο κανω ακτινογραφια δεν φανηκε κατι, τωρα παλι κριση δεν παω τουαλετα ποναω τα καθρκτικα δεν με πιανουν κ περιμενω να επανελθει η λειτουργια..προσφατα μου ειπε ο δικος μου κατα τη διαρκεια του σεξ πωω τσικνα σηκω σηκω κ λεω αι στο διαολο θα πληθουμε μετα..με το φαι πολυ προσεκτικη μην μ πειρα3ει κατι, οι τσαντα μου κινητο φαρμακειο νιωθω σαν εξωγηινη ναι εχω ενα σωρο προβληματα

  2. #2
    Banned
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    athens
    Posts
    4,129
    sorry που ρωτω , αλλα τι ατυχημα ειχες? πως τα επαθες ολα αυτα?

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    athens
    Posts
    700
    τροχαιο πες..αλλα ειμαστε μια τελεια μηχανη ομως αν αλλα3ει κατι στην ισορροπια χαλανε ολα..το καλο βεβαια ειναι οτι περπαταω κ λειτουργω κ αν με δεις στο δρομο φαινομαι κανονικη αλλα δεν νιωθω καλα ιδιως με τα προβληματα στο πεπτικο

  4. #4
    Εχεις τοσα προβληματα υγειας και απατας τον δικο σου (που απο οτι καταλαβα λες οτι τον θελεις)?Ο βλακας μαλλον σε αγαπαει και για αυτο δεν του νοιαζει που εχεις τοσα προβληματα

  5. #5
    Banned
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    6,851
    elirene ξερεις καλα οτι δεν ητανε τροχαιο αυτο που επαθες, θα μπορουσες να γραψεις ξεκαθαρα τι ηταν, αλλα αφου για δικους σου λογους θες να το κρυψεις, ολα καλα. εγω αναρωτιεμαι με τοσα προβληματα υγειας που εχεις, πως μπορεις και σκεφτεσαι ακομα συνεχεια το σεξ ? μαλλον λογο ηλικιας ειναι και που δε σε ικανοποιει ο δικος σου...
    οπως και να εχει φροντισε τον εαυτο σου!

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    πωπω τι λες ρε παιδακι μου!!!!!!
    πως τα επαθες ολα αυτα σε τοσο μικρη ηλικια!!!
    προσεχε λιγο την υγεια σου, δεν ειναι αστεια αυτα
    περαστικα σου, ΠΡΟΣΕΧΕ!

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    athens
    Posts
    700
    νεο ξεκινημα γιατι να τον νοιαζει αν εγω εχω καποια προβλήματα εξαιτιας ενος ατυχηματος? δεν σ καταλαβαινω κανεις δεν θα με κανει να νιωσω μειωνεκτηκα η διαφορετικη κ οσο οποιον δεν αρεσω χεστηκα γτ δοξα το θεο αντρες υπαρχουν κ ενα σωρο σχεσεις εχω κανει ως τωρα κ δεν ειχαν προβλημα οι αντρες δεν ειναι αυτο το θεμα μας κ πιστευω ελκυονται απο μενα γτ κ χαρακτηρα εχω κ μορφωση κ εμφανηση και ναι κενο σκεφτομαι το σεξ αφου ειναι αναγκη μαλλον δεν καταλαβατε καλα εχω προβληματα που μου βαζουν εμποδια στην καθημερινοτητα και οταν εμφανιζεται κατι πονος η συμπτωμα πεφτω ψυχολογικα οπως ολος ο κοσμος αλλα δεν ειμαι αναπηρη κ οποιος με ανεχεται να φυγει απο κοντα μου και τον δικο μ μαλλον εγω τον ανεχομαι.

  8. #8
    Quote Originally Posted by ΝεοΞεκινημα View Post
    Εχεις τοσα προβληματα υγειας και απατας τον δικο σου (που απο οτι καταλαβα λες οτι τον θελεις)?Ο βλακας μαλλον σε αγαπαει και για αυτο δεν του νοιαζει που εχεις τοσα προβληματα
    με τέτοιες απόψεις θα ρίξεις την παρθένα?

    ...χμ...διόλου απίθανο.

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    athens
    Posts
    700
    καλα η παρθενα σιγουρα καποιο προβλημα εχει κ δεν εχει γ..θει στα 30..

  10. #10
    γιατι καταλαβες ποια εινα η αποψη μου? λεω οτι ειναι τυχαιρι και πρεπει να τον εκτιμα.
    Last edited by ΝεοΞεκινημα; 24-08-2011 at 15:09.

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    athens
    Posts
    700
    ναι αλλα γτ θα πρεπει να τον νοιαζει αν εχω καποιο πονο εκεινος τον εχει εγω τον εχω, στην ουσια λες οτι με ανεχεται ο τυπος, αρα θα με ανεχεται κ ο εκαστοτε που θα γνωρισω στο μελλον γτ εχω προβληματα στο πεπτικο κ στην ουροδοχο κυστη?

  12. #12
    οχι λεω οτι σε αγαπαει τοσο πολυ που δεν τον νοιαζει

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    athens
    Posts
    700
    κ με αλλους 7 τα εχω φτια3ει κ δεν τους ενοιαζε, εγραψα σημερα γτ δεν νιωθω παλι καλα με το σωμα κ με κουραζει αυτη η κατασταση..νιωθω μια θλιψη οταν μ γινονται εμποδιο οι λειτουργιες,επισης δεν ειμαι σπιτι κ αραζω πρεπει να μαι καλα για να λειτουργω στη δουλεια κ στο σπιτι μετα εχω δουλειες ψωνια γτ μενω μονη..απλα ισως εκανα λαθος γτ ειμαι πολυ ιδιαιτερη περιπτωση για να μ πειτε κατι α3ιολογο που θα μπορουσε να βοηθησει..

  14. #14
    Quote Originally Posted by ΝεοΞεκινημα View Post
    γιατι καταλαβες ποια εινα η αποψη μου? λεω οτι ειναι τυχαιρι και πρεπει να τον εκτιμα.

    όταν τον απαξιώνεις με χαρακτηρισμούς όπως "βλακας που σε αγαπάει" και της χτυπάς πως αυτός μέσα σε όλα ανέχεται και τα προβλήματα υγείας της, δεν το βλέπω και τόσο ανθρώπινο.

  15. #15
    ουτε αυτη του φερεται ανθρωπινα ενω αυτος ειναι ενταξει ατομο

Page 1 of 2 12 LastLast

Similar Threads

  1. Φοβάμαι το σώμα μου...
    By KaterinaA in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 10
    Last Post: 19-04-2011, 12:12
  2. Σε μια σχεδια μια ζωη....σε ενα σωμα!!!
    By ΟΔΥΣΣΕΙΑ in forum Συναισθηματική Υπερφαγία, Ψυχογενής Βουλιμία
    Replies: 41
    Last Post: 04-09-2010, 18:19
  3. σωμα και διατροφη
    By sunset in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 6
    Last Post: 09-07-2009, 23:12
  4. Βγαίνω απ\'το σώμα μου..
    By mstrouf in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 32
    Last Post: 31-08-2008, 00:45
  5. το σώμα μας και η κατάθλιψη
    By fly in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 14
    Last Post: 19-02-2008, 11:56

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •