ΚΟΜΠΛΕΞ!!!!!!!!!!!!!!!!
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 17 12311 ... LastLast
Results 1 to 15 of 255
  1. #1
    Banned
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    The 36th Chamber of Shaolin
    Posts
    1,983

    ΚΟΜΠΛΕΞ!!!!!!!!!!!!!!!!

    Με αφορμη τα τελευταια γεγονοτα και την σαπια νοοτροπια που επικρατει σε ορισμενους εδω μεσα νομιζω πως πρεπει να αναφερθει......

    Λοιπον θα χωθω ισως για μια τελευταια φορα . Το να βλεπω εδω και 2 μερες η μαλλον να παρατηρω το οτι σε ενα θεμα που τεθηκε για ενα συγκεκριμενο λογο να επαναλαμβανεται και ανακυκλωνεται η ιδια ιστορια και στην ουσια ο περισσοτερος κοσμος να χανει το νοημα .
    Δηλαδη πως ειναι δυνατον ορισμενοι ανθρωποι να πιανοντε απο λεξεις και να χανουν το νοημα της ολης προτασης. Πως μπορεις να κρινεις κατι εφοσον εχεις πιαστει απο ενα κομματι και οχι απο το συνολο του?????? Μπορεις εκ του ασφαλους να λες το οτιδηποτε ΕΣΥ και 5-6 κατινες εδω μεσα που αντι να προσφερουν στηριξη σε μελη που οντως χρειαζοντε βοηθεια και ψυχολογικη υποστηριξη , προσφερουν λιγο παραπανω φαρμακι για να δεσει το γλυκο. Ε.Λ.Ε.Ο.Σ . Ειλικρινα καρφι δε μου καιγεται για το πως θα το δειτε και το πως θα αντιδρασετε,,,, Νομιζω πως μια τριτη ματια το ιδιο ακριβως πραγμα θα εβλεπε .... Αν εσεις θεωρηστε ανθρωποι με το ακαταλογιστο και οτι ποτε σας δε βρεθηκατε σε μια κατασταση οπου θελησατε να την μοιραστητε με αλλους ή να ανταλαξετε τους προβληματισμους σας με ατομα που " προσφερουν Στηριξη" Προσωπικα νομιζω οτι προσφερετε @@ παλιο κλιμεντινες . Αν θηγεστε για κατι μικροπραγματα φανταζομαι πως θα ειστε εξω !!!!!!!! Τι κομπλεξαρες κρυβονται πισω απο την οθονη...... Να δω ποσα κιλα μαγκια κουβαλατε επανω σας κανοντας τα ιδια και στο " ΚΑΚΟ" κοσμο που υπαρχει εκει εξω.... Εδω μεσα που ειναι ολα απροσωπα και εγω μπορω να ειμαι ο ΚΟΝΑΝ και να σφαζω τους παντες στο περασμα μου αλλα εξω γνωριζω παρα πολυ καλα το τι ακριβως ειμαι . Εσεις????? το γνωριζετε??? Οταν πρωτο μπηκα εδω ειχα καποιους προβληματισμους που ηθελα να εκφρασω αλλα τιποτα το οποιο να ενιωθα οτι πρεπει να ντρεπομαι (γιατι στο αποτελεσμα μαλλον θα πρεπει να ντρεπεσαι γιαυτα που γραφεις συμφωνα με καποιους εδω μεσα). Βεβαια δεν ειναι και πολυ δυσκολο αν κατσεις και πρατηρησεις μεσα σε λιγο χρονικο διαστημα το τι παιζει ,οτι καλυτερα θα ηταν να το πω στο σκυλο μου η στη γατα του γειτονα μου γιατι τουλαχιστον αυτα θα με ακουσουν και δε θα με κατακρινουν. Ξυπνηστε λιγο και κουνηστε την κεφαλα σας να δειτε αν επηξαν τα σκατα που εχετε εκει μεσα ............ Μη μπειτε καν στο κοπο να μου απαντησετε γιατι θα κανω απευθειας συνδεση με καλωδιο ΤΤ στα @@ μου ...... οποτε αν θελετε να αφησετε μηνυμα βαλτε το σε ενα μπουκαλι και αφηστε το στο υπερπεραν καποιος θα το λαβει (μπορει και ο στινγκ απο τους πολις) .... Ευχαριστω αλλα και παλι με λιγους ενδοιασμους. Οντως μπορει να μου προσφερε πολλα αυτο το φορουμ σε πολυ μικρο διαστημα.Μπορειτε να μου ριξετε λιγο φαρμακι απο αυτο που εχετε αλλα και παλι δε με αγγιζει γιατι ειμαι ο ΧΟΥΛΚ.... και τελος ενα κομματι απο τους πολυ αγαπημενους μου PANX ROMANA.....


    http://www.youtube.com/watch?v=W8XoduhRuls

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,602
    ρε συ ΚΟΝΑΝ
    σπατσα και ξαναριχτα μια, γιατι δεν καταλαβα ουτε μια γραμμη!!
    peace \/

  3. #3
    Banned
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    ΚΕΡΚΥΡΑ
    Posts
    2,458
    ουτε ζαρια να ηταν.. :D

  4. #4
    Banned
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    The 36th Chamber of Shaolin
    Posts
    1,983
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    ρε συ ΚΟΝΑΝ
    σπατσα και ξαναριχτα μια, γιατι δεν καταλαβα ουτε μια γραμμη!!
    peace \/
    Διαβασε το αλλη μια και ισως καταλαβεις ... Εαν παλι δε θελεις καρφι δε μου καιγεται.... Δεν ειμαι Peacemaker

  5. #5
    αμα πω πως κατάλαβα, θα πω ψεμματα....:ρ

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Athens
    Posts
    407
    Ρε παιδια γιατι τοσο οργη??? Γενικα απο ολες τις πλευρες? Παρτε το χαλαρα...ανθρωποι υπαρχουν διαφορων τυπων στην κοινωνια...ολοι εχουν ιδιαιτεροτητες...ατομα που εμεις δεν μπορουμε να ειμαστε ουτε λεπτο κοντα εχουν εγκαρδιους φιλους που τους αγαπουν και περνανε απειρες ωρες μαζι...τι σημαινει? Οτι απλα δεν κολλανε στην δικη μας ιδιοσυγκρασια. Δεν ειναι τιποτα...

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    584
    ουαου!Panx Romana!
    Τι μου θύμισες....
    Λευκή Συμφωνία άκουγες?

  8. #8
    Banned
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    The 36th Chamber of Shaolin
    Posts
    1,983
    Quote Originally Posted by Θεοφανία View Post
    αμα πω πως κατάλαβα, θα πω ψεμματα....:ρ
    Ε κανε τον κινεζο τοτε :P

  9. #9
    Banned
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    The 36th Chamber of Shaolin
    Posts
    1,983
    Quote Originally Posted by iberis View Post
    ουαου!Panx Romana!
    Τι μου θύμισες....
    Λευκή Συμφωνία άκουγες?
    Ρε μεγαλε εσυ εκει κολλησες ?

  10. #10
    Quote Originally Posted by undetermined View Post
    Ε κανε τον κινεζο τοτε :P
    τον κάνω και με επιτυχία, αλλά καλό είναι όταν σε εκνευρίζει κάτι να το λες με το όνομα του και όχι περιφεριακά και όποιος το πιάσει....:)

  11. #11
    Banned
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    The 36th Chamber of Shaolin
    Posts
    1,983
    Α ναι??? Νομιζω πως το πετυχα εν μερει ..... Ξερεις πολυ καλα που απευθυνομαι , αλλα αν αποζητας τροφη για να αντιδρασεις μαλλον δε στα ειπαν καλα BALLS to the Wall

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,602
    Quote Originally Posted by Θεοφανία View Post
    τον κάνω και με επιτυχία, αλλά καλό είναι όταν σε εκνευρίζει κάτι να το λες με το όνομα του και όχι περιφεριακά και όποιος το πιάσει....:)
    κανε εσυ τον κινεζο, θα κανω εγω τον κουβανεζο και θα πουμε τον ιβερις να κανει τον πορτορικανο!
    λες να δουμε καμια προκοπη?

  13. #13
    Quote Originally Posted by undetermined View Post
    Α ναι??? Νομιζω πως το πετυχα εν μερει ..... Ξερεις πολυ καλα που απευθυνομαι , αλλα αν αποζητας τροφη για να αντιδρασεις μαλλον δε στα ειπαν καλα BALLS to the Wall
    όχι...
    δεν ξέρω καθόλου που απευθύνεσαι γιατί αλλιώς θα σου απαντούσα.
    Αυτό που καταλαβαίνω είναι πως θες να πεις κάτι, αλλά για τους δικούς σου λόγους φοβάσαι να το πεις ξεκάθαρα.

  14. #14
    Banned
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    The 36th Chamber of Shaolin
    Posts
    1,983
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    κανε εσυ τον κινεζο, θα κανω εγω τον κουβανεζο και θα πουμε τον ιβερις να κανει τον πορτορικανο!
    λες να δουμε καμια προκοπη?
    Θα κανω εγω τον Agent 47 γνωστο και ως Hitman και τοτε θα σπασουμε περισοτερη πλακα

  15. #15
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    κανε εσυ τον κινεζο, θα κανω εγω τον κουβανεζο και θα πουμε τον ιβερις να κανει τον πορτορικανο!
    λες να δουμε καμια προκοπη?
    άμα κάνει και ο κηπ τον πορτογάλο, κάτι θα κάνουμε....:ΡΡΡ

Page 1 of 17 12311 ... LastLast

Similar Threads

  1. Κόμπλεξ κατωτερότητας
    By cafe_demek in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 27
    Last Post: 04-11-2015, 22:45
  2. Κόμπλεξ ή αρρώστια?
    By grigor in forum Συμβουλευτική Γονέων
    Replies: 36
    Last Post: 28-04-2015, 15:10
  3. Ανασφαλεια...κομπλεξ???
    By Jimmy in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 28
    Last Post: 05-09-2011, 12:26
  4. ΚΟΜΠΛΕΞ ΚΑΤΩΤΕΡΟΤΗΤΑΣ SOS!!!!!!!!!!!
    By ΜΑΙΡΗ30 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 39
    Last Post: 15-08-2009, 13:56
  5. ΦΟΒΟΣ Η' ΚΟΜΠΛΕΞ???
    By ririna in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 11
    Last Post: 01-04-2008, 04:16

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •