............ - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 22 of 22

Thread: ............

  1. #16
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Αθήνα (δυστυχώς...)
    Posts
    394
    Τι νερό στο κρασί της να βάλει η γυναίκα;; εδώ μας λέει ότι έχει σοβαρά οικονομικά προβλήματα και δάνεια που εκρεμμούν... υπάρχει τίποτα χειρότερο από αυτό (μετά την υγεία; ) - μαζί κουβεντιάζουμε χώρια καταλαβαίνουμε ορισμένοι εδώ μέσα μου φαίνεται...

  2. #17
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    my room
    Posts
    573
    πιεσμενη, δεν ξέρω τί να σου πω.. Γράφω στο post σου απλά γιατί καταλαβαίνω και γιατί έχω και εγώ οικονομικό πρόβλημα. Ανασφάλιστη είμαι και εγώ, με εξετάσεις εξετάσεων να εκκρεμούν. Δεν βιώνω το πρόβλημα στη δική σου την ένταση, το βιώνω όμως ανάλογα με την ηλικία που έχω.. Χάλια παιδιά, τί να λέμε.. Και όσο και εάν η υγεία έχει σημασία, πολλές φορές η υγεία χρειάζεται και χρήματα για να επέλθει.. Το μόνο που έχω να πω είναι κουράγιο παιδιά, βαστάτε γερά..
    Απλά αγωνίζομαι με τα χαρτιά που μου έχουν μοιραστεί....

  3. #18
    Quote Originally Posted by chr1986 View Post
    πιεσμενη, δεν ξέρω τί να σου πω.. Γράφω στο post σου απλά γιατί καταλαβαίνω και γιατί έχω και εγώ οικονομικό πρόβλημα. Ανασφάλιστη είμαι και εγώ, με εξετάσεις εξετάσεων να εκκρεμούν. Δεν βιώνω το πρόβλημα στη δική σου την ένταση, το βιώνω όμως ανάλογα με την ηλικία που έχω.. Χάλια παιδιά, τί να λέμε.. Και όσο και εάν η υγεία έχει σημασία, πολλές φορές η υγεία χρειάζεται και χρήματα για να επέλθει.. Το μόνο που έχω να πω είναι κουράγιο παιδιά, βαστάτε γερά..
    Κ το δικο μου προβλημα ειναι μηδαμινο μπροστα σε αλλα που εχω ακουσει...μας εχουν κανει να μην ξερουμε τι μας επιφυλασει οχι μονο το...μελλον αλλα κ η επομενη στιγμη.... δυσκολοι καιροι για..... ολους μας..........
    "οι πιο μεγάλες νύχτες,είναι αυτές που κλαις και δεν σ'ακούν"

  4. #19
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Αθήνα (δυστυχώς...)
    Posts
    394
    Συμφωνώ.... και η υγεία χωρίς χρήματα πολλές φορές πάει για βρούβες... επίσης παλιότερα είχα βρει ένα πολύ ενδιαφέρον άρθρο για την ανεργία που λεγόταν "η ανεργία βλάπτει σοβαρά την υγεία" και ανέλυε τις διάφορες επιπτώσεις της ανεργίας και της ανέχειας γενικότερα στη ζωή ενός ανθρώπου... έλεγε για παράδειγμα ότι ένας άνεργος κινδυνεύει από αρρώστιες του αίματος και διάφορες άλλες παθήσεις σε ποσοστό 60% περισσότερο από έναν άνθρωπο που έχει δουλειά... χώρια οι ψυχολογικές και κοινωνικές επιπτώσεις... και γενικά... άμα δεν έχεις (έστω κάποια) χρήματα δε μπορείς ούτε να γεννηθείς, ούτε να ζήσεις, ούτε να παντρευτείς, ούτε να γεννήσεις ούτε και να πεθάνεις....

  5. #20
    Κ μετα σου λενε η φτωχια θελει καλοπεραση....εδω ουτε την υγεια μας δεν μπορουμε να φροντισουμε.....αχ βαχ.......
    "οι πιο μεγάλες νύχτες,είναι αυτές που κλαις και δεν σ'ακούν"

  6. #21


    Aς διασκεδασω λιγο κ την μιζερια μου........
    "οι πιο μεγάλες νύχτες,είναι αυτές που κλαις και δεν σ'ακούν"

  7. #22
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Αθήνα (δυστυχώς...)
    Posts
    394
    Σε χαίρομαι που βρίσκεις το κουράγιο και το διασκεδάζεις και λίγο.... εμένα με παίρνει άσχημα από κάτω και δε λέω να σηκωθώ....

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •