θελω βοηθεια
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 18
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Αθηνα
    Posts
    270

    θελω βοηθεια

    καλησπερα σε ολους κατ'αρχας.
    θελω την βοηθεια ολον σας σχετικα με κατι το οποιο μου συνεβει
    Μιλαω με μια κοπελα απο εδω μεσα και με εχει κερδισει πολυ το πως σκεφτεται ,το πως μιλαει, το πως απανταει,το πως λειτουργει τελικα .
    Μετα απο πολλες προσπαθειες καταφερα και βγηκα μαζι τις χωρις κανενα πονηρο σκοπο αλλα το προβλημα ειναι οτι εκτως του οτι με εχει κερδισει με το μυαλο τις με κερδισε και με την παρουσια της .Φοβαμε να κανω κινηση μηπως χασω εστω την κουβεντα απο εδω μαζι της............................ δεν ξερω ειμαι μπερδεμενος τι να κανω βοηθηστε με pease!
    ειμαι ανορθογραφος και συγγνωμη για αυτο!!!

  2. #2
    Δε θα δει το θέμα που άνοιξες εδώ? :) Μπορείς να κάνεις διακριτικά κίνηση για να ξαναβγείτε :) Δεν είναι κακό... ίσα ίσα θα έλεγα...

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Αθηνα
    Posts
    270
    λες? θα το δει αλλα δεν ξερω εκανα βλακεια?
    ειμαι ανορθογραφος και συγγνωμη για αυτο!!!

  4. #4
    Μάλλον έχεις άγχος και αυτό, βέβαια, δείχνει ότι σου έκανε ιδιαίτερα θετική εντύπωση η κοπέλα. Είναι όμορφο αυτό το άγχος αλλά δεν υπάρχει λόγος να βασανίζεσαι. Αν σε αγχώνει το ότι μπορεί να δει το μήνυμά σου, υποθέτω μπορείς να το διαγράψεις. Γενικά, πάντως, μπορείς με διακριτικό και ωραίο τρόπο να επιχειρήσεις να μιλήσεις πάλι μαζί της και γιατί όχι να βγείτε κιόλας.

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Αθηνα
    Posts
    270
    δεν θελω απλα να παρεξηγιθω αυτο μονο.
    εμενα μπορει να μου αρεσει αλλα αμα δεν αρεσω εγω τοτε??
    ειμαι ανορθογραφος και συγγνωμη για αυτο!!!

  6. #6
    Αν δεν αρέσεις εσύ, τότε θα έχεις ξεκαθαρίσει κι εσύ τι θέλει και δε θα βασανίζεσαι. Οπότε κοιτάς μπροστά. Όσο δε γνωρίζεις, τόσο θα σε απασχολεί. Φυσικά, όμως, υπάρχει και το ενδεχόμενο να της αρέσεις!!

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Αθηνα
    Posts
    270
    ισως εχεις δικιο φιλε τι να πω ευχαριστω παντος θα δουμε αυριο εαν και τι ...
    ειμαι ανορθογραφος και συγγνωμη για αυτο!!!

  8. #8
    Εύχομαι να πάνε όλα όπως τα θέλεις :)

  9. #9
    γιατί ανοίγεις το θέμα δημόσια? δεν θα το δει?

    να σαι ο εαυτός σου, χωρίς προσποιήσεις που υποτίθεται εντυπωσιαζουν, περιποιημένος και δείξε της με το δικό σου ξεχωριστό τρόπο όπως σου βγαίνει ότι την γουστάρεις και ότι δεν πρόκειται απλά για φιλία. ζήτησε της να ξαναβγείτε. άμα σ΄ άρεσε πάλεψε το, μην το αφήσεις να κρυώσει.
    Σου εύχομαι με τη σειρά μου να πάνε όλα καλά όπως τα θέλεις
    γιάννης

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    athens
    Posts
    700
    ελα βρε γλαυκο τωρα 3ερεισ πιστευω να κανεις μια γυναικα να νιωθει καλα, προσε3ε την προσεγγιση σου να σαι καταρχην φιλικος και μετα βλεπεις αν κυλησει

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    2,605
    Quote Originally Posted by glafkos View Post
    λες? θα το δει αλλα δεν ξερω εκανα βλακεια?
    Φυσικά θα το δει.
    Αλλά μήπως αυτός είναι κι ο σκοπός σου, δηλαδή να της δηλώσεις έμμεσα ότι σου αρέσει και εμφανισιακά?
    Όχι και πολύ έμμεσα θα έλεγα...
    Σε λίγο μάλλον θα το ξέρει, αν δεν το ξέρει ήδη, οπότε είναι στο χέρι της να προχωρήσει ή όχι.
    Καλή επιτυχία!

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Αθηνα
    Posts
    270
    Quote Originally Posted by marian_m View Post
    Φυσικά θα το δει.
    Αλλά μήπως αυτός είναι κι ο σκοπός σου, δηλαδή να της δηλώσεις έμμεσα ότι σου αρέσει και εμφανισιακά?
    Όχι και πολύ έμμεσα θα έλεγα...
    Σε λίγο μάλλον θα το ξέρει, αν δεν το ξέρει ήδη, οπότε είναι στο χέρι της να προχωρήσει ή όχι.
    Καλή επιτυχία!

    ;)
    ;)
    ;)
    ειμαι ανορθογραφος και συγγνωμη για αυτο!!!

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Κοντα σου
    Posts
    421
    site γνωριμιων ?

    Αντε με το καλο...
    11/12/2006

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Αθηνα
    Posts
    270
    Quote Originally Posted by George_ View Post
    site γνωριμιων ?

    Αντε με το καλο...
    Σε ολα τα site γνωριζεις κοσμο αγαπητε George το θεμα ειναι τι σχοπο εχεις οταν θες να γνωρισεις καποιον
    σε ευχαριστουμε παρα πολυ ελπιζω και εγω με το καλο καποια μερα βα βγουμε ολοι απο εδω μεσα και να περασουμε τοσο καλα οσο περασαμε χτες εμεις οι 4
    ειμαι ανορθογραφος και συγγνωμη για αυτο!!!

  15. #15
    Quote Originally Posted by glafkos View Post
    Σε ολα τα site γνωριζεις κοσμο αγαπητε George το θεμα ειναι τι σχοπο εχεις οταν θες να γνωρισεις καποιον
    σε ευχαριστουμε παρα πολυ ελπιζω και εγω με το καλο καποια μερα βα βγουμε ολοι απο εδω μεσα και να περασουμε τοσο καλα οσο περασαμε χτες εμεις οι 4
    Συμφωνώ! σε όλα τα σάητ γνωρίζεις κόσμο και ειδικά σε σάητ όπως αυτό που συχνάζουν άτομα με παρόμοιους προβληματισμούς και ανησυχίες, αφού ο σκοπός του σάητ τετοιος είναι και που η ταύτιση είναι πιο εύκολη, και από την άποψη ότι εδώ ο ένας βοηθά και συμπληρώνει τον άλλο και λόγω παρόμοιων βιωμάτων ο ένας νοιώθει τον αλλο και αυτο τους φέρνει πιο κοντά. Κι εγώ γνώρισα από εδώ αρκετά παλιά μια κοπέλα, έχει φυγει απ εδώ εδώ και αρκετό καιρό, που έμενε σε κοντινη από εμενα περιοχή, βγήκαμε μερικές φορές αλλά δεν το προχωρήσαμε, θα μπορούσαμε όμως, αν και υπήρχε από αμφότερους φλερτ στην αρχή.
    Τελική ευχή για τον καθένα στο φόρουμ είναι κάποια μέρα να βγει από εδώ με το καλό, και η ζωή που κάνει στο δικό του χώρο πρέπει να οδηγεί και προς αυτη την κατευθυνση.
    γιάννης

Page 1 of 2 12 LastLast

Similar Threads

  1. θελω την βοηθεια σας...!!
    By billiskaram in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 5
    Last Post: 26-04-2011, 20:26
  2. Θέλω βοήθεια!!!
    By whitecandle in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 32
    Last Post: 09-12-2010, 20:48
  3. Θέλω βοήθεια
    By harry86 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 7
    Last Post: 05-02-2009, 20:04
  4. θελω βοηθεια
    By zouzounitsaaa in forum Διπολική διαταραχή
    Replies: 30
    Last Post: 19-04-2008, 20:08
  5. θελω βοηθεια
    By jimmis in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 9
    Last Post: 20-03-2008, 22:01

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •