Γραφεία Συνοικεσιών- γραφεία γνωριμιών - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 6 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 31 to 45 of 79
  1. #31
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,592
    Quote Originally Posted by πιεσμενη View Post
    Remedy υπαρχουν κ οι 50ρηδες συνταξιουχοι...μην ξεχνας...στην Ελλαδα ζουμε οπου ολοι οι στις ενοπλες δυναμεις παιρνουν συνταξη γυρω στα 45!!!!!!!!!!!!!!!!
    αυτοι παντρευονται μικροι και μενουν πιστοι μεχρι τα βαθια τους γεραματα :Ρ

  2. #32
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    αυτοι παντρευονται μικροι και μενουν πιστοι μεχρι τα βαθια τους γεραματα :Ρ
    Μπουχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα!! !Μ εκανες κ γελασα!!!!!!! :-Ρ
    "οι πιο μεγάλες νύχτες,είναι αυτές που κλαις και δεν σ'ακούν"

  3. #33
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    241
    τι λέτε βρε κορίτσια??? Να κυνηγήσω και γω κανένα τέτοιο κελεπούρι. Ζητήται μεσίλικς 45άρης με λεπτά αισθήματα

  4. #34
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Χεχε και οι αντρες γερνανε...αλλα να δω οι γυναικες τι θα κανουν οταν γερασουν....τεσπα θα εσκαγα εαν δεν το ελεγα.

    Στο θεμα μας , δεν ξερω για γραφεια συνοικεσιων και κατα ποσο αποτελεσματικα κανουν την δουλεια τους , εαν βρεις ενα "σοβαρο" γραφειο. Απο κει και περα ισως το ιντερνετ και η επικοινωνια με κοσμο ειναι η καλυτερη λυση.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  5. #35
    Quote Originally Posted by keep_walking View Post
    Χεχε και οι αντρες γερνανε...αλλα να δω οι γυναικες τι θα κανουν οταν γερασουν....τεσπα θα εσκαγα εαν δεν το ελεγα.

    Στο θεμα μας , δεν ξερω για γραφεια συνοικεσιων και κατα ποσο αποτελεσματικα κανουν την δουλεια τους , εαν βρεις ενα "σοβαρο" γραφειο. Απο κει και περα ισως το ιντερνετ και η επικοινωνια με κοσμο ειναι η καλυτερη λυση.
    Bρε συ οι γυναικες δεν εχουν αναγκη.... ειμαστε παντως καιρου!!! χεχεχεχεχχε!!!
    "οι πιο μεγάλες νύχτες,είναι αυτές που κλαις και δεν σ'ακούν"

  6. #36
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Quote Originally Posted by πιεσμενη View Post
    Bρε συ οι γυναικες δεν εχουν αναγκη.... ειμαστε παντως καιρου!!! χεχεχεχεχχε!!!
    Και μεις απο οτι δειχνει...με την περαση που εχουν οι πενηνταρηδες στα κοριτσοπουλα χεχε:P
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  7. #37
    Quote Originally Posted by keep_walking View Post
    Και μεις απο οτι δειχνει...με την περαση που εχουν οι πενηνταρηδες στα κοριτσοπουλα χεχε:P
    Μονο οταν εχετε χοντρο πορτοφολι ομως.... για τις γυναικες λενε...η γρια κοτα εχει το ζουμι,...οχι ο κοκκορας!!!! χοχοχοχοχο!!!
    "οι πιο μεγάλες νύχτες,είναι αυτές που κλαις και δεν σ'ακούν"

  8. #38
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Quote Originally Posted by πιεσμενη View Post
    Μονο οταν εχετε χοντρο πορτοφολι ομως.... για τις γυναικες λενε...η γρια κοτα εχει το ζουμι,...οχι ο κοκκορας!!!! χοχοχοχοχο!!!

    Αρχιζεις και μου την δινεις εσυ....λολ.

    Οι μεγαλοι αντρες ειναι πιο ωριμοι...οι γυναικες ουτως ή αλλως δειχνουν πιο ωριμες απο μικρες , αλλα οι αντρες πραγματι αλλαζουν πολυ.

    Τεσπα , δεν ξερω....γιατι και η γιαγια μου ελεγε οτι ειναι μυθος οτι οι αντρες ωριμαζουν λολ.

    Αγαπαγε πολυ τον παπου μου παρεπιπτοντως , μεχρι θανατου...πεθανε οταν εφυγε , μετα απο λιγο καιρο.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  9. #39
    Quote Originally Posted by keep_walking View Post
    Αρχιζεις και μου την δινεις εσυ....λολ.

    Οι μεγαλοι αντρες ειναι πιο ωριμοι...οι γυναικες ουτως ή αλλως δειχνουν πιο ωριμες απο μικρες , αλλα οι αντρες πραγματι αλλαζουν πολυ.

    Τεσπα , δεν ξερω....γιατι και η γιαγια μου ελεγε οτι ειναι μυθος οτι οι αντρες ωριμαζουν λολ.

    Αγαπαγε πολυ τον παπου μου παρεπιπτοντως , μεχρι θανατου...πεθανε οταν εφυγε , μετα απο λιγο καιρο.
    Η αληθινη αγαπη ειναι σπανια πια..... εχω ακουσει κ γι αλλα μεγαλα σε ηλικια ζευγαρια που οταν χανεται ο ενας σε λιγο καιρο φευγει κ ο αλλος...

    Κ σαν γιαγια κατι παραπανω ηξερε!!!! χαχαχαχα!!!
    "οι πιο μεγάλες νύχτες,είναι αυτές που κλαις και δεν σ'ακούν"

  10. #40
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Quote Originally Posted by πιεσμενη View Post
    Η αληθινη αγαπη ειναι σπανια πια..... εχω ακουσει κ γι αλλα μεγαλα σε ηλικια ζευγαρια που οταν χανεται ο ενας σε λιγο καιρο φευγει κ ο αλλος...

    Κ σαν γιαγια κατι παραπανω ηξερε!!!! χαχαχαχα!!!

    λολ...παραιτουμε , ο χρονος θα με δικαιωσει:P
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  11. #41
    Quote Originally Posted by keep_walking View Post
    λολ...παραιτουμε , ο χρονος θα με δικαιωσει:P
    λοοοοοοοοοοοοοοοοοοοολ
    "οι πιο μεγάλες νύχτες,είναι αυτές που κλαις και δεν σ'ακούν"

  12. #42
    Banned
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    2,515
    Λοιποοόν, επί του θέματος, νομίζω πως από όλους τους τρόπους γνωριμίας είναι πιθανό να προκύψει μια καλή σχέση. Η αλήθεια είναι βέβαια άννα πως εάν υπάρχει ο δεσμευτικός όρος 'βιάζομαι να κάνω παιδιά', μάλλον δυσκολεύουν τα πράγματα, γιατί κι εσύ θα λειτουργείς πιο αγχωτικά και οι υποψήφιοι επίσης.

    Πάντως ο πιο 'γρήγορος' τρόπος να αρχίσεις να γνωρίζεις κόσμο και να έχεις πληθώρα επιλογών στην εποχή μας, είναι σαφώς το ίντερνετ. Προσωπικά δεν το θεωρώ καμία ντροπή να γνωρίζεις κόσμο από το ίντερνετ, αλλά έτσι κι αλλιώς υπάρχουν πάρα πολλά sites που γράφεσαι εντελώς ανώνυμα. Εσύ σε ποιο αναφέρεσαι όταν λες ότι όλοι οι γνωστοί σου το μαθαίνουν?

    Σε ένα γραφείο συνοικεσίων, φυσικά και δεν είναι πιο επιλεγμένα τα άτομα... όποιος έχει να πληρώσει τη συνδρομή γίνεται δεκτός, επιχειρήσεις είναι πάνω απ' όλα :)

  13. #43
    Banned
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Δεν μένω Αθήνα
    Posts
    24
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    αααα λυπαμαι :(
    γιατι ετσι?
    τι κανεις ολα αυτα τα χρονια?
    δεν κινεισαι σε καποιους χωρους? δουλευεις, σπουδαζεις? δεν βγαινεις καθολου?
    Από το 2006 και μετά και δούλευα και έχω σπουδάσει άλλα έγινα λίγο πιο αυστηρή όσων αφορά τις σχέσεις δλδ κάθε φορά ανεβάζεις το πύχη και τα στάνταρ σε όλα....και παλιότερα με θέλανε καλύτερα άτομα από τα τελευταία χρόνια

  14. #44
    Banned
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Δεν μένω Αθήνα
    Posts
    24
    Quote Originally Posted by marina38 View Post
    Πάντως ο πιο 'γρήγορος' τρόπος να αρχίσεις να γνωρίζεις κόσμο και να έχεις πληθώρα επιλογών στην εποχή μας, είναι σαφώς το ίντερνετ. Προσωπικά δεν το θεωρώ καμία ντροπή να γνωρίζεις κόσμο από το ίντερνετ, αλλά έτσι κι αλλιώς υπάρχουν πάρα πολλά sites που γράφεσαι εντελώς ανώνυμα. Εσύ σε ποιο αναφέρεσαι όταν λες ότι όλοι οι γνωστοί σου το μαθαίνουν?
    πχ ένα σαιτ baboo αν δεν κάνω λάθος σου ζητάνε το όνομά σου και να βάλεις και φωτογραφία και αν πατήσεις google και το πραγματικό μου όνομα θα φανεί σε όλο τον κόσμο

  15. #45
    Banned
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Δεν μένω Αθήνα
    Posts
    24
    Quote Originally Posted by marina38 View Post
    Λοιποοόν, επί του θέματος, νομίζω πως από όλους τους τρόπους γνωριμίας είναι πιθανό να προκύψει μια καλή σχέση. Η αλήθεια είναι βέβαια άννα πως εάν υπάρχει ο δεσμευτικός όρος 'βιάζομαι να κάνω παιδιά', μάλλον δυσκολεύουν τα πράγματα, γιατί κι εσύ θα λειτουργείς πιο αγχωτικά και οι υποψήφιοι επίσης.
    Συγνώμη μην γελάσετε αλλά σκέφτομαι και το άλλο " δωρητής σπέρματος".

Page 3 of 6 FirstFirst 12345 ... LastLast

Similar Threads

  1. Site γνωριμιων δειτε να γελασουμε.
    By Παστελι in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 23
    Last Post: 09-05-2011, 20:04
  2. Πως τα σαιτ γνωριμιων μπορουν να βελτιωσουν την ζωη μας?
    By πανος12345 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 46
    Last Post: 09-08-2009, 13:34

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •