ΔΕΝ ΜΠΟΡΏ ΆΛΛΟ...ΒΟΉΘΕΙΑ! - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 7 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 31 to 45 of 91
  1. #31
    Banned
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    70
    Quote Originally Posted by julias View Post
    Ματινακι ζησε την ζωή σου κορίτσι μου. Βρες κάποιον νεαρό, να περνατε καλα. Και να προσεχεις! Κυκλοφορουν πολλοι πεινασμενοι!!!
    ευχαριστω πολυ ;-) I know..

  2. #32
    Banned
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    70
    Quote Originally Posted by Seduction View Post
    @matina

    Aν το βλέπεις ως κάτι που χρίζει βοήθειας και το αντιμετωπίζεις ως πρόβλημα, το μόνο που θα καταφέρεις είναι να γεμίσεις περισσότερο άγχος και τελικά να μην απολαμβάνεις τις στγμές σου.

    Μην ακούς τις παρθενόπες του φόρουμ και ζήσε την ζωή σου ως νέος άνθρωπος που αγαπά και χαίρεται τη ζωή.

    Η υπέρμετρη ερωτική επιθυμία σου, μπορεί να είναι απλά η ανισορροπία που υπήρχε τόσα χρόνια μεταξύ φαντασιώσεών σου και πράξης. Με τον καιρό, και εφόσον επέλθει η αρμονία ανάμεσα σε επιθυμώ και κάνω, θα ισορροπήσεις.

    Προς το παρόν, βρες έναν πιτσιρικά που επίσης έχει μεγάλη σεξουαλική δίψα και ζήστο. Χωρίς ενοχές, χωρίς προβληματισμούς και χωρίς να βλέπεις την σαρκική απόλαυση ως ένα ταμπου.

    Και μακριά από "συμβουλές", από μέλη που φέρουν την σκέψη της Λουκά (!!)

    Υ.Γ. Αφιέρωσε κάποιες στιγμές της σκέψης σου, ώστε να "δεις" αν αυτή η ανάγκη σου υπάρχει, επειδή με αυτή προσπαθείς να αποφύγεις άλλου είδους συναισθήματα τα οποία συνήθως είναι δυσάρεστα. Αλλά αυτό προυποθέτει μια "συζήτηση/ματιά" με το και στο ασυνείδητό σου.
    ίσως έχεις δίκιο... είναι γεγονός ότι βιάζομαι να κανω πολλά πράγματα γρήγορα. Σύμφωνω για τον ψιτσιρικα.. Είναι αυτό που χρειάζομαι.. Και κάτι άλλο ξέρω να αναγνωρίζω ποια άποψη είναι σωστή για εμένα και ποια όχι, ποια θα κρατήσω και ποια όχι

  3. #33
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Θεσ/νικη
    Posts
    2,195
    Quote Originally Posted by matina24 View Post
    Δν μπορώ να σταματήσω να σκέφτομαι ότι έχει να κάνει με το σεξ...όταν λέω δν μπορώ... Το εννοω...ΔΝ ΜΠΟΡΏ! Είναι η πρώτη μου σκέψη το πρωί και η 6952η πριν πέσω για ύπνο...δν είναι ότι μου λείπει σαν πράξη.. Αντιθέτως είχα αυτό το καλοκαίρι αρκετό.. Χωρίς να βρίσκομαι σε κάποια σχέση...αλλά δν μου είναι αρκετό... Δν έχω σταματμο! ΊΣΩς ΕΊΜΑΙ SEXMANIAC,ΊΣΩς ΈΧΩ ΠΛΈΟΝ ΕΜΜΟΝΉ ΜΕ ΑΥΤΌ ΤΟ ΘΈΜΑ,ΊΣΩς ΈΧΩ ΑΤΈΛΕΙΩΤΕς ΚΑΥΛΕΣ ΛΌΓΩ ΗΛΙΚΊΑς..(17) .. ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ? ΥΠΆΡΧΕΙ ΤΊΠΟΤΑ ΑΝΤΊΚΑΥΛΟΤΙΚΟ?:-P
    να σου φερω μερικους λογαριασμους δεη οτε και ενοικιο να τα ξεχασεις ολα; χαχαχα

  4. #34
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Αθήνα
    Posts
    687
    Ματινάκι ζηστο χωρις ταμπου! Απολαυσε το, για να μην μεινουν απωθημενα κουκλα μου...Ζηστο, χωρις φραγμους παρα μονο αυτους που θα βαλεις εσύ...

  5. #35
    Banned
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    70
    Quote Originally Posted by Empneustns View Post
    να σου φερω μερικους λογαριασμους δεη οτε και ενοικιο να τα ξεχασεις ολα; χαχαχα
    δν θα πάρω ... ευχαριστω.. χαχα :-P

  6. #36
    Banned
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    70
    Quote Originally Posted by julias View Post
    Ματινάκι ζηστο χωρις ταμπου! Απολαυσε το, για να μην μεινουν απωθημενα κουκλα μου...Ζηστο, χωρις φραγμους παρα μονο αυτους που θα βαλεις εσύ...

    έχεις δίκιο. ευχαριστω.

  7. #37
    Banned
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    Athens
    Posts
    507
    Quote Originally Posted by BloodyKate View Post
    Βρε seduction... Για ποια χρόνια φαντασιώσεων μιλάς? το κοριτσάκι μικρούλι είναι ακόμα στην ανάπτυξη!
    !!! Ειλικρινά απορώ. Σε ποιόν κόσμο και το κυριότερο σε ποια εποχή ζουν ορισμένοι/ες; (!)

    Τόσο πουριτανισμός και τόση οποισθοδρόμηση πια!!

    Οι παιδαγωγοί και οι ψυχολόγοι, συμφωνούν πως η σεξουαλική διαπαιδαγώγηση πρέπει να ξεκινά από το σχολείο σε ηλικία 12 ετών

    Ο μέσος όρος της περιόδου στα κορίτσια είναι στα 12,5 χρόνια

    ....

    Το θέμα είναι πολύ ευαίσθητο και χρειάζεται υπεύθυνη αντιμετώπιση. Η μέση εφηβεία (14-17 ετών) θεωρείται από το σύνολο των ειδικών, φυσιολογική αρχή της πρακτικής στο σεξ

    Η πρώτη φορά στο αγόρι

    Στην ελληνική εφηβεία φαίνεται ότι ο ένας στους δύο έχει την πρώτη φορά στα 14 με 17 του χρόνια.

    Θάνος Ασκητής


    Η πρώτη φορά στο κορίτσι

    Η συνήθης ηλικία για την ελληνική πραγματικότητα φαίνεται να είναι το φάσμα των17 με 20 χρόνων, ενώ θεωρείται σημαντικό το ποσοστό, περίπου 25%, που ξεκινάει τη σεξουαλική ζωή στα 14 με 17.

    Θάνος Ασκητής


    Ψυχοσεξουαλική ανάπτυξη του παιδιού

    Τα 'βρεγμένα' όνειρα είναι μια στάση αυτής της σεξουαλικής αφύπνισης, που μετά τα 13-14 χρόνια πληθαίνουν

    Θάνος Ασκητής

    Το σεξ στην εφηβεία

    2. Ανακάλυψα ότι ο 12χρονος γιος μου βλέπει πορνό
    Μέχρι το 2002 περίπου, η μέση ηλικία στην οποία έβλεπε ένα παιδί πορνό για πρώτη φορά ήταν τα 13 χρόνια. Στις μέρες μας, αυτή η ηλικία έχει μειωθεί αισθητά -

    Έρευνα σε 529 εφήβους ηλικίας 15-16 ετών, στην περιοχή της Αττικής, αποκάλυψε ότι μέχρι τα 16 χρόνια το 20% των εφήβων (το νούμερο είναι 1 προς 3 όσον αφορά την αναλογία κοριτσιών - αγοριών) έχουν ξεκινήσει τη σεξουαλική ζωή τους. Το ποσοστό αυτό φτάνει γύρω στο 40% μέχρι την ηλικία των 18 ετών


    Πως γίνεται λοιπόν, να προκαλεί έκπληξη (!) το γεγονός, πως μια κοπέλα 17+ ετών, και μάλιστα με ενεργή σεξουαλική ζωή, έχει για χρόνια σεξουαλικές - ερωτικές φαντασιώσεις;

    Είναι απόλυτα φυσιολογικό να τις έχει, από την αρχή της μέσης εφηβείας ή προς το τέλος της πρωιμης. Αρα μιλάμε για τουλάχιστον 3 με 4 χρόνια!

  8. #38
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Αθήνα
    Posts
    687
    Και να θυμασαι ματινακι, οτι αυτος που θα σε κανει να χαρεις τον εαυτο σου σε ολες σου τις πτυχες, θα ειναι και ο σωστός!

  9. #39
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Αθήνα
    Posts
    687
    Όσο για τις φαντασιώσεις σου, ζήστες με τον νεαρό σου!!!

  10. #40
    Senior Member
    Join Date
    May 2011
    Posts
    3,281
    Quote Originally Posted by ανεμος View Post
    εχει το φορουμ διαχειρηση?δεν το ηξερα!!!!!!
    κατι γκομενακια απο την ουκρανια βλεπω στα δεξια μου!!!!
    Χααααχαχαχχαα! Βασικα σκεφτομουν να γραψω και εγω το ιδιο... χαχαχαα! ;)

  11. #41
    Banned
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    70
    Quote Originally Posted by Seduction View Post
    !!! Ειλικρινά απορώ. Σε ποιόν κόσμο και το κυριότερο σε ποια εποχή ζουν ορισμένοι/ες; (!)

    Τόσο πουριτανισμός και τόση οποισθοδρόμηση πια!!

    Οι παιδαγωγοί και οι ψυχολόγοι, συμφωνούν πως η σεξουαλική διαπαιδαγώγηση πρέπει να ξεκινά από το σχολείο σε ηλικία 12 ετών

    Ο μέσος όρος της περιόδου στα κορίτσια είναι στα 12,5 χρόνια

    ....

    Το θέμα είναι πολύ ευαίσθητο και χρειάζεται υπεύθυνη αντιμετώπιση. Η μέση εφηβεία (14-17 ετών) θεωρείται από το σύνολο των ειδικών, φυσιολογική αρχή της πρακτικής στο σεξ

    Η πρώτη φορά στο αγόρι

    Στην ελληνική εφηβεία φαίνεται ότι ο ένας στους δύο έχει την πρώτη φορά στα 14 με 17 του χρόνια.

    Θάνος Ασκητής


    Η πρώτη φορά στο κορίτσι

    Η συνήθης ηλικία για την ελληνική πραγματικότητα φαίνεται να είναι το φάσμα των17 με 20 χρόνων, ενώ θεωρείται σημαντικό το ποσοστό, περίπου 25%, που ξεκινάει τη σεξουαλική ζωή στα 14 με 17.

    Θάνος Ασκητής


    Ψυχοσεξουαλική ανάπτυξη του παιδιού

    Τα 'βρεγμένα' όνειρα είναι μια στάση αυτής της σεξουαλικής αφύπνισης, που μετά τα 13-14 χρόνια πληθαίνουν

    Θάνος Ασκητής

    Το σεξ στην εφηβεία

    2. Ανακάλυψα ότι ο 12χρονος γιος μου βλέπει πορνό
    Μέχρι το 2002 περίπου, η μέση ηλικία στην οποία έβλεπε ένα παιδί πορνό για πρώτη φορά ήταν τα 13 χρόνια. Στις μέρες μας, αυτή η ηλικία έχει μειωθεί αισθητά -

    Έρευνα σε 529 εφήβους ηλικίας 15-16 ετών, στην περιοχή της Αττικής, αποκάλυψε ότι μέχρι τα 16 χρόνια το 20% των εφήβων (το νούμερο είναι 1 προς 3 όσον αφορά την αναλογία κοριτσιών - αγοριών) έχουν ξεκινήσει τη σεξουαλική ζωή τους. Το ποσοστό αυτό φτάνει γύρω στο 40% μέχρι την ηλικία των 18 ετών


    Πως γίνεται λοιπόν, να προκαλεί έκπληξη (!) το γεγονός, πως μια κοπέλα 17+ ετών, και μάλιστα με ενεργή σεξουαλική ζωή, έχει για χρόνια σεξουαλικές - ερωτικές φαντασιώσεις;

    Είναι απόλυτα φυσιολογικό να τις έχει, από την αρχή της μέσης εφηβείας ή προς το τέλος της πρωιμης. Αρα μιλάμε για τουλάχιστον 3 με 4 χρόνια!
    άχ βρε γλυκούλη.. το θέμα σου είναι πόσα χρόνια έχω φαντασιώσεις?Ok έχω πολυ καιρό απο τότε που ουσιαστικά μπήκα στην εφηβεία.. Και λογικό είναι.. Είμαι ακόμα μικρή για να ξέρω ακριβώς τι μου γίνετε και ακόμα προσπαθω να μάθω.. Ξέρω κάποια πράγματα για το εαυτό μου αλλά ολα είναι ακόμα πολυ ρευστα..

  12. #42
    Banned
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    70
    Quote Originally Posted by julias View Post
    Όσο για τις φαντασιώσεις σου, ζήστες με τον νεαρό σου!!!
    κάτσε να τον βρω και θα γίνει ... ο ΚΑΚΌς ΧΑΜΌς!

  13. #43
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Αθήνα
    Posts
    687
    Και βεβαια ειναι ρευστα ματινα, εδω σε μεγαλυτερους και ειναι ρευστα. Για αυτο πρεπει να τα ζησεις για να δεις και τί σου γινεται. Μου αρεσε το 'γλυκουλης' για τον κυριο Seduction. Νομιζω ειναι η πρωτη φορα εδω που καποια τον αποκαλει ετσι! Ενδιαφερον..

  14. #44
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Αθήνα
    Posts
    687
    Και μην νομιζεις... ο περισσοτερος κοσμος ψαχνει αυτον τον ...κακο χαμο...που λες...

  15. #45
    Banned
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    70
    Quote Originally Posted by julias View Post
    Και βεβαια ειναι ρευστα ματινα, εδω σε μεγαλυτερους και ειναι ρευστα. Για αυτο πρεπει να τα ζησεις για να δεις και τί σου γινεται. Μου αρεσε το 'γλυκουλης' για τον κυριο Seduction. Νομιζω ειναι η πρωτη φορα εδω που καποια τον αποκαλει ετσι! Ενδιαφερον..
    χαχαχα τώρα τελευταία λέω συνέχεια αυτά το δύο... γλυκούλης + πατατάκι ...στον κύριο σεντακσιον βέβαια δν νομίζω να άρεσε

Page 3 of 7 FirstFirst 12345 ... LastLast

Similar Threads

  1. ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΑΛΛΟ ΕΙΜΑΙ ΕΝΑ ΜΠΑΧΑΛΟ....
    By Rigi in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 4
    Last Post: 01-03-2011, 17:02
  2. ΒΑΡΕΘΗΚΑ ΚΟΥΡΑΣΤΙΚΑ ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΑΛΛΟ
    By lilium in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 14
    Last Post: 24-11-2010, 23:58
  3. ΟΙΚΟΓ.ΚΑΤΑΠΙΕΣΗ!!ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΑΛΛΟ
    By ekimi in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 16
    Last Post: 09-06-2010, 00:20
  4. Δεν μπορώ άλλο
    By whitecandle in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 10
    Last Post: 08-11-2009, 10:40
  5. sos δεν μπορω αλλο!!!!!!!
    By zouzounitsaaa in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 15
    Last Post: 02-02-2008, 21:39

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •