ΤΟ pSYCHOLOGY SYNDROMITIKO.POIOS THA MEINEI an telika ginei - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 7 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 16 to 30 of 105
  1. #16
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Location
    Athens
    Posts
    516
    συνδρομητικο ;χαχα καλη ιδεα!τωρα σκεφτομουνα να βγω ως τηλεψυχιατρος στην τηλεοραση με 090...θα πω στον αλεξ,την ολγα,την αγγελικη κλπ μηπως θελουν να γινουν συνεργατες!θα τα απανταμε ολα αλλα με μεγαλη καθυστερηση οπως καταλαβαινετε!να μενει στη γραμμη ο κοσμος για να μας...μεινουν & τα ευρω!pas mal!

  2. #17
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    στα νώτα μου
    Posts
    1,559
    χαχαχαχα...Α ρε αλκ...

  3. #18
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Αθήνα
    Posts
    145
    Ούτε εγώ μένω. Πρώτη φορά ακούω για συνδρομητικό site/forum... Υπάρχει τέτοια δυνατότητα?... αναρωτιέμαι

  4. #19
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Location
    Athens
    Posts
    516
    ραψωδε ετοιμασου να πεις καμια τηλεραψωδια 1 ευρω+50 λεπτα +φ.π.α.[αργα ειπαμε ετσι;]

  5. #20
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    191
    Originally posted by Aggelika
    Παιδιά... μετά από αυτά που είδα σήμερα... εμένα με βλέπω να την κάνω είτε μείνει δωρεάν είτε με συνδρομή!
    Το ίδιο Αγγέλικα και εγώ. Και μόνο που είδα για χρήματα αμέσως χαλάστηκα γιατί είδα για μια ακόμη φορά το λειτούργημα του ψυχολόγου να κοστολογείτε σε 20ευρώ, 30ευρώ πόσα είναι. Αλλά και να μη γίνει συνδρομητικό και πάλι θα αποχωρήσω αφού και μόνο η αναφορά σε χρήματα με τη δικαιολογία της επωνυμίας με έκανε να απογοητευτώ. ʼλλο να κάνεις site από μεράκι και άλλο να το κάνεις για να εισπράτεις το 20αράκι (ευρώ). Το μόνο που με κρατάει; Η \"ομηρία\" λόγω της αδικαιόγητης απαγόρευσης να έχουμε τη δυνατότητα να σβήνουμε το λογαριασμό μας!!

  6. #21
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    στα νώτα μου
    Posts
    1,559
    Originally posted by Alkmeon
    ραψωδε ετοιμασου να πεις καμια τηλεραψωδια 1 ευρω+50 λεπτα +φ.π.α.[αργα ειπαμε ετσι;]


    ΥΓ: Πρώτα θα βγαίνω εγώ ή εσύ;

  7. #22
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2006
    Posts
    240
    Ουπς... μάλλον το δε το εξήγησα ...

    Με έχει ενοχλήσει το ότι διάφορες λειτουργίες που θα έπρεπε να γίνονται μόνο από τον administrator φαίνεται ότι βρίσκονται στην \"διακριτική ευχέρεια\" κι άλλων προσώπων...

    Αυτό το στοιχείο θεωρώ \"απαράδεκτο\".


    ( Alkmeon, raphs , προτείνω η εκπομπή να φιλοξενηθεί στο \"Τηλεφώς\".
    Μετά από τους συμπαθέστατους κυρίους που δίνουν δώρο σε έναν τυχερό ... τα έξοδα του τελευταίου ταξιδιού που όλοι μας κάποτε θα κάνουμε , η εκπομπή να προσφέρει \"ένα μήνα διακοπών και χαλάρωσης σε κάποια υπερπολυτελή ψυχιατρική κλινική!\" )

  8. #23
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    makari na xera pou
    Posts
    305
    Originally posted by Aggelika
    Ουπς... μάλλον το δε το εξήγησα ...

    Με έχει ενοχλήσει το ότι διάφορες λειτουργίες που θα έπρεπε να γίνονται μόνο από τον administrator φαίνεται ότι βρίσκονται στην \"διακριτική ευχέρεια\" κι άλλων προσώπων...

    Αυτό το στοιχείο θεωρώ \"απαράδεκτο\".
    an ola auta legontai me basi ta xtesina kai proxtesina as exigisoume kati.ola auta pou exoun ginei exoun ginei gia na mporei kapoios na sbinei dika tou posts kai oxi allou oute na diabazei u2u.stin praxi auto pou kanei ine oti epanaferei to koumpaki diagrafi tou post opos ipirxe palia.episis me auton ton tropo mporeis na kaneis edit ena minima pou exoun perasei 24 ores kai exei exafanistei to edit.stin praxi o kodikas sto forum iparxei apla exafanizete to koumpi stin periptosi tou edit ,,ite to exei bgalei epitides o admin stin periptosi tou delete.fantasou to san shortcut.to programma iparxei ston disko apla esi den blepeis to shortcut.opote esi pas kai ftiaxneis to shortcut na to po me apla logia.den mporeis na kaneis tipota parapano.o kodikos sou einai kodikopoiimenos sto diko sou pc kai kaneis den mporei na ton dei ektos an exei prosvasi sto pc sou

    <input type=\"hidden\" name=\"username\" value=\"provlimatikos\" />
    <input type=\"hidden\" name=\"password\" value=\"1f102c1f6352b8ff9922f\" />

    auto px me merikes tropopoiiseis sto password mou gia eunoitous logous einai auto pou tha brei kapoios an dei ton kodika tis selidas mou ama dei to source code.opote gia na mpei kapoios me to account alounou gia na dei ta u2u iparxoun oi parakato tropoi
    a.prosvasi sto pc tou allou.
    b.dimiourgia pseutikis selidas opos kanoun kapoioi pou sou lene mpes se ekeini tin selida kai kane log ine kai blepoun ta stoixeia sou dioti auti i selida einai sto pc tous opote kai ta password meta fainontai.
    c.ama mantepsei kapoios ton kodiko sou.
    d.ama mpei ston server kati to opoio an kapoios eixe tin dinatotita den tha kathotan na mpei edo gia na to kanei giati siga to forum.
    auta gia na min anisixei kaneis oti tha diabasoun ta u2u tou.an kapoios mporei na to kanei auto autos ine o big chief

  9. #24
    Member
    Join Date
    Jan 2006
    Posts
    82
    ΚΑΙ ΕΓΩ ΔΕ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΥΜΜΕΤΕΧΩ ΣΕ ΕΝΑ ΤΕΤΟΙΟ FORUM.

  10. #25
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2006
    Posts
    240
    Να πω την αλήθεια ... ούτε καν τα u2u με ενδιαφέρουν ... Σιγά τα κρατικά μυστικά!

    Αυτό το οποίο δεν θέλω σε καμία περίπτωση είναι να υπάρξει πρόσβαση σε προσωπικά στοιχεία τα οποία υποτίθεται ότι δεν είναι σε κοινή θέα .

    Έσβησα ακόμα και το e-mail μου από το προφίλ -το οποίο δεν το είχα να φαίνεται ούτως ή άλλως- κι άλλαξα και το password μου σε κάτι πολύ πιο γενικό κι απρόσωπο από αυτό που είχα...

    Αυτή τη στιγμή και να κάνει κάποιος log in στο account μου ... αδιαφορώ.

  11. #26
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    makari na xera pou
    Posts
    305
    den ginetai aggelika.bebea pantou isxuei na exeis ena diskolo password gia na min mporei o allos na to brei.ektos an kapoios xerei apo hacking.ekei pame allou.entaxei ola spane alla siga min asxolithei o allos me to psychology.

  12. #27
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    191
    Originally posted by Aggelika
    Να πω την αλήθεια ... ούτε καν τα u2u με ενδιαφέρουν ... Σιγά τα κρατικά μυστικά!

    Αυτό το οποίο δεν θέλω σε καμία περίπτωση είναι να υπάρξει πρόσβαση σε προσωπικά στοιχεία τα οποία υποτίθεται ότι δεν είναι σε κοινή θέα .

    Έσβησα ακόμα και το e-mail μου από το προφίλ -το οποίο δεν το είχα να φαίνεται ούτως ή άλλως- κι άλλαξα και το password μου σε κάτι πολύ πιο γενικό κι απρόσωπο από αυτό που είχα...

    Αυτή τη στιγμή και να κάνει κάποιος log in στο account μου ... αδιαφορώ.
    Εγώ όμως Aggelika που όταν είδα τι συμβαίνει δεν είχα σβήσει τηλέφωνα και mails άλλων μελών (που είναι προσωπικά τους δεδομένα) και μπορεί να τα βρω ποσταρισμένα όπως παλιά είδα από ένα μέλος το u2u μου ποσταρισμένο στο φορουμ τι να κάνω; Με ρωτάς αν νιώθω ωραία; Και άντε να παει στα κομάτια αν μου βγάλουν τα δικά μου στο φόρουμ. Αν μου βγάλουν (προσωπικά στοιχεία) που μου έχουν δώσει άλλα μέλη και ήταν στο mailbox μου στο site, άντε έλα πες μου τότε τι να κάνω; Επίσης κάτω υπάρχουν γιατροί που και εκείνοι ανταλλάσουν προσωπικά u2u. Εκείνοι ακόμα μάλλον δεν πήραν χαμπάρι αυτό το \"αθώο\" κολπάκι. Αλλά φωνή βοώντος εν τω ερήμω. Αλλά για όλα υπάρχει λύση……

    Υ.Γ.
    Provlimatikos μακάρι να είναι όπως τα λες. Μια ερώτηση να σου κάνω θέλω. Σε άλλα sites μπορείς αυτό το κόλπο να το κάνεις και να σβήσεις (ακόμα και αν το site σε αφήνει να τα σβήσεις) τα posts σου όπως μπορείς στο e-psychology.gr; Γιατί από όσο ξέρω δεν είναι μόνο σε εσένα να μπορείς να το κάνεις αλλά και στο πόσο ασφαλές είναι το site και δε «μπάζει».
    Alex30

  13. #28
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    394
    Επειδη Αλεξ μου οντως το ειδαμε και αυτο να ποσταρει καποιος προσωπικο υ2υ σου για να αποδειξει δεν ξερω και εγω τι,παρολο που τα υ2υ θεωρουνται προσωπικα δεδομενα και ενω υπηρξε μεν παρεμβαση αλλα μεχρι να το δει ο admin και να το διορθωσει κανεις δεν ξερει ποσοι ειδανε ποσταρισμενο το προσωπικο σου υ2υ,ετσι κανεις δεν εγγυαται οτι και τωρα με τα κολπακια που χρησιμοποιουν καποιοι δεν εχουν την προσβαση να δουνε και αλλα προσωπικα στοιχεια.Και ιδιαιτερα οταν οπως λες τα στοιχεια αυτα αφορουν και αλλα μελη τοτε τα πραγματα περιπλεκονται περισσοτερο.Αλλα για μια ακομη φορα αντε να βρεις το δικιο σου εδω περα.

  14. #29
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    191
    Εμένα Νίκη γιατί μου βγήκε η αλληλογραφία με ένα μέλλος στο φόρουμ ξέρεις; Γιατί του αρνήθηκα να του πω ΠΟΥ ΜΕΝΩ και ΣΕ ΠΟΙΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΠΑΩ. Και αμέσως τα u2u που είχαμε ανταλλάξει τα έκανε σε ποστ. Δεν ξέρω πόσοι τα διάβασαν μέχρι να τα σβήσει ο dodonis. Επειδή λοιπόν έχω καεί στο χυλό φυσάω και το γιαούρτι. Για όλα όμως υπάρχουν λύσεις….
    Φιλικά
    Alex30

  15. #30
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    394
    Δηλαδη για ποιο λογο ησουν υποχρεωμενος να δωσεις προσωπικα σου στοιχεια?Ωραιο λογο βρηκε να σε κατηγορησει..Εκτος αν η ολη ιστορια ειχε γινει επιτηδες και το συγκεκριμενο μελος εψαχνε απλα καποιο πατημα και εφοσον δεν εβρισκε κατι αλλο για σου προσαψει βρηκε αυτο.Τιποτα δεν αποκλειεται.

Page 2 of 7 FirstFirst 1234 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •