ΤΟ pSYCHOLOGY SYNDROMITIKO.POIOS THA MEINEI an telika ginei
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 7 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 105
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    makari na xera pou
    Posts
    305

    ΤΟ pSYCHOLOGY SYNDROMITIKO.POIOS THA MEINEI an telika ginei

    ama ginei sindromitiko poios tha meinei kai poios oxi.gia apantiste .as kanoume ena poll na doume prokatabolika prin ginei to kako.ego pantos den meno..

  2. #2
    Member
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    68
    Tha fygw

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Και εγω θα αποχωρησω
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    191
    Feugw kai egw.

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    394
    Και εγω θα φυγω

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Αθήνα
    Posts
    160
    Δεν θα μεινω με τιποτα... Αν και αυτο ξερω οτι θα χαροποιησει μερικους... Χεχε!

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    719
    Επίσης παιδιά........μιας και δεν τη θεωρώ ως απόλυτη και δημιουργική λύση........
    Κάτι τέτοιο δεν έχω συναντήσει σε κανένα διεθνή forum.......

  8. #8
    Member
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    66
    Θα φύγω βέβαια! ʼκου συνδρομητικό! Σαν το filmnet ας πούμε! Λες και μας κάνει χάρη ο κύριος Δοδόνος! Μάθε λοιπόν κύριε Super Administrator οτι για να λάβεις χρήματα από κάποιον θα πρέπει να του προσφέρεις κάτι! Αν πάλι θεωρείτε πως το να γίνει ένα forum είναι τόσο δύσκολο, να υπενθυμίσω σε όσους δεν το γνωρίζουν οτι είναι δωρεάν!

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    430
    και γω θα μείνω [ μείνω..2 posts] για συμπαράσταση μην αισθάνεται μόνος ο dodonis :P

  10. #10
    Junior Member
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    4
    πιστευω πως οπως εγω πειστηκα να διαβασω και να γινω μελος στο site σας απο μια φιλη με πολυ δισταγμο στην αρχη -κατι που δεν θα εκανα αν υπηρχε απαιτηση εκ μερους σας της καταθεσης προσωπικων στοιχειων και χρηματικης εισφορας-ετσι υπαρχουν και πολλα ατομα με προβληματα που θα αποτραπουν λογω αυτων των απαιτησεων και δεν θα μπορεσουν να βοηθηθουν ..πιστεψα οτι αυτο το site θα μπορουσε να βοηθησει κι αυτους που για ευνοητους λογους θελουν την ανωνυμια τους-δεν μιλω βεβαια για τους ανηλικους-γι αυτο αν προχωρησετε οντως στην απαιτηση αυτη θ΄αποχωρησω κι εγω..(οσον αφορα τους ανηλικους ,πιστευω οτι η ανωνυμια στο διαδικτυο ειναι σχετικη,καποιος που δηλωνει ανηλικος και ετοιμαζεται π.χ γι αυτοκτονια μπορει να αναφερθει το γεγονος στην διωξη ηλεκτρονικου εγκληματος και να βρουν τα ιχνη του με τους τροπους τους και χωρις ναχει αναφερει καν τα στοιχεια του) .

  11. #11
    Member
    Join Date
    Jun 2006
    Posts
    42
    Αν το όλο θέμα γίνεται για να καλυφθούν τα έξοδα στέγασης του forum, σε αυτό μπορώ να δώσω την λύση εγώ με διάφορους τρόπους. Αν πάλι γίνονται για την ομαλή λειτουργία του τότε θα πρότεινα την δημιουργία πραγματικών απαράβατων κανόνων συμπεριφοράς και θα έδινα και \"εξουσία\" σε έμπιστα (μέσω π.χ. ψηφοφορίας) άτομα για να επεμβένουν.

    Αν πάλι γίνεται γιατί φέρει ένα βάρος ο ιδιοκτήτης του site όταν και αν υπάρξει ποτέ θέμα ανακοίνωσης αυτοκτονίας ΚΑΙ αυτό λύνεται, με ένα απλό u2u γράφοντάς του (ως ψυχολόγος) να ζητήσεις τα στοιχεία του/της, πίστεψέ με ΚΑΝΕΙΣ δεν θα παρεξηγήσει με οποιονδήποτε τρόπο αυτή την κίνηση βοηθείας.

    Στην χείριστη περίπτωση η IP του/της είναι καταγεγραμμένη και ο ISP του κρατάει ποιος είχε την συγκεκριμμένη IP την ώρα της δημοσίευσης και με ένα τηλεφώνημα στις αρχές αν θέλουν τον/την βρίσκουν να τον/την βοηθήσουν.

    Δεν είναι το θέμα να υπάρχουν τα στοιχεία αλλά η ΑΔΙΑΦΟΡΙΑ, αυτό είναι το πρόβλημά μας.

    Πάντως για τους κανόνες λειτουργίας/συμπεριφοράς μπορώ να βοηθήσω πολύ, έχοντας μεγάλη εμπειρία σε επιτυχημένα forums.

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    makari na xera pou
    Posts
    305
    και σε blog exoun grapsei gia autoktonia kai ton brikan apo ton isp.b.ama einai kapoios na pethanei den tha bgei na to fonazei.opos lene otan les oti thes na pethaneis den tha to kaneis otan den les tipota tote to kaneis.to giati as to afisoume.

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2006
    Posts
    240
    Παιδιά... μετά από αυτά που είδα σήμερα... εμένα με βλέπω να την κάνω είτε μείνει δωρεάν είτε με συνδρομή!

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    187
    ρε παιδια γιατι να γινει συνδρομιτικο ? εδω περα ειναι για να βοηθιομαστε ελεος δηλαδη ? νοβα το περασαμε ?
    ειμα κατα του συνδρομητικου

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    179
    Το forum είναι ήδη συνδρομητικό...με την έννοια ότι εδώ μέσα μπαίνουν άνθρωποι που καταθέτουν την προσωπική τους ιστορία ,τις εμπειρικές ή και επιστημονικές απόψεις τους και σε γενικές γραμμές την διάθεση τους να βοηθήσουν ...και έτσι αλληλοσυνδράμουν στην όποια προσπάθεια επιχειρεί ο καθένας για την ψυχή του.Λειτουργεί σαν ένα εθελοντικό χέρι συμπαράστασης...για κάποιον που θα το επιθυμήσει και σίγουρα αποτελεί έναν φάρο στα ταξίδια των φουρτουνιασμένων ψυχών ...έναν φάρο επιβεβαίωσης ότι \"δεν είσαι ο μόνος που περνάς αυτά...και άρα δεν είσαι μόνος....\".Δράττομαι της ευκαιρίας να ευχαριστήσω όλα τα μέλη αυτού του σάιτ (ιδρυτικά και μή) γι αυτήν τους την προσφορά ...η οποία με έκανε καλύτερο στον ένα χρόνο περίπου που είμαι εδώ.Αυτή η προσφορά είναι ανεκτίμητη...και αν συνδεθεί ακόμα και με καταβολή ενός ελάχιστου ποσού ( έστω και 1 cent το χρόνο)...νομίζω οτι απλώς υποβαθμίζεται.
    Ούτε κι εγώ λοιπόν θα μπορούσα να αποδεχτώ τη σύνδεση αυτής της ανεκτίμητης προσφοράς (που ως τώρα απόλαμβανα) με το όποιο χρηματικό κόστος.

Page 1 of 7 123 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •