ΤΟ pSYCHOLOGY SYNDROMITIKO.POIOS THA MEINEI an telika ginei - Page 7
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 7 of 7 FirstFirst ... 567
Results 91 to 105 of 105
  1. #91
    Member
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    68
    εχεις φαντασια,sir!

    πριν παθει ολα αυτα,δεν το βαζουμε να καθαρισει και κανενα πατωμα??αντε, ολο καθουρα!

  2. #92
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    makari na xera pou
    Posts
    305
    αυτα ειναι λιγα απο τα βασανηστηρια.ενα αλλο ειναι το τσιγκελωμα.τον σηκωνεις με τροχαλια ψηλα και τον αφηνεις να πεσει πανω σε τσιγκελια.μετα υπαρχει το βαρελι.ενα βαρελι τον βαζεις μεσα βαζεις καρφια στο βαρελι και τον κυλας κατω .οπως χτυπιεται μεσα στο βαρελι του καρφωνονται τα καρφια.απειρα μπορω να πω.υπαρχουν ολα σε βιβλιο.βασανηστηρια και εξουσια .αντε παω για υπνο.τα ιπολοιπα αυριο.καλο βραδι atwa.χαρηκα για την γνωριμια και την παρεα στο χιλιοι και ενας τροποι να βασανισετε καποιον.

  3. #93
    Member
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    68
    να καταγραψουμε εμεις τους τροπους εξοντωσης ενος admin,να γινει best seller..
    ονειρα γλυκα!

  4. #94
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    makari na xera pou
    Posts
    305
    8a epaneltho drimiteros me allous tropous exontosis.opos px se denoun anamesa se 2 aloga i se 2 ploia kai se kovoun stin mesi.

  5. #95
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    394
    Originally posted by nikigirl18
    Δεν καταλαβαίνω γιατί αναφέρεσαι για σεβασμό σε εμένα. Πουθενά δεν έχω δώσει κατά τη γνώμη μου δείγμα έλλειψης σεβασμού απέναντί σου. Το να έχω γνώμη αντίθετη από αυτό που προτείνεις δε δηλώνει έλλειψη σεβασμού. Η ηλικία μπορεί να αποτελεί ένα κριτηριο για το αν κάποιος σέβεται ή όχι το συνομιλητή του αλλά δεν είναι το μοναδικό και το πιο βασικό. Και ουτε ο σεβασμος ειναι κατι που παει τοσο με την ηλικια οσο παει αναλογα με την εικονα και τα δικαιωματα που εχει δωσει ο αλλος.
    Αναγνωρίζω τη βοήθειά σου προς εμένα και σε έχω ευχαριστήσει και μέσω u2u αλλά και στα posts μου.Ελπίζω οι απόψεις μου για το οικονομικό να μη συνδέονται με το πόσο σε σέβομαι ή όχι.
    Εγω φαινεται δεν προκειται να παρω απαντηση.Λεμε κατι που ειναι αβασιμο και μετα ουτε καν κανουμε τον κοπο να απαντησουμε στο που το ειδαμε.Ας ειναι..

  6. #96
    Member
    Join Date
    Jan 2006
    Posts
    82
    ΛΟΙΠΟΝ ΠΑΙΔΙΑ ΣΚΕΦΤΗΚΑ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΗ ΙΔΕΑ. ΘΑ ΔΙΝΟΥΜΕ ΤΗ ΣΥΝΔΡΟΜΗ ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΘΟΥΜΕ GREEKLISH.:P

  7. #97
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    makari na xera pou
    Posts
    305
    nikigirl18 ti kathesai kai asxolise me blakies?eleos .oloi psaxnete aformes na apodixete edomesa oti den isaste auto pou leei o allos?me blakies asxoliste?na mathete na grafete kanonika ton kathe ena pou leei kati.asxoliste me blakies kai xanetai tin ousia.eleos .an kathomoun ston kathena pou mou ;leei kati na apantiso tha ixa autoktonisei idi.blepo mia zoi edomesa tsakomous gia na apodixete oti isaste kati kalitero apo pou lene.why be different when u can be indifferent.ti fobaste min xalasei i fimi sas?

  8. #98
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    394
    Δε μ\'ενδιαφερει να αποδειξω αν ειμαι ή οχι αυτο που λεει ο αλλος,ουτε να μην χαλασει η \'φημη\' μου οπως λες,ας λεει ο καθενας οτι θελει.Απλα επειδη εγω εχω μαθει να μη λεω οτι μου κατεβαινει για τον αλλον χωρις να το στηριζω πουθενα και οτι λεω να το αιτιολογω,γι\'αυτο και ασχοληθηκα.

  9. #99
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    191
    Originally posted by nikigirl18
    Δε μ\'ενδιαφερει να αποδειξω αν ειμαι ή οχι αυτο που λεει ο αλλος,ουτε να μην χαλασει η \'φημη\' μου οπως λες,ας λεει ο καθενας οτι θελει.Απλα επειδη εγω εχω μαθει να μη λεω οτι μου κατεβαινει για τον αλλον χωρις να το στηριζω πουθενα και οτι λεω να το αιτιολογω,γι\'αυτο και ασχοληθηκα.
    Υπάρχουν άνθρωποι γύρω μας Nikh που αξίζει να ασχοληθούμε σχετικά με το τι λένε είτε για εμάς είτε γενικά. Υπάρχουν βέβαια και άνθρωποι που για εμάς δεν αξίζουν οπότε και απαξιούμε για αυτούς. Καλά έκανες Νίκη και ζήτησες μία απάντηση στα όσα σου καταλόγισε, από κάποιον που πιστεύεις ότι αξίζει ο λόγος του και η κριτική του προς εσένα ή προς άλλους. Στο χέρι του είναι πλέον, να επαληθεύσει ή όχι τη γνώμη που είχες για αυτόν. Κάπως έτσι νομίζω ότι είναι στις ανθρώπινες σχέσεις τα πράγματα.
    Φιλικά
    Αλέξης

  10. #100
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    makari na xera pou
    Posts
    305
    και εγω εχω να πω οτι με το να ζητησεις μια απαντηση αυτος που 8α στην δωσει αμα στην δωσει απλα 8α σου πει μια μαλακια και στο τελοσ εσυ 8α εισαι η χαμενη.

  11. #101
    Administrator
    Join Date
    Dec 2003
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    1,033
    Originally posted by nikigirl18
    Εγω φαινεται δεν προκειται να παρω απαντηση.Λεμε κατι που ειναι αβασιμο και μετα ουτε καν κανουμε τον κοπο να απαντησουμε στο που το ειδαμε.Ας ειναι..
    Νίκη, έλειψα για μερικές μέρες και δεν είχα πρόσβαση στο ιντερνετ.
    Επέστρεψα και μερικές εκρρεμότητες ξεχάστηκαν. Έτσι έγινε με το μήνυμα σου, μιας και το τόπικ στη συνέχεια δέχτηκε πολλές σελίδες απαντήσεων άσχετες με το θέμα, οπότε κάπου εκεί χάθηκε το μήνυμα σου.

    Ούτε εγώ συνηθίζω να μιλάω αστόχαστα και νομίζω το γνωρίζεις αυτό. Για να μην ξανα ανοίγουμε μια ιστορία στο φόρουμ, που μοιάζει να έχει κάπως κοπάσει, θα σου απαντήσω με u2u, με την πρώτη ευκαιρία.
    Το φόρουμ αυτό, δεν υποκαθιστά τη θεραπεία με τον ψυχολόγο ή τον γιατρό σας. Απευθυνθείτε σε ειδικό, αν κάνετε σκέψεις που μπορούν να αποδειχθούν επικίνδυνες για τον εαυτό σας ή τους άλλους.

  12. #102
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    makari na xera pou
    Posts
    305
    αντε νικη να την δεις να ιρεμησεις που εχασεσ τον υπνο σου .

  13. #103
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    394
    Σ\'ευχαριστω prov για το ενδιαφερον σου.
    Να εισαι καλα.
    Φιλικα
    Νικη

  14. #104
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    719
    Καλέ prov και ak7ak σπανακόπιτα κάνατε τον dodoni και θα τον μοιραστείτε σε κομμάτια?:P:P:P

    Αχ ο δόλιος θα τα διαβάζει αυτά περί δημοπρασίας που λέμε και θα γελάει......
    Θα νομίζει ότι έγινε σφολιάτα ο άνθρωπος......

    Καλά παίδες όντως προσπαθείστε να μην γράφετε με greeklish βρε........ Κοντεύουν να γίνουν τα μάτια μου πίτσες για να τα καταλάβω εύκολα.....

    ΕΛΕΟΣ!!! ΛΥΠΗΘΕΙΤΕ ΤΟΥΣ ΥΠΟΛΟΙΠΟΥΣ.........

    dodoni μου όπως είδες μέσω δημοπρασίας όχι μόνο δεν θέλουμε συνδρομή......αλλά θα γίνουν σοβαρά σχέδια για να πουλήσουν κάποιοι το κορμί σου σαν κομματάκια τυρόπιτας.........:P:P:P

    Επιμένεις ακόμα στην απόφαση αυτή?
    ΦΙΛΙΑ!

  15. #105
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    makari na xera pou
    Posts
    305
    ηρεμια με τα greeklish.μα8ε τε να τα διαβαζετε γρηγορα.olga moy λυπησου με.πως μπορεις να συγκρινεις μια ωραια σπανακοπιτα με κατι το μη ωραιο.εντελως αναποδα.

Page 7 of 7 FirstFirst ... 567

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •