Ειμαι αρκετα καλος ειμαι η μηπως δεν βλεπω αρκετα καλα
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 7 of 7
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Θεσσαλονικη
    Posts
    8

    Δεν ειμαι αρκετα καλος ειμαι η μηπως δεν βλεπω αρκετα καλα???

    Λοιπον ποτε δεν φανταζομουν οτι θα εφτανα σε τετοιο σημειο αλλα εδω ειμαι τελικα.εχω καταθλιψη εδω και καιρο.Προσφατα γνωρισα μια φιλη η οποια ειχε παρομοια προβληματα(δεν θελω να πω τιποτα)και ολα πηγαινανε αρκετα ωραια μαλιστα μπορω να πω οτι επιτελους βρηκα καποιον να με καταλαβενει.Την προηγουμενη βδομαδα κανονισαμε να βγουμε τελευτεα στιγμη το ακυρνωνει λεγοντας οτι δεν μπορει.Και το καταλαβα.(με μηνυμα δεν τολμουσε να παρει φεναιτε).Μετα απο λιγες μερες (χθες)κανονισαμε να βγουμε )αλλα σημερα παλι μια ωρα πριν στελνει μυνημα λεγοντας οτι δεν εχει πολυ ορεξη.Περνω κανα δυο τηλεφωνα να δω αν ειναι καλα δεν απαντα.εστιλα δυο προσεγμενα μηνυματα λεγοντας πωσ δεν ειμαι θυμομενος και τετοια ρωτοντας αν θελει να μιλησει κ υπενθυμιζοντας οτι ειμαι εδω για εκεινη τιποτα.Ακομα χασκω πανω απο το κινητο σαν βλακας περιμενοντας θαυμα καθως το βρισκω πιο πιθανον να μου στιλει η πρωην μου παρα εκεινη.Και ανυσηχω(οχι μην κανει καμια βλακεια γιατι ειχε κανει παλια)αλλα μυπως κανω εγω κατι λαθος?αρχιζω να πιστευω οτι με εχει γραμμενο κανονικα.Αλλα πως γινετε να επεφτα εξω τοσο καιρο τι τρεχει????δεν θελω να την χασω εχει κατι που οι αλλοι φιλοι μου δεν εχουν.Και δεν ξερω σε ποιον να μιλησω.ξερω οτι το φορουμ αυτο εχει και ποιο σημαντικα θεματα αλλα πραγματικα νιωθω απαισια.(ps ειχαμε ξεκαθαρισει και οι δυο μεταξυ μας οτι δεν θελουμε τιποτα αλλο εκτος απο εναν φιλο)Νιωθω χαζος
    Last edited by ImLost; 31-08-2011 at 00:48.

  2. #2
    Member
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    68
    να μν νιωθεις χαζος κ να μν προσπαθεις να βρεις ανθρωπουσ με καταθλιψη η με παρομοια συμπτωματα αυτο που εχεις δεν ειναι ασθενεια.....θα φυγει καποια στιγμη....αν δεν θελει καλως...μπορει να υπαρχουν πολλοι λογοι...να μν ειναι οντως καλα...να μν μπορει να βγει απο το σπιτι λογο του προβληματος της μν τν καταδικαζεις αμεσως

  3. #3
    Junior Member
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Thessalonikh
    Posts
    13
    Εμένα προσωπικά, τέτοιου είδους συμπεριφορά μου φαίνεται ανεξήγητη και προσβλητική. Φαίνεται ότι δεν ενδιαφέρεται ή έχει κάτι που να την απασχολεί έντονα, με αποτέλεσμα να μην έχει διάθεση να ασχοληθεί με κάποιον άλλον. Τι να πω.. Απομακρύνσου για λίγο και άσε αυτήν να σε προσεγγίσει

  4. #4
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    δεν φανταζομουν οτι θα εφτανα σε τετοιο σημειο αλλα εδω ειμαι τελικα.
    σιγα καημενε πως κανεις ετσι δε σε βαλαμε κ σε καμια ηλεκτρικη καρεκλα

    Ακομα χασκω πανω απο το κινητο σαν βλακας περιμενοντας θαυμα καθως το βρισκω
    ε μιλα κ σε αλλες ταυτοχρονα μη τα περιμενεις ολα απο αυτη

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    156
    .................................................. ......
    Last edited by ΓΑΤΑ; 21-08-2014 at 10:12.
    μην ξεχνάς να είσαι άνθρωπος!!!!!!

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    171
    Μηπως εχεις αρχισει να θελεις κατι παραπανω απο τη φιλια?? Γραψτην μωρε. Αυη σου σκαει ακυρα κι εσυ της λες οτι εισαι εδω για αυτην

  7. #7
    Banned
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    6,851
    προφανως ειστε τυφλοι ή ηλιθιοι που απαντατε σε θεμα του 2011 ?

Similar Threads

  1. ΑΡΚΕΤΑ...
    By m.monkey in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 16
    Last Post: 22-07-2011, 19:50
  2. Τι εμαθα μετα απο αρκετα χρονια προσπαθειας αλλα και φαγουρας
    By Pou_Zoume in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 16
    Last Post: 12-10-2010, 23:41
  3. Ο ποιο καλός ψυχολόγος είμαι εγώ!
    By papg in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 11
    Last Post: 25-11-2009, 22:38
  4. Είμαι καλός γονιός?
    By haroula in forum Συμβουλευτική Γονέων
    Replies: 5
    Last Post: 02-03-2007, 13:39
  5. Μηπως ειμαι λαθος
    By stratosdr in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 2
    Last Post: 19-10-2006, 19:05

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •