Άβυσσος η ψυχή...του άντρα? - Page 26
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 26 of 26 FirstFirst ... 16242526
Results 376 to 385 of 385
  1. #376
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Αθήνα
    Posts
    687
    Quote Originally Posted by Boltseed View Post
    Ξεκίνα να ψάχνεις όμως για γυναίκα καθηγήτρια , επειδή όσο περνάνε οι μέρες τόσο αυτό είναι εναντίων σου. Ήδη η μελανιά θα αρχίσει να εξαφανίζεται λίγο λίγο για παράδειγμα.

    Και μην σκέφτεσαι να κάνεις αυτό που είπε ο νίκοςD. , αλλά να κάνεις άμεσσα αυτό που είπε ο νικοςD.
    Βεβαιως, θα ψαξω. Θα παω και στο νοσοκομειο, αυριο κιόλας..

  2. #377
    Junior Member
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    6
    Γιατί δεν βρίσκεις κάποια γυναίκα καθηγήτρια ή βοηθό να της εξηγήσεις και να σε καθοδηγήση. Οι γυναίκες σε αυτά είναι πιο ευαίσθητες και αποτελεσματικές.

  3. #378
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Αθήνα
    Posts
    687
    Quote Originally Posted by panagiotis sq View Post
    Γιατί δεν βρίσκεις κάποια γυναίκα καθηγήτρια ή βοηθό να της εξηγήσεις και να σε καθοδηγήση. Οι γυναίκες σε αυτά είναι πιο ευαίσθητες και αποτελεσματικές.
    αυτο θα κανω

  4. #379
    Junior Member
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    6
    sorry δεν έχω διαβάσει όλα τα posts. Πάντως το πιο εύκολο είναι να πας μέσα με ένα ρόπαλο και να του σπάσεις το κεφάλι. Μην το παίρνεις προσωπικά...σ΄χεδόν σε όλες τις γυναίκες έχει συμβεί με διαφορέτικό τρόπο. στην πρώην μου της έκανε πρόταση ένας μεγαλοκαραγκιόζης να πάνε σε ξενοδοχείο...της είπα αν θέλει να τον κοπανήσω ευχαρίστως...το διαχειρίστηκε μόνη της...εγω πάντως τον έχω ακόμα αχτί. στην αδελφή μου της έβαλαν χέρι στον δρόμο στα καλά καθούμενα...εκεί τι μπορείς να κάνεις??? πρώτα θα βάλεις τη λογική μιας και τελειώνεις να δείς πως θα ξεμπλέξεις με το μάθημα. μετά κάνε οτι νομίζεις πιο σωστό. μετά το πτυχίο πηγαινε και δώστου μια στα καλαμπαλίκια. απο την στιγμή που δεν είναι βιασμός νομικά θα παει μακ΄ρία η βαλίτσα και θα έχεις μανούρες. τελικά είναι πολλοι ανώμαλοι που κυκλοφορούν.

  5. #380
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Αθήνα
    Posts
    687
    Quote Originally Posted by panagiotis sq View Post
    sorry δεν έχω διαβάσει όλα τα posts. Πάντως το πιο εύκολο είναι να πας μέσα με ένα ρόπαλο και να του σπάσεις το κεφάλι. Μην το παίρνεις προσωπικά...σ΄χεδόν σε όλες τις γυναίκες έχει συμβεί με διαφορέτικό τρόπο. στην πρώην μου της έκανε πρόταση ένας μεγαλοκαραγκιόζης να πάνε σε ξενοδοχείο...της είπα αν θέλει να τον κοπανήσω ευχαρίστως...το διαχειρίστηκε μόνη της...εγω πάντως τον έχω ακόμα αχτί. στην αδελφή μου της έβαλαν χέρι στον δρόμο στα καλά καθούμενα...εκεί τι μπορείς να κάνεις??? πρώτα θα βάλεις τη λογική μιας και τελειώνεις να δείς πως θα ξεμπλέξεις με το μάθημα. μετά κάνε οτι νομίζεις πιο σωστό. μετά το πτυχίο πηγαινε και δώστου μια στα καλαμπαλίκια. απο την στιγμή που δεν είναι βιασμός νομικά θα παει μακ΄ρία η βαλίτσα και θα έχεις μανούρες. τελικά είναι πολλοι ανώμαλοι που κυκλοφορούν.
    ναι, κυκλοφορουν πολλοι ανωμαλοι, που δυστυχως δεν τους παιρνεις χαμπαρι..

  6. #381
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Αθήνα
    Posts
    687
    ΝικοD εγκαταλειπω το φορουμ. Επειδη το θεμα μου ειναι πολυ σοβαρο, θα σου στειλω πμ, για να με βοηθησεις με το θεμα της αστυνομιας..
    Ευχαριστώ πολυ!!

  7. #382
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,603
    Quote Originally Posted by julias View Post
    Remedy, Υπήρχε τότε σοβαρός λόγος που απομακρύνθηκε, δεν μπορώ να τον αναφέρω τώρα, αρκετά σοβαρός, συνυφασμένος πάντως και με τις κοινωνικές επιταγές. Έπίσης, έχεις δει ανθρώπους να τα τινάζουν όλα στον αέρα, για να ζήσουν κάτι έντονο. Έτσι κι αλλιώς, τώρα ταιράζω στο προφίλ του. Είμαι καθηγήτρια πανεπιστημίου!!!(που για μένα βέβαια είναι ένα απλό επάγγελμα...)
    δοκιμασε μεσω της ιδιοτητας σου ως καθηγητρια πανεπιστημιου να σε στηριξουν οι γυναικες συναδελφοι σου γι αυτο το απιστευτο και αποτροπαιο πεσιμο απο συναδελφο καθηγητη σε μια συναδελφο του....

  8. #383
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Θεσ/νικη
    Posts
    2,195
    http://www.whitezine.com/en/motion/mytho-logique.html
    δες τε αυτο..... αλλα θελει αγγλικα
    το βιντεακι ειναι κατω κατω
    εδω ταιριαζει πιο καλα ;) χιχιχι

  9. #384
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Θεσ/νικη
    Posts
    2,195
    τωρα χωρις πλακα,τζουλιας νομιζω πως πλεον δεν χρειαζεσαι ψυχολογικη στηριξη,αλλα νομικες συμβουλες και μετα να αποφασισεις τι θα κανεις,ευχομαι τα καλυτερα ξεμπερδεματα σε οτι και να αποφασισεις και να συνεχισεις την ζωη σου οσο δυνατον πιο ομαλα :)

  10. #385
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Αθήνα
    Posts
    687
    Καλησπέρα και πάλι, επειδή πολλοί άνθρωποι συγκινήθηκαν με την περίπτωση μου, και μου εξέφρασαν την γνώμη τους, είτε με ποστ ειτε μα πμ, θεωρω υποχρέωση μου να πω δυο πραγματα για την κατάσταση.
    Τελικά βρηκα μια γυναικα καθηγητρια, της τα ειπα όλα και της ζήτησα να παρεμβει για να βρω άλλον καθηγητή για την διατριβή μου. Μου είπε οτι και στο παρελθόν ειχαν ακουστει για τον καθηγητή αυτόν περιεργα σχόλια. θεωρησε πρεπον να αλλάξω καθηγητή και μου ειπε κιολας οτι αν δεν γινει, θα με αναλάβει και η ίδια. Είμαι στην αναμονή. Καταφερα και ειδα και τον πρυτανη, και χωρις να του πω τιποτα τον ρώτησα απλα να μπορω να αλλάξω καθηγητή, νομικά, και μου ειπε οτι κατι τετοιο μπορει να συζητηθει, αν επιμείνω. Βέβαια εγώ δεν του εξήγησα πιο αναλυτικά!
    Για το θεμα της αστυνομιας, το σκεφτομαι ακόμα, δεν ξέρω, ειμαι και εκει στην αναμονή. Πάντως ειμαι πολυ καλυτερα ψυχολογικά, και περιμενω τα καλύτερα
    Ευχαριστώ πολύ πάλι τον ΝίκοD. για την συμπαράσταση του!
    Να είστε καλά!!

Page 26 of 26 FirstFirst ... 16242526

Similar Threads

  1. ψυχη μου μονη
    By σανυ in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 21
    Last Post: 14-04-2010, 02:58
  2. τι ψυχή είσαι;
    By Helena in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 24
    Last Post: 22-01-2010, 17:10
  3. ΨΥΧΗ
    By dimitriskai in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 16
    Last Post: 25-02-2009, 15:49
  4. Άβυσσος η ψυχή του ανθρώπου....
    By blDaizy in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 17
    Last Post: 16-05-2008, 13:40
  5. Εγκέφαλος ή ψυχή;
    By aliento in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 8
    Last Post: 08-02-2008, 00:02

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •