Άβυσσος η ψυχή...του άντρα? - Page 12
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 12 of 26 FirstFirst ... 2101112131422 ... LastLast
Results 166 to 180 of 385
  1. #166
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,634
    Quote Originally Posted by Gypsy Cello View Post
    Και γω στην δική μου σχολή είχα περίπτωση τέτοιου καθηγητή που την έπεφτε στα κοριτσάκια και τους έταζε να τους βρει δουλειά. Μερικές κάθονταν. Τώρα που τα θυμάμαι μου ήρθε μια αναγούλα. Συγγνώμη.

    Η καλύτερη λύση είναι απλα η αδιαφορία. Τι μπορεί να σου κάνει;
    και σε μας, πολλοι καθηγητες την επεφταν σε κοριτσακια, αλλα περιπτωση τετοιου στριμωγματος δεν ειχα ακουσει. στην ουσια τις δελεαζαν για να εχουν την ευνοια τους, να τις παιρνουν στα γραφεια, στα ερευνητικα, να τις χωνουν σε δουλειες
    αηδιαστικες ιστοριες...

  2. #167
    Senior Member
    Join Date
    May 2011
    Location
    Γαλαξίας Ανδρομέδα
    Posts
    4,434
    Quote Originally Posted by julias View Post
    Παιδια, ξέρει κάποιος να μου πει που μπορω να κανω σεμιναρια αυτοάμυνας? Όχι για πολυ καιρό, σύντομα!
    Σεμινάρια αυτοάμυνας για ν' αντιμετωπίσεις έναν 65χρονο; Πλάκα μας κάνεις τώρα; Άσε τον άνθρωπο ήσυχο.
    έτσι γιατί περίεργα την είδα...

  3. #168
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    584
    Quote Originally Posted by julias View Post
    Παιδια, ξέρει κάποιος να μου πει που μπορω να κανω σεμιναρια αυτοάμυνας? Όχι για πολυ καιρό, σύντομα!
    Julias το σημαντικότερο είναι να ηρεμήσεις και να βρεις τρόπο να αλλάξεις καθηγητή. Ενημέρωσε τον πρόεδρο της σχολής και έτσι θα είσαι σίγουρη ότι δεν πρόκειται να σε πειράξει.
    Τώρα αν θες να κάνεις μαθήματα αυτοάμυνας γενικά για να αισθάνεσαι αυτοπεποίθηση, αυτό είναι άλλο... Ρώτα στην περιοχή που μένεις, όλο και κάποια σχολή πολεμικών τεχνών θα υπάρχει. Επίσης, και στα μεγάλα γυμναστήρια υπάρχουν προγράμματα αυτοάμυνας για γυναίκες.

  4. #169
    Senior Member
    Join Date
    May 2011
    Location
    niahworld
    Posts
    731
    Ουτε το γκολφ ειναι και πολυ ελληνικο ε...(ειναι και σιδερενιο απο κατω, οτι επρεπε..)
    Ποσο πισω ειναι η ελλαδα τελικα..μεχρι και σε αυτα..μα να μην εχει ενα γηπεδο γκολφ σε καθε πανεπιστημιο..ουυυυ ρε πρωτογονοι!..

  5. #170
    Senior Member
    Join Date
    May 2011
    Location
    Γαλαξίας Ανδρομέδα
    Posts
    4,434
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    και σε μας, πολλοι καθηγητες την επεφταν σε κοριτσακια, αλλα περιπτωση τετοιου στριμωγματος δεν ειχα ακουσει. στην ουσια τις δελεαζαν για να εχουν την ευνοια τους, αν τις παιρνουν στα γραφεια, στα ερευνητικα, να τους χωνουν σε δουλειες
    αηδιαστικες ιστοριες...
    Το χειρότερο με μας ήταν το ότι συνεργαζόταν και με εταιρείες ερευνών και πουλούσε παράνομα τις εργασίες μας. Ήταν πολύ κάθαρμα, μου κάθεται ακόμα στο λαιμό. Φοβόμασταν να τον καταγγείλουμε γιατί είχε παντού άκρες. Πόσο το μισώ αυτό!
    έτσι γιατί περίεργα την είδα...

  6. #171
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Αθήνα
    Posts
    687
    Quote Originally Posted by Gypsy Cello View Post
    Σεμινάρια αυτοάμυνας για ν' αντιμετωπίσεις έναν 65χρονο; Πλάκα μας κάνεις τώρα; Άσε τον άνθρωπο ήσυχο.
    Βρε κοπελα μου, σεμιναρια αυτοαμυνας, για να μην φοβαμαι.. Και αυτος, αν και 65 χρονων, ειναι και ψηλος και γεροδεμενος!

  7. #172
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    584
    Quote Originally Posted by Seduction View Post
    Μα φυσικά! Αλλά θα θεωρηθεί διαφήμιση. Αν το επιτρέπει το φορουμ, με χαρά να γράψω πληροφορίες για όσες ενδιαφέρονται
    Απαγορεύεται φυσικά. Αν θες να κάνεις διαφήμιση, πλήρωσε τον NikosD να σε βολέψει κάπου σε καμιά γωνιά.

  8. #173
    Senior Member
    Join Date
    May 2011
    Location
    Γαλαξίας Ανδρομέδα
    Posts
    4,434
    Quote Originally Posted by niah View Post
    Δεν παιζει αυτο μετα το σκηνικο που εγινε τζιπσι..της χυμηξε κανονικα ο αλλος..πως να αδιαφορησει?
    Δεν το διάβασα όλο το θέμα γιατί βαριόμουν. Αλλά λέω ηλικιωμένος είναι, τι μπορεί να κάνει;
    έτσι γιατί περίεργα την είδα...

  9. #174
    Senior Member
    Join Date
    May 2011
    Location
    niahworld
    Posts
    731
    Quote Originally Posted by Gypsy Cello View Post
    Δεν το διάβασα όλο το θέμα γιατί βαριόμουν. Αλλά λέω ηλικιωμένος είναι, τι μπορεί να κάνει;
    ποτε δεν ξερεις ;ρ Ηδη εδειξε μερικα απ αυτα που μπορει να κανει. και ξαναλεω δεν ειναι και μαθουσαλας ..υπαρχουν καλοστεκουμενοι 60χρονοι με αρκετη δυναμη..Μην βαζεις στο μυαλο σου ντε και καλα τον παπουκα με το πι..

  10. #175
    Banned
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    Athens
    Posts
    507
    Quote Originally Posted by iberis View Post
    Τώρα αν θες να κάνεις μαθήματα αυτοάμυνας γενικά για να αισθάνεσαι αυτοπεποίθηση, αυτό είναι άλλο... Ρώτα στην περιοχή που μένεις, όλο και κάποια σχολή πολεμικών τεχνών θα υπάρχει. Επίσης, και στα μεγάλα γυμναστήρια υπάρχουν προγράμματα αυτοάμυνας για γυναίκες.
    Είναι άλλο πράγμα η σχολή πολεμικών τεχνών που διδάσκει κάποιο από τα χιλιάδες στυλ ή κάποιο από τα δεκάδες μαχητικά αθλήματα, είναι άλλο η σχολή πολεμικών τεχνών που έχει ειδικά προγράμματα αυτοάμυνας, είναι άλλο πράγμα τα εξειδικευμένα σεμινάρια αυτοάμυνας-αυτοπροστασίας γυναικών και άλλο τα προγράμματα που έχουν τα μεγάλα γυμναστήρια.

    Εκγύμναση και αύξηση της αυτοπεποίθησης προσφέρουν όλα τα παραπάνω, στον ένα ή στον άλλο βαθμό. Η julias χρειάζεται συμμετοχή σε ειδικό σεμινάριο. Ειδικά τώρα που είναι φρέσκο το περιστατικό στην μνήμη της.

  11. #176
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Διαλλειμα για διαφημισεις.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  12. #177
    Senior Member
    Join Date
    May 2011
    Location
    Γαλαξίας Ανδρομέδα
    Posts
    4,434
    Quote Originally Posted by julias View Post
    Βρε κοπελα μου, σεμιναρια αυτοαμυνας, για να μην φοβαμαι.. Και αυτος, αν και 65 χρονων, ειναι και ψηλος και γεροδεμενος!
    Αν βλέπεις ότι όντωςέχει την σωματική δύναμη για να σου κάνει κακό, κάνε μερικά σεμινάρια. Θα σου χρειαστούν και γενικότερα. Εγώ το είχα σκεφτεί παλιά και να μάθω και σκοποβολή αλλά η σκοποβολή είναι και ακριβή.


    Τέλος πάντων, εγώ λέω κάνε υπομονή μέχρι να τελειώσεις και μίλησε και σ' έναν δικό σου άνθρωπο για να ξέρει.
    έτσι γιατί περίεργα την είδα...

  13. #178
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Αθήνα
    Posts
    687
    Quote Originally Posted by Seduction View Post
    Είναι άλλο πράγμα η σχολή πολεμικών τεχνών που διδάσκει κάποιο από τα χιλιάδες στυλ ή κάποιο από τα δεκάδες μαχητικά αθλήματα, είναι άλλο η σχολή πολεμικών τεχνών που έχει ειδικά προγράμματα αυτοάμυνας, είναι άλλο πράγμα τα εξειδικευμένα σεμινάρια αυτοάμυνας-αυτοπροστασίας γυναικών και άλλο τα προγράμματα που έχουν τα μεγάλα γυμναστήρια.

    Εκγύμναση και αύξηση της αυτοπεποίθησης προσφέρουν όλα τα παραπάνω, στον ένα ή στον άλλο βαθμό. Η julias χρειάζεται συμμετοχή σε ειδικό σεμινάριο. Ειδικά τώρα που είναι φρέσκο το περιστατικό στην μνήμη της.
    Ναι, ακριβως, κατι τετοιο θέλω!

  14. #179
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    584
    Quote Originally Posted by Seduction View Post
    Είναι άλλο πράγμα η σχολή πολεμικών τεχνών που διδάσκει κάποιο από τα χιλιάδες στυλ ή κάποιο από τα δεκάδες μαχητικά αθλήματα, είναι άλλο η σχολή πολεμικών τεχνών που έχει ειδικά προγράμματα αυτοάμυνας, είναι άλλο πράγμα τα εξειδικευμένα σεμινάρια αυτοάμυνας-αυτοπροστασίας γυναικών και άλλο τα προγράμματα που έχουν τα μεγάλα γυμναστήρια.

    Εκγύμναση και αύξηση της αυτοπεποίθησης προσφέρουν όλα τα παραπάνω, στον ένα ή στον άλλο βαθμό. Η julias χρειάζεται συμμετοχή σε ειδικό σεμινάριο. Ειδικά τώρα που είναι φρέσκο το περιστατικό στην μνήμη της.
    Προς το παρόν χρειάζεται να δει τι θα κάνει για να αλλάξει καθηγητή. Λες να πρέπει να κάνει μαθήματα αυτοάμυνας για να μπορέσει να ολοκληρώσει την διατριβή της? lol

  15. #180
    Senior Member
    Join Date
    May 2011
    Location
    Γαλαξίας Ανδρομέδα
    Posts
    4,434
    Quote Originally Posted by niah View Post
    ποτε δεν ξερεις ;ρ Ηδη εδειξε μερικα απ αυτα που μπορει να κανει. και ξαναλεω δεν ειναι και μαθουσαλας ..υπαρχουν καλοστεκουμενοι 60χρονοι με αρκετη δυναμη..Μην βαζεις στο μυαλο σου ντε και καλα τον παπουκα με το πι..


    Βάζω στο μυαλό μου τον πατέρα μου που είναι 62. Δεν είναι ερείπιο αλλά νομίζω δεν θα μπορούσε να επιτεθεί και να ακινητοποιήσει μια νεαρή γυναίκα. Η γυναίκα τινάζεται, χτυπιέται και τα καταφέρνει και ξεφεύγει.
    έτσι γιατί περίεργα την είδα...

Page 12 of 26 FirstFirst ... 2101112131422 ... LastLast

Similar Threads

  1. ψυχη μου μονη
    By σανυ in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 21
    Last Post: 14-04-2010, 02:58
  2. τι ψυχή είσαι;
    By Helena in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 24
    Last Post: 22-01-2010, 17:10
  3. ΨΥΧΗ
    By dimitriskai in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 16
    Last Post: 25-02-2009, 15:49
  4. Άβυσσος η ψυχή του ανθρώπου....
    By blDaizy in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 17
    Last Post: 16-05-2008, 13:40
  5. Εγκέφαλος ή ψυχή;
    By aliento in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 8
    Last Post: 08-02-2008, 00:02

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •