Τι κρυβεται πισω απο την οθονη...
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 10 of 10
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Θεσσαλονικη
    Posts
    8

    Τι κρυβεται πισω απο την οθονη...

    πραγματικα φεναιτε παραξενο και ομως αλιθηνο.Τοσοι ανθρωποι ερχονται εδω καθημερινα βγαζοντας τα εσοψυχα τους.Φανερονοντας πραγματα που δεν λενε στους ψυχολογους τους,τους συζυγους τους ,τους φιλους τους , τους γονεις τους...Πραγματα τα οποια τους βαρενουν.Και καταληγουν να τα ομολογουν σε ενα ματσο αγνωστους(no offence)Φεναιτε πως η ανωνημια μας δινει μια θαλπορη και μια δυναμη οσο ανοφορα το οτι κανεις δεν θα μας αναγνωρισει και δεν θα μασ κρινει.Πεπισμενοι οτι ειμαστε προστατευμενοι με το να μενοουμε κρυμμενοι.Μηπως τελικα η μστυκοπαθεια ειναι αυτο που μας βλαπτει αρκετες φορες.Μυπως πρεπει να βγουμε στο φως του Ηλιου.Να δουμε την αντανκλαση του εαυτου μας στον καθρευτη της αληθειας και να βοηθησουμε το αρρωστημενο γεματο ψεγαδια κομματι μας αντι να το ακρωτιριασουμε?Γιατι στο κατω κατω παραμενει κομματι μας

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Θεσ/νικη
    Posts
    2,195
    το ομικρον

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    May 2011
    Posts
    3,281
    ..........................................

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Αθηνα
    Posts
    270
    ox και αλλος και ορθογραφικα λαθει πιο πολλα απο τα δικα μου!!!!
    ετοιμασου να τα ακουσεις και εσυ.
    Και συμφωνω σε αυτα που λες!!!
    ειμαι ανορθογραφος και συγγνωμη για αυτο!!!

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Δεν νομιζω οτι χρειαζεται να τα λεμε ολα στους αλλους. Αλλωστε παλια κρατουσαν καποιοι ημερολογιο. Τωρα μπορεις να αλληλεπιδρασεις κιολας ,ακομα καλυτερα.
    Δεν βλεπω τον εαυτο μου σαν αρωστημενο , γεματο ψεγαδια....εχω καποια προβληματα ανθρωπινα και προσπαθω να τα αντιμετωπισω. Μερικες φορες γινομαι παραλογος , γιατι ετσι αισθανομαι...παραλογα αλλα δεν ειναι κατακριτεο.

    Στην προσωπικη μου ζωη δεν εχω βλαψει για παραδειγμα κανεναν και προχωρω με το κεφαλι ψηλα.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  6. #6
    Junior Member
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Θεσσαλονικη
    Posts
    8
    ναι μολις αρχισε.Εγω παντως οτι ειχα να πω το ειπα

  7. #7
    Junior Member
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Θεσσαλονικη
    Posts
    8
    Quote Originally Posted by keep_walking View Post
    Δεν νομιζω οτι χρειαζεται να τα λεμε ολα στους αλλους. Αλλωστε παλια κρατουσαν καποιοι ημερολογιο. Τωρα μπορεις να αλληλεπιδρασεις κιολας ,ακομα καλυτερα.
    Δεν βλεπω τον εαυτο μου σαν αρωστημενο , γεματο ψεγαδια....εχω καποια προβληματα ανθρωπινα και προσπαθω να τα αντιμετωπισω. Μερικες φορες γινομαι παραλογος , γιατι ετσι αισθανομαι...παραλογα αλλα δεν ειναι κατακριτεο.

    Στην προσωπικη μου ζωη δεν εχω βλαψει για παραδειγμα κανεναν και προχωρω με το κεφαλι ψηλα.
    μιας και εχω μεσα μου κατι απο συγγραφεα.καποιες φορες χρησιμοποιω υπερβολες κυριως λογω της καταστασης που βρησκομαι εκεινη τη στιγμη

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Quote Originally Posted by ImLost View Post
    μιας και αυτο μεσα μου κατι απο συγγραφεα.καποιες φορες χρησιμοποιω υπερβολες κυριως λογω της καταστασης που βρησκομαι εκεινη τη στιγμη
    Οκ...κατανοητο...εγω να δεις τι γραφω καποιες φορες:)
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  9. #9
    Banned
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    6,851
    Quote Originally Posted by Empneustns View Post
    το ομικρον
    ή και το μηδεν (αναλογα πως θα το δει ο καθενας)...

  10. #10
    Η ανωνυμια κ το ''κρυψιμο'' πισω απο την οθονη για μενα ειναι λυτρωτικο....μπορω να βγαλω απο μεσα μου σχεδον...ναι.. ναι... σχεδον αλλα οσα με πνιγουν.... υπαρχουν κ πραγματα που περναν απο το μυαλο μου κ τ αποθω... Παλια ειχα βρει ενα τσατ στην tv.. εκει καταλαβα το ποσο με βοηθαει αυτη η ανωνυμια... μολις ομως αρχισαμε να βρισκομαστε κ να γινομαστε παρεες αμεσως ξαναμπηκα στο καβουκι μου... μην δειξω κιολας στους αλλους οτι εχω τρωτα σημεια... οτι πισω απο το χαμογελο κρυβεται λυπη.. θυμος.... στεναχωρια... απογοητευση.. Κ οχι δεν πιστευω οτι ΟΟΟΟΟΟΛΛΛΛΛΟΟΟΙΙΙ εμεις που βρισκουμαι αυτον τον τροπο να αποφορτιστουμε ειμαστε αρρωστημενοι....... :)
    "οι πιο μεγάλες νύχτες,είναι αυτές που κλαις και δεν σ'ακούν"

Similar Threads

  1. Ταξιδι πισω στο χρονο!!!
    By deleted-member30-03 in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 36
    Last Post: 29-10-2011, 22:59
  2. IT 'S NEVER TOO LATE..... ( TON ΘΕΛΩ ΠΙΣΩ...)
    By Lacrymosa in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 50
    Last Post: 02-08-2011, 02:11
  3. ενα βημα μπροστα, δυο βηματα πισω
    By todestrieb in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 16
    Last Post: 10-04-2011, 23:17
  4. θέλω την ζωή μου πίσω..
    By apostoloss in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 38
    Last Post: 16-02-2011, 17:17
  5. Σκέφτομαι να γυρίσω πίσω
    By aimilia in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 6
    Last Post: 07-02-2009, 13:04

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •