ΤΟ ΣΕΞ ΒΡΩΜΙΖΕΙ! - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 24 FirstFirst 123412 ... LastLast
Results 16 to 30 of 358
  1. #16
    Junior Member
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    23
    σιγουρα θα υπαρξει και το σεξ γιατι μετα κατανταει και βαρετο για αυτο και πρεπει να υπαρχει ποικιλια που λεμε στην ερωτικη ζωη για να μη πλητουμε...!ολα θελουν τον τροπο τους αν δεν τον εχεις τον τροπο χανεις και την ουσια.

  2. #17
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    SlaughterHouse
    Posts
    4,135
    ναι ειχα κακοποιηθει σεξουαλικα στα 12.
    I m a Good Person With Bad Attitude

  3. #18
    Senior Member
    Join Date
    May 2011
    Posts
    3,281
    Quote Originally Posted by Broken_DoLL View Post
    ναι ειχα κακοποιηθει σεξουαλικα στα 12.
    Και εγω απο τα 9 μεχρι τα 11.. πιστευω οτι μπορω να σε καταλαβω σε αυτον τον τομεα..

    Λυπαμαι πραγματικα, ειναι πολυ ασχημο.. ποοοοσα ψυχολογικα!!!

  4. #19
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Athens
    Posts
    407
    Το δικο σας σωμα οσες λετε οτι θεωρειτε το σεξ βρωμικο σας αηδιαζει???

  5. #20
    Senior Member
    Join Date
    May 2011
    Posts
    3,281
    Quote Originally Posted by Jimmy View Post
    Το δικο σας σωμα οσες λετε οτι θεωρειτε το σεξ βρωμικο σας αηδιαζει???
    Αυτο λεω και γω ρε Τζιμμυ... ελα μου ντε!

  6. #21
    Senior Member
    Join Date
    May 2011
    Location
    Γαλαξίας Ανδρομέδα
    Posts
    4,434
    Αυτό σ' έχει επηρεάσει σαφώς. Έτσι δεν είναι; Από άλλα σου θέματα είχα σχηματίσει την εντύπωση πως είσαι αρκετά σεξουαλική κοπέλα όμως. Τι σε κάνει ν' αποστρέφεσαι το σεξ σε αυτή τη φάση;
    έτσι γιατί περίεργα την είδα...

  7. #22
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    SlaughterHouse
    Posts
    4,135
    tzimmy ναι με θεωρω παχουλη και με μισω!!!!!!!

    gypsy δεν ξερω....αυτο αναρωτιεμαι μονιμως..............εδω και 2 χρονια ειναι ετσι. υπηρχε η υπονοια αλλα τωρα ειναι σε εξαρση
    I m a Good Person With Bad Attitude

  8. #23
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Athens
    Posts
    407
    Quote Originally Posted by Broken_DoLL View Post
    tzimmy ναι με θεωρω παχουλη και με μισω!!!!!!!

    gypsy δεν ξερω....αυτο αναρωτιεμαι μονιμως..............εδω και 2 χρονια ειναι ετσι. υπηρχε η υπονοια αλλα τωρα ειναι σε εξαρση
    Oχι δεν το λεω ετσι...οκ μπορει να εχεις πανω σου κατι που δεν σου αρεσει...εγω μιλαω για πιο συγκεκριμενα πραγματα...πχ γεννητικα οργανα, το στηθος, ο πωπουλης...τα θεωρεις οτι ειναι σημεια πανω στο σωμα σου που ειναι αηδιαστικα?? Η βλεπεις κατι το οποιο μπορει καποιος να το δει σεξουαλικα(ΕΡΩΤΙΚΑ ΜΑΛΛΟΝ)?

    Επαναλλαμβανω, δεν μιλαω για οποιαδηποτε ατελεια πιστευεις οτι μπορει να εχεις...

  9. #24
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    SlaughterHouse
    Posts
    4,135
    γεννητικα οργανα εχω κανει πανω ταττουαζ και δεν μ φαινονται ασχημα τοσο πλεον. το στηθος μ με μπλουζα μ φαινεται καλο. χωρις σουτιεν δεν θελω να το δειχνω. ο κωλος μ παλι δεν μαρεσει και μ φαινεται πιο αηδιαστικος των αντρων γυμνος.......
    I m a Good Person With Bad Attitude

  10. #25
    Senior Member
    Join Date
    May 2011
    Location
    Γαλαξίας Ανδρομέδα
    Posts
    4,434
    Quote Originally Posted by Broken_DoLL View Post
    tzimmy ναι με θεωρω παχουλη και με μισω!!!!!!!

    gypsy δεν ξερω....αυτο αναρωτιεμαι μονιμως..............εδω και 2 χρονια ειναι ετσι. υπηρχε η υπονοια αλλα τωρα ειναι σε εξαρση
    Το έχεις συζητήσει με ειδικό; Νομίζω πρέπει να το κάνεις εφόσον έχεις και τέτοιο ιστορικό.
    έτσι γιατί περίεργα την είδα...

  11. #26
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Athens
    Posts
    407
    Quote Originally Posted by Broken_DoLL View Post
    γεννητικα οργανα εχω κανει πανω ταττουαζ και δεν μ φαινονται ασχημα τοσο πλεον. το στηθος μ με μπλουζα μ φαινεται καλο. χωρις σουτιεν δεν θελω να το δειχνω. ο κωλος μ παλι δεν μαρεσει και μ φαινεται πιο αηδιαστικος των αντρων γυμνος.......

    Μηπως δεν σου εχει τυχει να δεις εναν αντρα με ωραιο κωλο η μηπως με οσους εχεις συναστραφει ηταν οντως λιγο βρωμιαριδες?? Πχ ενας αντρας ομορφος, γυμνασμενος που να μυριζει ωραια(παντου) επειδη ειναι καθαρος και φοραει ωραια κολωνια σε αηδιαζει???

  12. #27
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    386
    Είναι τελείως προσωπικό αυτό που έχει η Broken doll, οτι θεωρεί τον εαυτό της χοντρή ενώ είναι αδύνατη, ότι ίσως πιστεύει ότι είναι άσχημη ενώ ειναι κούκλα, με ωραίο στυλ και -εστω και απο τις φωτο τις "κομμένες" το καταλαβαίνεις αυτό- και γερό μυαλό! Το θέμα της κακοποίησης πρέπει να παλέψεις αγάπη μου και να προχωρήσεις ( έχω περάσει και εγώ από τη ....χώρα αυτή).

    Όσο για το σεξ, δεν ξέρω, βαριέμαι απίστευτα όλη αυτήν την...επιστήμη και τις θεωρίες που κινείται γύρω από αυτό. Νομίζω ότι το έχουμε υπερεκτιμήσει. Όταν Broken θα αγαπήσεις ο έρωτας, το σεξ, ή δώσε σε αυτο ό,τι όνομα εσύ θέλεις, θα είναι μια πράξη οικειότητας, τρυφερότητας με το σύντροφό σου. Και για να χαλαρώσουμε λίγο, όταν θα ρθει αυτη τη ώρα, μέσα απο μια μακροοοοοχροοοοονη σχέεεεεεσηηηηηη ή γάμο, τότε δε θα γίνεται και πολύ συχνά το σεξ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  13. #28
    Senior Member
    Join Date
    May 2011
    Posts
    3,281
    Καλο θα ηταν να επισκεφτεις ψυχολογο αν δεν το εχεις κανει.. θα σε βοηθησει πολυ!

  14. #29
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    SlaughterHouse
    Posts
    4,135
    ισα ισα ηταν ολοι περιποιημενοι. απεχθανομαι την δυσοσμια. ειναι ολα οκ μεχρι να τους δω γυμνους....με κατι να κρεμεται μπροστα.....δν ξερω μ φαινεται προστιχο. .... παλια ηθελα να το κανω μονο με τα ρουχα...
    I m a Good Person With Bad Attitude

  15. #30
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    SlaughterHouse
    Posts
    4,135
    Quote Originally Posted by Deep purple View Post
    Είναι τελείως προσωπικό αυτό που έχει η Broken doll, οτι θεωρεί τον εαυτό της χοντρή ενώ είναι αδύνατη, ότι ίσως πιστεύει ότι είναι άσχημη ενώ ειναι κούκλα, με ωραίο στυλ και -εστω και απο τις φωτο τις "κομμένες" το καταλαβαίνεις αυτό- και γερό μυαλό! Το θέμα της κακοποίησης πρέπει να παλέψεις αγάπη μου και να προχωρήσεις ( έχω περάσει και εγώ από τη ....χώρα αυτή).

    Όσο για το σεξ, δεν ξέρω, βαριέμαι απίστευτα όλη αυτήν την...επιστήμη και τις θεωρίες που κινείται γύρω από αυτό. Νομίζω ότι το έχουμε υπερεκτιμήσει. Όταν Broken θα αγαπήσεις ο έρωτας, το σεξ, ή δώσε σε αυτο ό,τι όνομα εσύ θέλεις, θα είναι μια πράξη οικειότητας, τρυφερότητας με το σύντροφό σου. Και για να χαλαρώσουμε λίγο, όταν θα ρθει αυτη τη ώρα, μέσα απο μια μακροοοοοχροοοοονη σχέεεεεεσηηηηηη ή γάμο, τότε δε θα γίνεται και πολύ συχνά το σεξ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    μα εχω σχεση και τον αγαπαω! αλλα ειναι διαφορετικος παραγοντας το σεξ δεν μπορω να τα εννωσω αυτο ειναι το θεμα μου!

    κρις παω σε ψυχιατρο...
    I m a Good Person With Bad Attitude

Page 2 of 24 FirstFirst 123412 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •