Πώς αισθάνεστε τώρα; - Page 102
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 102 of 837 FirstFirst ... 25292100101102103104112152202602 ... LastLast
Results 1,516 to 1,530 of 12551
  1. #1516
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Στο Άγνωστο
    Posts
    1,349
    Ναι, τον διάβολο εννοούσα και τον συμπαθώ κι εγώ! Πολύ χαριτωμένο ζωάκι, μόνο που στριγγλάει πολύ και κόβει δάκτυλα! Το είπα σίφουνα, γιατί έτσι συμπεριφέρεται ως καρτούν.
    Κι εσύ πού το ξέρεις ότι είμαι winner και θα βρω κουκλάρα; Δε θέλω φρούδες ελπίδες και υποσχέσεις, αλλά έμπρακτες ενδείξεις και έργα. Πώς λοιπόν είσαι τόσο σίγουρη; Σ' το είπε κανένας αστρολόγος; :P

  2. #1517
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2011
    Location
    Ναυταθλητικός Όμιλος Ποδηλατών Βάρκιζας "Ο Βουκεφάλας
    Posts
    2,253
    Δε μου το 'πε αστρολόγος, αλλά έχω διαίσθηση και ενόραση!
    Εξάλλου αν το 'χεις βάλει αμέτι μουχαμέτι, θα συμβεί, δεν μπορεί!
    "Όταν θέλεις πάρα πολύ κάτι, όλο το σύμπαν συνωμοτεί για να τα καταφέρεις..."
    δε λέει στον Αλχημιστή;
    Προτιμώ τους αλχημιστές από τους αστρολόγους!
    Ο διάβολος της Τασμανίας είναι όντως σαρκοφάγο,
    αλλά είναι και είδος υπό εξαφάνιση ο κακομοίρης. Πού το ξέρεις ότι στριγκλίζει, τον έχεις δει από κοντά;
    Eγώ μόνο στα κινούμενα σχέδια λολ...
    Σε ζηλεύω που ταξίδεψες σε καράβι...

  3. #1518
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Στο Άγνωστο
    Posts
    1,349
    Ναι, αλλά δεν το πολυπιστεύω αυτό. Το πιθανότερο όταν βάζεις κάτι στο μάτι είναι να μην το πετύχεις ποτέ, γιατί από την απελπισία σου να το αποκτήσεις σου διαφεύγει.
    Το ξέρω, γιατί το έχω δει σε ντοκυμαντέρ. Με είχε ζαλίσει τότε με τις στριγγλιές του!
    Να μη ζηλεύεις καθόλου! Ξέρεις πως είναι επί 8 ώρες να υποφέρεις τραντάγματα, φουρτούνες και φασαρία, ειδικά όταν ταξιδεύεις βράδυ; Εγώ δεν έκλεισα μάτι καθόλου! Κι αν από θέσεις έχει μόνο κατάστρωμα... Την επόμενη φορά αεροπλάνο.

  4. #1519
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    στα σύννεφα
    Posts
    434
    Νιωθω ΑΝΑΚΟΥΦΙΣΗ που μπορω πλεον να συγκεντρωθω με τα καινουρια φαρμακα για να παω να δωσω κανα μαθημα!!
    Will I ever be free?

  5. #1520
    Senior Member
    Join Date
    May 2011
    Posts
    3,281
    Βασικά δεν αισθάνομαι τώρα μια αηδία αλλά απο χτες μέχρι σήμερα το μεσημέρι. Ο λόγος? Η Χρυση αυγη, οι μάγκες της Ελλάδας, οι αρρωστημένοι δήθεν εθνικιστές που μου μοιάζουν περισσότερο για ναζι άρα κάμια σχέση με Ελλάδα, αυτοί οι άρρωστοι ψυχικά που ξέρουν να χρησιμοποιούν μονο την βια, αυτοι που δεν ξέρουν ούτε το ονομα τους να γράψουν και κατα τ'άλλα εθνικιστές, αυτοι που αντι να πιάσουν και να πλακώσουν στο ξύλο αυτον που προσλαμβάνει Αλβανους και Πακιστανους αντι για Ελληνες πλακώνει τους καημένους τους ανθρωπάκους λες και φταίνε σε τίποτα. Λοιπόν κωλοχρυσαυγίτες πηγαίντε μάθετε καλά ελληνικα για να μην γίνεστε ρεζίληδες, μάθετε γράμματα και ελάτε να χρησιμοποιήσετε και να κατακτήσετε την φιλοσοφία αυτην που ξεκίνησε απο την Ελλάδα (αν δεν γνωρίζετε) και όχι την βία. Η βία δεν θυμάμαι να ήταν ελληνικο στοιχειο. Λοιπόν μαθετε τι σημαίνει δημοκρατια μιας και αυτη απο εδώ ξεκίνησε γιατί βλέπω πολύ δικτατορικό υφάκι και μου ξινίζετε πολύ. Εαν θέλετε να λέγεστε εθνικιστες μάγκες μου να φροντισετε να έχετε ελληνικά στοιχεια για να μπορέσετε να αντιπροσωπεύετε την Ελλάδα καλύτερα... Αιντε φασιστόμουτρα και αντιπαθητικοι βλάκες!!!

    Ουφ... Καληνύχτα!

  6. #1521
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,374
    Φοβάμαι...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  7. #1522
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    οδός φαντασία
    Posts
    1,199
    Quote Originally Posted by Κύκνος View Post
    Φοβάμαι...
    βρε κυκνακι που είσαι εσύ,η Χριστίνα εμφανίστηκε έχασα το πριγγιπάκι μου όλες αποτοξίνωση φόρουμ κάνετε???χαχαχαχα

  8. #1523
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,374
    Quote Originally Posted by ΗΛΙΑΝΝΑ View Post
    βρε κυκνακι που είσαι εσύ,η Χριστίνα εμφανίστηκε έχασα το πριγγιπάκι μου όλες αποτοξίνωση φόρουμ κάνετε???χαχαχαχα
    Στα χαμένα είμαι...και σύντομα θα κάνω μόνιμη αποτοξίνωση μάλλον...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  9. #1524
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    ΝΑΞΟΣ
    Posts
    1,499
    νιωθω μπερδεμενη, το αγνωστο δεν το φοβαμαι ακομα αλλα οπως και να το κανεις δεν παυει να ειναι αγνωστο
    [COLOR="#800080"][SIZE=5][FONT=Comic Sans MS][B]Honey, nobody ever gonna love you
    The way I try to do.[/B][/FONT][/SIZE][/COLOR]

  10. #1525
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2012
    Location
    Χωρα του Ποτε
    Posts
    673
    Quote Originally Posted by Christina82 View Post
    Μέλος συγκροτήματος? Ελαααα! Και εγώ με αυτά ασχολούμαι....

    ωω αληθεια??αυτααα ειναιιιιιι!!(πως παει κοπελια μου?ολα good?)
    (soulmatesNeverDie!!!)

  11. #1526
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2012
    Location
    Χωρα του Ποτε
    Posts
    673
    Quote Originally Posted by ΗΛΙΑΝΝΑ View Post
    βρε κυκνακι που είσαι εσύ,η Χριστίνα εμφανίστηκε έχασα το πριγγιπάκι μου όλες αποτοξίνωση φόρουμ κάνετε???χαχαχαχα

    γεια σου Ηλιαννακι μου,χεχε οχι δεν κανω αποτοξινωση φορουμ,απλα ειμαι λιγο πνιγμενη.καλα εισαι γλυκο μου πλασματακι?
    (soulmatesNeverDie!!!)

  12. #1527
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    ΝΑΞΟΣ
    Posts
    1,499
    σαν ροκσταρ στο απογειο του!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    [COLOR="#800080"][SIZE=5][FONT=Comic Sans MS][B]Honey, nobody ever gonna love you
    The way I try to do.[/B][/FONT][/SIZE][/COLOR]

  13. #1528
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2012
    Posts
    204
    μπερδεμενοσ!!!!

    χαχα οχι πλακα κανω....σημερα ειμαι χαρουμενοσ και ανεβασμενοσ....!!!!επιτελουσ ξυπνησα και απο δω και περα θα ''παιζω'' και γω!!!

  14. #1529
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    4,566
    Quote Originally Posted by confuse View Post
    μπερδεμενοσ!!!!

    χαχα οχι πλακα κανω....σημερα ειμαι χαρουμενοσ και ανεβασμενοσ....!!!!επιτελουσ ξυπνησα και απο δω και περα θα ''παιζω'' και γω!!!

    πόσο χαίρομαι γι' αυτό!!! επιτέλους!!!.. κι όχι μόνο χαρούμενος.. εύχομαι το παιχνίδι αυτό να σε ξαφνιάσει κι ευχάριστα!!
    Άσε τη ζωή που κάνεις... και ψάξε για τη ζωή που χάνεις

  15. #1530
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2012
    Posts
    204
    Quote Originally Posted by μαρκελα View Post
    πόσο χαίρομαι γι' αυτό!!! επιτέλους!!!.. κι όχι μόνο χαρούμενος.. εύχομαι το παιχνίδι αυτό να σε ξαφνιάσει κι ευχάριστα!!
    θα δειξει...το θεμα ειναι οτι πλεον παυω να παιρνω τοισ μετρητοισ πραγματα που με στεναχωρουν....και αρχιζω και γω να δινω αυτο που οι αλλοι μου δινουν.....δεν ειναι εκδικηση αλλα αφυπνιση....και ολο αυτο χαρισ και την βοηθεια τη δικια σου και μερικων αλλων μελων..... ;-)

Similar Threads

  1. Και τωρα τι?
    By water in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 21
    Last Post: 06-08-2013, 13:22
  2. Τώρα τι θες...?
    By astimatnam in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 4
    Last Post: 28-05-2012, 02:50
  3. Και τωρα πως το λενε...
    By mihalis in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 5
    Last Post: 07-01-2010, 23:52
  4. Και τωρα, τι?
    By amelie in forum Συναισθηματική Υπερφαγία, Ψυχογενής Βουλιμία
    Replies: 9
    Last Post: 12-01-2008, 18:27

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •