Πώς αισθάνεστε τώρα; - Page 12
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 12 of 837 FirstFirst ... 210111213142262112512 ... LastLast
Results 166 to 180 of 12551
  1. #166
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Στο Άγνωστο
    Posts
    1,349
    Quote Originally Posted by KENO View Post
    γιατι μαλλον εχω δει παρα πολλες ταινιες και τα γουστα μου ειναι πλεον παραξενα, με αποτελεσμα να μην εντυπωσιαζομαι / ενθουσιαζομαι ευκολα, lol. αλλα ενδιαφεροντα δε παιζουν και λογο χειμωνα, ανθρωπους θελω!
    Δηλαδή οι ταινίες είναι όλη σου η ζωή ή το εννοείς αλληγορικά; Όλοι θέλουμε ανθρώπους.

  2. #167
    Banned
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    6,851
    ναι ολοι θελουμε ανθρωπους, αν κι εμενα μερικες φορες με πιανει και δε θελω κανεναν, ειναι επειδη εχω συνηθισει μονος μου οπως ειπα και στο θεμα σου.

    η ζωη μου ολη πλεον ειναι ταινιες και μουσικη, γενικα απο παντα ειχα κατι με τη τεχνη, τωρα πια ομως δε μπορω να βρω τιποτα αλλο αξιολογο αφου και οι ζωες μας ειναι κατεστραμμενες, και για να βρει κανεις απλα μια δουλεια πρεπει να γινει καραγκιοζης, και τα κοριτσακια δε δειχνουν καθολου κατανοηση, οποτε προτιμω να ζω στη κοσμαρα μου και να εχω το κεφαλι μου ησυχο...

  3. #168
    Banned
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    6,851
    υπεροχα, μαγικος και πολυχρωμος! εκανα ενα ζεστο μπανιο πριν, τελειωσα κι ενα δυωρο ταινιακι, και τωρα μετα το βραδυνο απολαμβανω τη μουσικη και το κρασακι μου.

  4. #169
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,389
    Πονάωωωω

  5. #170
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Στο Άγνωστο
    Posts
    1,349
    Quote Originally Posted by KENO View Post
    υπεροχα, μαγικος και πολυχρωμος! εκανα ενα ζεστο μπανιο πριν, τελειωσα κι ενα δυωρο ταινιακι, και τωρα μετα το βραδυνο απολαμβανω τη μουσικη και το κρασακι μου.
    Έχεις να προτείνεις τίποτα καλό; Εγώ είδα την τετραλογία Scream και τις παρωδίες τους, τα Scary movie. Επίσης, τι κρασί πίνεις;

  6. #171
    Banned
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    6,851
    κοκκινο κρασι παντα. κι απο ταινιες δε ξερω τι θες να δεις ακριβως, αν θες κατι αρκετα βιαιο προτεινω το Hobo with a Shotgun, αν παλι θες κατι πιο ατμοσφαιρικο και τρομαχτικο δες το Insidious.

  7. #172
    Member
    Join Date
    Sep 2011
    Location
    ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
    Posts
    43
    Νιώθω ανεπαρκής. Ότι δεν είμαι σε θέση να βοηθήσω ή να στηρίξω τους ανθρώπους γύρω μου ότι δεν μπορώ να σταματήσω τις αδικίες από το να γίνονται

  8. #173
    Banned
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    614
    Χάλια... Τίποτα δεν έχει νόημα.

  9. #174
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Στο Άγνωστο
    Posts
    1,349
    Quote Originally Posted by KENO View Post
    κοκκινο κρασι παντα. κι απο ταινιες δε ξερω τι θες να δεις ακριβως, αν θες κατι αρκετα βιαιο προτεινω το Hobo with a Shotgun, αν παλι θες κατι πιο ατμοσφαιρικο και τρομαχτικο δες το Insidious.
    Δεν έχω ιδιαίτερη προτίμηση. Βλέπω από οποιοδήποτε είδος, αρκεί να είναι ποιοτική και να με κεντρίσει. Δηλαδή να ξεχωρίζει σε σκηνοθεσία, υπόθεση, ερμηνείες κλπ.
    Από ποτά πίνω μόνο μπύρα. Με μεγαλύτερη περιεκτικότητα αλκοόλ μου φέρνουν αναγούλα.
    Last edited by sheldon; 22-10-2011 at 23:43.

  10. #175
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    κεντρο
    Posts
    743
    Αισθανομαι λυπη και θυμο για εναν δικο μου ανθρωπο οπου εκανε υποτροπη.Προσπαθω να τον κατανοησω αλλα δεν μπορω απλα μετα απο τοσα χρονια προσπαθειας να μεινει καθαρος.Τελικα ισχυει το <<μονο για σημερα>> το <<εδω και τωρα>> και παει λεγοντας....................

  11. #176
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2011
    Location
    Αλομπαρική Οροσειρά
    Posts
    733
    Δε νομίζω πως μπορώ να σου προσφέρω κάτι. Αλλά το έργο το ξέρω από δικούς μου φίλους, και το ξέρουμε καλά κι εσύ κι εγώ. Με έναν από αυτούς δε νιώθω πια ούτε λύπη, ούτε θυμό. Ίσως θλίψη. Και ναι, δε δικαιολογώ "υποτροπές" μετά από χρόνια "καθαρότητας". Δε θα μπορέσω ποτέ να αποδεχτώ το να γαμά κανείς τα όποια χρόνια καθαρότητας, ακόμη κι αν είναι πολύ δύσκολα, στο βωμό του "μόνο για σήμερα". Το λέω αντίθετα, για να γίνω κατανοητή. Καλό κουράγιο σου εύχομαι...

  12. #177
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    κεντρο
    Posts
    743
    Quote Originally Posted by RockElCasbah View Post
    Δε νομίζω πως μπορώ να σου προσφέρω κάτι. Αλλά το έργο το ξέρω από δικούς μου φίλους, και το ξέρουμε καλά κι εσύ κι εγώ. Με έναν από αυτούς δε νιώθω πια ούτε λύπη, ούτε θυμό. Ίσως θλίψη. Και ναι, δε δικαιολογώ "υποτροπές" μετά από χρόνια "καθαρότητας". Δε θα μπορέσω ποτέ να αποδεχτώ το να γαμά κανείς τα όποια χρόνια καθαρότητας, ακόμη κι αν είναι πολύ δύσκολα, στο βωμό του "μόνο για σήμερα". Το λέω αντίθετα, για να γίνω κατανοητή. Καλό κουράγιο σου εύχομαι...
    Μου προσεφερες ανταποκριση.Ειναι αρκετο για μενα!Να σαι καλα!

  13. #178
    Banned
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    6,851
    σωστος πατερουλης. με υπομονη και επιμονη (ο επιμενων νικα). μπορω να ειμαι καλος με ολους, εκτος απο τους αχρηστους και τους μαλακες!

  14. #179
    Banned
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    6,851
    μαλακας. για ονομα του θεου και της παναγιας δηλαδη, ειμαστε ολοι ανθρωποι κι εχουμε τις ιδιες αναγκες, δεν υπαρχει λογος να γινομαστε κρυψινοι...

  15. #180
    Banned
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    614
    Χάλια.....

Similar Threads

  1. Και τωρα τι?
    By water in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 21
    Last Post: 06-08-2013, 13:22
  2. Τώρα τι θες...?
    By astimatnam in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 4
    Last Post: 28-05-2012, 02:50
  3. Και τωρα πως το λενε...
    By mihalis in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 5
    Last Post: 07-01-2010, 23:52
  4. Και τωρα, τι?
    By amelie in forum Συναισθηματική Υπερφαγία, Ψυχογενής Βουλιμία
    Replies: 9
    Last Post: 12-01-2008, 18:27

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •