Πώς αισθάνεστε τώρα; - Page 21
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 21 of 837 FirstFirst ... 1119202122233171121521 ... LastLast
Results 301 to 315 of 12551
  1. #301
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Πουθενά
    Posts
    325
    εχω την μανα μου διπλα μου να κλαιει και δεν αντεχω

  2. #302
    Banned
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    6,851
    α και ξεχασα να πω σε οσες με θελουν να πεταξω με το ζορι, οτι και το RedBull δινει φτερα, that's why MTV isn't so friendly to me (αυτο για τις ψαγμενες μουσικατζες του youtube που ειπες RockElCasbah), κι οτι ο ΚΕΝΟ δε θα ηταν KENO αν ηταν αλλιως!

  3. #303
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    ταξιδιωτης του κοσμου
    Posts
    2,649
    ε ναι βρε Κενο, αφου δεν εισαι καθολου διατεθειμενος να αλλαξεις τον εαυτο σου, ετσι θα ζεις μεσα στην καταθλιψη!
    τι δεν καταλαβαινεις; να σου το εξηγησουμε.
    δεν ειναι οτι την γουσταρεις αυτη την κατασταση, απλα αυτη η κατασταση ειναι ο μονος τροπος που εσυ μπορεις να υπαρχεις. η μονη σου υπαρξιακη δυνατοτητα.
    καπως ετσι το καταλαβαινω εγω. μπορει βεβαια να κανω κ λαθος.
    Ελευθερία είναι η απαλλαγή από την ανάγκη να αποδείξω την αξία μου.
    Αιωνιότητα είναι το "εδώ και τώρα" απαλλαγμένο από τα εξουθενωτικά δεσμά της εγχρονης πραγματικότητας. :D

  4. #304
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2011
    Location
    Αλομπαρική Οροσειρά
    Posts
    733
    Θέλω να επανατοποθετηθώ, αλλά λίγο αργότερα. Θα χρειαστώ κι εγώ βοήθεια, ετοιμάζομαι να βάλω θρεντ. Μερσί και όσοι πιστοί προσέλθετε...

  5. #305
    Banned
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    6,851
    κοριτσια μηπως θελετε να ανοιξω καλυτερα καινουργιο θεμα να μαζευτειτε εκει να μου την λετε ομαδικα με την ανεση σας ? να οργανωθειτε κι ολας μπας και φτιαξετε κανενα κομμα εναντιον μου, γιατι ο παλιομπασταρδος ο KENO φταιει για ολα!

    εντωμεταξυ το αστειο της υποθεσης ξερετε ποιο ειναι ? οτι καμια απο σας που με κρινει αρνητικα δε με εχει στο MSN ετσι ωστε να πει οτι με ξερει οντως καλυτερα. κι οχι μονο αυτο αλλα ΠΟΤΕ δεν ανταλλαξαμε εστω ενα προσωπικο μηνυμα (εξαιρειται μονο η Lou με κανα δυο τρεια σχετικα με τη θρησκεια παλιοτερα).

  6. #306
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    ταξιδιωτης του κοσμου
    Posts
    2,649
    ενταξει ρε Κενο, ολοι σε αυτη τη χωρα δε ζουμε; δεν γκρινιαζουμε ετσι οπως εσυ!
    Ελευθερία είναι η απαλλαγή από την ανάγκη να αποδείξω την αξία μου.
    Αιωνιότητα είναι το "εδώ και τώρα" απαλλαγμένο από τα εξουθενωτικά δεσμά της εγχρονης πραγματικότητας. :D

  7. #307
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    ταξιδιωτης του κοσμου
    Posts
    2,649
    Κενο, δηλ τι πρεπει να κανω; να συμφωνησω μαζι σου; ε, αφου δε συμφωνω! ουτε σε κετεκρινα, ουτε ειπα οτι ο παλιομπασταρδος ο KENO φταιει για ολα!
    αυτα ειναι δικα σου συμπερασματα.
    εγω μια διαπιστωση εκανα, οτι ο τροπος που εχεις "επιλεξει" να υπαρχεις ειναι οδυνηρος μεν, αλλα δεν μπορεις να κανεις κατι καλυτερο, αλλιως θα το εκανες.
    αν μπορουσες να φτιαξεις τη ζωη σου, θα την εφτιαχνες, ετσι δεν ειναι; δεν ειναι επιλογη σου ολη αυτη η οδυνη. απλα δεν μπορεις να κανεις τιποτα καλυτερο.
    Ελευθερία είναι η απαλλαγή από την ανάγκη να αποδείξω την αξία μου.
    Αιωνιότητα είναι το "εδώ και τώρα" απαλλαγμένο από τα εξουθενωτικά δεσμά της εγχρονης πραγματικότητας. :D

  8. #308
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    964
    κενο εχεις καταντησει χειροτερος κ απ το παλιο μελος κρινο
    προσεχε γιατι αυτος τον πηρε τον δρομο που του επρεπε..τον αγυριστο

  9. #309
    Banned
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    6,851
    Quote Originally Posted by Lou! View Post
    Κενο, δηλ τι πρεπει να κανω; να συμφωνησω μαζι σου; ε, αφου δε συμφωνω! ουτε σε κετεκρινα, ουτε ειπα οτι ο παλιομπασταρδος ο KENO φταιει για ολα!
    αυτα ειναι δικα σου συμπερασματα.
    εγω μια διαπιστωση εκανα, οτι ο τροπος που εχεις "επιλεξει" να υπαρχεις ειναι οδυνηρος μεν, αλλα δεν μπορεις να κανεις κατι καλυτερο, αλλιως θα το εκανες.
    αν μπορουσες να φτιαξεις τη ζωη σου, θα την εφτιαχνες, ετσι δεν ειναι; δεν ειναι επιλογη σου ολη αυτη η οδυνη. απλα δεν μπορεις να κανεις τιποτα καλυτερο.
    Lou αποκλειεται να μην εχεις παρει πρεφα τη διαμαρτυρια του υπολοιπου κοσμακη. ψαξε δες μεχρι και τα ποσοστα αυτοκτονιων που αυξηθηκαν. λες να ειναι τυχαιο και μονο εγω να γκρινιαζω σε ολη τη χωρα ?

    γιατι δε μας μιλας λιγο κι εσυ για τη ζωουλα σου να μπω κι εγω στη διαδικασια να σε κρινω ? αν και ξερεις ειναι λιγακι αστειο να κανουμε κουβεντα περι ζωης, ενω εσυ παιρνεις χαπια. σαν να σου λεω εγω ελα μιλα μου οταν ειμαι τυφλα και high. δε ξερω αν το καταλαβαινεις αυτο που λεω, ο καθενας μας παντως κανει οτι μπορει να νιωθει καλα...

    Quote Originally Posted by kyknos25 View Post
    κενο εχεις καταντησει χειροτερος κ απ το παλιο μελος κρινο
    προσεχε γιατι αυτος τον πηρε τον δρομο που του επρεπε..τον αγυριστο
    τι κριμα που δε μπορω να πω το ιδιο και για σενα, αφου μαλλον εισαι μια απ'τις πιο ανυπαρκτες προσωπικοτητες εδω μεσα, παρολο που δηλωνεις το παρων και σε συναντησεις απο τι εμαθα...

    αλλα τεσπα δε συνεχιζω τη κουβεντα στο θεματακι αυτο, γιατι βλεπω οτι μαζευονται ολες οι καλες οι κουτσομπολες σαν τις μελισσες. να ειχα μελι ομως θα ελεγα οκ, αλλα συγνωμη δεν εχω, οποτε συνεχιστε τη κουβεντα μονες σας, θαψτε με κι ολας οπου μαζευεστε, καλο μου κανετε (η καλυτερη διαφημιση ειναι η δυσφημιση λενε).

    αυτα πο εμενα και για σημερα, καλο βραδυ XD.

  10. #310
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2011
    Location
    Αλομπαρική Οροσειρά
    Posts
    733
    Θα σου απαντήσω με την ίδια σου την υπογραφή, γιατί δε μου κάνει και δε μου λέει τίποτα πέρα μόνο από "ένα "τσιτάτο" ακόμη λοιπόν" - κατά το στίχο του λαίκού άσματος "μια ευκαιρία ακόμη λοιπόν" - ... και δεν απαντάω με το "μας" και το "σας" που συνηθίζεται εδώ χάμω από τους εκπροσώπους του άπαντος σύμπαντος που δεν έχουν τ' αρχίδια να ομιλούν για την πάρτη τους... κι άμα δε σ' αρέσει, ξύδι... που εννοείται πως δε θα σου αρέσει... κι επειδή η αγγλική μου γλώσσα δεν είναι πλέον σε "καλά" επίπεδα, θα στο πω στην καθομιλουμένη... δεν ήσουν ποτέ "ΦΡΙ" κι ούτε θα γίνεις... κι αν υπάρχει μια στο εκατομμύριο να γίνουμε "ΦΡΙ" σε τούτο τον ντουνιά, δε την έχεις... κανένας "ΦΡΙ" δε περιμένει να του έρθει σφοντύλι απ' τον ουρανό η καλή γκόμενα - και συμπονετική, κλαψ, λυγμ - η δουλειά που μας ταιριάζει, η υπέροχη και αξιόπιστη, αξιοκρατική, ακριβοδίκαιη χώρα... κανένας "ΦΡΙ", δεν έχει κόψει τα αλκοόλια - αλλά κρέμεται κι απ' τα αρχίδια τους για να φτιαχτεί -, κανένας "ΦΡΙ" δε κλαψομουνιάζει με τα λεφτά του στην άκρη - αλλά "τους γαμάει τη μάνα" ρισκάροντας, και σόρυ σε όσους θίγεστε απ' την έκφραση, δε τη συνηθίζω - , κανένας "ΦΡΙ" δε γράφει τα ίδια και τα ίδια, δε σχεδιάζει αυτοκτονίες που ποτέ δε πραγματοποιεί, δε βρίζει τους άλλους εφόσον έχει αντιληφθεί πλήρως τις ελλείψεις του...
    Είσαι "ΦΡΙ";... δράσε ως "ΦΡΙ" αν μπορείς... γιατί αυτοί που τόλμησαν - ασχέτως αν μπόρεσαν - ρισκάρισαν... να χάσουν... την καλή γκόμενα που θα τους καταλαβαίνει - γιατί;... σε περίμενε στις προσευχές της και δε φάνηκες;... για δε σου είπε κανείς πως οι γυναίκες φταίνε όχι μόνο για την ανατροφή των κοριτσιών τους, που συνεπάγεται την... κατάληξη των αγοριων τους;... σε 'αφησαν και κατούρησες στο πηγάδι και δε σε πλήρωσαν;... δε σε είδα ποτέ να γράφεις για το ****** το εργασιακό που τράβηξες... γιατί;... επειδή σχεδιάζεις αυτοκτονικές μπαρούφες;... κάντες τουλάχιστον ποίηση αφού δε τις εφαρμόζεις...
    ΚΕΝΟ;... δεν έχεις πιάσει το πατοκούβαδο και νομίζεις πως είσαι διαφορετικός... έ, δεν είσαι... κι επειδή δεν αντέχεις την κριτική, βάζεις στο ίδιο τσουβάλι όλες τις γυναίκες και όλους τους άντρηδες που έχουν κάτι να σου πουν... όταν ξεκουνηθείς, έλα να πούμε κάτι τις... αλλά μέχρι τότε, μπορείς να συνεχίζεις την αδιάλλακτη στάση σου και το πείσμα σου στο ότι κανείς δε σε καταλαβαίνει - όταν το μόνο που κάνεις είναι να περιγράφεις φαντασιακές καταστάσεις - και κανείς δε σου συμπαρίσταται - όταν ο άλλος έχει πήξει από βιώματα κι εσύ ακόμη τα αρθογραφείς και τα σκούζεις - ... ναι, θα μου την πεις και θα ανησυχήσω κιόλα...

  11. #311
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    964
    ευτυχως υπαρχεις εσυπου εισαι η τοπ προσωπικοτητα αλλα κρυβεσαι πισω απ την οθονη του πισι φωτιες εβγαλε ο κωλος σου.
    σηκω κ λιγο να σε δει κανενας εκτος κ αν δε βλεπεσαι
    γαλατακι κ νανι

  12. #312
    Banned
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    6,851
    Quote Originally Posted by RockElCasbah View Post
    Θα σου απαντήσω με την ίδια σου την υπογραφή, γιατί δε μου κάνει και δε μου λέει τίποτα πέρα μόνο από "ένα "τσιτάτο" ακόμη λοιπόν" - κατά το στίχο του λαίκού άσματος "μια ευκαιρία ακόμη λοιπόν" - ... και δεν απαντάω με το "μας" και το "σας" που συνηθίζεται εδώ χάμω από τους εκπροσώπους του άπαντος σύμπαντος που δεν έχουν τ' αρχίδια να ομιλούν για την πάρτη τους... κι άμα δε σ' αρέσει, ξύδι... που εννοείται πως δε θα σου αρέσει... κι επειδή η αγγλική μου γλώσσα δεν είναι πλέον σε "καλά" επίπεδα, θα στο πω στην καθομιλουμένη... δεν ήσουν ποτέ "ΦΡΙ" κι ούτε θα γίνεις... κι αν υπάρχει μια στο εκατομμύριο να γίνουμε "ΦΡΙ" σε τούτο τον ντουνιά, δε την έχεις... κανένας "ΦΡΙ" δε περιμένει να του έρθει σφοντύλι απ' τον ουρανό η καλή γκόμενα - και συμπονετική, κλαψ, λυγμ - η δουλειά που μας ταιριάζει, η υπέροχη και αξιόπιστη, αξιοκρατική, ακριβοδίκαιη χώρα... κανένας "ΦΡΙ", δεν έχει κόψει τα αλκοόλια - αλλά κρέμεται κι απ' τα αρχίδια τους για να φτιαχτεί -, κανένας "ΦΡΙ" δε κλαψομουνιάζει με τα λεφτά του στην άκρη - αλλά "τους γαμάει τη μάνα" ρισκάροντας, και σόρυ σε όσους θίγεστε απ' την έκφραση, δε τη συνηθίζω - , κανένας "ΦΡΙ" δε γράφει τα ίδια και τα ίδια, δε σχεδιάζει αυτοκτονίες που ποτέ δε πραγματοποιεί, δε βρίζει τους άλλους εφόσον έχει αντιληφθεί πλήρως τις ελλείψεις του...
    Είσαι "ΦΡΙ";... δράσε ως "ΦΡΙ" αν μπορείς... γιατί αυτοί που τόλμησαν - ασχέτως αν μπόρεσαν - ρισκάρισαν... να χάσουν... την καλή γκόμενα που θα τους καταλαβαίνει - γιατί;... σε περίμενε στις προσευχές της και δε φάνηκες;... για δε σου είπε κανείς πως οι γυναίκες φταίνε όχι μόνο για την ανατροφή των κοριτσιών τους, που συνεπάγεται την... κατάληξη των αγοριων τους;... σε 'αφησαν και κατούρησες στο πηγάδι και δε σε πλήρωσαν;... δε σε είδα ποτέ να γράφεις για το ****** το εργασιακό που τράβηξες... γιατί;... επειδή σχεδιάζεις αυτοκτονικές μπαρούφες;... κάντες τουλάχιστον ποίηση αφού δε τις εφαρμόζεις...
    ΚΕΝΟ;... δεν έχεις πιάσει το πατοκούβαδο και νομίζεις πως είσαι διαφορετικός... έ, δεν είσαι... κι επειδή δεν αντέχεις την κριτική, βάζεις στο ίδιο τσουβάλι όλες τις γυναίκες και όλους τους άντρηδες που έχουν κάτι να σου πουν... όταν ξεκουνηθείς, έλα να πούμε κάτι τις... αλλά μέχρι τότε, μπορείς να συνεχίζεις την αδιάλλακτη στάση σου και το πείσμα σου στο ότι κανείς δε σε καταλαβαίνει - όταν το μόνο που κάνεις είναι να περιγράφεις φαντασιακές καταστάσεις - και κανείς δε σου συμπαρίσταται - όταν ο άλλος έχει πήξει από βιώματα κι εσύ ακόμη τα αρθογραφείς και τα σκούζεις - ... ναι, θα μου την πεις και θα ανησυχήσω κιόλα...
    AXAXAXA οχι θα μου την πεις εσυ που απ'τα πολλα βιωματα δε μπορεις να αρθρωσεις λεξη στα αγγλικα. το αλλο με τον Τοτο το ξερεις ?
    για να καταλαβεις ποσο στο κοσμο σου εισαι, καθεσαι και γραφεις κατεβατα, τα οποια τα περισσοτερα ειναι ανουσια και δεν αγγιζουν καν τον αλλον! στο εχουν ξαναπει στο παρελθον αυτο, αλλα εσυ τον χαβα σου...
    πιαστηκες απ'αυτο που εχω για υπογραφη, κι εφτιαξες ολοκληρο εγχειριδιο για το πως πρεπει να ειμαστε φρι. αυτοακυρωνεσαι και καταντας πιο κλισε κι απ'το κλισε το ιδιο, δλδ καθολου πρωτοτυπια πια ? εκτος αν τα εκανες αντιγραφη απο καμια εγκυκλοπαιδεια...
    εγω παντως δεν ασχοληθηκα ποτε μαζι σου.

    Quote Originally Posted by kyknos25 View Post
    ευτυχως υπαρχεις εσυπου εισαι η τοπ προσωπικοτητα αλλα κρυβεσαι πισω απ την οθονη του πισι φωτιες εβγαλε ο κωλος σου.
    σηκω κ λιγο να σε δει κανενας εκτος κ αν δε βλεπεσαι
    γαλατακι κ νανι
    ναι δε γνωριζω οποια κι οποια, ειδικα αν δεν εχει κατι να μου πει, οπως εσυ.
    για το αν βλεπομαι ή οχι ρωτα την Ειρηνουλα, ξερει καλυτερα!
    κι οσο για το γαλατακι, απο σενα δε νομιζω γιατι εισαι μικρη, οταν μεγαλωσεις λιγο ακομα βλεπουμε.

  13. #313
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    964
    γουστα ειναι αγορακι γουστα.δεν παιζω με μωρα σαν εσενα.κ κυριως δεν παιζω μεσω ιντερνετ γιαυτο λεω εισαι μωρο ακομα

  14. #314
    Banned
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    6,851
    Quote Originally Posted by kyknos25 View Post
    γουστα ειναι αγορακι γουστα.δεν παιζω με μωρα σαν εσενα.κ κυριως δεν παιζω μεσω ιντερνετ γιαυτο λεω εισαι μωρο ακομα
    ρωτα την Ειρηνη για να σου λυσει ολες τις αποριες, ειναι ο manager μου εκει που ζεις.

  15. #315
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    964
    Quote Originally Posted by KENO View Post
    ρωτα την Ειρηνη για να σου λυσει ολες τις αποριες, ειναι ο manager μου εκει που ζεις.
    δε χρειαζεται να μου λυσει καμια απορια δε με ενδιαφερει το ατομο σου κ γενικα δε με ενδιαφερουν ατομα που δεν εχουν προσωπικη ζωη κ ενδιαφεροντα κ τη βρισκουν πισω απο μια οθονη.
    κ ο πρωην φιλος μου εχει κατερινιωτη μανατζερ so??

Similar Threads

  1. Και τωρα τι?
    By water in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 21
    Last Post: 06-08-2013, 14:22
  2. Τώρα τι θες...?
    By astimatnam in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 4
    Last Post: 28-05-2012, 03:50
  3. Και τωρα πως το λενε...
    By mihalis in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 5
    Last Post: 08-01-2010, 00:52
  4. Και τωρα, τι?
    By amelie in forum Συναισθηματική Υπερφαγία, Ψυχογενής Βουλιμία
    Replies: 9
    Last Post: 12-01-2008, 19:27

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •