Πώς αισθάνεστε τώρα; - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 837 FirstFirst 12341252102502 ... LastLast
Results 16 to 30 of 12551
  1. #16
    Member
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    99
    μα με μενα τα χω βαλει.εγω φταιω αν πεφτω χαμηλα.κ αισθανομαι να πνιγομαι που δεν μπορω να το αλλαξω αυτο κ νιωθω ηλιθια κ αχρηστη που βαζω τους αλλους πανω απο μενα

  2. #17
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    ΝΑΞΟΣ
    Posts
    1,499
    ξαφνικά αισθάνομαι μόνη. πριν 20 λεπτά ήμουν κομπλεντάν τώρα τι σκατά έπαθα?
    [COLOR="#800080"][SIZE=5][FONT=Comic Sans MS][B]Honey, nobody ever gonna love you
    The way I try to do.[/B][/FONT][/SIZE][/COLOR]

  3. #18
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    430
    Quote Originally Posted by aleg View Post
    μα με μενα τα χω βαλει.εγω φταιω αν πεφτω χαμηλα.κ αισθανομαι να πνιγομαι που δεν μπορω να το αλλαξω αυτο κ νιωθω ηλιθια κ αχρηστη που βαζω τους αλλους πανω απο μενα
    κατι καλύτερο δεν μπορείς να σκεφτείς ?

  4. #19
    Member
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    99
    οντως πολλα γιατι που δεν εχουν σταματησει να με βασανιζουν εδω κ καιρο

  5. #20
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    430
    Quote Originally Posted by BloodyKate View Post
    ξαφνικά αισθάνομαι μόνη. πριν 20 λεπτά ήμουν κομπλεντάν τώρα τι σκατά έπαθα?
    μπήκα εγω στο φορουμ για αυτο ισως

  6. #21
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    430
    Quote Originally Posted by aleg View Post
    οντως πολλα γιατι που δεν εχουν σταματησει να με βασανιζουν εδω κ καιρο
    Ε και τι περιμένεις καιρός να σταματήσουν ......απο τώρα ίσως ?

  7. #22
    Member
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    99
    οχι λυπαμαι

  8. #23
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    430
    Quote Originally Posted by aleg View Post
    οχι λυπαμαι
    Γιατί να σε λυπάσαι και όχι να σε χαίρεσαι ?
    Last edited by fevgatos67; 11-09-2011 at 03:49.

  9. #24
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,263
    Quote Originally Posted by aleg View Post
    πολυ ωραιο θεμα! οσο για μενα αισθανομαι ηλιθια.εχω ενα κολημενο μυολο στο παρελθον,επιτρεπω στους ανθρωπους να μου φερονται σαν σκουπιδι,εχω πεσει χαμηλα για τον ανθρωπο που αγαπω,νιωθω ξεφτυλισμενη εξαιτιας του,ξερω, ειμαι σχεδον σιγουρη, οτι δεν θα αλλαξω μυαλο γιατι αυτο εχω τι να κανουμε,αρα η ζωη μου δε θα καλυτερεψει ποτε ισως για λιγο περιστασιακα,αρα η μονη λυση ειναι να πεθανω.κ αυτη την στιγμη νιωθω ηλιθια και αχρηστη που δεν εχω αυτοκτονησει ακομα και σημερα επιασα αρκετες φορες τον εαυτο μου να λεει:τι κανεις ηλιθια;;;τι κανεις;;;τι περιμενεις;;;;
    Aleg, χαίρομαι που σου άρεσε Θα σου απαντήσω σε όσα λες αλλά λίγο συνοπτικά γιατί κι εγώ χάλια νιώθω τώρα, έχω τρομερό πονοκέφαλο και πόνο στον αυχένα...αχ, ας μπορούσε κάποιος να μου κάνει μια ένεση μορφίνης και μετά να κοιμηθώ και να μην πάω αύριο στη δουλειά...το παυσίπονο δεν έκανε σχεδόν τίποτα...αυτό που έχω να σου πω είναι ότι εγώ σου μοιάζω πολύ, θα μπορούσα να τα είχα γράψει εγώ αυτά...κι ειδικά για τις τελευταίες σου σκέψεις επειδή εγώ έχω προσπαθήσει πάνω από μία φορά κι έχω αποτύχει (κι ας έβαλα όλη μου τη δύναμη την τελευταία) έχω να σου πω να προσπαθήσεις να κάνεις κουράγιο και να κρατηθείς από κάπου...δεν ξέρω αν σε βοηθάει καθόλου αλλά εγώ αυτό προσπαθώ...

  10. #25
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,263
    Φοβάμαι...εμένα, εκείνον, το σκοτάδι...κι όμως πρέπει να κοιμηθώ...πονάνε τα μάτια μου...φοβάμαι να κοιμηθώ όμως...

  11. #26
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Athens
    Posts
    1,453
    λοιπον....αισθανομαι οτι ενα κομματι μεσα μου, μου λεει "προχωρα με σθενος στη ζωη.μπορεις!!!!" κι ενα αλλο κομματι μεσα μου φοβαται τραγικα να προχωρησει,παρολο που συνειδητοποιει ποσα πραγματα χανει απο αυτη την ηθελημενη ή μη παραιτηση απο τη ζωη...
    δεν ξερω ποιο κομματι θα νικησει, παντως σκοπευω να ενισχυσω το πρωτο.ΘΕΛΩ ΝΑ ΖΗΣΩ ΡΕ !!!!

  12. #27
    νιωθω ενα μονιμο αγχος να με διακατεχει,μια θλιψη κι ενα τεραστιο κενο...θελω πολυ να αλλαξω και να γεμισω παλι ολο ζωντανια κι ενθουσιασμο!!!!!!να βαλω στοχους,να κανω ονειρα!!!!

  13. #28
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    ΝΑΞΟΣ
    Posts
    1,499
    αισθανομαι καταδικασμενη
    [COLOR="#800080"][SIZE=5][FONT=Comic Sans MS][B]Honey, nobody ever gonna love you
    The way I try to do.[/B][/FONT][/SIZE][/COLOR]

  14. #29
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2011
    Posts
    201
    αισθάνομαι βαριεστημένη, απογοητευμένη κ ανίκανη να εκπληρώσω ακόμη κ τον πιο μικρο μου στοχο!
    είμαι πάνω απο 2 ώρες στην ίδια σελίδα....
    [B][SIZE=6][COLOR="#000080"]Έχουμε 2 επιλογές: Να οργανώσουμε νέο έδαφος ή να αφήσουμε τα αγριόχορτα να μεγαλώσουν[/COLOR][/SIZE][/B][SIZE=5][/SIZE]

  15. #30
    Member
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    99
    Quote Originally Posted by Κύκνος View Post
    Aleg, χαίρομαι που σου άρεσε Θα σου απαντήσω σε όσα λες αλλά λίγο συνοπτικά γιατί κι εγώ χάλια νιώθω τώρα, έχω τρομερό πονοκέφαλο και πόνο στον αυχένα...αχ, ας μπορούσε κάποιος να μου κάνει μια ένεση μορφίνης και μετά να κοιμηθώ και να μην πάω αύριο στη δουλειά...το παυσίπονο δεν έκανε σχεδόν τίποτα...αυτό που έχω να σου πω είναι ότι εγώ σου μοιάζω πολύ, θα μπορούσα να τα είχα γράψει εγώ αυτά...κι ειδικά για τις τελευταίες σου σκέψεις επειδή εγώ έχω προσπαθήσει πάνω από μία φορά κι έχω αποτύχει (κι ας έβαλα όλη μου τη δύναμη την τελευταία) έχω να σου πω να προσπαθήσεις να κάνεις κουράγιο και να κρατηθείς από κάπου...δεν ξέρω αν σε βοηθάει καθόλου αλλά εγώ αυτό προσπαθώ...
    αυτο που χω καταλαβει ειναι οτι οταν κανεις κουραγιο η αν κρατιεσαι απο καπου δεν λυνεις τα προβληματα σου αλλα τα βαζεις στην ακρη για λιγο και μετα μαζευονται κ αλλα.οσο κρατιεσαι απο καπου και αυτο το καπου τελειωνει τοτε πεφτεισ ακομα πιο κατω....δεν ξερω αν με καταλαβαινεις....

Similar Threads

  1. Και τωρα τι?
    By water in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 21
    Last Post: 06-08-2013, 14:22
  2. Τώρα τι θες...?
    By astimatnam in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 4
    Last Post: 28-05-2012, 03:50
  3. Και τωρα πως το λενε...
    By mihalis in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 5
    Last Post: 08-01-2010, 00:52
  4. Και τωρα, τι?
    By amelie in forum Συναισθηματική Υπερφαγία, Ψυχογενής Βουλιμία
    Replies: 9
    Last Post: 12-01-2008, 19:27

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •