Πώς αισθάνεστε τώρα; - Page 320
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 320 of 837 FirstFirst ... 220270310318319320321322330370420820 ... LastLast
Results 4,786 to 4,800 of 12551
  1. #4786
    Banned
    Join Date
    May 2012
    Location
    Στο αγνωστο με βαρκα την ελπιδα
    Posts
    4,694
    Xαλια.....!

  2. #4787
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    193
    Quote Originally Posted by Rebos999 View Post
    Αισθανομαι οτι δεν αισθάνομαι...ειναι φυσιολογικο?
    παίζει τελικά να αισθάνεσαι πολλά και να σε "προστατεύει" το μυαλό σου ρίχνοντας απλά κουρτίνα...;
    Stand and fight, live by your heart.
    Always one more try
    I'm not afraid to die.
    Stand and fight ,say what you feel.
    Born with a heart of steel

  3. #4788
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    1,279
    Τα νεύρα μου έχουν σπάσει ¨( ώρες ώρες δε μπορώ άλλο, δε με αντέχω καν εγώ ποσο μαλλον οι αλλοι.

  4. #4789
    Banned
    Join Date
    Jul 2013
    Posts
    94
    Quote Originally Posted by Gothly View Post
    Νιώθω απλά χάλια. δε τον μπορω τον χωρισμό! (πάλι είδα εφιάλτη χθες). Νιώθω μόνη, λογικό! Νιώθω πως μια μέρα περνάει όπως μια βδομάδα!! Απορρώ αν με σκέφτεται όπως κι εγω, θέλω απίστευτα να του μιλήσω. κάθομαι με τις ώρες κ τον σκέφτομαι, με το πάσο μου, διάφορες στιγμές που περάσαμε.
    το αγορι σου ξερει τι αντιπετοπιζεις,εγω δεν του εχω πει τιποτα..

  5. #4790
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2009
    Posts
    617
    Αισθανομαι ανυποφορη μοναξια και στενοχωρια... αραγε θα βρεθει ενας ανθρωπος που να με κανει να γελασω, νιωθω οτι ειμαι ψυχικα αναπηρη

  6. #4791
    Senior Member
    Join Date
    May 2012
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    1,451
    Quote Originally Posted by unlucky View Post
    Αισθανομαι ανυποφορη μοναξια και στενοχωρια... αραγε θα βρεθει ενας ανθρωπος που να με κανει να γελασω, νιωθω οτι ειμαι ψυχικα αναπηρη
    ....:-( λυπαμαι πολυ ατυχη που νιωθεις ετσι, μακαρι να μεναμε κοντα για να πιναμε εναν καφε. Τελευταια διαπιστωσα ποσο πολυ με εχουν απογοητευσει καποιοι φιλοι, που στο βωμο του συμφεροντος με εκμεταλλευτηκαν τοσο πολυ, αλλα οταν τους χρειαστηκα εγω ηταν αποντες. Χθες για παραδειγμα μια φιλη με εστησε τρεις ωρες, γιατι....χαζολογουσε στο facebook. KΑι μετα οταν της το εκανα θεμα ηθελε να βγει και απο πανω, λες και οι τρεις ωρες ειναι κατι απολυτα φυσιολογικο. Φιλοι που καποτε ημασταν καθημερινα μαζι, τωρα χαθηκαν, αδιαφορουν. Κι εγω νιωθω μονη. Πολυ μονη. Κυριως γιατι δεν βρισκω ατομα να με καταλαβαινουν. Και οσο το σκεφτομαι, τοσο απελπιζομαι, για αυτο και κανω την κινεζα πολλες φορες.
    But on some summer nights, it could feel like paradise. Paradise lost.

  7. #4792
    Banned
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    The 36th Chamber of Shaolin
    Posts
    1,983
    Αισθάνομαι ανυπομονησία και χαρά....

  8. #4793
    Junior Member
    Join Date
    Aug 2012
    Posts
    28
    Quote Originally Posted by undetermined View Post
    Αισθάνομαι ανυπομονησία και χαρά....
    να και κατι καλο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ετσι παντα
    Σημασια δεν εχει να εισαι ευτυχισμενος,αλλα να ξερεις οτι εισαι!!!

  9. #4794
    καθε φορα που θα πρέπει να κανω μια υπερβαση διαπιστωνω ότι δεν τα έχω λύσει όλα.... ετσι συνηθως δε γινεται το βημα. κι αμα ειναι καλη ευκαιρια για να ξεφυγω απο καπου και τη χασω.....?
    γιάννης

  10. #4795
    Banned
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    2,515
    Γιάννη, τσέκαρε τα πμ σου πλιζ...

  11. #4796
    Καλημερα!!!! Ψιλοσταματησα να "ακουω" τα συμπτωματα!!! Ειναι ενα βημα ε;

  12. #4797
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,390
    Πάλι το ίδιο άσχημα...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  13. #4798
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2012
    Location
    Αθηνα
    Posts
    798
    Νιώθω ότι ξεκίνησε η αντίστροφη μέτρηση μέχρι την δευτέρα!

  14. #4799
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2009
    Posts
    617
    Quote Originally Posted by howtodream8 View Post
    ....:-( λυπαμαι πολυ ατυχη που νιωθεις ετσι, μακαρι να μεναμε κοντα για να πιναμε εναν καφε. Τελευταια διαπιστωσα ποσο πολυ με εχουν απογοητευσει καποιοι φιλοι, που στο βωμο του συμφεροντος με εκμεταλλευτηκαν τοσο πολυ, αλλα οταν τους χρειαστηκα εγω ηταν αποντες. Χθες για παραδειγμα μια φιλη με εστησε τρεις ωρες, γιατι....χαζολογουσε στο facebook. KΑι μετα οταν της το εκανα θεμα ηθελε να βγει και απο πανω, λες και οι τρεις ωρες ειναι κατι απολυτα φυσιολογικο. Φιλοι που καποτε ημασταν καθημερινα μαζι, τωρα χαθηκαν, αδιαφορουν. Κι εγω νιωθω μονη. Πολυ μονη. Κυριως γιατι δεν βρισκω ατομα να με καταλαβαινουν. Και οσο το σκεφτομαι, τοσο απελπιζομαι, για αυτο και κανω την κινεζα πολλες φορες.
    Μακαρι Howtodream...να ειχαμε την ευκαιρια να γνωριζομαστε.. σε εστησε καπου εξω ή στο σπιτι? Αν ηξερες Howto ποσα εχω κανει εγω για αλλους στη ζωη μου και εισεπραξα αχαριστια κακια και προδοσια. Δεν ξερω αν θα ακουστει ρατσιστικο στο σχολειο ειχα μια φιλη η οποια ηταν απο την Αλβανια. Επειδη εγω ειμαι μοναχοπαιδι την αντιμετωπιζα σαν αδερφη μου κυριολεκτικα. Τη βοηθουσα στα μαθηματα ( αν δεν ημουν εγω που ημουν αριστη μαθητρια δεν ξερω αν θα περνουσε στο τει που περασε) μοιραζομουν τα ρουχα μου, τα παντα ομως... και κυριως δεν την υποτιμησα ποτε ουτε για την καταγωγη της ουτε τιποτα! και ομως ενω ολοι στο σχολειο μου ελεγαν οτι προσεχε την σε εκμεταλλευεται ακομη και το αγορι μου τοτε, εγω δεν ακουγα κανεναν και μετα ειδα τη σκληρη πραγματικοτητα. Δε μου σταθηκε σε τιποτα ομως ουτε ψυχολογικα ουτε τιποτα το αντιθετο μαλιστα.

    Αλλα φταιω και γω τωρα που τα βλεπω γιατι οταν πηγαμε στο γυμνασιο εκανε οτι δε με ηξερε καν, ωσπου μια μερα ηρθε στο προαυλιο του σχολειου που καθομουν μονη μου, ενα παιδι απο το τμημα της και μου μιλησε και μου ειπε να μην καθομαι μονη μου και ακομη και τοτε που ετυχε να βρεθουμε παλι σε κοινη παρεα παλι εκανε οτι δε με ξερει ( θεωρω οτι αυτο το εκανε γιατι τοτε αυτη μαζι με μια αλλη την ειχανε ψωνισει και το παιζανε οι"γκομενες" του σχολειου ενω εγω ημουν το φυτο). Ελα ομως που τα εφερε η μοιρα η τοτε κολλητη της να γουσταρει ενα παιδι απο το λυκειο (τον πιο ωραιο του σχολειου)αλλα αυτος ηθελε εμενα ( εννοειται οταν το εμαθα δεν το πιστευα) και τοτε παρατησε την κολλητη και ξαφνικα κολλησε σε μενα. εντελει οταν ενηλικιωθηκαμε εβγαζε ολα οσα εκρυβε μεσα της...
    πραγματικα δεν ξερω αν μπορει να υπαρξει φιλια αναμεσα σε γυναικες..πρεπει να εισαι πολυ καλα με τον εαυτο σου...Παντως και με την ψυχολογο που πηγα και μιλησαμε για την εφηβεια και ολα αυτα μου ειπε οτι δεν κανω καλες επιλογες ατομων. Πρεπει να το δουλεψω πολυ αυτο το κομματι. η γνωμη μου ειναι οτι συγχωρω πολυ ευκολα και δικαιολογω τα αδικαιολογητα...

  15. #4800
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2012
    Location
    Αθηνα
    Posts
    798
    Κάτι δεν πάει καλά απόψε αλλά δεν υπάρχει κανείς να ρωτήσει τι....

Similar Threads

  1. Και τωρα τι?
    By water in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 21
    Last Post: 06-08-2013, 13:22
  2. Τώρα τι θες...?
    By astimatnam in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 4
    Last Post: 28-05-2012, 02:50
  3. Και τωρα πως το λενε...
    By mihalis in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 5
    Last Post: 07-01-2010, 23:52
  4. Και τωρα, τι?
    By amelie in forum Συναισθηματική Υπερφαγία, Ψυχογενής Βουλιμία
    Replies: 9
    Last Post: 12-01-2008, 18:27

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •