Πώς αισθάνεστε τώρα; - Page 321
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 321 of 837 FirstFirst ... 221271311319320321322323331371421821 ... LastLast
Results 4,801 to 4,815 of 12551
  1. #4801
    Senior Member
    Join Date
    May 2012
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    1,451
    Quote Originally Posted by unlucky View Post
    Μακαρι Howtodream...να ειχαμε την ευκαιρια να γνωριζομαστε.. σε εστησε καπου εξω ή στο σπιτι? Αν ηξερες Howto ποσα εχω κανει εγω για αλλους στη ζωη μου και εισεπραξα αχαριστια κακια και προδοσια. Δεν ξερω αν θα ακουστει ρατσιστικο στο σχολειο ειχα μια φιλη η οποια ηταν απο την Αλβανια. Επειδη εγω ειμαι μοναχοπαιδι την αντιμετωπιζα σαν αδερφη μου κυριολεκτικα. Τη βοηθουσα στα μαθηματα ( αν δεν ημουν εγω που ημουν αριστη μαθητρια δεν ξερω αν θα περνουσε στο τει που περασε) μοιραζομουν τα ρουχα μου, τα παντα ομως... και κυριως δεν την υποτιμησα ποτε ουτε για την καταγωγη της ουτε τιποτα! και ομως ενω ολοι στο σχολειο μου ελεγαν οτι προσεχε την σε εκμεταλλευεται ακομη και το αγορι μου τοτε, εγω δεν ακουγα κανεναν και μετα ειδα τη σκληρη πραγματικοτητα. Δε μου σταθηκε σε τιποτα ομως ουτε ψυχολογικα ουτε τιποτα το αντιθετο μαλιστα.

    Αλλα φταιω και γω τωρα που τα βλεπω γιατι οταν πηγαμε στο γυμνασιο εκανε οτι δε με ηξερε καν, ωσπου μια μερα ηρθε στο προαυλιο του σχολειου που καθομουν μονη μου, ενα παιδι απο το τμημα της και μου μιλησε και μου ειπε να μην καθομαι μονη μου και ακομη και τοτε που ετυχε να βρεθουμε παλι σε κοινη παρεα παλι εκανε οτι δε με ξερει ( θεωρω οτι αυτο το εκανε γιατι τοτε αυτη μαζι με μια αλλη την ειχανε ψωνισει και το παιζανε οι"γκομενες" του σχολειου ενω εγω ημουν το φυτο). Ελα ομως που τα εφερε η μοιρα η τοτε κολλητη της να γουσταρει ενα παιδι απο το λυκειο (τον πιο ωραιο του σχολειου)αλλα αυτος ηθελε εμενα ( εννοειται οταν το εμαθα δεν το πιστευα) και τοτε παρατησε την κολλητη και ξαφνικα κολλησε σε μενα. εντελει οταν ενηλικιωθηκαμε εβγαζε ολα οσα εκρυβε μεσα της...
    πραγματικα δεν ξερω αν μπορει να υπαρξει φιλια αναμεσα σε γυναικες..πρεπει να εισαι πολυ καλα με τον εαυτο σου...Παντως και με την ψυχολογο που πηγα και μιλησαμε για την εφηβεια και ολα αυτα μου ειπε οτι δεν κανω καλες επιλογες ατομων. Πρεπει να το δουλεψω πολυ αυτο το κομματι. η γνωμη μου ειναι οτι συγχωρω πολυ ευκολα και δικαιολογω τα αδικαιολογητα...
    Και να μασταν οι μονες....εχω ακουσει πολλες αντιστοιχες ιστοριες για φιλους/φιλες. Και πολλοι, μα πολλοι, εχουν πικραθει και απογοητευτει....και ποσοι μετανιωσαν και γυρισαν πισω....ασε! Τα τελευταια χρονια γενικα προσπαθω να ειμαι πολυ προσεκτικη και επιφυλακτικη αλλα παντα κατι γινεται και λυγιζω, κατι γινεται και παλι με πληγωνουν. Στπν συγκεκριμενη περιπτωση ημουν σπιτι, αλλα ξερεις ειχα ετοιμαστει, ειχα αφησει την εργασια μου στη μεση και ημουν σαν την χαζη με τα τακουνια να κυκλοφορω μεσα στο σπιτι. Και δεν με ειδοποιησε καν, να πει, ξερεις τι, θα καθυστερησω, μην με περιμενεις. Την επαιρνα τηλ και ελεγε, τωρα τωρα ξεκιναω, ερχομαι.....και δεν ερχοτανε ποτε! Νευριασα, δε θα το κρυψω! Γιατι με εκνευριζει οταν οι αλλοι δεν υπολογιζουν οτι εχεις κι εσυ ενα προγραμμα στη ζωη σου. Και να πεις οτι υπηρχε σοβαρος λογος!!!! Ηταν στο ηλιθιο facebook και τσαταρε.......νταξει.....οκ.....
    But on some summer nights, it could feel like paradise. Paradise lost.

  2. #4802
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2009
    Posts
    617
    Νομιζω τελικα Howto οτι παιζουμε ρολους τελικα και μαλιστα πολλες φορες οχι κατα επιλογη αλλα για να ευχαριστησουμε τους αλλους.. Το θεμα ειναι οτι αυτα τα ατομα οσο και αν ακουγομαι υπερβολικη δεν ειναι αξιοπιστα και δεν σεβονται μαλιστα εχουν και το θρασος να λενε την αληθεια π.χ χαζευα στο φεις για αυτο και αργησα.. Θελουν να εχουν το πανω χερι και το εχουν σε θεωρουν κοροιδακι.. γιατι εσυ δεν θα θυμωσεις καν οταν δε σου φερονται καλα και λενε απο μεσα τους χαζουλα ειναι αυτη μωρε..Ενω αν κανεις εσυ ας πουμε κατι αθελα σου θα χαλασουν τον κοσμο!!! Δεν ειναι φιλοι αυτοι για μενα..

    περυσι τωρα παρομοιο σκηνικο να περιμενω και γω ετοιμη να μην τις στησω γιατι θα ερχοντουσαν να με παρουν και περιμενα περιμενα μου ελεγαν τωρα ξεκιναμε και αυτες χαζευανε σταματησανε φαγανε σουβλακια γιατι πεινουσανε και γω περιμενα σαν τον βλακα και αφου ηρθανε και με πηρανε παω καθομαι στο πισω καθισμα και μου πετανε τη σακουλα επιτηδες με τα ζουμια απο τα σουβλακια πανω μου!!! Γενικα παντως σε ολες μου τις φιλικες σχεσεις παρατηρησα οτι οταν ειχα δεσμο και ημουνα καλα τοτε ερχομουν αντιμετωπη με μια αλλη συμπεριφορα απο τις φιλες μου και να φανταστεις οτι παντα κρατουσα μια ισορροπια σε φιλες και σχεση, δνε ειναι οτι τις εγραφα μολις εβρισκα "γκομενο" ... Υστερα απο πολλα στραπατσα κατεληξα οτι αυτος που σε αγαπαει και ειναι καλος χαρακτηρας φαινεται στη χαρα και την επιτυχια σου.

  3. #4803
    Senior Member
    Join Date
    May 2012
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    1,451
    Quote Originally Posted by unlucky View Post
    Νομιζω τελικα Howto οτι παιζουμε ρολους τελικα και μαλιστα πολλες φορες οχι κατα επιλογη αλλα για να ευχαριστησουμε τους αλλους.. Το θεμα ειναι οτι αυτα τα ατομα οσο και αν ακουγομαι υπερβολικη δεν ειναι αξιοπιστα και δεν σεβονται μαλιστα εχουν και το θρασος να λενε την αληθεια π.χ χαζευα στο φεις για αυτο και αργησα.. Θελουν να εχουν το πανω χερι και το εχουν σε θεωρουν κοροιδακι.. γιατι εσυ δεν θα θυμωσεις καν οταν δε σου φερονται καλα και λενε απο μεσα τους χαζουλα ειναι αυτη μωρε..Ενω αν κανεις εσυ ας πουμε κατι αθελα σου θα χαλασουν τον κοσμο!!! Δεν ειναι φιλοι αυτοι για μενα..

    περυσι τωρα παρομοιο σκηνικο να περιμενω και γω ετοιμη να μην τις στησω γιατι θα ερχοντουσαν να με παρουν και περιμενα περιμενα μου ελεγαν τωρα ξεκιναμε και αυτες χαζευανε σταματησανε φαγανε σουβλακια γιατι πεινουσανε και γω περιμενα σαν τον βλακα και αφου ηρθανε και με πηρανε παω καθομαι στο πισω καθισμα και μου πετανε τη σακουλα επιτηδες με τα ζουμια απο τα σουβλακια πανω μου!!! Γενικα παντως σε ολες μου τις φιλικες σχεσεις παρατηρησα οτι οταν ειχα δεσμο και ημουνα καλα τοτε ερχομουν αντιμετωπη με μια αλλη συμπεριφορα απο τις φιλες μου και να φανταστεις οτι παντα κρατουσα μια ισορροπια σε φιλες και σχεση, δνε ειναι οτι τις εγραφα μολις εβρισκα "γκομενο" ... Υστερα απο πολλα στραπατσα κατεληξα οτι αυτος που σε αγαπαει και ειναι καλος χαρακτηρας φαινεται στη χαρα και την επιτυχια σου.
    ....λυπαμαι για ολα αυτα που σου συνεβησαν, και ευχομαι να μην εχεις αναλογες εμπειριες στο μελλον. Χθες λοιπον, σκεφτομουν αυτο ακριβως, οτι ολη η ζωη ειναι γεματη συμβιβασμους, παντα και παντου συμβιβασμους, φιλιες, σχεσεις, μεχρι και μεσα στην οικογενεια. Εαν αρνεισαι να συμβιβαστεις μενεις μονος, οπως εγω, που απορριπτω κοσμο συνεχεια και ειμαι τοσο σκληρη γιατι δε συμβιβαζομαι. Γιατι οταν συμβιβαζομαι, νιωθω δυστυχισμενη. Γιατι πχ, να δεχτω μια τετοια συμπεριφορα οπως αυτη της φιλης προχθες; Μονο και μονο για να μη χαλασουμε τις καρδιες μας; Μα δεν ειναι η πρωτη φορα που το κανει! Και καθε φορα που της το κανω θεμα, λεει: ελα μωρε, αφου με ξερεις, ετσι ειμαι εγω, παντα ασυνεπης.....Σωπα ρε συ!! Δηλαδη εαν ειναι, να πω κι εγω κατι αντιστοιχο και αντε γεια! Αυτο μου δειχνει ελλειψη σεβασμου, ειδικα οταν εγω απο την πλευρα μου προσπαθω οχι μονο να ειμαι συνεχεια συνεπης, αλλα και να μην κακοκαρδιζω κανεναν, να μην τους βαραινω με τα προβληματα μου, να μην συζηταμε για τις σπουδες μου γιατι ειναι βαρετο και δε συμμαζευεται....ωραια ζωη....και δε μενεις μονος για παντα;
    But on some summer nights, it could feel like paradise. Paradise lost.

  4. #4804
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2012
    Location
    Αθηνα
    Posts
    798
    Εντάξει λοιπόν...
    Έχω δύο μπανάνες έδω...σκέφτηκα να τις βάλω στο φουρνο...έχω και ένα βαζάκι μερέντα...
    Θέλει κανείς?

  5. #4805
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    491
    Quote Originally Posted by Tomhet View Post
    Εντάξει λοιπόν...
    Έχω δύο μπανάνες έδω...σκέφτηκα να τις βάλω στο φουρνο...έχω και ένα βαζάκι μερέντα...
    Θέλει κανείς?
    αμα δν εχει γλουτενη η μερεντα θελω!!! ...γ@@ω το εντερο μου γ@@ω!!!
    ότι δε σε σκοτώνει…..κακά τα ψέματα……
    …………………………….ένα κουσούρι στο αφήνει!!!

  6. #4806
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    491
    κοριτσια με βαλατε σε σκεψεις..... θυματα μας κανουν οι αλλοι ή η συμπεριφορα μας τους κανει να μας φερονται ετσι? τν εχω πατησει κ γω απο φιλιες, εκτος απο μια που κραταει απ τη 1η γυμνασιου κ κοντευω τα 32!!! μηπως τελικα διαλεγουμε τν λαθος "ρολο" στη ζωη???
    ότι δε σε σκοτώνει…..κακά τα ψέματα……
    …………………………….ένα κουσούρι στο αφήνει!!!

  7. #4807
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2009
    Posts
    617
    Ουουου...και ποσα ασχημα σκηνικα ακομη εχω ζησει...δεν λεγεται και γω ετσι ημουν δεν θελω να κακοκαρδιζω κανεναν και γενικα να ειμαι ευγενικη, να μην κουτσομπολευω, να μην προσβαλλω... να μην .... αλλα ξερεις οταν ανεχεσαι πραγματα που σε προσβαλλουν οπως εκανα εγω, τελικα ηθελα και τα επαθα ή τουλαχιστον εχω την ευθυνη! Ομως απο περυσι ξεκοψα και γω σταδιακα χωρις να μαλωσω αλλα με αξιοπρεπεια γιατι και που εβγαινα πλεον με αυτα τα ατομα δεν περνουσα κατα βαθος ωραια και θεωρω οτι μου αξιζει τουλαχιστον κατι καλυτερο και απο πλευρας φιλων ή εστω γνωστων.
    Ποσες φορες με πιανουν τα κλαματα που δεν εχω μια αδερφη ή εναν αδερφο...

    σ'ευχαριστω μακαρι απο δω και στο εξης να εχω καλυτερη τυχη ( εχω και την εμπειρια οσο να ναι) και να πανε καπως καλυτερα τα πραγματα..θελω να πιστευω οτι δεν θα μεινουμε μονες τελειως... ενα απο τα αγαπημενα μου ψυχολογικα θριλερ ειναι το "Awake" δεν ξερω αν το εχεις δει... η τελευταια φραση του πρωταγωνιστη υστερα απο την περιπετεια του και το τιμημα της επιλογης του ειναι οτι τουλαχιστον τωρα εμαθες να εισαι awake ...

  8. #4808
    Senior Member
    Join Date
    May 2012
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    1,451
    Quote Originally Posted by unlucky View Post
    Ουουου...και ποσα ασχημα σκηνικα ακομη εχω ζησει...δεν λεγεται και γω ετσι ημουν δεν θελω να κακοκαρδιζω κανεναν και γενικα να ειμαι ευγενικη, να μην κουτσομπολευω, να μην προσβαλλω... να μην .... αλλα ξερεις οταν ανεχεσαι πραγματα που σε προσβαλλουν οπως εκανα εγω, τελικα ηθελα και τα επαθα ή τουλαχιστον εχω την ευθυνη! Ομως απο περυσι ξεκοψα και γω σταδιακα χωρις να μαλωσω αλλα με αξιοπρεπεια γιατι και που εβγαινα πλεον με αυτα τα ατομα δεν περνουσα κατα βαθος ωραια και θεωρω οτι μου αξιζει τουλαχιστον κατι καλυτερο και απο πλευρας φιλων ή εστω γνωστων.
    Ποσες φορες με πιανουν τα κλαματα που δεν εχω μια αδερφη ή εναν αδερφο...

    σ'ευχαριστω μακαρι απο δω και στο εξης να εχω καλυτερη τυχη ( εχω και την εμπειρια οσο να ναι) και να πανε καπως καλυτερα τα πραγματα..θελω να πιστευω οτι δεν θα μεινουμε μονες τελειως... ενα απο τα αγαπημενα μου ψυχολογικα θριλερ ειναι το "Awake" δεν ξερω αν το εχεις δει... η τελευταια φραση του πρωταγωνιστη υστερα απο την περιπετεια του και το τιμημα της επιλογης του ειναι οτι τουλαχιστον τωρα εμαθες να εισαι awake ...
    Αχ, αυτο με τον αδελφο/αδελφη μη το λες, γιατι εγω εχω αδελφο αλλα μαλλον χειροτερα τα κανει τα πραγματα οποτε θυμαται οτι υπαρχω. Να φανταστεις εμενα περιπου δυο χρονια στη Γερμανια και μιλησαμε δυο φορες μονο στο skype!! Ποτε, μα ποτε δεν ενδιαφερεται για μενα. Οποτε....αυτο σε πληγωνει ακομη περισσοτερο..και αν ηξερες μονο ποσο μα ποσο προσπαθησα, οχι μονο με τον αδελφο, αλλα και με φιλους. Κι ενω δεν εχω την εικονα της καημενης ή του θυματος, κατα βαθος κατι τετοιο ειμαι, γιατι παρα μα παρα πολλα ατομα με εκμεταλλευτηκαν και πατησαν σε αδυναμιες μου και δυσκολιες. Και πολλες φορες τ ακουω και απο πανω! Και οχι, αρνουμαι να παραδεχτω οτι φταιω παντα κι εγω, τις περισσοτερες φορες μου ρχονται ολα απο το πουθενα! Καταλαβαινουν οτι εχουν να πατησουν οι αλλοι, και το κανουν πανω μου. Κυματοθραυστη με ελεγε μια καθηγητρια μου, που ηξερε τί περνουσα. Και μην παμε μακρια, πριν μια εβδομαδα συνανταω εξω τυχαια τον πρωην ( ο οποιος με παρατησε κυριολεκτικα σε πολυ ασχημη και τα βρηκε με μια γνωστη στο καπακι) με την παρεα του, ολοι γυρω στα 30, υποτιθεται περιμενεις μια ωριμη συμπεριφορα. Και ετσι οπως στεκομασταν σε μια σχετικα κοντινη αποσταση, αρχιζουν και λενε " ρε συυυ, αυτη δεν ειναι η Μ; Και μας το παιζει οτι δε μας βλεπει κιολας, μας το παιζει ο,τι να ναι ρε η πατσαβουρα". Να σημειωσω οτι σε αυτν τον ανθρωπο, οχι μονο δε φερθηκα ποτε ασχημα, στα ματια τον κοιτουσα, αλλα τί περιμενεις....ποσο κομπλεξ οταν καποιοι μενουν τοσο στασιμοι στη ζωη τους και αλλοι προχωρανε. Εννοειται βεβαια πως το ολο σκηνικο με καταρρακωσε, ομως δε μιλησα, περιμενα υπομονετικα το λεωφορειο μου. Ηταν η μεγαλυτερη αναμονη ever.
    But on some summer nights, it could feel like paradise. Paradise lost.

  9. #4809
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2012
    Location
    Αθηνα
    Posts
    798
    Πως να μην μείνεις μόνη ρε συ unlucky αφου όλοι οι άντρες είναι κλέφτες ψευτες δολοφόνοι κλπ?
    Συγγνώμη hapydays η μερέντα είναι γεμάτη γλουτένη! σκέτη μπανάνα στο δικό σου πιατάκι οπότε!

  10. #4810
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2009
    Posts
    617
    Πωπω howto ρε τι ζωα υπαρχουν εκει εξω, συγνωμη κιολας???? βεβαια σε πρωτη σκεψη θα σου ελεγα οτι κακως εκανες το κοροιδο και δεν τους απαντησες καταλληλα!αλλα οτι και να τους ελεγες επειδη ησουν και μονη σου και δεν ξερεις τι θα μπορουσε να σου συνεβαινε, καλυτερα που δεν αντεδρασες! Θα πει καποιος που θα διαβασει το ποστ μου οτι παλι τσουβαλιαζω αλλα τη χειροτερη κακια και συμπεριφορα την εχω δει στη γενια 30αρηδων με 40 και μαλιστα απο παιδαγωγους υποτιθεται( μην περιμενεις οτι η ωριμοτητα και η ευπρεπεια ειναι αναλογες ηλικιας και μορφωτικου επιπεδου) αντιθετως θεωρω οτι οι 30 και πανω στην πλειοψηφια τους εχουν μια ωμοτητα στη συμπεριφορα τους ...Το εχω ζησει αυτο το καταρρακωμα που λες αλλα προσπαθησε να μην το σκεφτεσαι
    Με τον αδερφο σου γιατι ετσι??? εχετε διαφορα ηλικιας? ε οταν λεω αδερφη αδερφο εννοω να ειχαμε καλη σχεση ...

  11. #4811
    Senior Member
    Join Date
    May 2012
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    1,451
    Quote Originally Posted by unlucky View Post
    Πωπω howto ρε τι ζωα υπαρχουν εκει εξω, συγνωμη κιολας???? βεβαια σε πρωτη σκεψη θα σου ελεγα οτι κακως εκανες το κοροιδο και δεν τους απαντησες καταλληλα!αλλα οτι και να τους ελεγες επειδη ησουν και μονη σου και δεν ξερεις τι θα μπορουσε να σου συνεβαινε, καλυτερα που δεν αντεδρασες! Θα πει καποιος που θα διαβασει το ποστ μου οτι παλι τσουβαλιαζω αλλα τη χειροτερη κακια και συμπεριφορα την εχω δει στη γενια 30αρηδων με 40 και μαλιστα απο παιδαγωγους υποτιθεται( μην περιμενεις οτι η ωριμοτητα και η ευπρεπεια ειναι αναλογες ηλικιας και μορφωτικου επιπεδου) αντιθετως θεωρω οτι οι 30 και πανω στην πλειοψηφια τους εχουν μια ωμοτητα στη συμπεριφορα τους ...Το εχω ζησει αυτο το καταρρακωμα που λες αλλα προσπαθησε να μην το σκεφτεσαι
    Με τον αδερφο σου γιατι ετσι??? εχετε διαφορα ηλικιας? ε οταν λεω αδερφη αδερφο εννοω να ειχαμε καλη σχεση ...
    Κι ομως...και σκεψου οτι ολη αυτη η "παρεα",δεν κανει τιποτα στη ζωη της, μενουν ολοι στο πατρικο τους, οι γονεις δινουν και δινουν λεφτα και αυτοι ολη μερα καφε, αμαξι και ποτα....αααα και γηπεδο....ο συγκεκριμενος ειναι ο μονος που σπουδασε, αν και στρατιωτικη σχολη...κατι που τον κατεστησε ιδιαιτερα κομπλεξικο σε πολλα θεματα, πχ, μην φορας κοντα, μη σε βλεπουν αλλοι ανδρες, να εισαι σπιτι να μεγαλωνεις τα παιδια, κτλ κτλ. Οταν ημασταν μαζι και του ελεγα οτι θελω να φυγω εξω για μεταπτυχιακο....ηταν πολυ αντιθετος....αλλα οπως και να χει, τους απαξιωσα ολους, ειναι χειροτεροι και απο τα ζωα, ο σκυλος μου ειναι κλασης ανωτερου επιπεδου. Θα πρεπε να ντρεπονται για την ολη τους συμπεριφορα, αλλα ολοι θα πληρωσουν μια μερα. Το πιστευω. Οσο για τους ανδρες...χα.....εχω παψει γενικοτερα οτι κατι θα αλλαξει στην ζωη μου και εχω αρχισει να εξοικειωνομαι. Αλλωστε, ειπα και πιο πανω, δε μου αρεσουν οι συμβιβασμοι πολυ...αααα και κατι που μου συμβαινει συνεχεια τελευταια, ειναι να γνωριζω δεσμευμενους. Ολοι, μα ολοι που γνωριζω εχουν κοπελα. Τί συμβαινει εκει εξω; Ειμαι ο μονος ανθρωπος που εμεινε single?
    But on some summer nights, it could feel like paradise. Paradise lost.

  12. #4812
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2009
    Posts
    617
    Μακαρι να παθουν οτι θελεις! Μα και να συμβιβαστουμε Howto δεν θα ειμαστε μεσα μας καλα και αυτο πιστευω αν κρινω απο μενα φαινεται.. Προτιμοτερο να εισαι single Και να το ξερεις παρα σε μια επιφανειακη σχεση που δε σε γεμιζει ή σε κοροιδευουν.. Α και δηλαδη τι? σε φλερταρουν και μετα σου λενε εχω σχεση??? να τους χαιρονται οι κοπελες τους!!! καλα εγω πλεον τους αγριοκοιταζω ολους δεν τολμαει κανεις να πλησιασει, hehehe....

  13. #4813
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2009
    Posts
    617
    Quote Originally Posted by Tomhet View Post
    Πως να μην μείνεις μόνη ρε συ unlucky αφου όλοι οι άντρες είναι κλέφτες ψευτες δολοφόνοι κλπ?
    Συγγνώμη hapydays η μερέντα είναι γεμάτη γλουτένη! σκέτη μπανάνα στο δικό σου πιατάκι οπότε!
    tomhet γιατι δεν το παραδεχεσαι επιτελους οτι εχω δικιο???? αντε οχι ολοι, ενα πολυ μεγαλο ποσοστο ομως ναι!

  14. #4814
    Senior Member
    Join Date
    May 2012
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    1,451
    Quote Originally Posted by unlucky View Post
    Μακαρι να παθουν οτι θελεις! Μα και να συμβιβαστουμε Howto δεν θα ειμαστε μεσα μας καλα και αυτο πιστευω αν κρινω απο μενα φαινεται.. Προτιμοτερο να εισαι single Και να το ξερεις παρα σε μια επιφανειακη σχεση που δε σε γεμιζει ή σε κοροιδευουν.. Α και δηλαδη τι? σε φλερταρουν και μετα σου λενε εχω σχεση??? να τους χαιρονται οι κοπελες τους!!! καλα εγω πλεον τους αγριοκοιταζω ολους δεν τολμαει κανεις να πλησιασει, hehehe....
    Συνηθως κατι τετοιο συμβαινει, μου αποκαλυπτουν οτι εχουν κοπελα, απο τις αρχες ακομη, ωστοσο ναι, την πεφτουν κανονικα και ο,τι κατσει...νταξει...τί να πει κανεις....και γνωρισα πριν λιγες μερες εναν τοσο εξυπνο και χαριτωμενο τυπο....τί κριμα που ΚΑΙ αυτος μου ξεφουρνησε για την κοπελα αργοτερα...πφφφ ειναι της μοιρας μαλλον να πεφτω ολο σε μη διαθεσιμους....και ολοι εχουν παντα μια καλη δικαιολογια..
    But on some summer nights, it could feel like paradise. Paradise lost.

  15. #4815
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2009
    Posts
    617
    Αυτος ο τυπος ομως δεν φαινεται ομως να σεβεται και πολυ την κοπελα που εχει οποτε καλυτερα απο τη μια Howto.. δε νομιζεις? τουλαχιστον κρατας χαρακτηρα και δε μπλεκεις! εγω πια εμαθα να μην ενθουσιαζομαι ειναι αυθορμητο πια δεν ενθουσιαζομαι καθολου και με κανεναν ουτε βγαζω ευκολα και προφανη συμπερασματα...γενικα τα περιμενω ολα πια απο τον καθενα!

    ομως σου ευχομαι να βρεις αυτο που ονειρευεσαι και να πηγαινετε μαζι βολτα τον ομορφο σκυλο σου :-)))

Similar Threads

  1. Και τωρα τι?
    By water in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 21
    Last Post: 06-08-2013, 13:22
  2. Τώρα τι θες...?
    By astimatnam in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 4
    Last Post: 28-05-2012, 02:50
  3. Και τωρα πως το λενε...
    By mihalis in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 5
    Last Post: 07-01-2010, 23:52
  4. Και τωρα, τι?
    By amelie in forum Συναισθηματική Υπερφαγία, Ψυχογενής Βουλιμία
    Replies: 9
    Last Post: 12-01-2008, 18:27

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •