Πώς αισθάνεστε τώρα; - Page 334
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 334 of 837 FirstFirst ... 234284324332333334335336344384434834 ... LastLast
Results 4,996 to 5,010 of 12551
  1. #4996
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,374
    Τρομερά πεσμένη και μελαγχολική...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  2. #4997
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,374
    Μουδιασμένη...σχεδόν δεν μπορώ να κουνηθώ...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  3. #4998
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    1,279
    Quote Originally Posted by Macgyver View Post
    Παιδια , σας τη δινει ο μπαμπας σας ? περιμενετε να γνωρισετε το αφεντικο σας .
    δεν είσαι ο μόνος που γνώρισες αφεντικό...
    εγώ προσωπικά προτιμώ το "αφεντικό" παρά τον "μπαμπά".

  4. #4999
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    1,342
    Σκατα αισθανομαι....
    Στην κοσμαρα μου...
    Και το πιο ασχημο ειναι οτι πλεον εχω αρχισει και εχω πολλα νευρα και ξεσπαω στους δικους μου...
    Πως εχω καταντησει ετσι ρε γαμωτο... ;;; :-(

  5. #5000
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2009
    Posts
    617
    Αισθανομαι ασχημα ψυχολογικα λογω απογοητευσης απο τη συμπεριφορα πολλων ατομων αλλα τουλαχιστον σημερα και χθες ο Θεος με βοηθησε σε κατι και Τον ευχαριστω. Και τη μητερα μου που στεκεται στο πλευρο μου και μου δειχνει την αγαπη της

  6. #5001
    Banned
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    The 36th Chamber of Shaolin
    Posts
    1,983
    Quote Originally Posted by Nocash View Post
    Σκατα αισθανομαι....
    Στην κοσμαρα μου...
    Και το πιο ασχημο ειναι οτι πλεον εχω αρχισει και εχω πολλα νευρα και ξεσπαω στους δικους μου...
    Πως εχω καταντησει ετσι ρε γαμωτο... ;;; :-(
    Που εισαι εσυ αγορι μου... Τι κανεις;

  7. #5002
    πως αισθάνομαι; να είμαι στο βυθό μιάς θάλασσας και να μην μπορώ να ανέβω να πάρω ανάσα...κι αυτό απο δικό μου λάθος, επειδή άφησα τον ευατό μου και έδωσα προτεραιότητα σε αλλους... έδωσα πολλά και πήρα τίποτα... και τώρα στέκομαι μόνη...δεν είναι ο 'κοσμος μου' αυτός...αυτός που θα θελα...και απελπίζομαι,απογοητεύομαι και κλείνομαι όλο και πιο πολύ στον ευατό μου...

  8. #5003
    Πόσο το νιώθω αυτό το 'γαμώ το σόι μου'!!!!!! αχ και να ξερες...

  9. #5004
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,374
    Τρομαγμένη κι ανίσχυρη...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  10. #5005
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Κυκνακο , πολυ στενοχωριεμαι που ξανακυλησες . Προσπαθησε να κανεις υπομονη , θα ξαναπαρεις τα πανω σου . Μακαρι να μπορουσα να βοηθησω , αλλα ξερω οτι δεν μπορω .

  11. #5006
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,374
    Quote Originally Posted by Macgyver View Post
    Κυκνακο , πολυ στενοχωριεμαι που ξανακυλησες . Προσπαθησε να κανεις υπομονη , θα ξαναπαρεις τα πανω σου . Μακαρι να μπορουσα να βοηθησω , αλλα ξερω οτι δεν μπορω .
    Ε, το περίμενα με όλα αυτά...αλλά τώρα πλέον το μεγαλύτερο μου πρόβλημα (αν κι ίσως ν' ακούγεται υπερβολικό) είναι οι εφιάλτες, δεν αντέχω να ξυπνάω τρομαγμένη μέσα στη νύχτα...μακάρι να έχεις δίκιο και να σταματήσουν γρήγορα και να μπορέσω να φανώ δυνατή και στα άλλα προβλήματα...
    Με βοηθάτε και μόνο που με ακούτε...κι αν έχετε να μου προτείνετε κάποια λύση ακόμα καλύτερα...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  12. #5007
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Κυκνακο , λυπαμαι που σου προκαλεσαμε ανστατωση με την διενεξη μας , αλλα η λυση ειναι μεσα σου . Προσπαθησε ναδειαζεις το μυαλο απο οτιδηποτε αρνητικο , σηκω απο το κρεβατι , υποθετω οτι εισαι ξαπλωμενη , κ ασχολησου με οτιδηποτε ασημαντο , αλλα μην μενεις ακινητη , ιδως το κρεβατι ειναι το χειροτερο μερος για να υποτροπιασης , κ υπομονη . Ξερω οτι περνας βασανιστηριο , ταχω περασει κ εγω στο παρελθον , αλλα μολις αρχισα να διωχνω καθε αρνητικη σκεψη ( οι αρνητικες σκεψεις τις πιο πολλες φορες ερχονται ' μεταμφιεσμενες ' ) αρχισα να συνερχομαι . Ειμαι βεβαιος οτι το μυαλο σου ειναι υπεργεματο απο αρνητικες σκεψεις , κ αυτες με την σειρα τους , φερνουν κ αλλο αρνητισμο .

  13. #5008
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,374
    Quote Originally Posted by Macgyver View Post
    Κυκνακο , λυπαμαι που σου προκαλεσαμε ανστατωση με την διενεξη μας , αλλα η λυση ειναι μεσα σου . Προσπαθησε ναδειαζεις το μυαλο απο οτιδηποτε αρνητικο , σηκω απο το κρεβατι , υποθετω οτι εισαι ξαπλωμενη , κ ασχολησου με οτιδηποτε ασημαντο , αλλα μην μενεις ακινητη , ιδως το κρεβατι ειναι το χειροτερο μερος για να υποτροπιασης , κ υπομονη . Ξερω οτι περνας βασανιστηριο , ταχω περασει κ εγω στο παρελθον , αλλα μολις αρχισα να διωχνω καθε αρνητικη σκεψη ( οι αρνητικες σκεψεις τις πιο πολλες φορες ερχονται ' μεταμφιεσμενες ' ) αρχισα να συνερχομαι . Ειμαι βεβαιος οτι το μυαλο σου ειναι υπεργεματο απο αρνητικες σκεψεις , κ αυτες με την σειρα τους , φερνουν κ αλλο αρνητισμο .
    Να σου πω, ξαπλωμένη δεν είμαι γιατί δεν έχω λαπτοπ και πάλι καλά γιατί τότε δεν θα σηκωνόμουν απ' το κρεβάτι...
    Όσο για το μυαλό μου όντως είναι υπεργεμάτο από αρνητικές σκέψεις και για γεγονότα του παρελθόντος αλλά και για το παρόν...και πώς να μην είναι όταν μαθαίνουμε συνέχεια άσχημα νέα για το θείο μου κι ακούω τη μάνα μου να κλαίει; Δεν αντέχω...γι' αυτό ασχολούμαι με το ίντερνετ για να ξεχνιέμαι...
    Εσύ πώς κατάφερες να διώχνεις τις αρνητικές σκέψεις;
    Τώρα όσον αφορά τη διένεξη σε άλλο θέμα (αν εννοείς αυτό) μιας και το ανέφερες ας πω τι σκεφτόμουν...αφού εδώ είναι φόρουμ υποστήριξης, ας προσπαθήσουμε να είμαστε λίγο ελαστικοί και να μην τσακωνόμαστε, κρίμα είναι νομίζω...κι αν δεν μας ενδιαφέρει κάποιο θέμα ας μην απαντάμε...γνώμη μου...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  14. #5009
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Κυκνακο , εχεις δικιο για το οτι πρεπει να ειμαστε ελαστικοι , αλλα καμμια φορα συμβαινει . Πως διωχνω τις αρν, σκεψεις ? καθαρα θεμα εξασκησης . Μολις εμφανιστει μια αρν . σκ . την διωνω μεσα σενα second ( ΚΥΡΙΟΛΕΚΤΙΚΑ ) διοτι αν μεινει παραπανω ΄' ριζωνει ' κ μετα ειναι δυσκολο να την ξεφορτωθης , δεν λεω οτι την αντικαθιστω με μια θετικη ( αυτο ειναι δυσκολο ) αλλα με μια ουδετερη , ασχετη πχ ποτε θα παω την μηχανη μ στο συνεργειο , τ δουλειες θελει , κ ασχολουμαι με ασχετα πραματα οπως γυαλιζω τα ρολογια μου , ριχνω μια ματια σενα περιοδικο η βιβλιο ( μαλλον βιβλιο δεν μπορεις ) γραφω στο ημερολογιο μ , γενικα γραφω κ τις σκεψεις μου , ειναι ενας τροπος εκτονωσης , ειπαμε γυμναστικη δεν σου αρεσει , αστην . Μου πηρε 3-4 μηνες εξασκησης για να ελεγχω το μυαλο μ , αλλα στον πρωτο μηνα , με καλη προσπαθεια θα δεις τα πρωτα αποτελεσματα . Βεβαια η κατασταση της μητερας σ , δεν σε διυκολυνει , αλλα εκει δεν μπορεις να κανεις τπτ . Φιλικα . Αγγελος .

  15. #5010
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,374
    Καλές οι ιδέες σου...ευχαριστώ!
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

Similar Threads

  1. Και τωρα τι?
    By water in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 21
    Last Post: 06-08-2013, 13:22
  2. Τώρα τι θες...?
    By astimatnam in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 4
    Last Post: 28-05-2012, 02:50
  3. Και τωρα πως το λενε...
    By mihalis in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 5
    Last Post: 07-01-2010, 23:52
  4. Και τωρα, τι?
    By amelie in forum Συναισθηματική Υπερφαγία, Ψυχογενής Βουλιμία
    Replies: 9
    Last Post: 12-01-2008, 18:27

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •