Πώς αισθάνεστε τώρα; - Page 41
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 41 of 837 FirstFirst ... 3139404142435191141541 ... LastLast
Results 601 to 615 of 12551
  1. #601
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2011
    Location
    Ναυταθλητικός Όμιλος Ποδηλατών Βάρκιζας "Ο Βουκεφάλας
    Posts
    2,253
    Kαλύτερα δε γίνεται... Μόλις μπήκα. Έξω φυσάει μανιασμένα, ψιλοχιονίζει, ελάχιστοι κυκλοφορούν... καλύτερα δε γίνεται... πανέμορφη νύχτα...

  2. #602
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    ΝΑΞΟΣ
    Posts
    1,499
    εχω χεστει απο τη χαρα μου και δεν εχω εναν ανθρωπο να το μοιραστω !
    [COLOR="#800080"][SIZE=5][FONT=Comic Sans MS][B]Honey, nobody ever gonna love you
    The way I try to do.[/B][/FONT][/SIZE][/COLOR]

  3. #603
    Banned
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    6,851
    καλυτερα, οταν βλεπεις αλλους σε χειροτερη καταστα απο σενα. επιασα τον πετρο τον κωστοπουλο χτες, ηταν να πιασω και τον χρηστο τον ζαμπονη σημερα με το σαβουραρ βιβρε του, που ελεγε οτι επαθε και δηθεν καταθλιψη, να του φωναξω δεν ηταν καταθλιψη βρε φιλε αγαμια ηταν!

  4. #604
    Banned
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    6,851
    απαισια. βαριεμαι αισχρα. δεν υπαρχει τιποτα καινουργιο να κανω, να δω ή να ακουσω και να με ενθουσιασει. οι ανθρωποι καταντησαν αχρηστοι ακομα και για τη παραμικρη επικοινωνια, ενω ορισμενοι απο αυτους μου φερονται ασχημα και με διωχνουν σαν να ειμαι σκυλι, κι αναρωτιουνται μετα γιατι απανταω με βια. βιαια φωτια που λιωνει και σιγοκαιει. ο κοσμος εχει καταντησει ανουσιος και κουραστικος.

  5. #605
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    4,305
    σε διωχνουν σαν σκυλι???????
    τι εννοεις?
    http://www.mazi.org.gr/

  6. #606
    Banned
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    6,851
    προχτες πχ που ειχα νευρα, ηταν επειδη με πεταξαν εξω απο καπου. εκει ημουν απλα μπας και γνωρισω κοσμο να κοινωνικοποιηθω. το λοιπον οταν ο κοσμος δε σου φερεται καλα, πως περιμενει μετα να του φερθεις εσυ ? δλδ απ'τη μια φερονται σαν σκατα, απ'την αλλη περιμενουν σ'αυτον που φερθηκαν σκατα να τους αγκαλιασει ? οχι βεβαια, και καπως ετσι γινονται τα ασχημα...

  7. #607
    Απογοήτευση, απόγνωση, απελπισία... αδικία... απίστευτη αδικία...
    Ξέρω τώρα· δεν ελπίζω τίποτα, δε φοβούμαι τίποτα, λυτρώθηκα από το νου κι από την καρδιά, ανέβηκα πιο πάνω, είμαι λεύτερος. Αυτό θέλω. Δε θέλω τίποτα άλλο. Ζητούσα ελευτερία ([I]Νίκος Καζαντζάκης[/I])

  8. #608
    Banned
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    6,851
    θα χαρω να φυγω, και να καλοπερναω μεστα τζακουζι τα ταϋλανδεζικα, ενω εδω ψοφαν απο τη πεινα και τη διψα. θελω να γινω το αποτελειωτικο χτυπημα για τη χωρα που με κατεστρεψε ψυχολογικα!

  9. #609
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2009
    Location
    Αθήνα
    Posts
    102
    Ένα σφίξιμο στο στήθος, κάθε φορά που κλείνω τα μάτια είμαι αλλού.. Κάθε φορά που τα ανοίγω είμαι εδώ πονώντας, κλαίγοντας, αναστενάζοντας. Αυτό χιλιάδες φορές την ημέρα!!!!! Μια μαύρη πέτρα ψάχνω αλλά την κατήργησαν, ψάχνω πέτρα να δέσω στον λαιμό τους να ζήσω και εγώ έστω μια στιγμή γλυκειά, ας είναι και η τελευταία μου.
    Υψωμένα, γυμνά χέρια.... Σαν κλαδιά τον Νοέμβρη

  10. #610
    Banned
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    6,851
    χαλια παλι. ανθρωποι εξαφανιζονται. προφιλακια απτο φεησμπουκ σβηνονται. με καλεσαν και σε dub-psy παρτυ full με πρεζα αλλα αρνηθικα γιατι δεν υπαρχει ορεξη. δεν εχω ορεξη για τιποτα γενικα και δε ξερω αν μου φταιει η ολη καταστα ή εγω μονο. λες και αποφευγω την οποιαδηποτε επικοινωνια με τη κοινωνια και τους ανθρωπους.

  11. #611
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2011
    Location
    Ναυταθλητικός Όμιλος Ποδηλατών Βάρκιζας "Ο Βουκεφάλας
    Posts
    2,253
    Tα καρτοτηλέφωνα τα χρησιμοποιούν ακόμα Έλληνες ή μόνο Πακιστανοί;

  12. #612
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    ΝΑΞΟΣ
    Posts
    1,499
    ερωτεύτηκα... καταστράφηκα! Πάει! Το 'χασα!
    [COLOR="#800080"][SIZE=5][FONT=Comic Sans MS][B]Honey, nobody ever gonna love you
    The way I try to do.[/B][/FONT][/SIZE][/COLOR]

  13. #613
    Banned
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    6,851
    ψιλοαρρωστος και εξουθενωμενος, δεν ειχα φαει τιποτα ολη μερα και με επιασε πονοκεφαλος. ισως ειναι κι απ'το κρυο, ισως ειναι κι απ'την αποπνικτικη ατμοσφαιρα στο χωρο που βρισκομαι, αφου βρωμοκοπαει παρα πολυ ασχημα καυσαεριο/γκαζι/οτι αλλο σκατα ειναι. μαλλον φταιει η σομπα που αναψαν και προσπαθουν να ζεσταθουν. αμα δε πεθανουμε απ'τη πεινα και το κρυο, θα πεθανουμε απ'τις αναθυμιασεις.

  14. #614
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,389
    Σωματικά ελαφρώς χάλια κι αυτό με επηρεάζει και ψυχολογικά...

    Καθαρά ψυχολογικά τώρα δεν ξέρω, νιώθω ακόμα νυσταγμένη οπότε δεν μπορώ να καταλάβω, ελπίζω όταν "ξυπνήσω" να νιώθω καλά και να μην με επηρεάσει και σήμερα το πρόβλημα...είναι Σαββατοκύριακο, θέλω να χαλαρώσω...

  15. #615
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2011
    Posts
    1,248
    Δεν νομίζω να ενδιαφέρονται όσοι διαβάζουν τι αισθάνεται ο καθένας εδώ μέσα. Δεν διαφέρουμε σε τίποτα από οποιαδήποτε τυχαίο σύνολο ανθρώπων που θα μπορούσες να επιλέξεις και εκεί έξω.

Similar Threads

  1. Και τωρα τι?
    By water in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 21
    Last Post: 06-08-2013, 13:22
  2. Τώρα τι θες...?
    By astimatnam in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 4
    Last Post: 28-05-2012, 02:50
  3. Και τωρα πως το λενε...
    By mihalis in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 5
    Last Post: 07-01-2010, 23:52
  4. Και τωρα, τι?
    By amelie in forum Συναισθηματική Υπερφαγία, Ψυχογενής Βουλιμία
    Replies: 9
    Last Post: 12-01-2008, 18:27

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •