Πώς αισθάνεστε τώρα; - Page 451
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 451 of 837 FirstFirst ... 351401441449450451452453461501551 ... LastLast
Results 6,751 to 6,765 of 12551
  1. #6751
    υπομονή και κουράγιο ρε παναγιώτη... θα περάσει ο μήνας και θα σε πιάσουν... πότε ξεκίνησες?

  2. #6752
    Αισθάνομαι αρκετά κουρασμένος μετά απο 14.30ώρες στη δουλειά και βαριέμαι τόσο πολύ να σηκωθώ απο την καρέκλα του γραφείου και να πάω σπίτι.Και ξέχασα να φάω και τώρα δεν είναι ώρα για φαγητό..

  3. #6753
    Banned
    Join Date
    Jun 2014
    Location
    still searching for the right place.....
    Posts
    994
    Quote Originally Posted by kozchr View Post
    Αισθάνομαι αρκετά κουρασμένος μετά απο 14.30ώρες στη δουλειά και βαριέμαι τόσο πολύ να σηκωθώ απο την καρέκλα του γραφείου και να πάω σπίτι.Και ξέχασα να φάω και τώρα δεν είναι ώρα για φαγητό..
    Σε καταλαβαίνω απόλυτα....... για μένα προσωρινά σταματάει το μαρτύριο (όταν λέμε μαρτύριο εννοούμε ξυπνητήρι 5.15.......) λόγω επερχόμενης άδειας (γιαυτό κ είμαι μες την τρελή χαρά), αλλά ξέρω πως όπου να'ναι κ εγώ στα ίδια θα επιστρέψω. Δυστυχώς τα ωραία περνάνε σφαίρα κ τα ζόρικα με ρυθμούς βασανιστικούς. Αυτή τη στιγμή κοιτάω το παράθυρο κ θέλω να δραπετεύσω........

  4. #6754
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,389
    Quote Originally Posted by kozchr View Post
    Αισθάνομαι αρκετά κουρασμένος μετά απο 14.30ώρες στη δουλειά και βαριέμαι τόσο πολύ να σηκωθώ απο την καρέκλα του γραφείου και να πάω σπίτι.Και ξέχασα να φάω και τώρα δεν είναι ώρα για φαγητό..
    Πάντα είναι ώρα για φαγητό!!!
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  5. #6755
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,389
    Αισθάνομαι μελαγχολία και μοναξιά...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  6. #6756
    Μου λείπει...Θα θελα πολύ να άκουγα το γέλιο του και τον έπαιρνα μια αγκαλιά...

  7. #6757
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    2,202
    Κρυώνω και πεινάω σαν λύκος.Το 2ο διορθώνεται το πρώτο μόνο με σόμπα για ολόκληρο σπίτι.
    Αλλά μακριά από το τρελοκομείο και οπουδήποτε αλλού!

  8. #6758
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    2,202
    Εξάλλου το 2αρακι μου είναι κουκλί
    Μπουμπού σαν εμένα

  9. #6759
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    Quote Originally Posted by Diana1982 View Post
    Κρυώνω και πεινάω σαν λύκος.Το 2ο διορθώνεται το πρώτο μόνο με σόμπα για ολόκληρο σπίτι.
    Αλλά μακριά από το τρελοκομείο και οπουδήποτε αλλού!
    κ θα θελες να ζησεις κ στα εξωτερικα εεεεεεεεε??????????? τωρα πιο πανω εχει απο 0 βαθμους εως -1 μπρρρρρρρρρρ τακ τακ τακ τακ τακ οι μασελιτσες σου θα εκαναν αν εισουν εκει

  10. #6760
    Quote Originally Posted by mariposa7 View Post
    Σε καταλαβαίνω απόλυτα....... για μένα προσωρινά σταματάει το μαρτύριο (όταν λέμε μαρτύριο εννοούμε ξυπνητήρι 5.15.......) λόγω επερχόμενης άδειας (γιαυτό κ είμαι μες την τρελή χαρά), αλλά ξέρω πως όπου να'ναι κ εγώ στα ίδια θα επιστρέψω. Δυστυχώς τα ωραία περνάνε σφαίρα κ τα ζόρικα με ρυθμούς βασανιστικούς. Αυτή τη στιγμή κοιτάω το παράθυρο κ θέλω να δραπετεύσω........
    Αν αυτό το ωράριο συνοδεύεται και από ανάλογες χρηματικές απολαβές,λες οκ εντάξει κουράζομαι αλλά τουλάχιστον βγαίνει το μεροκάματο.Αν όχι,άστα να πάνε... διπλή πίκραααααααα
    Quote Originally Posted by Κύκνος View Post
    Πάντα είναι ώρα για φαγητό!!!
    Δεν έχεις άδικο.3 τεμάχια σουβλάκι κοτόπουλο συν 2 πίτες και καμμιά 10αρια πατάτες ήταν ότι έπρεπε.Μετά βέβαια ήθελα να πάρω και μια μερίδα λουκουμάδες συνοδευόμενους με λευκή σοκολάτα και μπισκότο oreo αλλά (ευτυχώς) το μαγαζί είχε ήδη κλείσει.Πάλι καλά που η διαδρομή σπίτι-δουλειά είναι 2χλμ και την κάνω με τα πόδια οπότε καθημερινά περπατώ τουλάχιστον 4χλμ.
    Κάτι που συνιστώ σε όλους.Οσο μπορείτε παιδιά αν βαριέστε την εντατική γυμναστική (όπως εγώ) τουλάχιστον βγείτε έξω και περπατήστε έστω και λίγο.

  11. #6761
    πραγματικά νιώθω τόση απελπισία που ένα κομμάτι μου ελπίζει να μην ξυπνήσω το πρωί...

  12. #6762
    και το άλλο κομμάτι μου ελπίζει να ξυπνήσω πιο νωρίς απ' ότι σήμερα και να μην αφήσω τον εαυτό μου να "πέσει"... αν ξυπνήσω

  13. #6763
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    Quote Originally Posted by Diana1982 View Post
    Εξάλλου το 2αρακι μου είναι κουκλί
    Μπουμπού σαν εμένα
    καλα ξηγιεσαι εγω σε λιγο θα βγω εξω απο το σπιτι για να μπουν μεσα ζωγραφιες φωτογραφις αφισσες κ λοιπες καλλιτεχνιες

    αβυσσος το σπιτι ενος καλλιτεχνη :-D .........

  14. #6764
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    2,202
    Quote Originally Posted by αλεξανδρος_77 View Post
    καλα ξηγιεσαι εγω σε λιγο θα βγω εξω απο το σπιτι για να μπουν μεσα ζωγραφιες φωτογραφις αφισσες κ λοιπες καλλιτεχνιες

    αβυσσος το σπιτι ενος καλλιτεχνη :-D .........


    ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΡΕ ΜΕΓΑΛΕ ΑΛΕΚΟ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΗ..............

  15. #6765
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    2,202
    Quote Originally Posted by αλεξανδρος_77 View Post
    κ θα θελες να ζησεις κ στα εξωτερικα εεεεεεεεε??????????? τωρα πιο πανω εχει απο 0 βαθμους εως -1 μπρρρρρρρρρρ τακ τακ τακ τακ τακ οι μασελιτσες σου θα εκαναν αν εισουν εκει
    Ναι Αλέκο για λίγο θα ήθελα να ζήσω έξω,θα ήθελα να κάνω την συγκριση,έτσι ρε παιδί μου για την αλλαγή,την εμπειρία!!!!!

    Το mnimonio πού είναι; (ασχετο)

Similar Threads

  1. Και τωρα τι?
    By water in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 21
    Last Post: 06-08-2013, 13:22
  2. Τώρα τι θες...?
    By astimatnam in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 4
    Last Post: 28-05-2012, 02:50
  3. Και τωρα πως το λενε...
    By mihalis in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 5
    Last Post: 07-01-2010, 23:52
  4. Και τωρα, τι?
    By amelie in forum Συναισθηματική Υπερφαγία, Ψυχογενής Βουλιμία
    Replies: 9
    Last Post: 12-01-2008, 18:27

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •