Πώς αισθάνεστε τώρα; - Page 491
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 491 of 837 FirstFirst ... 391441481489490491492493501541591 ... LastLast
Results 7,351 to 7,365 of 12551
  1. #7351
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,649
    ΚΑΙ ΓΩ ΕΤΣΙ ΑΜΑ ΣΟΥ ΠΩ ΑΠΟ ΣΥΝΗΘΕΙΑ ΠΙΝΩ ΜΗ ΣΟΥ ΠΩ ΟΤΙ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΚΑΚΟ
    ΑΛΛΑ ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΜΑΖΟΧΑΣ
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  2. #7352
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,649
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  3. #7353
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,263
    Quote Originally Posted by elis View Post
    να κανεισ προπονηση με τισ δουλειεσ του σπιτιου αφου δευτερα πιανεισ δουλεια
    να εισαι λιγο φιτ να βγαλεισ το 8αρο θα πασ και θα σου φανει κουραστικο
    ενω στην πραγματικοτητα ειναι απλα συνηθεια αντε κουκλα μου
    θελουμε να σε αγαπησουμε και δε μασ αφηνεισ
    Κάτι θα κάνω, ναι, θέλω να καθαρίσω και ν' αλλάξω λίγο τη διακόσμηση στο δωμάτιο μου το Σαββατοκύριακο που θα έχω χρόνο αλλά θα εξαρτηθεί κι από τη σωματική μου κατάσταση γιατί έχω έντονους πόνους...κάνω φυσιοθεραπείες, ελπίζω να βοηθήσουν...αύριο μπορεί να πάω για μπάνιο που είναι κι αυτό ένα είδος γυμναστικής/προπόνησης κι είναι κι ευχάριστο...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  4. #7354
    Αυτή τη στιγμή αισθάνομαι....

    Χοντρός. Πολύ χοντρός. Αυτη η αίσθηση των ρουχων μου που κολλάνε πάνω μου.... μπρρρρ..

    Ανυπομονώ να ερθει η στιγμή που θα αδυνατίσω πάλι να αισθανθώ καλύτερα.. οσο ειμαι χοντρός νιωθω οτι ειμαι ένα εκτρωμα, οτι πρεπει να αναβάλω τη ζωή μου και να μη τη ζήσω διοτι δεν θα την απολαύσω.

  5. #7355
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,263
    Quote Originally Posted by Christine View Post
    Εχω ιδεα...να πινεις πολυ νερο!!! Και χυμους φυσικους να φτιαχνεις. Καμμια φορα ειμαστε αφυδατωμενοι, για αυτο νιωθουμε ατονια.
    Ο καφες εμενα ποτε δε με ανεβαζει. Απλα αν πιω καφε στις 7 το βραδακι δε θα μπορω να κοιμηθω μετα.

    Όμως βλεπω οτι δεν κοιμασαι καθολου καλα. Ειναι πολυ σημαντικός και ο υπνος..
    Πολύ νερό πίνω έτσι κι αλλιώς γι' αυτό κάνω συχνά τη διαδρομή κουζίνα - τουαλέτα...λολ!
    Εμένα το πρωί με "ξυπνάει" οπότε τον χρειάζομαι έναν τουλάχιστον κι άντε να πίνω κι έναν ακόμα το απόγευμα αλλά οι παραπάνω νομίζω πως κάνουν κακό...και ναι, επειδή λέτε παρακάτω ότι ο καφές δεν κάνει τίποτα μερικές φορές το νιώθω κι εγώ ας πούμε ήπια πριν καμιά ώρα κι όμως θέλω να κοιμηθώ και μάλλον θα το κάνω μόλις φάω...
    Όσο για το βραδινό ύπνο όντως δεν κοιμάμαι καλά, αυτοί οι εφιάλτες με ταλαιπωρούν...τις προάλλες μου είπε ο πατέρας μου ότι φώναζα "άσε με" στον ύπνο μου και προχθές σε κάποια φάση που ξύπνησα από εφιάλτη έκλαιγα...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  6. #7356
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,263
    Νιώθω μεγάλη θλίψη κι άγχος...κάτι πρέπει να κάνω για να περάσει...ξέρω το λόγο τουλάχιστον για μια φορά, κάτι είναι κι αυτό...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  7. #7357
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Quote Originally Posted by Κύκνος View Post
    Νιώθω μεγάλη θλίψη κι άγχος...κάτι πρέπει να κάνω για να περάσει...ξέρω το λόγο τουλάχιστον για μια φορά, κάτι είναι κι αυτό...
    Kυκνακο , πες στην επιτροπη αρνητικοτητας που συνεδριαζει μεσα στο κεφαλι σου , να κατσει κατω και να το βουλωσει . Μπορεις .

  8. #7358
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,263
    Quote Originally Posted by Macgyver View Post
    Kυκνακο , πες στην επιτροπη αρνητικοτητας που συνεδριαζει μεσα στο κεφαλι σου , να κατσει κατω και να το βουλωσει . Μπορεις .
    Θα της το πω, θα το καταφέρω που θα μου πάει; Πρέπει να δείξω δύναμη κάποια στιγμή...
    Για την ώρα τρώω φρούτα που μου έχει πει η διαιτολόγος μου εκτός από σένα ότι ανεβάζουν κι αυτά τη σεροτονίνη εκτός από την πολυαγαπημένη αλλά θερμιδοφόρα σοκολάτα...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  9. #7359
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    337
    Quote Originally Posted by Κύκνος View Post
    Πολύ νερό πίνω έτσι κι αλλιώς γι' αυτό κάνω συχνά τη διαδρομή κουζίνα - τουαλέτα...λολ!
    Εμένα το πρωί με "ξυπνάει" οπότε τον χρειάζομαι έναν τουλάχιστον κι άντε να πίνω κι έναν ακόμα το απόγευμα αλλά οι παραπάνω νομίζω πως κάνουν κακό...και ναι, επειδή λέτε παρακάτω ότι ο καφές δεν κάνει τίποτα μερικές φορές το νιώθω κι εγώ ας πούμε ήπια πριν καμιά ώρα κι όμως θέλω να κοιμηθώ και μάλλον θα το κάνω μόλις φάω...
    Όσο για το βραδινό ύπνο όντως δεν κοιμάμαι καλά, αυτοί οι εφιάλτες με ταλαιπωρούν...τις προάλλες μου είπε ο πατέρας μου ότι φώναζα "άσε με" στον ύπνο μου και προχθές σε κάποια φάση που ξύπνησα από εφιάλτη έκλαιγα...

    Εγω παλι δε βλεπω εφιαλτες....αλλα οσο και να κοιμηθω τη νυχτα, νυσταζω υπερβολικα νωρις. Και δεν κοιμαμαι ποτε τα μεσημερια απο απο παιδι.
    Τωρα το καλοκαιρι ειναι προβλημα, γιατι οταν με καλουν σε εξοδους, προτιμω να οδηγουν αλλοι, γιατι νυσταζω νωρις. Ειδικα αμα πιω μπυρα εκει να δεις....αρχιζει η παλιουπνηλια...
    Οπως καταλαβαινεις παντα θελω μεχρι τις 3 να μαι σπιτι μου, στο κρεβατακι μου. Ειδικα αν πρεπει να παρω το δικο μου αμαξι. Αυτο ομως ενοχλει την ξαδερφη μου και μια φιλη οι οποιες μου χτυπανε συνεχεια οτι οποτε τις πηγαινω βολτα δεν τσ μπορω τα ξενυχτια, ενω οποτε με πηγαινει βολτα μια συγκεκριμενη κοπελα επιστρεφω πιο αργα εφοσον οδηγει εκεινη.
    Οι μπηχτες τους ειναι συχνες ενω τους εχω εξηγησει πως πλεον δεν αντεχω το ξενυχτι εως το πρωι....

  10. #7360
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,263
    Quote Originally Posted by Christine View Post
    Εγω παλι δε βλεπω εφιαλτες....αλλα οσο και να κοιμηθω τη νυχτα, νυσταζω υπερβολικα νωρις. Και δεν κοιμαμαι ποτε τα μεσημερια απο απο παιδι.
    Τωρα το καλοκαιρι ειναι προβλημα, γιατι οταν με καλουν σε εξοδους, προτιμω να οδηγουν αλλοι, γιατι νυσταζω νωρις. Ειδικα αμα πιω μπυρα εκει να δεις....αρχιζει η παλιουπνηλια...
    Οπως καταλαβαινεις παντα θελω μεχρι τις 3 να μαι σπιτι μου, στο κρεβατακι μου. Ειδικα αν πρεπει να παρω το δικο μου αμαξι. Αυτο ομως ενοχλει την ξαδερφη μου και μια φιλη οι οποιες μου χτυπανε συνεχεια οτι οποτε τις πηγαινω βολτα δεν τσ μπορω τα ξενυχτια, ενω οποτε με πηγαινει βολτα μια συγκεκριμενη κοπελα επιστρεφω πιο αργα εφοσον οδηγει εκεινη.
    Οι μπηχτες τους ειναι συχνες ενω τους εχω εξηγησει πως πλεον δεν αντεχω το ξενυχτι εως το πρωι....
    Τότε μήπως να μην βγαίνεις μαζί τους; Εγώ τώρα θέλω να κλάψω, δεν αισθάνομαι καθόλου καλά...κοιμόμουν ως τώρα κι είχα ζητήσει από τον πατέρα μου να μου πάρει παγωτό για το μεσημέρι που έχει ζέστη κι η μάνα μου τα μπέρδεψε κι έφαγε το δικό μου και μου άφησε μιαν αηδία σκέτη κρέμα...μπορεί να σας φαίνεται χαζό αλλά εγώ απ' αυτό περίμενα να νιώσω καλύτερα...και τώρα εξακολουθώ να είμαι σκατά...και δεν ξέρω τι να κάνω για να νιώσω καλύτερα...μόνο αν βοηθήσουν τα φάρμακα, εγώ δεν μπορώ να κάνω τίποτα...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  11. #7361
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,263
    Δεν ξέρω τι να κάνω τώρα...δεν θέλω να ξανακοιμηθώ αλλά από την άλλη δεν ξέρω τι να κάνω, με τι να ασχοληθώ, δεν έχω όρεξη για τίποτα...πάλι δεν θα καταφέρω να διαβάσω μου φαίνεται...κι η μάνα μου δεν καταλαβαίνει τίποτα, αντιθέτως μου τη λέει κι από πάνω και με κάνει να νιώθω χειρότερα...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  12. #7362
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Quote Originally Posted by Κύκνος View Post
    [COLOR="#ff33ff" από την πολυαγαπημένη αλλά θερμιδοφόρα σοκολάτα...[/COLOR]


    Εχεις φαει σοκολατα απο χαρουπι ? ξερω σου ακουγεται καπως , αλλα θα παθεις πλακα , πεντανοστιμη , και δεν παχαινει . Την πουλανε σε υγεινες τροφες . Δεν γλυκιζει πολυ , οσο η κανονικη , αλλα απεχθανομαι τα γλυκα .

  13. #7363
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,263
    Quote Originally Posted by Macgyver View Post
    Εχεις φαει σοκολατα απο χαρουπι ? ξερω σου ακουγεται καπως , αλλα θα παθεις πλακα , πεντανοστιμη , και δεν παχαινει . Την πουλανε σε υγεινες τροφες . Δεν γλυκιζει πολυ , οσο η κανονικη , αλλα απεχθανομαι τα γλυκα .
    Όχι δεν έχω φάει νομίζω όμως ότι τα γουρούνια τρώνε χαρούπια, το είχα διαβάσει σ' ένα παιδικό παραμύθι όταν ήμουν μικρή...εμένα όμως μου αρέσουν πολύ τα γλυκά οπότε δεν ξέρω αν θα μου αρέσει τουλάχιστον κάποιες με στέβια που δοκίμασα δεν μου άρεσαν...
    Σήμερα πρέπει να πάρω τα πάνω μου οπωσδήποτε, αύριο πρώτη μέρα δουλειάς μετά από χρόνια...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  14. #7364
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Quote Originally Posted by Κύκνος View Post

    Σήμερα πρέπει να πάρω τα πάνω μου οπωσδήποτε, αύριο πρώτη μέρα δουλειάς μετά από χρόνια...


    Ααααααα , καλε αυτο ειναι μεγαλο νεο , για να δουμε , για να δουμε .

  15. #7365
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,649
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

Similar Threads

  1. Και τωρα τι?
    By water in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 21
    Last Post: 06-08-2013, 14:22
  2. Τώρα τι θες...?
    By astimatnam in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 4
    Last Post: 28-05-2012, 03:50
  3. Και τωρα πως το λενε...
    By mihalis in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 5
    Last Post: 08-01-2010, 00:52
  4. Και τωρα, τι?
    By amelie in forum Συναισθηματική Υπερφαγία, Ψυχογενής Βουλιμία
    Replies: 9
    Last Post: 12-01-2008, 19:27

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •