Πώς αισθάνεστε τώρα; - Page 502
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 502 of 837 FirstFirst ... 2402452492500501502503504512552602 ... LastLast
Results 7,516 to 7,530 of 12551
  1. #7516
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,389
    Quote Originally Posted by elis View Post
    ΡΕ ΚΥΚΝΕ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΚΑΤΙ ΙΔΙΑΙΤΕΡΟ ΑΠΛΑ ΤΗΝ ΠΕΤΥΧΕΣ ΣΕ ΚΑΚΗ ΣΤΙΓΜΗ ΚΑΙ ΞΕΣΠΑΣΕ ΠΑΝΩ ΣΟΥ
    ΔΕ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ ΟΤΙ ΚΙ ΑΥΤΗ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΔΕ ΓΟΥΣΤΑΡΕ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ
    ΚΙ ΕΚΑΝΕ ΜΑΛΑΚΙΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΧΕΙΣ ΚΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΑΥΤΗ ΕΙΧΕ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΤΗΣ ΚΑΙ ΞΕΣΠΑΣΕ ΠΑΝΩ ΣΟΥ
    Δεν είναι σωστό αυτό, δεν μπορώ να είμαι πια σάκος του μποξ άλλο...δεν αντέχω...και νιώθω ότι με απέρριψε κι αν μ' απορρίπτουν και οι ειδικοί τότε τί ελπίδα έχω;
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  2. #7517
    Banned
    Join Date
    Aug 2015
    Location
    νησια bora bora
    Posts
    4,715
    Quote Originally Posted by Κύκνος View Post
    Άρχισα να κλαίω, δεν μπορούσα να μιλήσω και δεν είπα τίποτα σηκώθηκα κι έφυγα σαν βρεγμένη γάτα όταν κατάλαβα ότι δεν θα αλλάξει γνώμη, πιο πριν προσπάθησα να συζητήσω μαζί της...κι από εκείνη την ώρα κλαίω και νιώθω κι άσχημα σωματικά με έχει πιάσει τρομερός πονοκέφαλος και δύσπνοια εκτός από άλλα συμπτώματα που έρχονται κατά διαστήματα...
    τα νευρα μου!!!...δεν την εβρισες????... την αφησες ετσι...κοριτσακι μου γιατι το εκλεισες μεσα σου...γτ εισαι μονη σου σε ολο αυτο? που ειναι η μανουλα σου?

  3. #7518
    Banned
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Στο ταξίδι προσδιορισμού μου..
    Posts
    1,930
    Οι ψυχολόγοι δεν κάνουνε καλό......Εγώ πήγαινα σε έναν ψυχοθεραπευτή, κάτι αντίστοιχο με ψυχολόγο και έκλαιγα συχνά, ακόμα και στα γενέθλιά μου...........Όταν έφευγα από το ιατρείο ήμουν ένα ράκος γιατί με χαρακτήριζε και τέτοια, μέχρι που του είπα να διακόψουμε και κατάλαβε τι έκανε, και τον θέλω και για τα φάρμακα τώρα για να μου προσθέσει κι άλλα γι'αυτό θα πηγαίνω ακόμα και δεν ξέρω τι ακόμα έχω να περάσω. Ακόμα και όταν ήμουν χαρούμενη με έκανε χάλια........πολύ κλάμα μιλάμε.......Έτσι είναι οι ψυχολόγοι και οι ψυχοθεραπευτές, δεν αξίζει να πηγαίνουμε..........

  4. #7519
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,689
    ΠΡΟΦΑΝΩΣ ΟΠΩΣ ΤΟ ΒΛΕΠΩ ΕΓΩ ΕΚΑΝΕΣ ΤΟ ΣΑΚΟ ΤΟΥ ΜΠΟΞ ΚΑΙ ΠΡΟΦΑΝΩΣ ΟΠΩΣ ΤΟ ΒΛΕΠΩ ΠΑΛΙ ΕΓΩ
    ΔΕ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΕ ΑΠΑΣΧΟΛΕΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΓΤ ΕΙΝΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗ ΖΩΗ ΚΑΙ Η ΑΟΠΡΡΙΨΗ ΚΑΙ ΟΛΑ ΓΤ ΚΛΑΙΣ ΔΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑ
    ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΑΠΟΡΙΨΗ ΠΟΝΑΕΙ ΝΑΙ ΝΑ ΚΛΑΨΕΙΣ ΛΙΓΟ ΝΑΙ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΟΛΟ ΤΟ ΑΟΠΓΕΥΜΑ ΟΠΩΣ ΛΕΣ ΚΙ ΕΣΥ
    ΜΗΝ ΤΟΥΣ ΚΑΝΕΙ ΤΗ ΧΑΡΗ ΝΑ ΜΑΘΟΥΝ ΟΤΙ ΣΕ ΠΟΝΕΣΑΝΕ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΚΑΝΕΙ ΑΥΤΗ ΤΗ ΧΑΡΗ ΚΑΙ ΕΙΣΑΙ ΜΕΓΑΛΗ
    ΔΕ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΟΥΝΤΑΙ ΤΕΤΟΙΕΣ ΧΑΡΕΣ ΕΧΩ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΦΙΛΙΚΑ ΤΕΛΕΙΩΣ ΣΤΟ ΛΕΩ ΣΑ ΝΑ ΣΕ ΞΕΡΩ
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  5. #7520
    Banned
    Join Date
    Aug 2015
    Location
    νησια bora bora
    Posts
    4,715
    Quote Originally Posted by Κύκνος View Post
    Δεν είναι σωστό αυτό, δεν μπορώ να είμαι πια σάκος του μποξ άλλο...δεν αντέχω...και νιώθω ότι με απέρριψε κι αν μ' απορρίπτουν και οι ειδικοί τότε τί ελπίδα έχω;
    ναι σιγα την προσωπικοτητα!!!...σε απερριψε μια αποτυχημενη....μια πικροχολη κυρατσα που δεν ξερει που της πάνε τα τεσσερα... ασε με σε παρακαλω με την πανηλιθια...το τριμπαζο.. αλλα ξερουν που να τα κανουν αυτα...βρηκε το ευαισθητο κοριτσακι να ξεσπασει την αγ@μια της!...επρεπε να τα κανει πουθενα αλλου, να της το κανανε λαμπογιαλο το τσαρδι της... παρτην τηλεφωνο ετσι οπως εισαι και βαλτην στη θεση της να εκτονωθεις ... με το παρασιτο!!!!

  6. #7521
    Banned
    Join Date
    Aug 2015
    Location
    νησια bora bora
    Posts
    4,715
    Quote Originally Posted by pillow View Post
    Οι ψυχολόγοι δεν κάνουνε καλό......Εγώ πήγαινα σε έναν ψυχοθεραπευτή, κάτι αντίστοιχο με ψυχολόγο και έκλαιγα συχνά, ακόμα και στα γενέθλιά μου...........Όταν έφευγα από το ιατρείο ήμουν ένα ράκος γιατί με χαρακτήριζε και τέτοια, μέχρι που του είπα να διακόψουμε και κατάλαβε τι έκανε, και τον θέλω και για τα φάρμακα τώρα για να μου προσθέσει κι άλλα γι'αυτό θα πηγαίνω ακόμα και δεν ξέρω τι ακόμα έχω να περάσω. Ακόμα και όταν ήμουν χαρούμενη με έκανε χάλια........πολύ κλάμα μιλάμε.......Έτσι είναι οι ψυχολόγοι και οι ψυχοθεραπευτές, δεν αξίζει να πηγαίνουμε..........
    εμενα μου λες!! 8 χρονια την πληρωνα την δικια μου...σπίτι ολοκληρο εχτισε απο εμενα ...και τι καταλαβα..παραλίγο να με κολήσει με την αγοραφοβια της...

  7. #7522
    Banned
    Join Date
    Aug 2015
    Location
    νησια bora bora
    Posts
    4,715
    μπορεις να μας πεις στο περιπου τι σου ειπε? να δουμε μηπως το πήρες στραβα? μηπως δεν εννοουσε αυτο που νομιζεις... μπορει εμεις που ειμαστε πιο ψυχραιμοι απο εσενα αυτη τη στιγμη να βοηθησουμε καλυτερα

  8. #7523
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,389
    Quote Originally Posted by rea View Post
    τα νευρα μου!!!...δεν την εβρισες????... την αφησες ετσι...κοριτσακι μου γιατι το εκλεισες μεσα σου...γτ εισαι μονη σου σε ολο αυτο? που ειναι η μανουλα σου?
    Η μαμά μου λέει ότι καταλαβαίνει και την δική της πλευρά επειδή απλά πλέον μου έγραφε τα φάρμακα και δεν κάναμε συνεδρίες οπότε τι να της εξηγήσω; Δεν είμαι σε θέση να δυσκολευτώ να εξηγήσω, θέλω να μιλήσω σε άτομα που με καταλαβαίνουν...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  9. #7524
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,389
    Quote Originally Posted by elis View Post
    ΠΡΟΦΑΝΩΣ ΟΠΩΣ ΤΟ ΒΛΕΠΩ ΕΓΩ ΕΚΑΝΕΣ ΤΟ ΣΑΚΟ ΤΟΥ ΜΠΟΞ ΚΑΙ ΠΡΟΦΑΝΩΣ ΟΠΩΣ ΤΟ ΒΛΕΠΩ ΠΑΛΙ ΕΓΩ
    ΔΕ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΕ ΑΠΑΣΧΟΛΕΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΓΤ ΕΙΝΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗ ΖΩΗ ΚΑΙ Η ΑΟΠΡΡΙΨΗ ΚΑΙ ΟΛΑ ΓΤ ΚΛΑΙΣ ΔΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑ
    ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΑΠΟΡΙΨΗ ΠΟΝΑΕΙ ΝΑΙ ΝΑ ΚΛΑΨΕΙΣ ΛΙΓΟ ΝΑΙ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΟΛΟ ΤΟ ΑΟΠΓΕΥΜΑ ΟΠΩΣ ΛΕΣ ΚΙ ΕΣΥ
    ΜΗΝ ΤΟΥΣ ΚΑΝΕΙ ΤΗ ΧΑΡΗ ΝΑ ΜΑΘΟΥΝ ΟΤΙ ΣΕ ΠΟΝΕΣΑΝΕ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΚΑΝΕΙ ΑΥΤΗ ΤΗ ΧΑΡΗ ΚΑΙ ΕΙΣΑΙ ΜΕΓΑΛΗ
    ΔΕ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΟΥΝΤΑΙ ΤΕΤΟΙΕΣ ΧΑΡΕΣ ΕΧΩ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΦΙΛΙΚΑ ΤΕΛΕΙΩΣ ΣΤΟ ΛΕΩ ΣΑ ΝΑ ΣΕ ΞΕΡΩ
    Θα προσπαθήσω να συνέλθω όσο μπορώ, έκανα καφέ μήπως και πάψω να νιώθω τόσο ράκος από το κλάμα αν κι αυτή τη στιγμή θέλω να μου κάνουν μια ένεση αλοπεριντίν και να κοιμηθώ...
    Αλλά πείτε απ' όσο με έχετε καταλάβει εδώ μέσα πιστεύετε πως αξίζω κάτι;
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  10. #7525
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,389
    Quote Originally Posted by rea View Post
    μπορεις να μας πεις στο περιπου τι σου ειπε? να δουμε μηπως το πήρες στραβα? μηπως δεν εννοουσε αυτο που νομιζεις... μπορει εμεις που ειμαστε πιο ψυχραιμοι απο εσενα αυτη τη στιγμη να βοηθησουμε καλυτερα
    Μου είπε αρχικά ότι θέλει να ελέγχει τα φάρμακα που παίρνω, οκ ως εδώ αλλά όταν εγώ της είπα ότι τώρα που βρήκα δουλειά μπορώ να έρχομαι μια φορά το μήνα ώστε να τα ελέγχει δεν ήθελε απ' ότι κατάλαβα και μου έδωσε μια λίστα γιατρών που απλά σου γράφουν τα φάρμακα που θέλεις χωρίς πολλά πολλά...εγώ νιώθω πως ήθελε να με ξεφορτωθεί, εσάς πώς σας φαίνεται αυτό; Επίσης μου είπε ότι δεν είναι η δουλειά της απλά να συνταγογραφεί και κάτι τέτοια που δεν τα κατάλαβα, δεν κατάλαβα πραγματικά τι μύγα την τσίμπησε σήμερα...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  11. #7526
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,689
    ΟΛΟΙ ΑΞΙΖΟΥΜΕ ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ ΑΚΟΜΑ ΚΙ ΕΓΩ ΑΠΛΑ ΕΣΥ ΚΑΝΕΙΣ ΧΑΡΕΣ ΑΝΕΠΙΤΡΕΠΤΕΣ ΓΙ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΗΛΙΚΙΑ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΔΕΚΑΠΕΝΤΕ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΕΤΟΙΕΣ ΧΑΡΕΣ ΣΑΦΩΣ ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΙΛΑΣ ΚΑΙ ΣΑΦΩΣ ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΛΕΣ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΣΟΥ
    ΚΑΙ ΣΑΦΩΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΑΘΕΙΣ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΣΑΦΩΣ ΑΝ ΕΙΧΕΣ ΚΑΚΗ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΓΕΝΙΚΑ ΘΑ ΣΕ ΦΟΒΟΤΑΝ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΔΕ ΘΑ ΞΕΣΠΑΓΕ ΠΑΝΩ ΣΟΥ ΣΤΟΥΣ ΚΑΛΟΥΣ ΞΕΣΠΑΝΕ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΟΙ ΚΑΛΟΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΙΛΑΝΕ ΤΕΛΟΣ
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  12. #7527
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,689
    Quote Originally Posted by Κύκνος View Post
    Μου είπε αρχικά ότι θέλει να ελέγχει τα φάρμακα που παίρνω, οκ ως εδώ αλλά όταν εγώ της είπα ότι τώρα που βρήκα δουλειά μπορώ να έρχομαι μια φορά το μήνα ώστε να τα ελέγχει δεν ήθελε απ' ότι κατάλαβα και μου έδωσε μια λίστα γιατρών που απλά σου γράφουν τα φάρμακα που θέλεις χωρίς πολλά πολλά...εγώ νιώθω πως ήθελε να με ξεφορτωθεί, εσάς πώς σας φαίνεται αυτό; Επίσης μου είπε ότι δεν είναι η δουλειά της απλά να συνταγογραφεί και κάτι τέτοια που δεν τα κατάλαβα, δεν κατάλαβα πραγματικά τι μύγα την τσίμπησε σήμερα...
    ΕΧΕΙ ΝΟΗΜΑ ΤΟΤΕ ΟΛΟ ΑΥΤΟ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ ΣΥΝΕΔΡΙΕΣ ΚΑΙ ΣΤΟ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΔΕ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙ ΑΠΛΑ ΝΑ ΓΡΑΦΕΙ ΦΑΡΜΚΑ ΑΛΛΑ ΝΑ ΣΕ ΑΝΑΛΑΒΕΙ ΠΟΥ ΝΑΙ ΤΟ ΚΑΚΟ;
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  13. #7528
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,389
    Quote Originally Posted by elis View Post
    ΕΧΕΙ ΝΟΗΜΑ ΤΟΤΕ ΟΛΟ ΑΥΤΟ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ ΣΥΝΕΔΡΙΕΣ ΚΑΙ ΣΤΟ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΔΕ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙ ΑΠΛΑ ΝΑ ΓΡΑΦΕΙ ΦΑΡΜΚΑ ΑΛΛΑ ΝΑ ΣΕ ΑΝΑΛΑΒΕΙ ΠΟΥ ΝΑΙ ΤΟ ΚΑΚΟ;
    Μα αφού της είπα ότι μπορώ τώρα να κάνουμε συνεδρία μια φορά το μήνα κι αυτή μου έδωσε τα ονόματα άλλων γιατρών...αν ήθελε να κάνουμε συνεδρίες δεν θα συμφωνούσε σ' αυτό που της είπα; Μπερδεύτηκα τώρα, έχω ζαλιστεί κι από το κλάμα και πονάει το κεφάλι μου με βλέπω να παίρνω περισσότερα χάπια απόψε και δε με νοιάζει τίποτα μόνο να κοιμηθώ...και να μη νιώθω πόνο...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  14. #7529
    Banned
    Join Date
    Aug 2015
    Location
    νησια bora bora
    Posts
    4,715
    Quote Originally Posted by Κύκνος View Post
    Μου είπε αρχικά ότι θέλει να ελέγχει τα φάρμακα που παίρνω, οκ ως εδώ αλλά όταν εγώ της είπα ότι τώρα που βρήκα δουλειά μπορώ να έρχομαι μια φορά το μήνα ώστε να τα ελέγχει δεν ήθελε απ' ότι κατάλαβα και μου έδωσε μια λίστα γιατρών που απλά σου γράφουν τα φάρμακα που θέλεις χωρίς πολλά πολλά...εγώ νιώθω πως ήθελε να με ξεφορτωθεί, εσάς πώς σας φαίνεται αυτό; Επίσης μου είπε ότι δεν είναι η δουλειά της απλά να συνταγογραφεί και κάτι τέτοια που δεν τα κατάλαβα, δεν κατάλαβα πραγματικά τι μύγα την τσίμπησε σήμερα...
    η αφραγκια την τσιμπησε, οταν της ειπες για μια φορα το μηνα..και οχι καθε βδομαδα να πετας τα λεφτα σου φορτωσε...!!! το τσοκαρο! νομιζε οτι θα τσιμπουσες με τον ελεγχο και θα της ελεγες εσυ να γινεις η μονιμη χορηγος της... αλλα επεσε σε γατακι και τα δε ολα...μαλλον ο αλλος ψυχιατρος κανει πολυ καλυτερη δουλεια αποσο υπολογιζε!!! ρε χαζο γι αυτο κλαις?? αντι να πεις μπραβο στον εαυτο σου που δεν ειναι το κοροιδακι της καθε εκμεταλευτριας που προχωρησες στη ζωη σου και επιασες και δουλεια- που σεβεσαι τον εαυτο σου- που σταθηκες στο υψος σου!!! ΜΠΡΑΒΟ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΜΠΡΑΒΟ!!!!!..

  15. #7530
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,389
    Quote Originally Posted by rea View Post
    η αφραγκια την τσιμπησε, οταν της ειπες για μια φορα το μηνα..και οχι καθε βδομαδα να πετας τα λεφτα σου φορτωσε...!!! το τσοκαρο! νομιζε οτι θα τσιμπουσες με τον ελεγχο και θα της ελεγες εσυ να γινεις η μονιμη χορηγος της... αλλα επεσε σε γατακι και τα δε ολα...μαλλον ο αλλος ψυχιατρος κανει πολυ καλυτερη δουλεια αποσο υπολογιζε!!! ρε χαζο γι αυτο κλαις?? αντι να πεις μπραβο στον εαυτο σου που δεν ειναι το κοροιδακι της καθε εκμεταλευτριας που προχωρησες στη ζωη σου και επιασες και δουλεια- που σεβεσαι τον εαυτο σου- που σταθηκες στο υψος σου!!! ΜΠΡΑΒΟ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΜΠΡΑΒΟ!!!!!..
    Βασικά δεν έχω κι επιλογή για συχνότερα λόγω των οικονομικών μου αλλά παράλληλα βλέπω και ψυχολόγο οπότε δεν μπορώ να πηγαίνω και σε ψυχίατρο το ίδιο συχνά, θα μπερδευτώ...
    Δηλαδή θεωρείς πως έκανα καλά;
    Πάντως της έστειλα πριν ώρες ένα μήνυμα που της έγραψα μέσα σ' άλλα ότι λυπάμαι που την εμπιστεύτηκα αλλά για απάντηση ούτε λόγος, ούτε να με φτύσει...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

Similar Threads

  1. Και τωρα τι?
    By water in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 21
    Last Post: 06-08-2013, 13:22
  2. Τώρα τι θες...?
    By astimatnam in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 4
    Last Post: 28-05-2012, 02:50
  3. Και τωρα πως το λενε...
    By mihalis in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 5
    Last Post: 07-01-2010, 23:52
  4. Και τωρα, τι?
    By amelie in forum Συναισθηματική Υπερφαγία, Ψυχογενής Βουλιμία
    Replies: 9
    Last Post: 12-01-2008, 18:27

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •