Πώς αισθάνεστε τώρα; - Page 503
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 503 of 837 FirstFirst ... 3403453493501502503504505513553603 ... LastLast
Results 7,531 to 7,545 of 12551
  1. #7531
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,689
    Quote Originally Posted by Κύκνος View Post
    Μα αφού της είπα ότι μπορώ τώρα να κάνουμε συνεδρία μια φορά το μήνα κι αυτή μου έδωσε τα ονόματα άλλων γιατρών...αν ήθελε να κάνουμε συνεδρίες δεν θα συμφωνούσε σ' αυτό που της είπα; Μπερδεύτηκα τώρα, έχω ζαλιστεί κι από το κλάμα και πονάει το κεφάλι μου με βλέπω να παίρνω περισσότερα χάπια απόψε και δε με νοιάζει τίποτα μόνο να κοιμηθώ...και να μη νιώθω πόνο...
    ΡΕ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΜΕΡΙΚΟΙ ΔΕ ΓΟΥΣΤΑΡΟΥΝ ΝΑ ΓΡΑΦΟΥΝ ΦΑΡΜΑΚΑ ΘΕΛΟΥΝ ΣΥΝΕΔΡΙΕΣ ΚΑΙ ΜΕΡΙΚΟΙ ΔΕ ΓΟΥΣΤΑΡΟΥΝ ΣΥΝΕΔΡΙΕΣ ΚΑΙ ΓΡΑΦΟΥΝ ΜΟΝΟ ΦΑΡΜΑΚΑ ΑΥΤΗ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ Σ ΕΞΗΓΗΣΕΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΤΗΣ ΑΡΕΣΕΙ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΝΑ ΣΕ ΡΩΤΗΣΕΙ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΑΠΛΑ ΚΑΙ ΞΑΣΤΕΡΑ ΑΝ ΑΥΤΟΥ ΣΟΥ ΜΙΛΗΣΕ ΑΚΟΜΨΑ ΧΩΡΙΣ ΛΟΓΟ ΔΕ ΣΕ ΕΔΙΩΞΕ ΑΠΛΑ ΣΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΑΥΤΗ ΔΝ ΚΑΝΕΙ ΑΥΤΗ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΠΟΥ ΘΕΣ ΕΣΥ ΔΛΔ ΜΟΝΟ ΝΑ ΓΡΑΦΕΙ ΦΑΡΜΑΚΑ ΑΦΟΥ ΠΑΣ ΣΕ ΑΛΛΟΝ ΝΑ ΣΤΑ ΓΡΑΨΕΙ ΕΚΕΙΝΟΣ ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΚΑΤΑΛΑΒΣ ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗ ΕΚΑΝΕ ΚΑΙ ΒΑΡΕΘΗΚΕ ΚΑΙ ΔΕΝ ΚΑΘΗΣΕ ΝΑ ΣΟΥ ΕΞΗΓΗΣΕΙ ΕΝΑ ΠΡΑΓΜΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΟ ΟΤΙ ΔΛΔ ΑΥΤΗ ΔΕ ΘΕΛΕΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΡΟΛΟ ΘΕΛΕΙ Η ΝΑ ΣΕ ΑΝΑΛΑΒΕΙ ΚΑΝΟΝΙΚΑ Η ΝΑ ΠΑΣ ΑΛΛΟΥ ΓΙΑ ΦΑΡΜΑΚΑ ΔΙΚΟ ΤΗΣ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΓΙΑ ΤΟ ΠΩΣ ΚΑΝΕΙ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΗΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΕΣΥ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΜΕ ΑΥΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ ΤΙΠΟΤΑ;
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  2. #7532
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,389
    Quote Originally Posted by elis View Post
    ΡΕ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΜΕΡΙΚΟΙ ΔΕ ΓΟΥΣΤΑΡΟΥΝ ΝΑ ΓΡΑΦΟΥΝ ΦΑΡΜΑΚΑ ΘΕΛΟΥΝ ΣΥΝΕΔΡΙΕΣ ΚΑΙ ΜΕΡΙΚΟΙ ΔΕ ΓΟΥΣΤΑΡΟΥΝ ΣΥΝΕΔΡΙΕΣ ΚΑΙ ΓΡΑΦΟΥΝ ΜΟΝΟ ΦΑΡΜΑΚΑ ΑΥΤΗ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ Σ ΕΞΗΓΗΣΕΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΤΗΣ ΑΡΕΣΕΙ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΝΑ ΣΕ ΡΩΤΗΣΕΙ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΑΠΛΑ ΚΑΙ ΞΑΣΤΕΡΑ ΑΝ ΑΥΤΟΥ ΣΟΥ ΜΙΛΗΣΕ ΑΚΟΜΨΑ ΧΩΡΙΣ ΛΟΓΟ ΔΕ ΣΕ ΕΔΙΩΞΕ ΑΠΛΑ ΣΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΑΥΤΗ ΔΝ ΚΑΝΕΙ ΑΥΤΗ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΠΟΥ ΘΕΣ ΕΣΥ ΔΛΔ ΜΟΝΟ ΝΑ ΓΡΑΦΕΙ ΦΑΡΜΑΚΑ ΑΦΟΥ ΠΑΣ ΣΕ ΑΛΛΟΝ ΝΑ ΣΤΑ ΓΡΑΨΕΙ ΕΚΕΙΝΟΣ ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΚΑΤΑΛΑΒΣ ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗ ΕΚΑΝΕ ΚΑΙ ΒΑΡΕΘΗΚΕ ΚΑΙ ΔΕΝ ΚΑΘΗΣΕ ΝΑ ΣΟΥ ΕΞΗΓΗΣΕΙ ΕΝΑ ΠΡΑΓΜΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΟ ΟΤΙ ΔΛΔ ΑΥΤΗ ΔΕ ΘΕΛΕΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΡΟΛΟ ΘΕΛΕΙ Η ΝΑ ΣΕ ΑΝΑΛΑΒΕΙ ΚΑΝΟΝΙΚΑ Η ΝΑ ΠΑΣ ΑΛΛΟΥ ΓΙΑ ΦΑΡΜΑΚΑ ΔΙΚΟ ΤΗΣ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΓΙΑ ΤΟ ΠΩΣ ΚΑΝΕΙ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΗΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΕΣΥ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΜΕ ΑΥΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ ΤΙΠΟΤΑ;
    Ναι, τώρα κατάλαβα καλύτερα αλλά παρόλα αυτά με στεναχώρησε και τώρα θέλω κάποιος να με πάρει αγκαλιά για παρηγοριά αλλά δεν έχω σύντροφο αυτόν τον καιρό να με πάρει αγκαλίτσα και να με νανουρίσει που το έχω τόση μεγάλη ανάγκη όταν είμαι πληγωμένη...νιώθω σαν να έσπασαν τα φτερά μου...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  3. #7533
    Banned
    Join Date
    Aug 2015
    Location
    νησια bora bora
    Posts
    4,715
    Quote Originally Posted by Κύκνος View Post
    Βασικά δεν έχω κι επιλογή για συχνότερα λόγω των οικονομικών μου αλλά παράλληλα βλέπω και ψυχολόγο οπότε δεν μπορώ να πηγαίνω και σε ψυχίατρο το ίδιο συχνά, θα μπερδευτώ...
    Δηλαδή θεωρείς πως έκανα καλά;
    Πάντως της έστειλα πριν ώρες ένα μήνυμα που της έγραψα μέσα σ' άλλα ότι λυπάμαι που την εμπιστεύτηκα αλλά για απάντηση ούτε λόγος, ούτε να με φτύσει...
    χαχαχα...ΜΠΡΑΒΟ ΚΥΚΝΑΚΙ ΜΟΥ!!!!....το φυσαει και δεν κρυωνει τωρα..με τι μουτρα να σου απαντησει!!! ΧΙΛΙΑ ΜΠΡΑΒΙΟ ΜΩΡΕ !!!! σημερα το κυκνακι εγινε τιγρακι και ουτε που το καταλαβε!! χαχαχα.... μου φτειαξες τη μερα!!!... ολοκληρη υπερβαση και ουτε που την καταλαβες χαχαχαχα...

  4. #7534
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,689
    ΕΓΩ ΠΙΣΤΕΥΩ ΚΑΝΑΤΕ ΜΙΑ ΣΥΝΕΝΟΗΣΗ ΚΟΥΛΟΥΒΑΧΑΤΟ ΚΑΙ ΕΓΙΝΕ ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΟΥ
    ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΠΙΟ ΚΟΜΨΑ ΑΥΤΟ ΛΕΜΕ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΛΕΣ ΤΙ ΘΕΣ ΑΠΟ ΜΙΑ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ
    ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΛΕΕΙ Ο ΑΛΛΟΣ ΜΕ ΟΠΟΙΟ ΤΡΟΠΟ ΚΑΙ ΝΑ ΣΤΑ ΛΕΕΙ ΕΣΥ ΘΑ ΛΕΣ ΘΕΛΩ ΑΥΤΑ ΠΟΛΥ ΑΠΛΑ
    ΓΙΑ ΝΑ ΠΕΤΥΧΑΙΝΕΙΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΠΙΜΕΝΕΙΣ ΛΙΓΑΚΙ
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  5. #7535
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,689
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  6. #7536
    Banned
    Join Date
    Aug 2015
    Location
    νησια bora bora
    Posts
    4,715
    Αυτή η ατέλειωτη η γλύκα σου πως με τραβάει να `ξερες
    Να περπατήσω δίπλα σου με θάρρος στην ζωή
    Αυτή η ατέλειωτη η δίψα σου για της ζωής το άγνωστο
    Τι μού `χεις δώσει να `ξερες και πού να φανταστείς
    Αγάπη μου τρελή να με ζητάς μην κουραστείς

  7. #7537
    Banned
    Join Date
    Aug 2015
    Location
    νησια bora bora
    Posts
    4,715
    κυκνακι μου πως εισαι τωρα?

  8. #7538
    Banned
    Join Date
    May 2015
    Location
    Ακριβώς πίσω σου!!!
    Posts
    838
    βαριεμαι την ζωη μου και σκεφτομαι οτι μου εμεινε μια ημερα λιγοτερη μεχρι να πεθανω επιτελους

  9. #7539
    Banned
    Join Date
    May 2015
    Location
    Ακριβώς πίσω σου!!!
    Posts
    838
    Σκεφτομαι οτι ο μεσος ορος ζωης του ανθρωπου ειναι γυρω στα 76 χρονια, άρα αν υποθεσουμε οτι και εγω θα ζησω περιπου τοσο, τοτε θα ζησω περιπου 39.945.600 λεπτά, χρονος αρκετός για να κοιμηθεις για 83.220 οχταωρα, και αν σκεφτεις εχω ζησει τα πρωτα 17 μου χρονια τότε εχω ζησει ηδη 8.935.200 λεπτα,άρα μου απομενουν ακομα 31.010.400 λεπτά...Κουραγιο...

  10. #7540
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,389
    Quote Originally Posted by rea View Post
    χαχαχα...ΜΠΡΑΒΟ ΚΥΚΝΑΚΙ ΜΟΥ!!!!....το φυσαει και δεν κρυωνει τωρα..με τι μουτρα να σου απαντησει!!! ΧΙΛΙΑ ΜΠΡΑΒΙΟ ΜΩΡΕ !!!! σημερα το κυκνακι εγινε τιγρακι και ουτε που το καταλαβε!! χαχαχα.... μου φτειαξες τη μερα!!!... ολοκληρη υπερβαση και ουτε που την καταλαβες χαχαχαχα...
    Καλημέρα!

    Πραγματικά δεν την κατάλαβα την υπέρβαση που λες μάλλον λόγω της συναισθηματικής μου φόρτισης...αλλά για να το λες κάτι θα ξέρεις, όταν ηρεμήσω και σκεφτώ πιο ψύχραιμα ίσως την καταλάβω κι εγώ...

    Τώρα νιώθω πολύ κουρασμένη και τα μάτια έχουν μαύρους κύκλους από το χθεσινό κλάμα αλλά πρέπει να συνέλθω για να πάω στη δουλειά...χθες μετά από την τελευταία απάντηση που έγραψα πήγα να ξαπλώσω να μην σκέφτομαι, είχα κουραστεί κι από το κλάμα κι ευτυχώς κοιμήθηκα...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  11. #7541
    Banned
    Join Date
    Aug 2015
    Location
    νησια bora bora
    Posts
    4,715
    και πολυ καλα εκανες! καλημερα κυκνακι μου

  12. #7542
    Banned
    Join Date
    May 2015
    Location
    Ακριβώς πίσω σου!!!
    Posts
    838
    Που την ειδες την καλη ημερα, μαυρο χαλι ειναι και αυτη...Σε εμενα εχει χαθει ολο το οξυγονο, τι λες τωρα...

  13. #7543
    Banned
    Join Date
    Aug 2015
    Location
    νησια bora bora
    Posts
    4,715
    Quote Originally Posted by περαστικός View Post
    Που την ειδες την καλη ημερα, μαυρο χαλι ειναι και αυτη...Σε εμενα εχει χαθει ολο το οξυγονο, τι λες τωρα...
    πες μου τι εγινε? απο χτες σε ρωταω ...?

  14. #7544
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,389
    Quote Originally Posted by rea View Post
    και πολυ καλα εκανες! καλημερα κυκνακι μου
    Γεια σου Ρέα!

    Τελικά κουτσά στραβά την έβγαλα τη μέρα στη δουλειά αλλά νιώθω πολύ κουρασμένη, δεν ξέρω ίσως ξαπλώσω για λίγο αν καταφέρω να νικήσω το φόβο μου...αχ μακάρι να μην το είχα αυτό, με βασανίζει και δεν με αφήνει να ξεκουραστώ...Κι έχω να πάω και σε γάμο το Σαββατοκύριακο οπότε ούτε τότε θα ξεκουραστώ γιατί θα γίνει εκτός πόλης...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  15. #7545
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Quote Originally Posted by περαστικός View Post
    Σκεφτομαι οτι ο μεσος ορος ζωης του ανθρωπου ειναι γυρω στα 76 χρονια, άρα αν υποθεσουμε οτι και εγω θα ζησω περιπου τοσο, τοτε θα ζησω περιπου 39.945.600 λεπτά, χρονος αρκετός για να κοιμηθεις για 83.220 οχταωρα, και αν σκεφτεις εχω ζησει τα πρωτα 17 μου χρονια τότε εχω ζησει ηδη 8.935.200 λεπτα,άρα μου απομενουν ακομα 31.010.400 λεπτά...Κουραγιο...

    Αγαπητε Περαστικε , δεν ' ακυρωνω ' την κοσμοθεωρια σου , αλλα δεν την ασπαζομαι κιολας . Ο Σοφοκλης ειχε πει ( λιγοι το γνωριζουν ) ' ισως η μεγαλυτερη ευλογια ειναι να μην ειχες ποτε γεννηθει ' , εχεις προφανως αυτην τηναποψη . Εισαι πολυ κυνικος , δικαιωμα σου βεβαια . Ο Θαλης ο Μιλησιος ( αν θυμαμαι καλα ) ειχε πει ' ζωη και θανατος , ενα και το αυτο ' . Παντως , αν συνεχισεις με αυτα τα πιστευω , αν και εισαι νεος ακομα , δεν νομιζω να περασεις ιδαιτερως καλα !! ενταξει , και ο Σαιξπηρ ειχε πει ' η ζωη ειναι ολο φασαρια και βιασυνες , και ποιο το νοημα τελικα ? ' . Υπαρχουν αρκετοι σαν εσενα , αλλα η κοσμοθεωρια σου , δεν σεμποδιζει να γινεις δημιουργικος . Και ο Νιτσε ασπαζεται λιγο πολυ τα πιστευω σου , αλλα κατι εκανε στην ζωη του .

Similar Threads

  1. Και τωρα τι?
    By water in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 21
    Last Post: 06-08-2013, 13:22
  2. Τώρα τι θες...?
    By astimatnam in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 4
    Last Post: 28-05-2012, 02:50
  3. Και τωρα πως το λενε...
    By mihalis in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 5
    Last Post: 07-01-2010, 23:52
  4. Και τωρα, τι?
    By amelie in forum Συναισθηματική Υπερφαγία, Ψυχογενής Βουλιμία
    Replies: 9
    Last Post: 12-01-2008, 18:27

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •