Πώς αισθάνεστε τώρα; - Page 511
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 511 of 837 FirstFirst ... 11411461501509510511512513521561611 ... LastLast
Results 7,651 to 7,665 of 12551
  1. #7651
    Banned
    Join Date
    Aug 2015
    Location
    νησια bora bora
    Posts
    4,715
    Quote Originally Posted by kozchr View Post
    Και ένας άλλος γέρος σοφός ξέρεις τι λέει;
    Zήσε την κάθε ημέρα σαν είναι η τελευταία σου και κάποια στιγμή θα είναι η τελευταία σου.
    γλυκε μου αν αυτο υσχυε θα ειχα πάθει ζαχαρο απο τους χιλιαδες κουβαδες παγωτο βανιλια παρφε που θα ετρωγα καθημερινα! προτιμω τον ποηγουμενο σοφο που τον ξερω κιολας...

  2. #7652
    Kαι όμως αν το έκανες αυτό,απλά θα ερχόταν πιο γρήγορα η τελευταία σου ημέρα και στη τελική απο τόσα πράγματα που υπάρχουν να κάνεις,εσύ θα έτρωγες μόνο παγωτό; εγώ αν είχα τα χρήματα πλέον,κάθε ημέρα θα έτρωγα και σε διαφορετικό μαγαζί και διαφορετικό φαγητό.Βασικά αν είχα τα χρήματα,χωρίς να χρειάζεται να δουλεύω θα έπαιρνα το αυτοκίνητο μου και θα πήγαινα από έβρο μέχρι κρήτη αρχικά γιατί δεν έχω γυρίσει ολόκληρη την Ελλάδα και σε κάθε πόλη θα έψαχνα για τα εκεί καλύτερα εδέσματα και γενικά φαγητά.

  3. #7653
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    athina
    Posts
    3,863
    Quote Originally Posted by rea View Post
    χαχαχα...θα εχει μια ολοχρυση πενακάθαρη παραλια, και η αμμος δεν θα καιει ποτε,και κρυσταλλινα νερα χωρις φυκια! και μεγαλους φοινικες και αιωρες στην σκια τους και ενα ξυλινο μπιτς μπαρ με τα καλυτερα κοκτεηλ του κοσμου!!...
    αλλα θελω και ενα καταπρασινο βουνο, ενα πύλιο και μια πορταρια για τον χειμωνα

    και μποστανια,πολλα μποστανια..με τισ δικες μας φραουλες... και καλαμια με βιβλια απο διπλα...και θα κοιμομαστε αγκαλια τα μεσημερια χωρισ να ζεσταινομαστε :P
    ...Η μονη μας υποχρεωση..... ειναι να σωσουμε τα ονειρα μας...


    ..ελπιδα ειναι η αισθηση που εχεισ οτι αυτο που νιωθεισ να σε βαραινει τωρα,δεν θα κρατησει για παντα....

    ..Μονο στα ηρεμα νερα καθρεφτιζεται κατι χωρις ν αλλαζει μορφη.
    Μονο σ ενα ηρεμο μυαλο υπαρχει η καθαρη αντιληψη του κοσμου...

  4. #7654
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    athina
    Posts
    3,863
    Γατε μου,,, ειμαι στο φορουμ μελοσ 9 χρονια η ζωη μου μεσα σε αυτα εχει αλλαξει 2-3 φωρες ριζικα..σαν να ειμαι αλλος ανθρωπος..κι ομως μια φωρα τον χρονο επιστρεφω εδω ..γιατι εκει εξω δεν νιωθω να με καταλαβαινουν οπως εδω...σε νιωθω..παλια ειχα ερθει στο συμπερασμα πως εδω κανεις δεν φοβαται να ακουσει πραγματικα τον αλλον,και ναι εδω (συνηθως) δειχνουμε περισσοτερυ ενσυναισθηση και αγαπη,αποδοχη ο ενασ στον αλλον.. γατε μου ποσο χρονων εισαι?
    ...Η μονη μας υποχρεωση..... ειναι να σωσουμε τα ονειρα μας...


    ..ελπιδα ειναι η αισθηση που εχεισ οτι αυτο που νιωθεισ να σε βαραινει τωρα,δεν θα κρατησει για παντα....

    ..Μονο στα ηρεμα νερα καθρεφτιζεται κατι χωρις ν αλλαζει μορφη.
    Μονο σ ενα ηρεμο μυαλο υπαρχει η καθαρη αντιληψη του κοσμου...

  5. #7655
    Banned
    Join Date
    Aug 2015
    Location
    νησια bora bora
    Posts
    4,715
    Quote Originally Posted by Adzik View Post
    και μποστανια,πολλα μποστανια..με τισ δικες μας φραουλες... και καλαμια με βιβλια απο διπλα...και θα κοιμομαστε αγκαλια τα μεσημερια χωρισ να ζεσταινομαστε :P
    χαχαχα...και αμπέλια!! .. με ολογλυκα σταφυλια και χωρις κουκουτσια να με ταιζεις στο στομα οταν καθομαστε στον πλάτανο διπλα απο το ρυακι και να φτειαχνουμε το καλυτερο κρασι του κοσμου...μοσχοφιλερο που θα ναι πάντα δροσερο και χωρις ψυγειο!!

  6. #7656
    Banned
    Join Date
    Aug 2015
    Location
    νησια bora bora
    Posts
    4,715
    Quote Originally Posted by kozchr View Post
    Kαι όμως αν το έκανες αυτό,απλά θα ερχόταν πιο γρήγορα η τελευταία σου ημέρα και στη τελική απο τόσα πράγματα που υπάρχουν να κάνεις,εσύ θα έτρωγες μόνο παγωτό; εγώ αν είχα τα χρήματα πλέον,κάθε ημέρα θα έτρωγα και σε διαφορετικό μαγαζί και διαφορετικό φαγητό.Βασικά αν είχα τα χρήματα,χωρίς να χρειάζεται να δουλεύω θα έπαιρνα το αυτοκίνητο μου και θα πήγαινα από έβρο μέχρι κρήτη αρχικά γιατί δεν έχω γυρίσει ολόκληρη την Ελλάδα και σε κάθε πόλη θα έψαχνα για τα εκεί καλύτερα εδέσματα και γενικά φαγητά.
    οκ θα ερχομαι και εγω μαζι σου και θα ετρωγα το παγωτο μου στα ενδοιαμεσα γευματα!!!!

  7. #7657
    Member
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    33
    Στην πόλη να γίνει και απαγόρευση των κινητών. Πέρα του ότι είναι ενοχλητικά, έχουμε φάει τη μισή ζωή μας για να απαντάμε ερωτήσεις στα διάφορα παιχνιδάκια.

  8. #7658
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    athina
    Posts
    3,863
    χαχαχ ναι αλλα ιντερνετ να εχει...θελωωωωωω
    ...Η μονη μας υποχρεωση..... ειναι να σωσουμε τα ονειρα μας...


    ..ελπιδα ειναι η αισθηση που εχεισ οτι αυτο που νιωθεισ να σε βαραινει τωρα,δεν θα κρατησει για παντα....

    ..Μονο στα ηρεμα νερα καθρεφτιζεται κατι χωρις ν αλλαζει μορφη.
    Μονο σ ενα ηρεμο μυαλο υπαρχει η καθαρη αντιληψη του κοσμου...

  9. #7659
    Banned
    Join Date
    Aug 2015
    Location
    νησια bora bora
    Posts
    4,715
    στην πολη οποιος τολμαει να με πληγωνει να διακτινιζεται αυτοματως μακρυαααααααα!!!!!

  10. #7660
    Quote Originally Posted by rea View Post
    οκ θα ερχομαι και εγω μαζι σου και θα ετρωγα το παγωτο μου στα ενδοιαμεσα γευματα!!!!
    Να σε έχω στα υπόψιν ως πιθανή συν-ταξιδιώτισσα;

  11. #7661
    Banned
    Join Date
    Aug 2015
    Location
    νησια bora bora
    Posts
    4,715
    Quote Originally Posted by kozchr View Post
    Να σε έχω στα υπόψιν ως πιθανή συν-ταξιδιώτισσα;
    φυσικα! ... εκτος αν εχεις αλλη καλυτερη παρεα βεβαια μεχρι τοτε

  12. #7662
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,374
    Πολύ κουρασμένη και δεν κάνει...δεν είναι ώρα για ύπνο τώρα, κοντεύει 5 κι επίσης θέλω να κάνω πράγματα, δεν θέλω να χάνω το χρόνο μου στον ύπνο όταν έχω κοιμηθεί όσο χρειαζόταν το προηγούμενο βράδυ...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  13. #7663
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,374
    Αναστατωμένη...δεν κοιμήθηκα καλά το βράδυ κι είμαι ακόμα ταραγμένη απ' τα όνειρα που έβλεπα...στριφογύριζα πόση ώρα...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  14. #7664
    Member
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    33
    Σκέφτομαι πως οι υποχρεώσεις τρέχουν και εγώ δεν μπορώ να σταθώ με ευκολία στα πόδια μου. Παρόλα αυτά τα βγάζω πέρα χωρίς να ξέρω το πως.
    Η μοναξιά από την άλλη με σκοτώνει. Τα ηλιοβασιλέματα βαρέθηκα να τα κοιτάζω μόνος.

  15. #7665
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    1,279
    feeling shit, poly shit omws
    ειχα καιρο να νιωσω τοσο σκατα

Similar Threads

  1. Και τωρα τι?
    By water in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 21
    Last Post: 06-08-2013, 13:22
  2. Τώρα τι θες...?
    By astimatnam in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 4
    Last Post: 28-05-2012, 02:50
  3. Και τωρα πως το λενε...
    By mihalis in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 5
    Last Post: 07-01-2010, 23:52
  4. Και τωρα, τι?
    By amelie in forum Συναισθηματική Υπερφαγία, Ψυχογενής Βουλιμία
    Replies: 9
    Last Post: 12-01-2008, 18:27

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •