Πώς αισθάνεστε τώρα; - Page 52
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 52 of 837 FirstFirst ... 242505152535462102152552 ... LastLast
Results 766 to 780 of 12551
  1. #766
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,263
    Quote Originally Posted by BloodyKate View Post
    νταξει τα λαθη ειναι για να γινονται μη σε παιρνει απο κατω... στην τελικη εχασες κατι? δεν νομιζω απλα ενα αθωο ανθρωπινο λαθακι εκανες μαγκια σου και κολοφελιστρινι σου
    ευχομαι να εισαι καλυτερα αυριο που ξημερωνει νεα μερααααααααααα!!!
    Κομμάτι από την ψυχή μου έχασα που δεν αναπληρώνεται...σ' ευχαριστώ, καλό βράδυ, την κάνω και πάω να κάνω ότι αυτό δεν συνέβη ποτέ για να ξημερώσει νέα μέρα όπως λες χωρίς καμιά ανάμνηση από το παρελθόν, καμία μα καμία, τίποτα που να μου θυμίζει το πόσο ηλίθια και εύπιστη είμαι! Επίσης, μισώ τα λάθη! Ειδικά όταν κοστίζουν! Και μισώ την αδικία επίσης! Και το ψέμα και την προβολή των δικών μας χαρακτηριστικών σε άλλους και τις κατηγορίες επίσης! Και τα τεχνάσματα...αυτά, ελπίζω να μην ξέχασα τίποτα και να μην χρειαστεί να επανέλθω...και μισώ όταν έχω δίκιο για πράγματα που δεν ήθελα να έχω δίκιο

  2. #767
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    ΝΑΞΟΣ
    Posts
    1,499
    εσυ να σαι καλα κυκνακι και ολα διορθονονται καλο βραδυ και σε εσενα!
    [COLOR="#800080"][SIZE=5][FONT=Comic Sans MS][B]Honey, nobody ever gonna love you
    The way I try to do.[/B][/FONT][/SIZE][/COLOR]

  3. #768
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,263
    Quote Originally Posted by BloodyKate View Post
    εσυ να σαι καλα κυκνακι και ολα διορθονονται καλο βραδυ και σε εσενα!
    Δεν είμαι αλλά δεν νοιάζει κανέναν, μόνο κάνουν ότι τους νοιάζει και σε γεμίζουν κι ενοχές από πάνω ενώ φταίνε αυτοί που σε κοροιδεψαν!
    Σόρρυ, γράφω να ξεθυμάνω μέχρι να με πάρει ο ύπνος...
    Last edited by Κύκνος; 20-02-2012 at 08:17.

  4. #769
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    ΝΑΞΟΣ
    Posts
    1,499
    Quote Originally Posted by Κύκνος View Post
    Δεν είμαι αλλά δεν νοιάζει κανέναν, μόνο κάνουν ότι τους νοιάζει και σε γεμίζουν κι ενοχές από πάνω ενώ φταίνε αυτοί που σε κοροιδεψαν! Σόρρυ, γράφω να ξεθυμάνω μέχρι να με πάρει ο ύπνος...
    δεν πιστευω να μην νοιαζεται κανενας για σενα... ειμαι σιγουρη πως υπαρχουν ανθρωποι που σε νοιαζονται και σε αγαπανε
    [COLOR="#800080"][SIZE=5][FONT=Comic Sans MS][B]Honey, nobody ever gonna love you
    The way I try to do.[/B][/FONT][/SIZE][/COLOR]

  5. #770
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2012
    Location
    somewhereland
    Posts
    171
    θελω να κλαψω μα ειμαι πολυ 'δυνατη' για να το κανω

  6. #771
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,263
    Νιώθω ότι έχουν σπάσει τα φτερά μου κι ότι θέλω να πετάξω και δεν μπορώ... Κι είναι αβάσταχτο...θέλω να πετάξω!!!! Και δεν έχω φτερά...

    http://www.youtube.com/watch?v=AOwatCuUG10
    Πάρε μαζί στο πέταγμα σου...μάθε με κι εμένα να πετώ, να μην έχω ανάγκη τα φτερά σου...

  7. #772
    Quote Originally Posted by ella2 View Post
    θελω να κλαψω μα ειμαι πολυ 'δυνατη' για να το κανω
    χρησιμοποίησε αυτή σου τη δύναμη για να ξεπεράσεις αυτά που σε κάνουν να κλαίς.
    γιάννης

  8. #773
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2011
    Posts
    1,248
    Πολύ άσχημα. Δεν είμαι καλά. Θέλω να κάνω κάτι πολύ κακό. Η μνήμη από τα βασανηστήρια δεν σβήνουν έτσι εύκολα.

  9. #774
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2011
    Posts
    1,248
    Και μη πω και για άλλους ανθρώπους. Εδώ μέσα όποιος μπαίνει χάνεται στον μικρόκοσμο του. είναι σαν τη φυλακή σάτω ντήφ από τον κόμη του μόντε χρίστο. Εκεί που στέλνουν αυτούς για τους οποίους ντρέπονται. ευχαριστώ που μου μιλάτε που μου δίνετε σημασία, αυτό μου δίνει μια ανάσα μεγαλύτερη και ας την παίρνει η σκιά για λίγο.

  10. #775
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2011
    Posts
    1,248
    Θέλω να πω κάτι. Παρτούζα.

  11. #776
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2011
    Posts
    1,248
    Πόσο αστείο είναι αυτό; Δεν είναι και πολύ αστείο να βλέπεις τόση μιζέρια γύρω σου.

    Να σκεφτείτε ότι είμαι κοινωνικός άνθρωπος. Μιλάω σε όλους, όποτε βρώ ευκαιρία. Και να πως είμαι τώρα. Να περιμένω το κρέας μου σαν τον κανίβαλο. εκτός κι αν γίνω νερό ποιός ξέρει, τρελή αυτή η φαντασία.

  12. #777
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Στο Άγνωστο
    Posts
    1,349
    Για άλλη μια φορά καταηδιασμένος μέχρι το μεδούλι από την ελληνική καφρίλα και ασχήμια. Ο νεοέλληνας τελικά είναι ένας Μαλάκας, άξεστος, αγενής, παρτάκιας, χωρίς ίχνος σεβασμού προς το συνάνθρωπο, αισθήματος ευθύνης και συλλογικής συνείδησης. Είναι ένας απολίτιστος που θαρρείς και μόλις βγήκε από τις σπηλιές. Το λέω και το υπογράφω ότι όποιος κάτοικος αυτού του τόπου καταφέρει να φύγει εξωτερικό ή βρει το σθένος να κόψει εισιτήριο για τα θυμαράκια, αγαλλιάζει άπαξ δια παντός η ψυχούλα του. Μαύρο στην ελληνική ξετσιπωσιά!

  13. #778
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2012
    Location
    Χωρα του Ποτε
    Posts
    673
    ΝΙΩΘΩ ΥΠΕΡΟΧΑ!!!τελικα ναι,τα μικρα πραγματα ειναι που εχουν αξια,που με γεμιζουν..καθε φορα που λεω οτι δεν αντεχω αλλο,γινεται κατι καλο,κατι μικρο που μου δινει δυναμη..so,I wear my smile again
    (soulmatesNeverDie!!!)

  14. #779
    Banned
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    6,851
    μετρια. και φταιει που νιωθω οτι χανουμε τον χρονο μας οντως με μαλακιες, αντι να προχωρησουμε κατευθειαν μπροστα εκει που πρεπει. εχουν καταντησει τα παντα περιπλοκα και δυσκολα, το ξαναλεω αλλη μια φορα. και δωστου μαλακιες επειδη κοπηκαν οι συνταξεις, ανεβηκαν οι φοροι, μειωθηκαν οι μισθοι. μα δεν εχουμε δουλειες πλεον και παρακαλαμε να μας παρουν σαν σκλαβους. ουτε τις αναγκες μας σαν ανθρωποι δε καλυπτουμε! περναει ο χρονος μας λοιπον και χανεται για μαλακιες, και εχεις φτασει τα 30 πριν καν το καταλαβεις. οποιος κατσει και μπλεξει με τα σκατα, πως να βγει καθαρος μετα και να ξεκολλησει ? μαζι με τα ξερα πανε και τα χλωρα.

  15. #780
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    between heaven and hell
    Posts
    7,796
    Quote Originally Posted by Instant View Post
    Θέλω να πω κάτι. Παρτούζα.
    Διαβασα για παρτουζα κ ηρθα, λοιπον για ποτε το κοβεις?
    " I stopped fighting my inner demons... we are on the same side now..."

Similar Threads

  1. Και τωρα τι?
    By water in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 21
    Last Post: 06-08-2013, 14:22
  2. Τώρα τι θες...?
    By astimatnam in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 4
    Last Post: 28-05-2012, 03:50
  3. Και τωρα πως το λενε...
    By mihalis in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 5
    Last Post: 08-01-2010, 00:52
  4. Και τωρα, τι?
    By amelie in forum Συναισθηματική Υπερφαγία, Ψυχογενής Βουλιμία
    Replies: 9
    Last Post: 12-01-2008, 19:27

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •