Πώς αισθάνεστε τώρα; - Page 541
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 541 of 837 FirstFirst ... 41441491531539540541542543551591641 ... LastLast
Results 8,101 to 8,115 of 12551
  1. #8101
    Banned
    Join Date
    Aug 2015
    Location
    νησια bora bora
    Posts
    4,715
    αμα μπει κανεις στο δικο μου το σπίτι ..θα γινω ρεζιλι....ουτε την βενζινη του δεν βγαζει..χαχαχαχα

  2. #8102
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,842
    Εμενα μπηκαν κ βγηκαν και μ αφησαν σημειωμα καλα ρε γυφτο ουτε ενα ταμπλετ;
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  3. #8103
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,585
    Quote Originally Posted by Macgyver View Post
    Αμα μπει καποιος σπιτι , του δινεις οτι σου ζητησει , η τον πυροβολεις , δεν εισαι ασφαλης αρκετα κλειδωμενη σενα δωματιο , καποιος μπαινει για να κλεψει κατι , εγω εχω 2-3 χιλιαρικα προχειρα , ωστε αμα μπει κανεις , και δεν προλαβω ναντιδρασω , να τα παρει να φυγει , δεν αξιζει να πεθανεις για 3-4 χιλιαρικα , παντα αναλογα το σπιτι , ειπα 3-4 γιατι το σπιτι μου ειναι 300τμ. , αμα το δικο σου ειναι 100 τμ , και με 500-800 ευρω , καθαρισες ..........

    Μαλλον εχεις δει πολλα θριλλερ.................οποτε εχεις δει καμμια να κλειδωνεται στο δωματιο και να γλυτωνει ?
    Απλά σκέφτηκα ότι κλειδωμένη στο δωμάτιο θα έχω χρόνο να τηλεφωνήσω στην αστυνομία γι' αυτό...δεν είναι λογικό; Εγώ πάλι δεν έχω τίποτα φυλαγμένο γιατί λεφτά δεν υπάρχουν...σήμερα π.χ. μόνο 1 ευρώ έχω, lol! Αυτό που λέει η Ρέα, ρεζίλι θα γίνω, χα χα!
    Πάντως φοβάμαι παιδιά, δεν νιώθω καθόλου ασφαλής...δεν ξέρω πως θα καταφέρω να κοιμηθώ...θα πάρω το seroquel σε λίγο, είναι η μόνη μου ελπίδα...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  4. #8104
    Banned
    Join Date
    Aug 2015
    Location
    νησια bora bora
    Posts
    4,715
    Quote Originally Posted by elis View Post
    Εμενα μπηκαν κ βγηκαν και μ αφησαν σημειωμα καλα ρε γυφτο ουτε ενα ταμπλετ;
    χαχαχαχαχαχα... καλα σου ειπαν!!!

  5. #8105
    Banned
    Join Date
    Aug 2015
    Location
    νησια bora bora
    Posts
    4,715
    βαρεθηκα να ειμαι κρυωμενη!! ποτε θα γινω καλα ????

  6. #8106
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2014
    Posts
    566
    Χαιρετωω
    τι κανετε?

    Εγω παντως έχω πεσει πολυ. Νιώθω πολυ άγχος πάλι..( εκει π ειχα παρει τα πανω μου...

  7. #8107
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,585
    Καλημέρα σε όλους!

    Ρέα, περαστικά!

    Νεραϊδα, μπήκες αργά χθες κι είχαμε κοιμηθεί όλοι μάλλον, πώς είσαι σήμερα;

    Εγώ το συνηθισμένο, επίσης αγχωμένη...μακάρι να άλλαζε έτσι εύκολα αυτό με τη νέα χρονιά...αλλά απ' ότι φαίνεται θέλει δουλειά, θα ήθελα όμως να μην εξαρτώμαι τόσο πολύ από τα φάρμακα ώστε να τα χρειάζομαι σχεδόν μόλις ξυπνάω...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  8. #8108
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Quote Originally Posted by rea View Post
    βαρεθηκα να ειμαι κρυωμενη!! ποτε θα γινω καλα ????

    Α , ρεα , κι εγω την αρπαξα , μετα απο 7-8 χρονια , εχω φιλο γιατρο , και επειδη ανεβαζα πυρετο το βραδυ ( οχι μονο το Σαββατοβραδο ) μου ειπε να πηρω 4 μερες amoxil , και mucossolvan , παροτι ειμαστε κατα των αντιβιοτικων αμφοτεροι . Σημερα , 5η μερα , δεν παιρνω απο χθες αντιβιωση , και ειμαι καλα ...

  9. #8109
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Quote Originally Posted by Κύκνος View Post
    Απλά σκέφτηκα ότι κλειδωμένη στο δωμάτιο θα έχω χρόνο να τηλεφωνήσω στην αστυνομία γι' αυτό...δεν είναι λογικό; Εγώ πάλι δεν έχω τίποτα φυλαγμένο γιατί λεφτά δεν υπάρχουν...σήμερα π.χ. μόνο 1 ευρώ έχω, lol! Αυτό που λέει η Ρέα, ρεζίλι θα γίνω, χα χα!
    Πάντως φοβάμαι παιδιά, δεν νιώθω καθόλου ασφαλής...δεν ξέρω πως θα καταφέρω να κοιμηθώ...θα πάρω το seroquel σε λίγο, είναι η μόνη μου ελπίδα...

    Δεν μπαινουν τυχαια σε σπιτια οι διαρρηκτες , ξερουν που να μπουν , εγω ειπα να τους δωσεις κανα φραγκο , για να ξεκουμπιστουν , αλλα απο το εν γενει σπιτι , περιχη , κρινουν τι μποορει να εχεις , συνηθως η λεια ειναι κοσμηματα , δεν ειναι δυνατον να μην εχει μια γυναικα κοσμηματα , η μητερα σου , εσυ , δεν λεμε ναχεις το διαδημα της πριγκιπισσας , αλλα για ψιλολογια ψαχνουν . Και αμα εχεις , μην το γραψεις !!!!

  10. #8110
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Quote Originally Posted by rea View Post
    αμα μπει κανεις στο δικο μου το σπίτι ..θα γινω ρεζιλι....ουτε την βενζινη του δεν βγαζει..χαχαχαχα

    Τοτε εσενα φευγοντας , μπορει να σου αφησουν και κατι...........

  11. #8111
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Παντως εγω πρωτα πυροβολω , και μετα ρωταω ............

  12. #8112
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,585
    Quote Originally Posted by Macgyver View Post
    Δεν μπαινουν τυχαια σε σπιτια οι διαρρηκτες , ξερουν που να μπουν , εγω ειπα να τους δωσεις κανα φραγκο , για να ξεκουμπιστουν , αλλα απο το εν γενει σπιτι , περιχη , κρινουν τι μποορει να εχεις , συνηθως η λεια ειναι κοσμηματα , δεν ειναι δυνατον να μην εχει μια γυναικα κοσμηματα , η μητερα σου , εσυ , δεν λεμε ναχεις το διαδημα της πριγκιπισσας , αλλα για ψιλολογια ψαχνουν . Και αμα εχεις , μην το γραψεις !!!!
    Όχι, όχι, δεν γράφω παραπάνω λεπτομέρειες lol...δεν ήξερα καν αν ήταν καλό ν' αναφέρω το περιστατικό αλλά θα έσκαγα αν δεν το έκανα τουλάχιστον έτσι καλμάρω κάπως το φόβο μου...ειδικά τώρα που είμαι μόνη πάλι έχει χτυπήσει κόκκινο αλλά όχι μόνο λόγω του χθεσινού γεγονότος είμαι κι εκνευρισμένη από μια είδηση που διάβασα στο facebook για κάποια που λέει ότι αν τα κουτάβια που γέννησε η σκυλίτσα της δεν βρουν υιοθεσία μέσα σε 3 μέρες θα τους κάνει ευθανασία και δεν μπορώ καθόλου, με αρρωσταίνουν τέτοιοι "άνθρωποι"...νιώθω τέτοια ένταση που μ' έχει πιάσει μυικός πόνος στην πλάτη...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  13. #8113
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Eγω νομιζω οτι το γραφει ' ετσι ' , για να εκβιασει τυχον φιλοζωους , για σκεψου το ........................

  14. #8114
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,585
    Quote Originally Posted by Macgyver View Post
    Eγω νομιζω οτι το γραφει ' ετσι ' , για να εκβιασει τυχον φιλοζωους , για σκεψου το ........................
    Μακάρι να είναι αυτό...δεν μπορεί και νομικά να το κάνει αυτό, απαγορεύεται σε υγιή ζώα...φροντίσαμε να την ενημερώσουμε για το σχετικό πρόστιμο που πληρώνει για το ότι άφησε τη σκύλα της να ζευγαρώσει χωρίς να μπορεί να διαθέσει τα κουτάβια, ελπίζω τα λεφτά να την τσούξουν γιατί να την νοιάζει αλλιώς χλωμό το βλέπω...προσπαθώ να ηρεμήσω τώρα αλλά δυσκολεύομαι, πήρα και πριν καμιά ώρα μόλις τα φάρμακα και δεν με έχουν πιάσει ακόμα μάλλον...μακάρι να κρατούσε περισσότερο η δράση των βραδινών...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  15. #8115
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,585
    Quote Originally Posted by Macgyver View Post
    Παντως εγω πρωτα πυροβολω , και μετα ρωταω ............
    Κάπως έτσι;

    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

Similar Threads

  1. Και τωρα τι?
    By water in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 21
    Last Post: 06-08-2013, 13:22
  2. Τώρα τι θες...?
    By astimatnam in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 4
    Last Post: 28-05-2012, 02:50
  3. Και τωρα πως το λενε...
    By mihalis in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 5
    Last Post: 07-01-2010, 23:52
  4. Και τωρα, τι?
    By amelie in forum Συναισθηματική Υπερφαγία, Ψυχογενής Βουλιμία
    Replies: 9
    Last Post: 12-01-2008, 18:27

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •