Πώς αισθάνεστε τώρα; - Page 599
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 599 of 837 FirstFirst ... 99499549589597598599600601609649699 ... LastLast
Results 8,971 to 8,985 of 12551
  1. #8971
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,842
    Ερισ είδα το θέμα σου αυτοκαταστροφή σε πιάνει όταν αναμετρησε με κάποιον κ βαθμολογεισ τον εαυτό σου ως λίγο δηλαδή μη ικανό να ανταπεξέλθει στην κατάσταση εγώ βλέπω μία κοπέλα που τα έχει όλα δε δικαιολόγησε να ξέρεις μπορεί να μην εκτιμασ τον εαυτό σου αλλά κανεισ λαθοσ
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  2. #8972
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2016
    Posts
    758
    Quote Originally Posted by elis View Post
    Ερισ είδα το θέμα σου αυτοκαταστροφή σε πιάνει όταν αναμετρησε με κάποιον κ βαθμολογεισ τον εαυτό σου ως λίγο δηλαδή μη ικανό να ανταπεξέλθει στην κατάσταση εγώ βλέπω μία κοπέλα που τα έχει όλα δε δικαιολόγησε να ξέρεις μπορεί να μην εκτιμασ τον εαυτό σου αλλά κανεισ λαθοσ
    Είναι δεδομένο ότι είμαι ανασφαλής κι ότι έχω χαμηλή αυτοπεποίθηση. Δεν ξέρω αν οι αυτοκαταστροφικές τάσεις ή οι αυτοκαταστροφικές συνήθειες πηγάζουν από εκεί, αλλά σκεφτόμουν ότι θα μπορούσα να τις αγκαλιάσω και να περνάω καλά μαζί τους.

  3. #8973
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Quote Originally Posted by Έρις View Post
    Είναι δεδομένο ότι είμαι ανασφαλής κι ότι έχω χαμηλή αυτοπεποίθηση. Δεν ξέρω αν οι αυτοκαταστροφικές τάσεις ή οι αυτοκαταστροφικές συνήθειες πηγάζουν από εκεί, αλλά σκεφτόμουν ότι θα μπορούσα να τις αγκαλιάσω και να περνάω καλά μαζί τους.
    Απο κει πηγαζουν , εγω που εχω αυτοπεποιθηση , δεν εχω ιχνος αυτοκασταστροφικων σκεψεων , παρα την κτθλψη .....πιο πολυ εριστικος γινομαι , αμα οξυνεται η κτθλψη ....

  4. #8974
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,842
    ερισ κι εγω ανασφαλησ ειμαι κ με χαμηλη αυτοπεποιθηση βλακα με λενε ολοι χεστηκα θελω να ζησω κι οτι κανω ασ ειναι κ βλακειεσ τι να κανω αυτοσ ειμαι
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  5. #8975
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,587
    Νιώθω εξαντλημένη κι αδύναμη σωματικά...κουρασμένη και πιασμένη, ένα ερείπιο είμαι τις τελευταίες μέρες...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  6. #8976
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Μια χαρα , σκεφτομαι ναπαω καμμια μεγαλη βολτα .......με λιγο ζορι βεβαια ....

  7. #8977
    Junior Member
    Join Date
    Nov 2014
    Location
    Minas Tirith
    Posts
    15
    Μια χαρά, αν εξαιρέσεις μερικά συμπτώματα ψύχωσης που εμφανίζονται που και που τα οποία καταφέρνω να ελέγχω. Τουλάχιστον δεν παρουσιάζω συμπτώματα κατάθλιψης ή μανίας, ευτυχώς. Το απόγευμα θα πάω και μια βόλτα με ένα φίλο μου. Μια δουλειά να είχα και θα ήμουν ακόμα καλύτερα...

  8. #8978
    Nefeli28
    Guest
    Θα παθω κατι απο την κούραση...

  9. #8979
    Ξεκουράσου νεφελη!

  10. #8980
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2016
    Posts
    523
    πιο χαλια πεθαίνεις

  11. #8981
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2016
    Posts
    2,382
    ετσι κι ετσι!!

  12. #8982
    Σιγουρα η παρουσια των γιαγιαδων και των παππουδων θα ηταν βαλσαμο !νομιζω πως ανηκω στην μειονοτητα των ανθρωπων που δε γνωρισαν παππου και γιαγια και απο τις δυο πλευρες γιατι εφυγαν απο τη ζωη νεοι..το μονο που θα ηθελα τωρα ειναι οι γατες μου!μολις τις βλεπω ξεχναω τα παντα και χαμογελαω ο,τι και να μου συμβαινει..

  13. #8983
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,587
    Quote Originally Posted by katrinakat View Post
    Σιγουρα η παρουσια των γιαγιαδων και των παππουδων θα ηταν βαλσαμο !νομιζω πως ανηκω στην μειονοτητα των ανθρωπων που δε γνωρισαν παππου και γιαγια και απο τις δυο πλευρες γιατι εφυγαν απο τη ζωη νεοι..το μονο που θα ηθελα τωρα ειναι οι γατες μου!μολις τις βλεπω ξεχναω τα παντα και χαμογελαω ο,τι και να μου συμβαινει..
    Πόσες γάτες έχεις; Είναι μία από τις αδυναμίες μου...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  14. #8984
    Quote Originally Posted by Κύκνος View Post
    Πόσες γάτες έχεις; Είναι μία από τις αδυναμίες μου...
    Εχω 3 μικρα και 2 μεγαλες ..τα μικρα θα τα δωσουμε αν και δεν θελω με τιποτα αλλα με τοσες γατες μαζευονται αλλες ποσες απο ολη τη γειτονια και γινεται ενας μικρος χαμουλης !..πραγματικα τις αγαπω....εσυ εχεις?

  15. #8985
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,587
    Quote Originally Posted by katrinakat View Post
    Εχω 3 μικρα και 2 μεγαλες ..τα μικρα θα τα δωσουμε αν και δεν θελω με τιποτα αλλα με τοσες γατες μαζευονται αλλες ποσες απο ολη τη γειτονια και γινεται ενας μικρος χαμουλης !..πραγματικα τις αγαπω....εσυ εχεις?
    Δεν τις στειρώνετε;
    Εγώ ξεκίνησα με τέσσερις αλλά οι τρεις πέθαναν είτε από αρρώστια είτε από γεράματα και μου έμεινε ο ένας, ο Τζέρυ... ♥
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

Similar Threads

  1. Και τωρα τι?
    By water in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 21
    Last Post: 06-08-2013, 13:22
  2. Τώρα τι θες...?
    By astimatnam in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 4
    Last Post: 28-05-2012, 02:50
  3. Και τωρα πως το λενε...
    By mihalis in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 5
    Last Post: 07-01-2010, 23:52
  4. Και τωρα, τι?
    By amelie in forum Συναισθηματική Υπερφαγία, Ψυχογενής Βουλιμία
    Replies: 9
    Last Post: 12-01-2008, 18:27

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •