Πώς αισθάνεστε τώρα; - Page 69
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 69 of 837 FirstFirst ... 1959676869707179119169569 ... LastLast
Results 1,021 to 1,035 of 12551
  1. #1021
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    4,566
    Quote Originally Posted by KENO View Post
    ποιος σου εφταιξε ?
    Από δω και πέρα θάναι πολλοί πάντως αυτοί που θα μας φταίνε.. Εσένα δεν σου φταίει κανείς?

  2. #1022
    Banned
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    6,851
    Quote Originally Posted by μαρκελα View Post
    Από δω και πέρα θάναι πολλοί πάντως αυτοί που θα μας φταίνε.. Εσένα δεν σου φταίει κανείς?
    εμενα μου φταινε μονιμως ολοι. αλλα σημερα δεν εβρισα κανεναν να μου τροποποιησει το ποστ η διαχειριση.

  3. #1023
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    4,566
    Quote Originally Posted by KENO View Post
    εμενα μου φταινε μονιμως ολοι. αλλα σημερα δεν εβρισα κανεναν να μου τροποποιησει το ποστ η διαχειριση.
    ..κι εγώ κανέναν αλλά ίσως κι οι γενικότητες στα γενικά να χρειάζονται την τροποποίησή τους.
    Πού ξέρεις? Όλα δεν εξηγούνται, ούτε δέχονται κι απαντήσεις.

  4. #1024
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Athens
    Posts
    1,685
    Επειδή έτυχε να δω τη συγκεκριμένη συνομιλία θυμάμαι ότι είπες στη χρήστρια, όχι ευθέως αλλά πλαγίως όπως συνηθίζεις, πως δεν πήρε τα φάρμακά της και ότι "σε κάποια γυάλισε το μάτι πάλι"...γιατί άραγε να το τροποποιήσει αυτό η διαχείριση ενός φόρουμ ψυχολογίας?
    Το κακό με την τροποποίηση είναι ότι μετά από αυτήν δε φαίνεται το σχόλιο που έχει τροποποιηθεί.
    Άρα λοιπόν, εν προκειμένω όλα εξηγούνται μια χαρά.
    ..το σκοτάδι του ενός, δυο μαζί το κάνουν φως...

  5. #1025
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2011
    Location
    Ναυταθλητικός Όμιλος Ποδηλατών Βάρκιζας "Ο Βουκεφάλας
    Posts
    2,253
    To τελευταίο πράγμα που με απασχολεί αυτήν τη στιγμή είναι τι σκέφτονται οι άλλοι.
    Μόνο οι σκέψεις μου για μένα υπάρχουν στο κεφάλι μου.
    Μήπως η χαμένη αγάπη προκαλεί τις μεγαλύτερες τύψεις;
    Μήπως ο υπερδραστήριος εγκέφαλός μου με κάνει να μην μπορώ να συγκεντρωθώ, και να δρω παρορμητικά;

  6. #1026
    Banned
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    6,851
    ετοιμος να καταρευσω παλι, απο χτες ειχα αρνητικη διαθεση, σημερα σηκωθηκα με οχι ενα ουτε δυο αλλα τεσσερα ατομα πανω στο κεφαλι μου!!!! με φωνες, ουρλιαχτα, φασαρια. δεν υπαρχει εξοδος απ'αυτο το βουρκο εδω μεσα, καθε μερα ειμαι ολο και χειροτερα, δεν εχω καθολου χωρο και χρονο ουτε μια στιγμη για τον εαυτο μου. ποιος να αντεξει ετσι ?

  7. #1027
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Στο Άγνωστο
    Posts
    1,349
    Τα πήρα πολύ άγρια με το σημερινό. Κάποιος δεν έχει καλύτερα πράγματα να ασχοληθεί απ' το να φτιάχνει δεύτερα προφίλ ή να γράφεται για πρώτη φορά στο φόρουμ με σκοπό να σπάσει την πλάκα του. Αυτό όμως που με εξοργίζει περισσότερο είναι που βλέπουν την ερωτική μας μοναξιά και μας κοροϊδεύουν μες στα μούτρα. Μπράβο ρε! Να εύχεστε να μην το νιώσετε ποτέ σας βολεμένοι που στη ζωή σας τα βρήκατε εύκολα.

  8. #1028
    Banned
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    6,851
    χαμενος σε ενα κοσμο απο χαρτοκουτα, λιγο στενοχωρημενος για τον χειμωνα που φυγε, και με εχει πιασει και μια λιγουρα για γλυκα. εφαγα γλυκο κερασι, εψαχνα απεγνωσμενα παρφε παγωτο αλλα ειναι νωρις ακομα, ενω θελω να καταγγειλω τα σουπερ μαρκετ της γειτονιας μου οτι αποσυρανε τον μακεδονικο χαλβα με επικαλυψη σοκολατα (φυσικα ουτε με γευση πορτοκαλι δεν εχουν). τα παλιοκαριολια μας εξαφανισαν μεχρι και τα αυθεντικα ελληνικα προϊοντα μας, δεν εχουμε λεφτα πλεον ουτε να τα κατασκευασουμε ουτε να τα αγορασουμε!!!!

  9. #1029
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    4,566
    Quote Originally Posted by KENO View Post
    χαμενος σε ενα κοσμο απο χαρτοκουτα, λιγο στενοχωρημενος για τον χειμωνα που φυγε, και με εχει πιασει και μια λιγουρα για γλυκα. εφαγα γλυκο κερασι, εψαχνα απεγνωσμενα παρφε παγωτο αλλα ειναι νωρις ακομα, ενω θελω να καταγγειλω τα σουπερ μαρκετ της γειτονιας μου οτι αποσυρανε τον μακεδονικο χαλβα με επικαλυψη σοκολατα (φυσικα ουτε με γευση πορτοκαλι δεν εχουν). τα παλιοκαριολια μας εξαφανισαν μεχρι και τα αυθεντικα ελληνικα προϊοντα μας, δεν εχουμε λεφτα πλεον ουτε να τα κατασκευασουμε ουτε να τα αγορασουμε!!!!
    ΚΕΝΟ, μπορείς να βρεις ελληνικά προϊόντα και στην μισή τιμή στο κοινωνικό παντοπωλείο το Αλληλέγγυο στον Κολωνό.
    Ζητάνε κι εθελοντές αν σ' ενδιαφέρει. Το έχω αναρτήσει σΤο θέμα της ημέρας.

  10. #1030
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Στο Άγνωστο
    Posts
    1,349
    Quote Originally Posted by μαρκελα View Post
    ΚΕΝΟ, μπορείς να βρεις ελληνικά προϊόντα και στην μισή τιμή στο κοινωνικό παντοπωλείο το Αλληλέγγυο στον Κολωνό.
    Ζητάνε κι εθελοντές αν σ' ενδιαφέρει. Το έχω αναρτήσει σΤο θέμα της ημέρας.
    Πού να τρέχει ως τον Κολωνό όμως κάθε φορά; Δεν είναι εύκολο.

  11. #1031
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    4,566
    Quote Originally Posted by sheldon View Post
    Πού να τρέχει ως τον Κολωνό όμως κάθε φορά; Δεν είναι εύκολο.
    Δεν ξέρω που μένει. Πάντως, είχα την εντύπωση πως βρίσκεται κέντρο. Αξίζει τον κόπο να στηριχτεί μια τέτοια προσπάθεια,
    των παραγωγών που παρακάμπτουν πλέον μεσάζοντες και πουλάνε τα προϊόντα, χωρίς τα καπέλα, που ανέρχονταν έως και 300%.

  12. #1032
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Στο Άγνωστο
    Posts
    1,349
    Quote Originally Posted by μαρκελα View Post
    Δεν ξέρω που μένει. Πάντως, είχα την εντύπωση πως βρίσκεται κέντρο. Αξίζει τον κόπο να στηριχτεί μια τέτοια προσπάθεια
    των παραγωγών που παρακάμπτουν πλέον μεσάζοντες και πουλάνε τα προϊόντα χωρίς καπέλα έως και 300%
    Ασφαλώς και αξίζει το κόπο, αλλά εδώ στην Αθήνα δεν παλεύονται οι αποστάσεις. Για μια φορά το μήνα δεν είναι ταλαιπωρία, αλλά φαντάσου σε καθημερινή βάση να έχεις να πάρεις λεωφορεία και να πληρώσεις εισιτήρια, για να αγοράσεις κάτι.

  13. #1033
    Banned
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    6,851
    οχι δεν ειμαι ακριβως κεντρο, για την ακριβεια το κεντρο το σιχαινομαι και το αποφευγω. γλυκα να'ναι κι οτι να'ναι αρκει να εχουν γευση, αλλα αυτα που θελω δε τα πουλανε στο Lidl γιατι εκει εχουν δικα τους προϊοντα και συνηθως δεν ειναι και τοσο καλα και νοστιμα. ειπα να γαμηθω τωρα που προλαβαινω και ειμαι μικρος, γιατι το ζαχαρο μαλλον το εχω σιγουρο κληρονομικο, οποτε μετα θα πρεπει να προσεχω τι τρωω...

  14. #1034
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2011
    Posts
    1,248
    Αισθάνόμαστε όμορφα όταν πεθαίνουν άνθρωποι, εγώ απλά θα πω ένα. ΜΕΓΑΛΗ ΜΠΟΥΚΙΑ ΦΑΕ ΜΙΚΡΗ ΚΟΥΒΕΝΤΑ ΠΕΣ.

  15. #1035
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    4,566
    Quote Originally Posted by sheldon View Post
    Ασφαλώς και αξίζει το κόπο, αλλά εδώ στην Αθήνα δεν παλεύονται οι αποστάσεις. Για μια φορά το μήνα δεν είναι ταλαιπωρία, αλλά φαντάσου σε καθημερινή βάση να έχεις να πάρεις λεωφορεία και να πληρώσεις εισιτήρια, για να αγοράσεις κάτι.
    Έστω και μιά φορά το μήνα κάτι είναι! Κι εγώ που μένω εκτός Αθηνών θα κατέβω με το Ι.Χ. να ψωνίσω
    γιατί λέγαμε ότι δεν παράγουμε ούτε σκόρδα! Να που τα προϊόντα μας υπάρχουν και διατίθενται και σε δελεαστικές τιμές!

Similar Threads

  1. Και τωρα τι?
    By water in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 21
    Last Post: 06-08-2013, 13:22
  2. Τώρα τι θες...?
    By astimatnam in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 4
    Last Post: 28-05-2012, 02:50
  3. Και τωρα πως το λενε...
    By mihalis in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 5
    Last Post: 07-01-2010, 23:52
  4. Και τωρα, τι?
    By amelie in forum Συναισθηματική Υπερφαγία, Ψυχογενής Βουλιμία
    Replies: 9
    Last Post: 12-01-2008, 18:27

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •