Πώς αισθάνεστε τώρα; - Page 732
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 732 of 837 FirstFirst ... 232632682722730731732733734742782832 ... LastLast
Results 10,966 to 10,980 of 12551
  1. #10966
    Senior Member
    Join Date
    May 2020
    Location
    Μορντορ
    Posts
    418
    Και γω το παθαινω,χωρις να υπαρχει καποια αιτια...να τα λες να ξαλαφρωνεις...ολοι μας πρεπει να τα λεμε.Να σαι καλα!

  2. #10967
    Marilou
    Guest
    Quote Originally Posted by Κύκνος View Post
    Νιώθω τραγικά μόνη... Είναι κανείς εδώ που να μπορώ να μιλήσω μήπως ανακουφιστώ κάπως;
    Καλημερα κοριτσάκι μου τι εγινε?

    Λείπουν οι δικοί σου πάλι και νοιωθεις έτσι?

  3. #10968
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,583
    Quote Originally Posted by Marilou View Post
    Καλημερα κοριτσάκι μου τι εγινε?

    Λείπουν οι δικοί σου πάλι και νοιωθεις έτσι?
    Καλημέρα Μαριλού!

    Όχι, εδώ είναι αλλά δεν μπορούν να βοηθήσουν σ' αυτό... Μόνο όποιοι περνάνε παρόμοια προβλήματα μπορούν να καταλάβουν πως είναι...

    Μου λείπει και πάρα πολύ ο πρώην μου τώρα, όταν ήμασταν μαζί και χάλια να ήμουν έφτανε μιαν αγκαλιά του για να νιώσω καλύτερα...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  4. #10969
    Marilou
    Guest
    Quote Originally Posted by Κύκνος View Post
    Καλημέρα Μαριλού!

    Όχι, εδώ είναι αλλά δεν μπορούν να βοηθήσουν σ' αυτό... Μόνο όποιοι περνάνε παρόμοια προβλήματα μπορούν να καταλάβουν πως είναι...

    Μου λείπει και πάρα πολύ ο πρώην μου τώρα, όταν ήμασταν μαζί και χάλια να ήμουν έφτανε μιαν αγκαλιά του για να νιώσω καλύτερα...
    Αχ βρε κορίτσι μου γιατί τέτοια πισωγυρίσματα ??

    Πραγματικά προσπάθησε να το αποβάλλεις όλο αυτό δεν σε βοηθαει να πας παρακατω ,στο κατω κατω δεν αξιζεις βρε αγαπουλα μου ολο αυτο...
    Σταμάτα αυτές τις σκέψεις δεν βοηθάνε καθόλου.

    Ασφαλεια χρειάζεσαι καρδιά μου και απλά την λέξη ασφάλεια την εχεις προσωποποιηση με τον συγκεκριμένο .

    Εκτος απο αυτο τι νομίζεις οτι θα σε ηρεμούσε αυτη την στιγμή ?τι άλλο θες να κάνεις?

  5. #10970
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,583
    Quote Originally Posted by Marilou View Post
    Αχ βρε κορίτσι μου γιατί τέτοια πισωγυρίσματα ??

    Πραγματικά προσπάθησε να το αποβάλλεις όλο αυτό δεν σε βοηθαει να πας παρακατω ,στο κατω κατω δεν αξιζεις βρε αγαπουλα μου ολο αυτο...
    Σταμάτα αυτές τις σκέψεις δεν βοηθάνε καθόλου.

    Ασφαλεια χρειάζεσαι καρδιά μου και απλά την λέξη ασφάλεια την εχεις προσωποποιηση με τον συγκεκριμένο .

    Εκτος απο αυτο τι νομίζεις οτι θα σε ηρεμούσε αυτη την στιγμή ?τι άλλο θες να κάνεις?
    Δεν ξέρω γιατί...

    Θα ήθελα να πάω για ψώνια αλλά ούτε αυτό γίνεται σήμερα οπότε νιώθω ότι δεν έχω καμιά διέξοδο για να νιώσω καλύτερα...

    Με πιάσαν τα κλάματα, δεν αντέχω άλλο να νιώθω έτσι και να ταλαιπωρούμαι...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  6. #10971
    Marilou
    Guest
    Quote Originally Posted by Κύκνος View Post
    Δεν ξέρω γιατί...

    Θα ήθελα να πάω για ψώνια αλλά ούτε αυτό γίνεται σήμερα οπότε νιώθω ότι δεν έχω καμιά διέξοδο για να νιώσω καλύτερα...

    Με πιάσαν τα κλάματα, δεν αντέχω άλλο να νιώθω έτσι και να ταλαιπωρούμαι...


    Eλα μίλα μου εδώ είμαι και σταμάτα να κλαις σε παρακαλω πολύ .

    γιατί δεν γίνεται να πας για ψώνια?Βγες τουλάχιστον μια βόλτα να σε χτυπήσει καθαρός αέρας να αδειάσει το μυαλό σου .
    Μην κάθεσαι στο δωμάτιο μονή σου το χειροτερευεις ......

  7. #10972
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,583
    Quote Originally Posted by Marilou View Post
    Eλα μίλα μου εδώ είμαι και σταμάτα να κλαις σε παρακαλω πολύ .

    γιατί δεν γίνεται να πας για ψώνια?Βγες τουλάχιστον μια βόλτα να σε χτυπήσει καθαρός αέρας να αδειάσει το μυαλό σου .
    Μην κάθεσαι στο δωμάτιο μονή σου το χειροτερευεις ......
    Γιατί δεν υπάρχουν τα χρήματα αυτή τη στιγμή, θα πάω τις επόμενες μέρες... Απλά έτυχε σήμερα να ξυπνήσω σ' αυτά τα χάλια, ούτε το Σαββατοκύριακο ένιωθα καλά και μάλλον κλιμακώθηκε η αδιαθεσία (ας το πω έτσι)...
    Ίσως βγω λίγο αργότερα καμιά βόλτα, να συνέλθω λίγο... Πήρα ηρεμιστικό, λογικά θα βοηθήσει να πάψω να κλαίω λες και πέθανε κανείς (κούφια η ώρα) και να μπορέσω να κάνω κάτι για να νιώσω καλύτερα, ελπίζω να έχω δίκιο...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  8. #10973
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,583
    Θα ξαπλώσω για λίγο... Μήπως βοηθήσει να ηρεμήσω... Στο λέω για να μην ανησυχήσεις με τη σιωπή μου... Θα ξανάρθω όμως...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  9. #10974
    Marilou
    Guest
    Οκ κορίτσι μου !

    Κανε αυτο που νομίζεις καλύτερο για να ηρεμήσεις και να βγεις μια βολτίτσα δεν ειναι ανάγκη να πας για ψώνια ισα ισα να αλλάξεις παραστάσεις.

    Έστω και απο εδω ξερεις την δίκη μου αγκαλια οποτε την χρειαστεις την εχεις καλό μου ,στείλε μου μήνυμα να μιλήσουμε μετά !
    Τεραστιααααα αγκαλιά καρδιά μου !!!!!!!!!

  10. #10975
    hlias1988
    Guest
    ειχα ενα φιλο τον οποιο θεωρουσα δικο μου ανθρωπο. του ειχα πει για τις αποπειρες αυτοκτονιας και οτι παιρνω φαρμακα...
    και μια φορα με βλεπει σε μια καφετερια και μου λεει μπροστα στον κοσμο "ακομα να αυτοκτονησες ρε?"
    ε καθε φορα που το σκεφτομαι πεφτει η διαθεση μου..
    και το γεγονος οτι δεν του απαντησα με νευριαζει περισσοτερο... επρεπε να τον ειχα πλακωσει στο ξυλο... αλλα δεν ειμαι τετοιο ατομο...

  11. #10976
    hlias1988
    Guest
    μαλλον τον φοβηθηκα.... αλλα δεν παει ετσι... πρεπει να εχουμε και λιγο τσαγανο στην ζωη για να επιβιωσουμε.... δυστυχως νιωθω οτι ολος κοσμος με νικα.. δεν εχω καμια δυναμη....

  12. #10977
    hlias1988
    Guest
    μαλλον εχει ενα τιμημα να εισαι αληθινος σε ολες τις καταστασεις τις ζωης σου..
    εχω μια αρχη..να μην κοροιδευω κανεναν. να ειμαι αληθινος και να λεω αυτο που νιωθω..

  13. #10978
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,583
    Νιώθω χάλια... Αν μπορέσω θα κοιμηθώ το μεσημέρι για να μην νιώθω τίποτα, δεν έχω άλλες αντοχές, μου έρχεται να παραιτηθώ απ' τα πάντα...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  14. #10979
    Marilou
    Guest
    Quote Originally Posted by Κύκνος View Post
    Νιώθω χάλια... Αν μπορέσω θα κοιμηθώ το μεσημέρι για να μην νιώθω τίποτα, δεν έχω άλλες αντοχές, μου έρχεται να παραιτηθώ απ' τα πάντα...
    Επ κοριτσάκι τι είναι πάλι αυτό τώρα ???
    έλα καρδούλα μου ,τι είπαμε??

    Γιατί πάλι τέτοια σκαμπανεβάσματα ??

  15. #10980
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,583
    Quote Originally Posted by Marilou View Post
    Επ κοριτσάκι τι είναι πάλι αυτό τώρα ???
    έλα καρδούλα μου ,τι είπαμε??

    Γιατί πάλι τέτοια σκαμπανεβάσματα ??
    Γιατί όσο και να ξεχνιέμαι με μικροπράγματα το κενό που νιώθω μέσα μου επανέρχεται μόλις περάσει η επίδραση απ' την ευχάριστη ασχολία... Μου λείπει ασφάλεια όπως είχες πει, ασφάλεια κι αγάπη θα προσθέσω κι όσο δεν τα έχω αυτά που είναι σημαντικά για μένα δεν μπορώ να είμαι καλά...
    Τουλάχιστον όντως κοιμήθηκα το μεσημέρι κι αυτές οι ώρες που δεν υπέφερα ήταν μια μικρή λύτρωση...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

Similar Threads

  1. Και τωρα τι?
    By water in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 21
    Last Post: 06-08-2013, 13:22
  2. Τώρα τι θες...?
    By astimatnam in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 4
    Last Post: 28-05-2012, 02:50
  3. Και τωρα πως το λενε...
    By mihalis in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 5
    Last Post: 07-01-2010, 23:52
  4. Και τωρα, τι?
    By amelie in forum Συναισθηματική Υπερφαγία, Ψυχογενής Βουλιμία
    Replies: 9
    Last Post: 12-01-2008, 18:27

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •