Πώς αισθάνεστε τώρα; - Page 755
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 755 of 837 FirstFirst ... 255655705745753754755756757765805 ... LastLast
Results 11,311 to 11,325 of 12551
  1. #11311
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,369
    Quote Originally Posted by Χριστίνα900 View Post
    Βάλε λίγο μουσικουλα... Ευχομαι να νιώσεις συντομα πολυ καλυτερα
    Θα βάλω σε λίγο... Σ' ευχαριστώ! Μακάρι!
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  2. #11312
    hlias1988
    Guest
    Η ημερα μου ειναι η εξης...
    σηκωνομαι πινω εναν καφε καπνιζω μερικα τσιγαρα και παω στην καφετερια και πινω καφε..μονος μου... καθε μερα μονος μου...
    λεω και δυο καλημερες και τελος..
    μετα ερχομαι σπιτι καπνιζω ακουω μουσικη...
    και κανω καμια βολτα με το μηχανακι μου... αυτα....

  3. #11313
    Quote Originally Posted by hlias1988 View Post
    Η ημερα μου ειναι η εξης...
    σηκωνομαι πινω εναν καφε καπνιζω μερικα τσιγαρα και παω στην καφετερια και πινω καφε..μονος μου... καθε μερα μονος μου...
    λεω και δυο καλημερες και τελος..
    μετα ερχομαι σπιτι καπνιζω ακουω μουσικη...
    και κανω καμια βολτα με το μηχανακι μου... αυτα....
    Δεν έχεις κάποιο φίλο ή κανένα ξάδερφο να πατε καμια φορα μαζί για καφε?

  4. #11314
    hlias1988
    Guest
    γενικα εχω κλειστει στον ευατο μου... οχι δυστυχως δεν εχουμε καλες επαφες... ισως δεν το προσπαθησα...

  5. #11315
    Quote Originally Posted by hlias1988 View Post
    γενικα εχω κλειστει στον ευατο μου... οχι δυστυχως δεν εχουμε καλες επαφες... ισως δεν το προσπαθησα...
    Για περπατημα για άθληση σου αρέσει να πηγαινεις?

  6. #11316
    hlias1988
    Guest
    σπανια πηγαινω για περπατημα.. το κανω μονο σε περιπτωσεις που "απειλειτε" η υγεια μου η ψυχολογικη η σωματικη...
    γιατι με το πολυ καμπνισμα και καθισω συν τα φαρμακα μου εχουν δημιουργηθει προβληματα υγειας. οπως παω να αποκτησω διαβητη...τριγλυκεριδια.. και αυξημενη χολιστερινη...
    πρεπει να πηγαινω για περπατημα... ο παθολογος μου εγραψε διατροφη την οποια δεν κανω...
    αστα να πανε ειμαι πολυ ανευθυνος και πολυ οτι νανε......

  7. #11317
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2019
    Posts
    3,392
    Quote Originally Posted by Κύκνος View Post
    Καλημέρα κι από μένα!
    Καλημερα Κυκνε!
    Εύχομαι να φυσήξει δυνατός αέρας... Να πάρει μακριά όλα τα σκουπίδια της ζωής μου...

  8. #11318
    Quote Originally Posted by hlias1988 View Post
    σπανια πηγαινω για περπατημα.. το κανω μονο σε περιπτωσεις που "απειλειτε" η υγεια μου η ψυχολογικη η σωματικη...
    γιατι με το πολυ καμπνισμα και καθισω συν τα φαρμακα μου εχουν δημιουργηθει προβληματα υγειας. οπως παω να αποκτησω διαβητη...τριγλυκεριδια.. και αυξημενη χολιστερινη...
    πρεπει να πηγαινω για περπατημα... ο παθολογος μου εγραψε διατροφη την οποια δεν κανω...
    αστα να πανε ειμαι πολυ ανευθυνος και πολυ οτι νανε......
    Μην μιλάς έτσι για τον τον εαυτό σου. .. Δεν είσαι ανεύθυνος... Απλώς από ότι φενεται περνας μια δυσκολη κατάσταση...καλο ειναι αρχικά να ακολουθήσεις μια σωστή διατροφη.. Επειδή ο διαβήτης και η χοληστερίνη ρυθμίζονται κατά κυριο λόγο από την διατροφή

  9. #11319
    hlias1988
    Guest
    σε ευχαριστω πολυ.....οχι δεν πρεπει να μιλαμε ετσι για τον ευατο μας! η δυναμη ειναι μεσα μας! εαν την προδωσουμε την πουτσισαμε!!!
    θελω να σου κανω μια ερωτηση...
    πιστευεις οτι η ενασχοληση μου με την αστρολογια μπορει να φερει θετικα αποτελεσματα?
    η ειναι για τους τελιωμενους?
    απλα εχω παθος με αυτο.. με βοηθαει να στεκομε στις δυναμεις μου.....

  10. #11320
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,369
    Quote Originally Posted by Αλεξία10 View Post
    Καλημερα Κυκνε!
    Τι κάνεις Αλεξία;
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  11. #11321
    Quote Originally Posted by hlias1988 View Post
    σε ευχαριστω πολυ.....οχι δεν πρεπει να μιλαμε ετσι για τον ευατο μας! η δυναμη ειναι μεσα μας! εαν την προδωσουμε την πουτσισαμε!!!
    θελω να σου κανω μια ερωτηση...
    πιστευεις οτι η ενασχοληση μου με την αστρολογια μπορει να φερει θετικα αποτελεσματα?
    η ειναι για τους τελιωμενους?
    απλα εχω παθος με αυτο.. με βοηθαει να στεκομε στις δυναμεις μου.....
    Κοίτα εσυ ξέρεις τι θα κανεις... Αλλά για μένα εγώ δηλαδή αν ημουν στην θέση σου δεν θα ασχολιόμουνα με την αστρολογία... Πυστευω στον Θεό και είναι ενάντια στην εκκλησία αλλά κάθε ανθρώπος κάνει αυτό που πυστυει καλυτερο για τον εαυτό του.. Κάποιος άλλος τομέας σου αρέσει να ασχοληθείς?

  12. #11322
    hlias1988
    Guest
    Quote Originally Posted by Χριστίνα900 View Post
    Κοίτα εσυ ξέρεις τι θα κανεις... Αλλά για μένα εγώ δηλαδή αν ημουν στην θέση σου δεν θα ασχολιόμουνα με την αστρολογία... Πυστευω στον Θεό και είναι ενάντια στην εκκλησία αλλά κάθε ανθρώπος κάνει αυτό που πυστυει καλυτερο για τον εαυτό του.. Κάποιος άλλος τομέας σου αρέσει να ασχοληθείς?
    ok το επιασα... ολοι καπου πιστευουμε...
    κοιτα μενω επαρχια και αυτο τα λεει ολα... το μονο ειναι οτι δεν δουλευω και αυτο επιβαρυνει τις ψυχικες ασθενειες... εχω προσπαθησει αλλα η δεν εχω βρει την καταληλη η δεν μπορω εγω πλεον να προσαρμοστω στα δεδομενα τις δουλειας...
    και υπαρχει δυστυχως γκρινια στο σπιτι... τσακωνοντε για τα οικονομικα και εγω τους επιβαρυνω... πραγματικα ειμαι σε φαση η να σκεφτω κατι αλλο δηλαδη να αποδεχθω την κατασταση η να ξεκινησω να βρω μια δουλεια.... απλα νιωθω τυψεις....

  13. #11323
    hlias1988
    Guest
    Χριστινα δουλευεις?

  14. #11324
    Quote Originally Posted by hlias1988 View Post
    ok το επιασα... ολοι καπου πιστευουμε...
    κοιτα μενω επαρχια και αυτο τα λεει ολα... το μονο ειναι οτι δεν δουλευω και αυτο επιβαρυνει τις ψυχικες ασθενειες... εχω προσπαθησει αλλα η δεν εχω βρει την καταληλη η δεν μπορω εγω πλεον να προσαρμοστω στα δεδομενα τις δουλειας...
    και υπαρχει δυστυχως γκρινια στο σπιτι... τσακωνοντε για τα οικονομικα και εγω τους επιβαρυνω... πραγματικα ειμαι σε φαση η να σκεφτω κατι αλλο δηλαδη να αποδεχθω την κατασταση η να ξεκινησω να βρω μια δουλεια.... απλα νιωθω τυψεις....
    Καταλαβαίνω αυτό που λες για την επαρχία...σε καταλαβαίνω... Αν μπορέσεις να βρεις μια δουλειά θα ήταν πολυ καλο πολυ βοηθητικό για την ψυχολογία σου... Επίσης μπορείς να σπουδάσεις και σε κάποιο δημόσιο ΙΕΚ... Ηλεκτρολογος, μηχανικός οτιδήποτε αν σου αρέσει κάτι...

  15. #11325
    Quote Originally Posted by hlias1988 View Post
    Χριστινα δουλευεις?
    Οχι δεν δουλευω.. Σπουδάζω

Similar Threads

  1. Και τωρα τι?
    By water in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 21
    Last Post: 06-08-2013, 13:22
  2. Τώρα τι θες...?
    By astimatnam in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 4
    Last Post: 28-05-2012, 02:50
  3. Και τωρα πως το λενε...
    By mihalis in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 5
    Last Post: 07-01-2010, 23:52
  4. Και τωρα, τι?
    By amelie in forum Συναισθηματική Υπερφαγία, Ψυχογενής Βουλιμία
    Replies: 9
    Last Post: 12-01-2008, 18:27

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •