Πώς αισθάνεστε τώρα; - Page 768
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 768 of 837 FirstFirst ... 268668718758766767768769770778818 ... LastLast
Results 11,506 to 11,520 of 12551
  1. #11506
    Quote Originally Posted by Marilou View Post
    Αντε αύριο θα ξεκουραστειτε ,υπομονη!
    Φέτος πολύ περίεργο μου φαίνεται που δεν θα έχουμε παρελάσεις ...Συνήθισα τοσα χρονιά ολη αυτή την προετοιμασία με τα παιδιά!
    Δουλευω ναι ! και σήμερα και αύριο και ολη αυτήν εβδομάδα!!!
    Ναι αυριο ξεκουραση.. Πωω δουλευεις και αυριο? Δεν πειραζει υπομονή... Φέτος δεν είχαμε ουτε την 25 ουτε τώρα..

  2. #11507
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    4,362
    Quote Originally Posted by Χριστίνα900 View Post
    Ναι αυριο ξεκουραση.. Πωω δουλευεις και αυριο? Δεν πειραζει υπομονή... Φέτος δεν είχαμε ουτε την 25 ουτε τώρα..
    Ας είναι καλά τα κινητά τηλέφωνα και οι φορητοί υπολογιστές και πάω όπου θέλω τις Αργίες και ας δουλευω

    Άσε μου κακοφανηκε πολύ γιατί ήταν ο γιος σημαία και ήθελε και εκείνος πολύ να παρέλαση και εμείς να τον καμαρώσουμε!!!

    Ας ελπίσουμε η καινούργια χρονιά να μας φέρει πίσω σιγά σιγά την καθημερινότητα μας !!!!
    Όλη η ζωή μου συναισθήματα !

  3. #11508
    Quote Originally Posted by Marilou View Post
    Ας είναι καλά τα κινητά τηλέφωνα και οι φορητοί υπολογιστές και πάω όπου θέλω τις Αργίες και ας δουλευω

    Άσε μου κακοφανηκε πολύ γιατί ήταν ο γιος σημαία και ήθελε και εκείνος πολύ να παρέλαση και εμείς να τον καμαρώσουμε!!!

    Ας ελπίσουμε η καινούργια χρονιά να μας φέρει πίσω σιγά σιγά την καθημερινότητα μας !!!!
    Μακάρι ναι το 2021 που πλησιαζει να είναι καλυτερο... Γιατί αυτό το 2020 ήταν από τις χειρότερες χρονιές για τον περισσοτερο κόσμο

  4. #11509
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    4,362
    Καλημέρα και καλό μήνα με υγεία ,ψυχική και σωματική!
    Όλη η ζωή μου συναισθήματα !

  5. #11510
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,369
    Καλημέρα και καλό μήνα κι από μένα...

    Μάθατε ότι πέθανε ο Sean Connery?
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  6. #11511
    Elenia781
    Guest
    Καλημερα ,καλο μήνα πότε ηρθε και ο Νοεμβρης!! . Ναι εφυγε ο Σων,αλλος ενας μεγαλος οπως και τοσοι αλλοι απο το 2016. Τετοια στόφα καλλιτεχνων δεν θα ξανα βγει

  7. #11512
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,369
    Quote Originally Posted by Elenia781 View Post
    Καλημερα ,καλο μήνα πότε ηρθε και ο Νοεμβρης!! . Ναι εφυγε ο Σων,αλλος ενας μεγαλος οπως και τοσοι αλλοι απο το 2016. Τετοια στόφα καλλιτεχνων δεν θα ξανα βγει
    Συμφωνώ μαζί σου αν και θεωρώ ότι υπάρχουν και σήμερα κάποιοι καλοί ηθοποιοί αλλά όχι τέτοιου βεληνεκούς...
    Η αγαπημένη μου ταινία απ' τον Sean Connery είναι αυτή:


    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  8. #11513
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    [QUOTE=Κύκνος;1136823]Συμφωνώ μαζί σου αν και θεωρώ ότι υπάρχουν και σήμερα κάποιοι καλοί ηθοποιοί αλλά όχι τέτοιου βεληνεκούς...
    Η αγαπημένη μου ταινία απ' τον Sean Connery είναι αυτή:



    Oxi μονο οι ηθοποιοι τετοιου βεληνεκους δεν υπαρχουν ( που να τους γραφω τωρα , ειναι παρα πολλοι ) , αλλα ουτε σκηνοθετες , οπως ο Scorsese , Coppola , Spielberg , Brian de palma , Oliver Stone , Stanley Kubrik , woody allen ........δεν ξερω τι εχει συμβει και δεν υπαρχουν πλεον καλες ταινιες ..... δεν υπαρχει ενδιαφερον για τετοιες ταινιες ?

  9. #11514
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,369
    Quote Originally Posted by Κύκνος View Post
    Συμφωνώ μαζί σου αν και θεωρώ ότι υπάρχουν και σήμερα κάποιοι καλοί ηθοποιοί αλλά όχι τέτοιου βεληνεκούς...
    Η αγαπημένη μου ταινία απ' τον Sean Connery είναι αυτή:



    Oxi μονο οι ηθοποιοι τετοιου βεληνεκους δεν υπαρχουν ( που να τους γραφω τωρα , ειναι παρα πολλοι ) , αλλα ουτε σκηνοθετες , οπως ο Scorsese , Coppola , Spielberg , Brian de palma , Oliver Stone , Stanley Kubrik , ........δεν ξερω τι εχει συμβει και δεν υπαρχουν πλεον καλες ταινιες ..... δεν υπαρχει ενδιαφερον για τετοιες ταινιες ?
    Τι να σου πω, Macgyver, δεν ξέρω... Η αλήθεια είναι ότι λίγες είναι πλέον οι καλές ταινίες... Η πιο πρόσφατη που μου άρεσε ήταν αυτή:

    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  10. #11515
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    [QUOTE=Κύκνος;1136825]Τι να σου πω, Macgyver, δεν ξέρω... Η αλήθεια είναι ότι λίγες είναι πλέον οι καλές ταινίες... Η πιο πρόσφατη που μου άρεσε ήταν αυτή:


    Δεν την εχω δει, αλλα αναρωτιεμαι τον λογο που δεν υπαρχουν πλεον καλες ταινιες , η ηθοποιοι, η σκηνοθετες .....

  11. #11516
    Elenia781
    Guest
    Πολυ απλα γιατι ειναι η εποχή του Netflix ,HBO με σειρες που δεν καθηλωνουν οπως η μεγαλη οθόνη, γι'αυτο και λεγεται η 7η Τέχνη. Παραδειγμα θα σου φερω το El Robo del siglo που γυριστηκε ταινια το ειδα σε θερινό σινεμα ,μου αρεσε τρομερα και το ιδιο σε σειρα του netflix. Ειναι τι απαιτησεις εχει το εκάστοτε κοινό

  12. #11517
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Quote Originally Posted by Elenia781 View Post
    Πολυ απλα γιατι ειναι η εποχή του Netflix ,HBO με σειρες . Ειναι τι απαιτησεις εχει το εκάστοτε κοινό
    Οντως , η νεα γενια , που δεν ανηκω πλεον σε αυτην , εχει διαφορετικες απαιτησεις η ενδιαφεροντα ,οποτε θα συμφωνησω .....απροθυμα βεβαια , αλλα ναι, θα συμφωνησω ....

  13. #11518
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    4,362
    Συμφωνώ με Elenia !

    Έχουμε όλοι καθηλωθεί με τις σειρές και τις ταινίες του netflix!
    Διαθέτει πλέον μεγάλη γκάμα ταινιών να διαλέξεις . Ικανοποιεί και τον πιο δύσκολο τηλεθεατή αφού καλύπτει άμεσα τις απαιτήσεις του!
    Όλη η ζωή μου συναισθήματα !

  14. #11519
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2019
    Posts
    710
    Κάπως περίεργα. Νευρικότητα, μια ελαφριά διάρροια το πρωί, αδυναμία στα πόδια. Έχω γίνει πολύ νοσοφοβικος τα τελευταία 3 χρόνια. Την Παρασκευή λόγω υγρασίας ή αλλεργίας είχα βουλωμενη μύτη και μου έφερνε δυσφορία. Με όλη την τρομολαγνεια περί κορωνοιου δεν θέλω και πολύ για να νιώσω ακόμα πιο άσχημα. πήγα στο φαρμακείο να αγοράσω αποσυμφορητικο. Με το που το άγγιξα στα χέρια μου, ξεβουλωσε η μύτη. Δύο μέρες τώρα δεν έχω καν αγγίξει τη συσκευασία. Γενικά δεν πάω καλά. Πιστεύω ότι η μοναξιά και η έλλειψη κουβέντας κάνουν τα πιο απλά πράγματα να φαίνονται δυσβαστακτα.

  15. #11520
    Καλημερα παιδια... Πως ειστε?

Similar Threads

  1. Και τωρα τι?
    By water in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 21
    Last Post: 06-08-2013, 13:22
  2. Τώρα τι θες...?
    By astimatnam in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 4
    Last Post: 28-05-2012, 02:50
  3. Και τωρα πως το λενε...
    By mihalis in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 5
    Last Post: 07-01-2010, 23:52
  4. Και τωρα, τι?
    By amelie in forum Συναισθηματική Υπερφαγία, Ψυχογενής Βουλιμία
    Replies: 9
    Last Post: 12-01-2008, 18:27

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •