Πώς αισθάνεστε τώρα; - Page 778
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 778 of 837 FirstFirst ... 278678728768776777778779780788828 ... LastLast
Results 11,656 to 11,670 of 12551
  1. #11656
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,587
    Quote Originally Posted by Αλεξία10 View Post
    Καλημέρα!!!
    Καλημέρα Αλεξία, τι κάνεις;
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  2. #11657
    Καλημερα Αλεξία!!
    Κυκνε.. Μην αγχώνεσαι που θα μείνεις για λίγο μόνη είμαστε εδώ μπορείς να μιλάς μαζί μας...

  3. #11658
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2019
    Posts
    3,392
    Quote Originally Posted by Κύκνος View Post
    Καλημέρα Αλεξία, τι κάνεις;
    Καλά λέω. Συνηθισα τόσο καιρό έξω, δεν με έβλεπε το σπίτι και τώρα βρέθηκα μέσα ξαφνικά. Το έχω ρίξει στο φαγητό και στις ταινίες. Πάλι καλά που δεν έκλεισαν τα σχολεία και θα κάνουμε μια βόλτα πρωί - μεσημέρι..
    Εσύ πώς είσαι?
    Εύχομαι να φυσήξει δυνατός αέρας... Να πάρει μακριά όλα τα σκουπίδια της ζωής μου...

  4. #11659
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2019
    Posts
    3,392
    Quote Originally Posted by Χριστίνα900 View Post
    Καλημερα Αλεξία!!
    Κυκνε.. Μην αγχώνεσαι που θα μείνεις για λίγο μόνη είμαστε εδώ μπορείς να μιλάς μαζί μας...
    Καλημέρα Χριστίνα!
    Εύχομαι να φυσήξει δυνατός αέρας... Να πάρει μακριά όλα τα σκουπίδια της ζωής μου...

  5. #11660
    Marilou
    Guest
    Καλημερα σε ολη την παρεουλα !

  6. #11661
    Καλημερα Μαριλου!! Πως είσαι?

  7. #11662
    Marilou
    Guest
    Quote Originally Posted by Χριστίνα900 View Post
    Καλημερα Μαριλου!! Πως είσαι?
    Ολα καλα !
    Εχω τελειωσει τις δουλιτσες μου το φαγητο μας και τωρα σε λιγο ετοιμαζομαστε για την μετακινηση 6
    Εχει πολυ ωραια μερα και σημερα οποτε θα παρουμε τα καφεδακια μας στο χερι και θα παμε για περπατημα στη θαλασσα να μαζεψουμε βιταμινουλα που μας χρειαζεται πολυ αυτο το διαστημα !!!!

    Εσεις ?Τι προγραμματακι εχετε ?Θα βγειτε καθολου?

  8. #11663
    Και εγώ έφτιαξα φαγητό και κεικ... Και τώρα ξεκουράζομαι λίγο... Ναι θα βγω και εγώ μετά για περπατημα να περναει λίγο η ώρα ευχάριστα.. Τυχερή είσαι ..έχει ήλιο εκει? Εδώ και συνεφια σήμερα και πολυ κρυο..

  9. #11664
    Marilou
    Guest
    Quote Originally Posted by Χριστίνα900 View Post
    Και εγώ έφτιαξα φαγητό και κεικ... Και τώρα ξεκουράζομαι λίγο... Ναι θα βγω και εγώ μετά για περπατημα να περναει λίγο η ώρα ευχάριστα.. Τυχερή είσαι ..έχει ήλιο εκει? Εδώ και συνεφια σήμερα και πολυ κρυο..
    Τι καλο εφτιαξες νοικοκυρουλα μου?
    Αν σου πω και εγω θελω να φτιαξω κατι το απογευμα για να εχουν το πρωι τα παιδια τωρα που θα ειναι στο σπιτι αλλα δεν θελω παλι κεικ ή τουλαχιστον το κλασικο κεικ......
    Διαβαζα μια συνταγη με καροτο και μου φανικε καλη ....λεω να την δοκιμασω αλιως καμια μηλοπιτα που ειναι και πανευκολη ..

    Ναι ευτυχως μπορει να εχουμε κρυο αλλα ο ηλιος ειναι λαμπεροτατος οτι πρεπει!!!!
    Σε λιγο δεν θα χρειαζόμαστε τις μάσκες θα ξαναβγαλουμε τις λαιμουδιες και θα φαινονται μονο τα ματια μας αν συνεχισει ετσι να πεφτει η θερμοκρασια...

  10. #11665
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2019
    Posts
    3,392
    Quote Originally Posted by Marilou View Post
    Ολα καλα !
    Εχω τελειωσει τις δουλιτσες μου το φαγητο μας και τωρα σε λιγο ετοιμαζομαστε για την μετακινηση 6
    Εχει πολυ ωραια μερα και σημερα οποτε θα παρουμε τα καφεδακια μας στο χερι και θα παμε για περπατημα στη θαλασσα να μαζεψουμε βιταμινουλα που μας χρειαζεται πολυ αυτο το διαστημα !!!!

    Εσεις ?Τι προγραμματακι εχετε ?Θα βγειτε καθολου?
    Εγω δεν βγαίνω σήμερα, δεν έχω καμία όρεξη. Το γονατο με πεθαινει. Θέλω να χουχουλιασω. Έχει και συννεφιά, οπότε είμαι οκ.
    Εύχομαι να φυσήξει δυνατός αέρας... Να πάρει μακριά όλα τα σκουπίδια της ζωής μου...

  11. #11666
    Μουσακα έφτιαξα... Εσυ τι φαγητό εφτιαξες? Εγώ έφτιαξα κέικ με χυμό πορτοκαλι είναι πολυ απλό και υλικά που σίγουρα θα έχεις στο ντουλάπι.. Αλλά μπορείς και κουλουράκια με πορτοκαλι να φτιάξεις για τα παιδακια σου... Χαχα στο τέλος όντως μόνο τα μάτια μας θα φενονται αν κάνει και πιο πολυ κρυο τον Δεκέμβρη

  12. #11667
    Quote Originally Posted by Αλεξία10 View Post
    Εγω δεν βγαίνω σήμερα, δεν έχω καμία όρεξη. Το γονατο με πεθαινει. Θέλω να χουχουλιασω. Έχει και συννεφιά, οπότε είμαι οκ.
    Τι εχεις στο γόνατο Αλεξία?

  13. #11668
    Marilou
    Guest
    Quote Originally Posted by Αλεξία10 View Post
    Εγω δεν βγαίνω σήμερα, δεν έχω καμία όρεξη. Το γονατο με πεθαινει. Θέλω να χουχουλιασω. Έχει και συννεφιά, οπότε είμαι οκ.
    Εσυ να κατσεις μεσα εχεις διάβασμα είπαμε
    Εμ τι να σε κάνει και αυτο διαμαρτυρεται αφου ειχες τον ακάθιστο τοσο καιρό ...

    Κανε παγοθεραπεια βοηθάει πολύ, παρε και κανα παυσίπονο ...
    Και αν σε ποναει και το υπολοιπο κορμι εχεις εκει τον καλυτερο μασέρ ,βάλτων εκει να παιξει το παιδί να δεις πως θα ηρεμήσεις κατευθειαν

  14. #11669
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,587
    Quote Originally Posted by Χριστίνα900 View Post
    Καλημερα Αλεξία!!
    Κυκνε.. Μην αγχώνεσαι που θα μείνεις για λίγο μόνη είμαστε εδώ μπορείς να μιλάς μαζί μας...
    Να 'σαι καλά Χριστίνα! Με βοηθάει αυτό... Ως τώρα κυνηγούσα τις γάτες γιατί παλάβωσαν, τώρα όμως ηρέμησαν και κοιμούνται...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  15. #11670
    Marilou
    Guest
    Quote Originally Posted by Χριστίνα900 View Post
    Μουσακα έφτιαξα... Εσυ τι φαγητό εφτιαξες? Εγώ έφτιαξα κέικ με χυμό πορτοκαλι είναι πολυ απλό και υλικά που σίγουρα θα έχεις στο ντουλάπι.. Αλλά μπορείς και κουλουράκια με πορτοκαλι να φτιάξεις για τα παιδακια σου... Χαχα στο τέλος όντως μόνο τα μάτια μας θα φενονται αν κάνει και πιο πολυ κρυο τον Δεκέμβρη
    Μουσακα ????
    Καλα εσυ μου εβαλες τα γυαλια !!!Τελεια καλοφαγοτο!!!!

    Εγω κοκκινιστο με πατατουλες και μετα θα αναψει ο καλος μου φωτια να ψησουμε κιολας για να εχω και για αυριο φαγητο
    Κουλουρακια αν θελουν τα παιδια υπαρχουν και οι φουρνοι ...πανε οι εποχες που καθομασταν ολοι μαζι και τα φτιαχναμε μεγαλωσαν πλεον !!!!
    Το κεικ παντα με χυμο και ξυσμα γινεται πιο αφρατο και πιο υγρο

    Φιλοξενεί η κορη μου δυο συναδελφισες της γιατι η σχολη τους ειχε κρουσματα και δεν μπηκαν μεσα οπότε ολη την καραντινα μεχρι να τους ξανακαλεσουν θα την περασουν σε εμας γι αυτο θελω να φτιάξω κατι έξτρα ...

Similar Threads

  1. Και τωρα τι?
    By water in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 21
    Last Post: 06-08-2013, 13:22
  2. Τώρα τι θες...?
    By astimatnam in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 4
    Last Post: 28-05-2012, 02:50
  3. Και τωρα πως το λενε...
    By mihalis in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 5
    Last Post: 07-01-2010, 23:52
  4. Και τωρα, τι?
    By amelie in forum Συναισθηματική Υπερφαγία, Ψυχογενής Βουλιμία
    Replies: 9
    Last Post: 12-01-2008, 18:27

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •