Πώς αισθάνεστε τώρα; - Page 787
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 787 of 837 FirstFirst ... 287687737777785786787788789797 ... LastLast
Results 11,791 to 11,805 of 12551
  1. #11791
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Quote Originally Posted by Marilou View Post
    Ελα βρε Μac δεν υπάρχει λόγος να ζητάς συγνώμη ,συζήτηση κάνουμε ,ολα καλά μην αγχώνεσαι δεν παρεξηγούμε ξερω τις προθέσεις σου
    Καλο αυτο,να ξερεις οτι ο αλλος εχει παντα καλες προθεσεις .........αλλα ζητησα συγγνωμη διοτι δεν ηξερα τον λογο που μπηκες στο νοσοκομειο, και αν ηταν σοβαρος ,δεν ειναι ωραιο καποιος να αστειευεται με αυτο......
    φυσικα σε αυτην ηλικια δεν χρειαζεσαι πλαστικη !! ισως και ποτε βεβαια , ειναι οντως θεμα ματαιοδοξιας ...

  2. #11792
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    4,388
    Quote Originally Posted by Χριστίνα900 View Post
    Ναι από τις σκέψεις αυτές.. Ήμουν καλυτερα... Σήμερα είμαι λίγο κάπως όμως... Ελπίζω να καταφέρω να νικήσω και αυτή την σκεψη
    Θα τα καταφέρεις κοριτσάκι μου !!Όπως κάθε φορά ξέρεις εσύ και τα καταφέρνεις !!!

    Quote Originally Posted by Macgyver View Post
    Καλο αυτο,να ξερεις οτι ο αλλος εχει παντα καλες προθεσεις .........αλλα ζητησα συγγνωμη διοτι δεν ηξερα τον λογο που μπηκες στο νοσοκομειο, και αν ηταν σοβαρος ,δεν ειναι ωραιο καποιος να αστειευεται με αυτο......
    φυσικα σε αυτην ηλικια δεν χρειαζεσαι πλαστικη !! ισως και ποτε βεβαια , ειναι οντως θεμα ματαιοδοξιας ...
    Αυτό έλειπε Mac μετά από τόσες συζητήσεις να μην ξέρω με τι άνθρωπο μιλάω !!!!
    Όλη η ζωή μου συναισθήματα !

  3. #11793
    Εσυ πως είσαι Μαριλου?

  4. #11794
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    4,388
    Quote Originally Posted by Χριστίνα900 View Post
    Εσυ πως είσαι Μαριλου?
    Ολίγον κουρασμένη αλλά άσε εμένα..
    Για πες μου εσύ πως είσαι ?Κατάφερες να ηρεμήσεις καθόλου?
    Όλη η ζωή μου συναισθήματα !

  5. #11795
    Καλυτερα είμαι δόξα το Θεό...αν εισαι κουρασμένη φτιάξε ένα χαμομηλάκι ή ένα ζεστό τσάι φάε και κανε οτιδήποτε να φυγει το άγχος και η κουραση της μέρας

  6. #11796
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    4,388
    Quote Originally Posted by Χριστίνα900 View Post
    Καλυτερα είμαι δόξα το Θεό...αν εισαι κουρασμένη φτιάξε ένα χαμομηλάκι ή ένα ζεστό τσάι φάε και κανε οτιδήποτε να φυγει το άγχος και η κουραση της μέρας
    Μπράβο σου κορίτσι μου!
    Περιμένω να τελειώσει ο μικρός μου τα μαθήματα του και μετά θα έρθει και η δική μου ώρα για χαλάρωση νωρίς είναι ακόμα ...
    Όλη η ζωή μου συναισθήματα !

  7. #11797
    Καλη ξεκουραση να έχεις

  8. #11798
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    4,388
    Καλημέρα και καλό σκ να έχουμε !!

    Χριστινάκι ,Κυκνε πως πάει?
    Αντέχουμε ?
    Όλη η ζωή μου συναισθήματα !

  9. #11799
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,389
    Quote Originally Posted by Marilou View Post
    Καλημέρα και καλό σκ να έχουμε !!

    Χριστινάκι ,Κυκνε πως πάει?
    Αντέχουμε ?
    Καλημέρα Μαριλού, καλό Σαββατοκύριακο!

    Εντάξει μωρέ, προσωπικά την παλεύω κουτσά στραβά... Αν εξαιρέσεις ότι πάλι σήμερα ξύπνησα με τις κότες (στις 06:00)

    Εσύ τι κάνεις;
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  10. #11800
    Καλημερα Μαριλου αλημέρα Κυκνε.... Πως είστε? Εγώ έτσι και έτσι είμαι λίγο αγχωμένη αλλά το παλευω προς το παρων

  11. #11801
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    4,388
    Quote Originally Posted by Κύκνος View Post
    Καλημέρα Μαριλού, καλό Σαββατοκύριακο!

    Εντάξει μωρέ, προσωπικά την παλεύω κουτσά στραβά... Αν εξαιρέσεις ότι πάλι σήμερα ξύπνησα με τις κότες (στις 06:00)

    Εσύ τι κάνεις;
    Quote Originally Posted by Χριστίνα900 View Post
    Καλημερα Μαριλου αλημέρα Κυκνε.... Πως είστε? Εγώ έτσι και έτσι είμαι λίγο αγχωμένη αλλά το παλευω προς το παρων
    Έτσι κορίτσια κούτσα στραβά να περνάνε οι μέρες μπας και πέσουν τα κρούσματα να χαλαρώσουν λιγάκι τα μέτρα να ξαναμπούμε στη ρουτίνα μας ....

    Μια χαρά Κυκνε είσαι εγώ από τις 4ξυπνια ....
    Έπεσε περιστατικό που έπρεπε να επέμβω εγώ και τώρα νομίζω ότι είναι 3 το μεσημέρι ....
    Ας είναι καλά εδώ το καφεδάκι παρέα μου γιατί πραγματικα το μόνο που θέλω είναι το κρεβατάκι μου ...
    Όλη η ζωή μου συναισθήματα !

  12. #11802
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,389
    Quote Originally Posted by Marilou View Post
    Έτσι κορίτσια κούτσα στραβά να περνάνε οι μέρες μπας και πέσουν τα κρούσματα να χαλαρώσουν λιγάκι τα μέτρα να ξαναμπούμε στη ρουτίνα μας ....

    Μια χαρά Κυκνε είσαι εγώ από τις 4ξυπνια ....
    Έπεσε περιστατικό που έπρεπε να επέμβω εγώ και τώρα νομίζω ότι είναι 3 το μεσημέρι ....
    Ας είναι καλά εδώ το καφεδάκι παρέα μου γιατί πραγματικα το μόνο που θέλω είναι το κρεβατάκι μου ...
    Τι έγινε καλέ αξημέρωτα; Καλό κουράγιο για να βγάλεις τη μέρα! ♥
    Εγώ τώρα γύρισα απέξω, είχα πάει να πάρω ένα περιοδικό... Καμιά ώρα θα πάθω ασφυξία με τη μάσκα, μου κόβεται η αναπνοή!
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  13. #11803
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,389
    Quote Originally Posted by Χριστίνα900 View Post
    Καλημερα Μαριλου αλημέρα Κυκνε.... Πως είστε? Εγώ έτσι και έτσι είμαι λίγο αγχωμένη αλλά το παλευω προς το παρων
    Καλά είμαι Χριστίνα, μόνο λίγο λαχανιασμένη... Έφτιαξα καφέ να πιω και να ηρεμήσω... Εσύ πώς πας με το άγχος; Είσαι καθόλου καλύτερα;
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  14. #11804
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    4,388
    Quote Originally Posted by Κύκνος View Post
    Τι έγινε καλέ αξημέρωτα; Καλό κουράγιο για να βγάλεις τη μέρα! ♥
    Εγώ τώρα γύρισα απέξω, είχα πάει να πάρω ένα περιοδικό... Καμιά ώρα θα πάθω ασφυξία με τη μάσκα, μου κόβεται η αναπνοή!
    Είχαμε άσχημο περιστατικό με τραυματισμούς και δυστηχως τέτοιες περιπτώσεις τις διαχειρίζομαι μόνο εγώ ....

    Καλά έκανες και βγήκες και εγώ περιμένω μια εκκρεμότητα να κλείσω και θα πάω να δουλέψω από το σπίτι να βγω και για κάνα περπάτημα αν με αφήσουν γιατί αν καθήσω και άλλο θα κοιμηθώ πάνω στο πληκτρολόγιο ..
    Όλη η ζωή μου συναισθήματα !

  15. #11805
    Quote Originally Posted by Κύκνος View Post
    Καλά είμαι Χριστίνα, μόνο λίγο λαχανιασμένη... Έφτιαξα καφέ να πιω και να ηρεμήσω... Εσύ πώς πας με το άγχος; Είσαι καθόλου καλύτερα;
    Καλυτερα είμαι σε σχέση με πριν 2 μήνες.. Είναι λιγότερο αγχωτικες οι ιδεοληψιες αλλά ερχονται που και που μέσα στην μερα

Similar Threads

  1. Και τωρα τι?
    By water in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 21
    Last Post: 06-08-2013, 13:22
  2. Τώρα τι θες...?
    By astimatnam in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 4
    Last Post: 28-05-2012, 02:50
  3. Και τωρα πως το λενε...
    By mihalis in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 5
    Last Post: 07-01-2010, 23:52
  4. Και τωρα, τι?
    By amelie in forum Συναισθηματική Υπερφαγία, Ψυχογενής Βουλιμία
    Replies: 9
    Last Post: 12-01-2008, 18:27

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •