Πώς αισθάνεστε τώρα; - Page 794
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 794 of 837 FirstFirst ... 294694744784792793794795796804 ... LastLast
Results 11,896 to 11,910 of 12551
  1. #11896
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2020
    Posts
    1,296
    και η ζωή συνεχίζεται.
    και καλά πράγματα συμβαίνουν.

  2. #11897
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,389
    Νιώθω υπερβολικά κουρασμένη... Ο γιατρός μου είπε να κάνω εξετάσεις αίματος...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  3. #11898
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2016
    Posts
    2,363
    Quote Originally Posted by ΜΑΝΟΣ 14 View Post
    Καλημερες σε ολους ,και γω απο τις 6.30 στο ποδι,πολυ τρεξιμο! Ειναι μεγαλη μερα σημερα ομως...θα παω σε ενα παιδακι εδω κοντα στη γειτονια να του φτιαξω ενα τρενακι μοντελισμου,που το φτιαχνουμε εδω και 1 χρονο σιγα σιγα...ο μικρουλης 6 χρονων,βγηκε νικητης απο τη μαχη με τη λευχαιμια...την ξεσκισε!!!Και με περιμενει πως και πως...και γω το περιμενω !!!Καλα χριστουγεννα σε ολους σας με υγεια!
    Να ένα καλό νέο!!!

  4. #11899
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2019
    Posts
    710
    Θα μπορούσα να είμαι καλύτερα. Με έχει αγχωσει η δουλειά και ο φόρτος εργασίας μου φέρνει ζαλάδα προς το τέλος της βάρδιας. Βγαίνω μετά να περπατήσω να πάρω λίγο αέρα και νομίζω ότι θα πέσω κάτω. Φυσικά Σαββατοκύριακα δεν αισθάνομαι έτσι. Μήπως έχω εργασιοφοβια όπως ανέφερε πριν καιρό ένα άλλο παιδί. Γενικά με αρρωσταίνει οτιδήποτε νιώθω ότι με περιορίζει, ευθύνες που δεν μου αναλογούν κλπ
    Last edited by Nikolas73; 24-12-2020 at 11:50.

  5. #11900
    Elenia781
    Guest
    Ξυπνησα με μουδιασμενη παλαμη και αγκυλωμενο δακτυλο το μαλαζω και σε λιγο φευγει το μουδιασμα. Τους τελευταιους μηνες το ιδιο.
    Last edited by Elenia781; 24-12-2020 at 08:52.

  6. #11901
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Quote Originally Posted by Elenia781 View Post
    Ξυπνησα με μουδιασμενη παλαμη και αγκυλωμενο δακτυλο το μαλαζω και σε λιγο φευγει το μουδιασμα. Τους τελευταιους μηνες το ιδιο.
    περαστικα ευχομαι ναναι , elenia ........

  7. #11902
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2020
    Posts
    1,296
    κάποτε έψαχνα για την αρθρίτιδα κλπ, ρώτησε κάποιον γιατρό, αν είναι κάθε πρωί το ίδιο.

  8. #11903
    Senior Member
    Join Date
    May 2020
    Location
    Μορντορ
    Posts
    418
    Quote Originally Posted by Elenia781 View Post
    Ξυπνησα με μουδιασμενη παλαμη και αγκυλωμενο δακτυλο το μαλαζω και σε λιγο φευγει το μουδιασμα. Τους τελευταιους μηνες το ιδιο.
    Καλησπερα και χρονια πολλα.Ψαξε αν εχεις κανενα θεμα με αυχενα.Ειναι κλασικα τα συμπτωματα που περιγραφεις.Αυχενας η κανενα νευρο στο χερι.

  9. #11904
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,389
    Δεν νιώθω καθόλου καλά...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  10. #11905
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2019
    Posts
    710
    Σαν να μην μου έφτανε το άγχος με έπιασε και δόντι, λίγο πρήξιμο στο μάγουλο, ευτυχώς ο πόνος ήταν ήπιος και παροδικός. Αντιβίωση και υπομονή. Όταν βλέπω στον καθρέφτη το μάγουλο ξεπρησμενο όλα καλά. Αν το δω πάλι ή μου φανεί λίγο πρησμένο με πιάνει πανικός. Κρίμα όλα τα χριστουγεννιάτικα γλυκίσματα που αγόρασα.

  11. #11906
    Senior Member
    Join Date
    May 2020
    Location
    Μορντορ
    Posts
    418

    Smile

    Quote Originally Posted by Κύκνος View Post
    Δεν νιώθω καθόλου καλά...
    Γιατι Κυκνε;Βγες μια βολτα εχει ανοιξιατικη μερα,εγω τωρα ετοιμαζομαι να παω στην ψυχολογο μου και μετα βολτα...

  12. #11907
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,389
    Quote Originally Posted by ΜΑΝΟΣ 14 View Post
    Γιατι Κυκνε;Βγες μια βολτα εχει ανοιξιατικη μερα,εγω τωρα ετοιμαζομαι να παω στην ψυχολογο μου και μετα βολτα...
    Φοβάμαι... Έχει λίγες μέρες που ξαναγύρισε έντονα αυτός ο φόβος και μου προκαλεί μεγάλη ταραχή κι άγχος... Πήρα τηλέφωνο τον γιατρό και μου είπε να πάρω ένα χάπι επιπλέον κι όντως με βοήθησε κι ηρέμησα κάπως αλλά θα με ξαναπιάσει... Ήδη υπάρχει σε μιαν άκρη του μυαλού μου, σκεφτόμουν πριν μήπως ξαπλώσω λίγο για μεσημέρι αλλά δεν μπορώ...
    Πάντως βγήκα πριν λίγο για να ψωνίσω κάτι...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  13. #11908
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2020
    Posts
    1,296
    μην σκέφτεσαι οτι θα σε ξαναπιάσει, λειτουργεί και σαν αυτοεκπληρούμενη προφητεία κάποιες φορές.
    μείνε στο ότι αισθάνεσαι καλύτερα και ασχολήσου με κάτι που αγαπάς, ουτως ώστε να κρατήσει περισσότερο.

  14. #11909
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,389
    Quote Originally Posted by user View Post
    μην σκέφτεσαι οτι θα σε ξαναπιάσει, λειτουργεί και σαν αυτοεκπληρούμενη προφητεία κάποιες φορές.
    μείνε στο ότι αισθάνεσαι καλύτερα και ασχολήσου με κάτι που αγαπάς, ουτως ώστε να κρατήσει περισσότερο.
    Καλημέρα...

    Προσπαθώ... Χθες ασχολήθηκα με τη μια μου γάτα, ήρθε στο κρεβάτι μου και κατάφερα τελικά να κοιμηθώ αλλά σήμερα νιώθω πάλι αναστάτωση... Πήρα το χάπι και περιμένω να δράσει... Νομίζω ότι με αγχώνουν κι αυτές οι μέρες...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  15. #11910
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    4,783
    Καλημέρα.

    Αυτές οι γιορτές είτε σου αρέσουν είτε δεν σου αρέσουν, πάντα έρχονται με μία αναστάτωση για όλο τον κόσμο. Ένας λόγος παραπάνω για όσους έχουν ευαίσθητη ψυχολογία, η παραμικρή αλλαγή μπορεί να τους βγάλει εντελώς έξω από τα νερά τους. Είναι φέτος και η κατάσταση με τόσες βδομάδες καραντίνα κι όλα αυτά, που κάνουν ακόμα πιο περίεργα τα πράγματα. Υπομονή.

Similar Threads

  1. Και τωρα τι?
    By water in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 21
    Last Post: 06-08-2013, 13:22
  2. Τώρα τι θες...?
    By astimatnam in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 4
    Last Post: 28-05-2012, 02:50
  3. Και τωρα πως το λενε...
    By mihalis in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 5
    Last Post: 07-01-2010, 23:52
  4. Και τωρα, τι?
    By amelie in forum Συναισθηματική Υπερφαγία, Ψυχογενής Βουλιμία
    Replies: 9
    Last Post: 12-01-2008, 18:27

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •