Πώς αισθάνεστε τώρα; - Page 801
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 801 of 837 FirstFirst ... 301701751791799800801802803811 ... LastLast
Results 12,001 to 12,015 of 12551
  1. #12001
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    4,388
    Καλημέρα και εγώ αξημερωτα πάντα ότι ώρα και να έχω κοιμηθεί αλλά είναι λόγο δουλειάς ..

    Όταν δεν δουλεύω το απολαμβάνω λίγο παραπάνω αλλά και πάλι σπάνιες είναι οι φορές που θα καθησω στο κρεβάτι μετά τις 8 ....

    Κυκνε υπομονή όντως πολύ βροχή και από Πέμπτη περιμένουμε και χιόνια ,καλώς ήρθες χειμώνα επιτέλους !!
    Όλη η ζωή μου συναισθήματα !

  2. #12002
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,389
    Quote Originally Posted by Marilou View Post
    Καλημέρα και εγώ αξημερωτα πάντα ότι ώρα και να έχω κοιμηθεί αλλά είναι λόγο δουλειάς ..

    Όταν δεν δουλεύω το απολαμβάνω λίγο παραπάνω αλλά και πάλι σπάνιες είναι οι φορές που θα καθησω στο κρεβάτι μετά τις 8 ....

    Κυκνε υπομονή όντως πολύ βροχή και από Πέμπτη περιμένουμε και χιόνια ,καλώς ήρθες χειμώνα επιτέλους !!
    Καλημέρα Μαριλού

    Κάνω υπομονή αλλά δεν μπορώ να μην εκνευρίζομαι με τη βροχή, τα δυσκολεύει όλα εκτός του ότι με μελαγχολεί και θέλω να το εκφράζω...

    Τουλάχιστον το χιόνι έχει και μια ομορφιά, μου αρέσει πολύ αν και προτιμώ να μην χιονίσει για τα αδέσποτα ζωάκια...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  3. #12003
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2019
    Posts
    3,392
    Καλημέρα!
    Και εγώ νωρίς. Άλλωστε άνοιξαν και τα σχολεία, δεν μπορώ να κάνω αλλιώς.
    Καφέ και τσιγάρο μπας και ανοίξει το μάτι.

    Κύκνε στείλε από δω την βροχη, εγώ τη θέλω. Αν και δεν βλέπω χειμώνα στην Αθήνα φέτος. Με κοροϊδεύει.
    Εύχομαι να φυσήξει δυνατός αέρας... Να πάρει μακριά όλα τα σκουπίδια της ζωής μου...

  4. #12004
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    4,388
    Άσε και εμένα μου αρέσει το χιόνι αλλά δεν το θέλω ..

    Εκτός από τα αδέσποτα έχουμε και όλους αυτούς που δουλεύουν έξω και πραγματικά είναι πολύ δύσκολο ..
    Όπως και αυτές τις μέρες ..εινάι πολύ επικυνδινο να δουλεύεις με τέτοια βροχή ..πολλά γίνονται δυστηχως ..

    Τι να κάνουμε όμως υπομονή ..

    Μου θυμιζει αυτό...

    Βροχή δε θέτε
    Ζέστη δε θέτε
    Ήλιο δε θέτε

    Τι θέτε επιτέλους?
    Όλη η ζωή μου συναισθήματα !

  5. #12005
    Καλημέρα κ από μένα..
    Ρε φίλε έχω να ξυπνήσω με όρεξη για ζωή μήνες, δε θυμάμαι πότε ήταν η τελευταία φορά.. Κυκνε ναι κ εδώ βρέχει 3 μέρες συνεχόμενα αλλά δε με χαλάει, ταιριάζει με το μουντ μου.. Πάω περπατάω τέτοιες μέρες κάποιες φορές για να νιώσω ακόμα πιο σκατα.. Τώρα έχουμε κ εξεταστική σε λίγο κ δεν έχω καμία όρεξη.. Δεν έχω δει μάθημα εδώ κ απίστευτα πολύ καιρό, ούτε βιβλίο τίποτα.. Απλά θέλω κάτι να με ενθουσιάσει ρε φίλε.. Τις τελευταίες 5 μέρες απλά πλάθω σενάρια στο μυαλό μου να μαι μαζί της κ να κάνουμε πράγματα μαζί.. Κ τι δε θα δινα..

  6. #12006
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    4,783
    Σήμερα το forum με κάνει log out όλη την ώρα, χρειάστηκε να φιάξω νέους κωδικούς γιατί δεν δεχόταν τον κωδικό μου και πριν λίγο με πέταξε πάλι έξω και ξαναμπήκα, συνέβη και σε εσάς; Γιατί μου έχει σπάσει τα νεύρα;;;

  7. #12007
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    4,783
    Quote Originally Posted by Κύκνος View Post
    Καλημέρα Σόνια!

    Και μπορείς να βγάλεις τη μέρα με τόσο λίγο ύπνο; Εγώ θα κοιμόμουν όρθια, υπήρξε περίοδος που κοιμόμουν λίγες ώρες και δυσκολευόμουν...
    Γενικά σαν άτομο χρειάζομαι λίγο ύπνο. Παλιότερα για βδομάδες ολόκληρες την έβγαζα με 0 έως 4 ώρες ύπνο το 24ωρο!
    Βέβαια όσο περνάνε τα χρόνια οι αντοχές μειώνονται, αλλά άντε να κοιμηθώ 8ωρο το πολύ αν είμαι κουρασμένη. Με 6-7 ώρες ύπνο είμαι πολύ κομπλέ.
    Αυτό που με ξεκουράζει πολύ είναι η ξάπλα, ίσως γιατί είμαι και βαρύ κορμί. Αν είμαι κουρασμένη κι έχω την ευκαιρία, θα αράξω στο κρεββάτι με το λαπτοπ ή ένα βιβλίο αντι να είμαι στον καναπέ καθιστή π.χ. και αισθάνομαι ξεκούραστη μετά.

  8. #12008
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    4,388
    Quote Originally Posted by Sonia View Post
    Σήμερα το forum με κάνει log out όλη την ώρα, χρειάστηκε να φιάξω νέους κωδικούς γιατί δεν δεχόταν τον κωδικό μου και πριν λίγο με πέταξε πάλι έξω και ξαναμπήκα, συνέβη και σε εσάς; Γιατί μου έχει σπάσει τα νεύρα;;;
    Την ιδια συζητηση της ειχαμε χθες με την Αλεξια ...Εδω και δυο μερες γινεται αυτο και μαλιστα μου βγαζει περιεργα μυνηματα και μου ζηταει να επιβεβαιωσω με κωδικους διαφορους οτι δεν ειμαι ρομποτ..
    Όλη η ζωή μου συναισθήματα !

  9. #12009
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    4,783
    Πάλι με πέταξε έξω, δεν δεχόταν κωδικό, έκανα μια προσπάθεια, έβγαλε μήνυμα να προσπαθήσω σε 15 λεπτά και περίμενα 15 λεπτά να μπω πάλι. Τα 15 λεπτά τα βγάζει αν βάλεις λαθος κωδικό 5 φορές όμως, εγώ έβαζα τον σωστό και την τελευταία φορά προσπάθησα μόνο 1 φορά, όχι 5! Από όλες τις απόψεις ότι να 'ναι δηλαδή...

  10. #12010
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2019
    Posts
    3,392
    Ναι με πετάει και εμένα συνέχεια εδώ και δύο μέρες.
    Εύχομαι να φυσήξει δυνατός αέρας... Να πάρει μακριά όλα τα σκουπίδια της ζωής μου...

  11. #12011
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    4,783
    Ανοίγω θέμα στο Σχόλια, προτάσεις, προβλήματα, γράψτε κι οι υπόλοιποι να έχει εικόνα η διαχείριση και να το κοιτάξουν.

  12. #12012
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,389
    Quote Originally Posted by Αλεξία10 View Post
    Καλημέρα!
    Και εγώ νωρίς. Άλλωστε άνοιξαν και τα σχολεία, δεν μπορώ να κάνω αλλιώς.
    Καφέ και τσιγάρο μπας και ανοίξει το μάτι.

    Κύκνε στείλε από δω την βροχη, εγώ τη θέλω. Αν και δεν βλέπω χειμώνα στην Αθήνα φέτος. Με κοροϊδεύει.
    Ευχαρίστως θα στην έστελνα αν γινόταν! Τώρα πρέπει να πάω σούπερ μάρκετ και πρέπει να κουβαλάω ομπρέλα κι άνοιξε - κλείσε όλη την ώρα...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  13. #12013
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,389
    Quote Originally Posted by Marilou View Post
    Άσε και εμένα μου αρέσει το χιόνι αλλά δεν το θέλω ..

    Εκτός από τα αδέσποτα έχουμε και όλους αυτούς που δουλεύουν έξω και πραγματικά είναι πολύ δύσκολο ..
    Όπως και αυτές τις μέρες ..εινάι πολύ επικυνδινο να δουλεύεις με τέτοια βροχή ..πολλά γίνονται δυστηχως ..

    Τι να κάνουμε όμως υπομονή ..

    Μου θυμιζει αυτό...

    Βροχή δε θέτε
    Ζέστη δε θέτε
    Ήλιο δε θέτε

    Τι θέτε επιτέλους?
    Σωστά, αυτό δεν το σκέφτηκα...

    Εγώ πάντως γι' αυτή την εποχή θέλω κρύο αλλά χωρίς βροχή...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  14. #12014
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,389
    Quote Originally Posted by theslaya500 View Post
    Καλημέρα κ από μένα..
    Ρε φίλε έχω να ξυπνήσω με όρεξη για ζωή μήνες, δε θυμάμαι πότε ήταν η τελευταία φορά.. Κυκνε ναι κ εδώ βρέχει 3 μέρες συνεχόμενα αλλά δε με χαλάει, ταιριάζει με το μουντ μου.. Πάω περπατάω τέτοιες μέρες κάποιες φορές για να νιώσω ακόμα πιο σκατα.. Τώρα έχουμε κ εξεταστική σε λίγο κ δεν έχω καμία όρεξη.. Δεν έχω δει μάθημα εδώ κ απίστευτα πολύ καιρό, ούτε βιβλίο τίποτα.. Απλά θέλω κάτι να με ενθουσιάσει ρε φίλε.. Τις τελευταίες 5 μέρες απλά πλάθω σενάρια στο μυαλό μου να μαι μαζί της κ να κάνουμε πράγματα μαζί.. Κ τι δε θα δινα..
    Καλημέρα...

    Εγώ θα σου πρότεινα να κάνεις πράγματα για να νιώσεις καλύτερα...

    Τι σπουδάζεις;
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  15. #12015
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2019
    Posts
    3,392
    Quote Originally Posted by Κύκνος View Post
    Ευχαρίστως θα στην έστελνα αν γινόταν! Τώρα πρέπει να πάω σούπερ μάρκετ και πρέπει να κουβαλάω ομπρέλα κι άνοιξε - κλείσε όλη την ώρα...
    Εγώ πάντως δεν έχω καλύτερο από την βροχή
    Εύχομαι να φυσήξει δυνατός αέρας... Να πάρει μακριά όλα τα σκουπίδια της ζωής μου...

Similar Threads

  1. Και τωρα τι?
    By water in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 21
    Last Post: 06-08-2013, 13:22
  2. Τώρα τι θες...?
    By astimatnam in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 4
    Last Post: 28-05-2012, 02:50
  3. Και τωρα πως το λενε...
    By mihalis in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 5
    Last Post: 07-01-2010, 23:52
  4. Και τωρα, τι?
    By amelie in forum Συναισθηματική Υπερφαγία, Ψυχογενής Βουλιμία
    Replies: 9
    Last Post: 12-01-2008, 18:27

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •