Πώς αισθάνεστε τώρα; - Page 830
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 830 of 837 FirstFirst ... 330730780820828829830831832 ... LastLast
Results 12,436 to 12,450 of 12551
  1. #12436
    Quote Originally Posted by user View Post
    δεν έχεις εντελώς κανέναν; δουλειά σχολείο τίποτα; από τα μέσα δικτύωσης; καμμιά φορά κι αυτά βοηθάνε, καταπραΰνουν τον πόνο.
    μίλησε όπου μπορείς, ενόχλα αν χρειαστεί.
    ε εχω απ τη σχολη μερικα παιδια που μιλαμε, μερικους αλλους απ το χομπι που εχω, ενοχλαω ρε μεγαλε αλλα σαν το ανφας η εστω κληση δεν εχει, μπαιναμε σε κλησεις με τα παιδια αλλα συνεβησαν μαλακιες, πλεον δεν εχω κατι, ειχαμε πει να συναντηθουμε με μια τυπισσα, θα δειξει

  2. #12437
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,649
    Να ενοχλασ διακριτικα κι οσο επιτρεπεται καθε φορα
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  3. #12438
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2016
    Posts
    2,352
    Quote Originally Posted by elis View Post
    Ανδρεα χαλαρωσε ρε φιλε η ζωη ειναι ωραια αλλα τα εχει με αλλον τοσο απλο ειναι.
    Αν ρωτασ ουτε με μενα τα εχει
    Η ζωή είναι η ζωή μου η ζωή και δεν τα έχει η ζωή με εμένα ούτε με εσένα αλλά η ζωή τα έχει με άλλον, αυτά έχει η ζωή τι να κάνουμε!!

  4. #12439
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2016
    Posts
    2,352
    Τώρα είμαι καλά πιθανόν αύριο να μην είμαι οπότε ζω την στιγμή!!

  5. #12440
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,649
    Σημερα πωσ εισαι?
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  6. #12441
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2020
    Posts
    1,278
    Quote Originally Posted by cirrus View Post
    ε εχω απ τη σχολη μερικα παιδια που μιλαμε, μερικους αλλους απ το χομπι που εχω, ενοχλαω ρε μεγαλε αλλα σαν το ανφας η εστω κληση δεν εχει, μπαιναμε σε κλησεις με τα παιδια αλλα συνεβησαν μαλακιες, πλεον δεν εχω κατι, ειχαμε πει να συναντηθουμε με μια τυπισσα, θα δειξει
    λίγο ζαμανφού σε βρίσκω. βγες για τρέξιμο να κάνουν δουλίτσα οι ενδορφίνες. ίσως τότε να το δεις πιο στρέιτ, να δράσεις δηλαδή.

  7. #12442
    Quote Originally Posted by user View Post
    λίγο ζαμανφού σε βρίσκω. βγες για τρέξιμο να κάνουν δουλίτσα οι ενδορφίνες. ίσως τότε να το δεις πιο στρέιτ, να δράσεις δηλαδή.
    Ρε μεγάλε δεν είναι ζαμανφου, τι άλλο να κάνω ο άνθρωπος, ό,τι μπορώ το κάνω, πιεστικος γίνομαι από ένα σημείο κ μετά, απλά όλα πάνε πιο αργά λόγω των καταστάσεων

  8. #12443
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    σας αρεσω η οχι εγω αυτος ειμαι και οσο καθεστε εκει περα και εχετε κατασκηνωσει στο σημειο που βρισκομαι και κορναρετε 24 ωρες εχετε γινει ρεζιλι και δε το εχετε παρει χαμπαρι καν αφου ολοι αυτοι οι κατασκοποι που μου κουβαλησατε στη συνδεση του ρουτερ ειναι ορατοι και φαινονται και εχει γινει γνωστο οτι εισαστε κατασκοποι που εξυπηρετειτε συμφεροντα αλλης χωρας οσο παριστανετε τους δικαιους που τοσο καιρο πληρωσατε καπιους για να κανουν εκτροπα στα σημεια που περναγα οπως το να φωναζουν και γεμισατε το κοσμο προπαγανδες για να τους εξαπατησετε οτι ταχα ειμαι επικινδυνος ενω επικινδυνοι ειστε εσεις που τοσο καιρο εκμεταλευεστε και χρησιμοποιητε τις γνωριμιες που εχετε για να επειρεαζετε και να διαμορφωνετε τις αποψεις του κοσμου βαζοντας βαλτους δεν εχετε καταλαβει οτι πισω απ τη πλατη σας ολοι σχολιαζουν οτι με κατασκοπευετε αφου εχετε γινει ρεζιλι παντου και τωρα οτι και να κανετε ειναι αργα αφου δε μπορειτε ναμου επιβαλετε ανθρωπο σας να τον παντρευτω οπως νομιζετε

  9. #12444
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2017
    Posts
    101
    Μια αίσθηση κενού νιώθω τίποτα άλλο...

  10. #12445
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2020
    Posts
    1,278
    ακόμη κι αυτή η αίσθηση είναι χρήσιμη. αποθήκευσέ την να τη μνημονεύεις όταν ξαναβρεθείς εκεί.

  11. #12446
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2017
    Posts
    101
    χάλια νιώθω... ενώ έγραφα στο προσωπικό μου ημερολόγιο για τις σκέψεις και τα συναισθήματα που είχα μετά την σημερινή συνεδρία ξανά τα ίδια όπως πριν λίγες εβδομάδες και πιο έντονα το βίωσα σήμερα νομίζω... πάλι για λίγο μεταφέρθηκα σε εκείνο το σκοτεινό δωμάτιο σαν να ήμουν εκεί και όχι στο σπίτι μου απαίσιο συναίσθημα είναι να νιώθεις μόνος/η σου.....

  12. #12447
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2020
    Posts
    1,278
    είναι.
    και ο καθε ενας το βιώνει διαφορετικά.

  13. #12448
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,263
    Σήμερα νιώθω τέτοιο ψυχοπλάκωμα από την ώρα που ξύπνησα το πρωί που δεν το αντέχω κι έπεσα να κοιμηθώ ξανά οπότε ανακουφίστηκα για κάποιες ώρες αλλά τώρα που σηκώθηκα πάλι γιατί χόρτασα ύπνο και δεν μπορώ να κοιμηθώ άλλο άρχισα πάλι να νιώθω άσχημα αν κι ευτυχώς όχι τόσο όσο το πρωί... Δεν είναι καλή μέρα σήμερα...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  14. #12449
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    fucking far from ok.......

  15. #12450
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,263
    Όχι πολύ καλά, δυσκολεύομαι ν' αναπνεύσω...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

Similar Threads

  1. Και τωρα τι?
    By water in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 21
    Last Post: 06-08-2013, 14:22
  2. Τώρα τι θες...?
    By astimatnam in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 4
    Last Post: 28-05-2012, 03:50
  3. Και τωρα πως το λενε...
    By mihalis in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 5
    Last Post: 08-01-2010, 00:52
  4. Και τωρα, τι?
    By amelie in forum Συναισθηματική Υπερφαγία, Ψυχογενής Βουλιμία
    Replies: 9
    Last Post: 12-01-2008, 19:27

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •