Πώς αισθάνεστε τώρα; - Page 90
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 90 of 837 FirstFirst ... 40808889909192100140190590 ... LastLast
Results 1,336 to 1,350 of 12551
  1. #1336
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    4,566
    Quote Originally Posted by axl100 View Post
    οι γυναικες εχετε ταση να κανετε τα ευκολα δυσκολα και τη ζωη μαρτηριο
    Γειά σου axl.. ξέρεις και τους ξεπερνάω στο τρόπο σκέψης, αφού αναγκαστικά έμαθα να σκέφτομαι σαν άντρας.
    Όμως άμα μεταφέρω κάποιον προβληματισμό μου απ' τις φίλες μου, γυναίκες συγγενείς κ.λπ. αρχίζουν μεταξύ
    σοβαρού κι αστείου " τί περιμένεις τώρα απ' όλες τις χαζοβιόλες, που κάνεις παρέα; θα χαλάσεις κι εσύ!"

  2. #1337
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2012
    Posts
    593
    Κέντρο του κόσμου, για μένα, είναι μόνον ο εαυτός μου. Γι' αυτό ασχολούμαι συνέχεια μαζί του!

  3. #1338
    Banned
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Βουλγαρια
    Posts
    3,193
    Quote Originally Posted by μαρκελα View Post
    Γειά σου axl.. ξέρεις και τους ξεπερνάω στο τρόπο σκέψης, αφού αναγκαστικά έμαθα να σκέφτομαι σαν άντρας.
    Όμως άμα μεταφέρω κάποιον προβληματισμό μου απ' τις φίλες μου, γυναίκες συγγενείς κ.λπ. αρχίζουν μεταξύ
    σοβαρού κι αστείου " τί περιμένεις τώρα απ' όλες τις χαζοβιόλες, που κάνεις παρέα; θα χαλάσεις κι εσύ!"
    γτ εχουν αδικο?

  4. #1339
    Senior Member
    Join Date
    May 2011
    Posts
    3,281
    Quote Originally Posted by Goofy View Post
    Κέντρο του κόσμου, για μένα, είναι μόνον ο εαυτός μου. Γι' αυτό ασχολούμαι συνέχεια μαζί του!
    Αυτό είναι σαν να το έγραψα εγώ... Μπράβο βρε Γκουφάκι!

  5. #1340
    Senior Member
    Join Date
    May 2011
    Posts
    3,281
    Quote Originally Posted by axl100 View Post
    οι γυναικες εχετε ταση να κανετε τα ευκολα δυσκολα και τη ζωη μαρτηριο
    Αρχίσαμε πάλι αχλ? Είπαμε είναι η φύση της γυναίκας, δεν μπορεί να κάνει διαφορετικά. Όπως εσείς σκέφτεστε τόοοοοσο απλά που είναι σαν να κοιμάστε χαχαχχαχα! :P Ας μην αρχίζουμε! Είμαι κατά αυτης της κόντρας γιατί το κάθε φύλο έχει τα υπερ και τα κατά του και τα σέβομαι!

  6. #1341
    Banned
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Βουλγαρια
    Posts
    3,193
    Quote Originally Posted by Christina82 View Post
    Αρχίσαμε πάλι αχλ? Είπαμε είναι η φύση της γυναίκας, δεν μπορεί να κάνει διαφορετικά. Όπως εσείς σκέφτεστε τόοοοοσο απλά που είναι σαν να κοιμάστε χαχαχχαχα! :P Ας μην αρχίζουμε! Είμαι κατά αυτης της κόντρας γιατί το κάθε φύλο έχει τα υπερ και τα κατά του και τα σέβομαι!
    και η φυση το αντρα ειναι να μαμαει και να δερνει, αλλα εχουμε και εναν Α πολιτισμο, να μαθετε να σκεφτεστε λογικα

  7. #1342
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Στο Άγνωστο
    Posts
    1,349
    Αισθάνομαι κομμάτι πιο αισιόδοξος τις τελευταίες 3 μέρες και έχω πάρει τα πάνω μου, αλλά ακόμη, όπως είχε πει και ο απόστολος Παύλος, "το μεν πνεύμα πρόθυμον, η δε σαρξ ασθενής".

  8. #1343
    Senior Member
    Join Date
    May 2011
    Posts
    3,281
    Quote Originally Posted by axl100 View Post
    και η φυση το αντρα ειναι να μαμαει και να δερνει, αλλα εχουμε και εναν Α πολιτισμο, να μαθετε να σκεφτεστε λογικα
    και εσείς καθόλου? ααααα δεν πάει έτσι! Γι αυτο φίλε μου αχλ υπάρχει η ισορροπία. Οτι δεν έχετε εσείς έχουμε εμεις και το αντίθετο, εκτος αν επιμένεις οπότε θα σου απαντήσω οτι είσαστε μαζόχες που μας ανέχεστε ;P

  9. #1344
    Banned
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Βουλγαρια
    Posts
    3,193
    Quote Originally Posted by Christina82 View Post
    και εσείς καθόλου? ααααα δεν πάει έτσι! Γι αυτο φίλε μου αχλ υπάρχει η ισορροπία. Οτι δεν έχετε εσείς έχουμε εμεις και το αντίθετο, εκτος αν επιμένεις οπότε θα σου απαντήσω οτι είσαστε μαζόχες που μας ανέχεστε ;P
    βρηκες σε ποιο φορουμ να μιλας για ισορροπιες χαχαχαχα

  10. #1345
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    4,566
    axl.. εσύ τώρα ποιόν θα υπερασπιστείς; αν και βέβαια βγάζω γενικά στους ανθρώπους την αντικειμενική τους πλευρά,
    πονάει να σου λένε με κάθε ευκαιρία στα μούτρα. τί να σε κάνουμε και σένα μ' όλους τους άντρες σου;..
    θα κάνω κι εγώ χαρέμι, αλλά αντρών!

  11. #1346
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2012
    Posts
    833
    Quote Originally Posted by Christina82 View Post
    και εσείς καθόλου? ααααα δεν πάει έτσι! Γι αυτο φίλε μου αχλ υπάρχει η ισορροπία. Οτι δεν έχετε εσείς έχουμε εμεις και το αντίθετο, εκτος αν επιμένεις οπότε θα σου απαντήσω οτι είσαστε μαζόχες που μας ανέχεστε ;P
    Είστε πλάσματακια περίεργα αλλα δεν μπορούμε να κάνουμε χωρίς εσάς , σας αγαπάμε βρε χαζουλες , δεν ειναι μαζοχισμος να ´ανέχεσαι ´την ομορφια μια γυναίκας , την αγκαλια της την γκρίνια της .
    Έχετε έναν σημαντικο σκοπο στην ζωη και πολυ ιερό παράλληλα , υποκλινομαστε μπροστα σας .
    With every new day , your promises fade away, its a fine day to see that the last day for me is a beautiful day .....

  12. #1347
    Senior Member
    Join Date
    May 2011
    Posts
    3,281
    Quote Originally Posted by axl100 View Post
    βρηκες σε ποιο φορουμ να μιλας για ισορροπιες χαχαχαχα
    Σωστα!!!!

  13. #1348
    Senior Member
    Join Date
    May 2011
    Posts
    3,281
    Quote Originally Posted by Lampros View Post
    Είστε πλάσματακια περίεργα αλλα δεν μπορούμε να κάνουμε χωρίς εσάς , σας αγαπάμε βρε χαζουλες , δεν ειναι μαζοχισμος να ´ανέχεσαι ´την ομορφια μια γυναίκας , την αγκαλια της την γκρίνια της .
    Έχετε έναν σημαντικο σκοπο στην ζωη και πολυ ιερό παράλληλα , υποκλινομαστε μπροστα σας .
    Και εσύ μην το παρατραβας.. να μην υποκλίνεσαι, δεν είναι καλό!

  14. #1349
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2012
    Posts
    833
    Quote Originally Posted by Christina82 View Post
    Και εσύ μην το παρατραβας.. να μην υποκλίνεσαι, δεν είναι καλό!
    Ξέρω , μετα ακολουθεί ....... καβαλα ......
    Επιμένω !!!
    With every new day , your promises fade away, its a fine day to see that the last day for me is a beautiful day .....

  15. #1350
    Senior Member
    Join Date
    May 2011
    Posts
    3,281
    Quote Originally Posted by Lampros View Post
    Ξέρω , μετα ακολουθεί ....... καβαλα ......
    Επιμένω !!!
    Ακριβώς Λάμπρο μου! Σε θέλω άντρα με τις γυναίκες.. ξέρεις εσύ (βαρβάτο εννοω) ! χαχαχαχαα!

Similar Threads

  1. Και τωρα τι?
    By water in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 21
    Last Post: 06-08-2013, 13:22
  2. Τώρα τι θες...?
    By astimatnam in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 4
    Last Post: 28-05-2012, 02:50
  3. Και τωρα πως το λενε...
    By mihalis in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 5
    Last Post: 07-01-2010, 23:52
  4. Και τωρα, τι?
    By amelie in forum Συναισθηματική Υπερφαγία, Ψυχογενής Βουλιμία
    Replies: 9
    Last Post: 12-01-2008, 18:27

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •