Πώς αισθάνεστε τώρα; - Page 152
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 152 of 837 FirstFirst ... 52102142150151152153154162202252652 ... LastLast
Results 2,266 to 2,280 of 12551
  1. #2266
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2012
    Posts
    1,742
    Quote Originally Posted by ΗΛΙΑΝΝΑ View Post
    ΚΟΙΤΑΞΤΕ ΤΟ ΜΠΟΝΤΥ ΤΗΣ ΖΙΖΕΛ Κ ΞΕΧΑΣΤΕ ΤΑ ΑΛΛΑ ΑΝΤΕ ΒΡΕ ΠΑΡΕΑ
    ή οπως θα ελεγε και ο Κενο...αφηστε τα μιση και πιαστε.......... το φλεγον θεμα της ανακατανομης πλουτου στα λαικα στρωματα......

  2. #2267
    Senior Member
    Join Date
    May 2011
    Posts
    3,281
    Quote Originally Posted by axl100 View Post
    τον μειωσες και το ξερεις
    Ποιος μείωσε ποιον βρε αχλ? Μετά το πρώτο μνμ μου επιτέθηκε αν θυμάσαι χωρίς να έχω πει κάτι που δεν ισχύει ή που να ήταν προσβλητικό! Διαφωνείς?
    Ποτέ μην εγκαταλείπεις τα όνειρά σου χωρίς να αγωνίζεσαι γι αυτά

  3. #2268
    Banned
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Βουλγαρια
    Posts
    3,193
    Quote Originally Posted by Christina82 View Post
    Ποιος μείωσε ποιον βρε αχλ? Μετά το πρώτο μνμ μου επιτέθηκε αν θυμάσαι χωρίς να έχω πει κάτι που δεν ισχύει ή που να ήταν προσβλητικό! Διαφωνείς?
    ελα του μιλησες και εσυ απαξιωτικα, μαζεψε το να κλεινει το θεμα

  4. #2269
    Senior Member
    Join Date
    May 2011
    Posts
    3,281
    Quote Originally Posted by axl100 View Post
    ελα του μιλησες και εσυ απαξιωτικα, μαζεψε το να κλεινει το θεμα
    Το θέμα έχει ήδη κλείσει νομίζω! Απαξιωτικά αν μίλησα ήταν γιατί με προκάλεσε και φυσικά δεν παίρνω τίποτα πίσω... όλα αυτά τα εννοώ μέχρι και τώρα. Δεν υποχωρώ όταν μου φέρονται περίεργα ειδικά όταν δεν έφταιξα πουθενά. Αν θα έφταιγα θα έκανα πίσω και θα ζητούσα συγνώμη! Δεν καταλαβαίνω γιατί με βλέπεις λάθος! Εσένα αν θα σου μιλούσαν έτσι τι θα έκανες? Θα τον έπαιρνες αγκαλίτσα???
    Ποτέ μην εγκαταλείπεις τα όνειρά σου χωρίς να αγωνίζεσαι γι αυτά

  5. #2270
    Banned
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Βουλγαρια
    Posts
    3,193
    Quote Originally Posted by Christina82 View Post
    Το θέμα έχει ήδη κλείσει νομίζω! Απαξιωτικά αν μίλησα ήταν γιατί με προκάλεσε και φυσικά δεν παίρνω τίποτα πίσω... όλα αυτά τα εννοώ μέχρι και τώρα. Δεν υποχωρώ όταν μου φέρονται περίεργα ειδικά όταν δεν έφταιξα πουθενά. Αν θα έφταιγα θα έκανα πίσω και θα ζητούσα συγνώμη! Δεν καταλαβαίνω γιατί με βλέπεις λάθος! Εσένα αν θα σου μιλούσαν έτσι τι θα έκανες? Θα τον έπαιρνες αγκαλίτσα???
    ναι τωρα ειδα πως εχει γινει επεξεργασια, συγνωμη

  6. #2271
    Senior Member
    Join Date
    May 2011
    Posts
    3,281
    Quote Originally Posted by axl100 View Post
    ναι τωρα ειδα πως εχει γινει επεξεργασια, συγνωμη
    Τώρα εύχομαι πραγματικά να κατάλαβες τι έγινε!
    Ποτέ μην εγκαταλείπεις τα όνειρά σου χωρίς να αγωνίζεσαι γι αυτά

  7. #2272
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,390
    Ανακουφισμένη...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  8. #2273
    Quote Originally Posted by axl100

    Αρχικά καταχωρημένο από KENO
    μωρε εχουν αναγκη αυτες ? με 5555 φιλους στο φβ και τοσο κοινο εξω, βρισκουν οποιον θελουν, σιγα μη δωσει σημασια σε μενα το απολυτο μηδενικο. απλα δεστη:


    εδω μας δινουν χυλοπιτα οι κοινες θνητες, ειναι δυνατον να μας κατσουν θεαρες σαν αυτη ?
    σιγα που θα περιμενει απο το φεης για να κανει γνωριμια η κοπελα
    Τους 5555 φίλους σε εισαγωγικά στο φεις τους έχει για αυτοεπιβεβαίωση, ούτε κατά διάνοια για υποψήφιους γκόμενους. Τους γκόμενους τους επιλέγει (δεν την επιλέγουν αυτοι) στη real life. Αλλά και οι 5555 δεν βγαινουν χαμένοι, τους προσφερει τη ψευδαίσθηση της έστω επιτυχίας ότι τους έκανε accept friend και την πιθανότητα στο εκατομμύριο να της κινησουν το ενδιαφερον με κανα μηνυματακι. Αρα υποβοηθάει την πιθανον πεσμενη αυτοπεποίθηση τους.
    Μην υποτιμάτε εαυτούς. Κάτι τετοιες που εχουν μπουχτισει από τους πολλούς παρόμοιους copy paste, γοητευονται από κάτι παράξενους σαν εμάς.
    γιάννης

  9. #2274
    Quote Originally Posted by Christina82 View Post
    Αισθάνομαι οτι θα φάω όλο τον κόσμο.... Τρώω τρώω και νιώθω οτι δεν χορταίνω ρε γαμώτο (σήμερα και ειδικά τώρα) !
    Πρόσεχε Χριστίνα μην βάλεις περιττα κιλά και χαλάσει η σιλουέτα σου!!!....
    γιάννης

  10. #2275
    Banned
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    6,851
    Quote Originally Posted by Christina82 View Post
    Το θέμα έχει ήδη κλείσει νομίζω! Απαξιωτικά αν μίλησα ήταν γιατί με προκάλεσε και φυσικά δεν παίρνω τίποτα πίσω... όλα αυτά τα εννοώ μέχρι και τώρα. Δεν υποχωρώ όταν μου φέρονται περίεργα ειδικά όταν δεν έφταιξα πουθενά. Αν θα έφταιγα θα έκανα πίσω και θα ζητούσα συγνώμη! Δεν καταλαβαίνω γιατί με βλέπεις λάθος! Εσένα αν θα σου μιλούσαν έτσι τι θα έκανες? Θα τον έπαιρνες αγκαλίτσα???
    μηπως θες να μας υποδειξεις που ακριβως σε προκαλεσα, ΟΤΑΝ ΔΕ ΜΙΛΟΥΣΑ ΚΑΝ ΜΑΖΙ ΣΟΥ αλλα με τη nflu ? πεταχτηκες οπως συνηθιζεις και μου γραψες τα μογγολικα σου, και μετα σου απαντησα στον ιδιο τονο. ενω εχεις δηλωσει τοσες φορες οτι δεν εισαι εσυ αυτη που ασχολειται μαζι μου, συνεχιζεις να εισαι ολο απο πισω μου. μου γραψες και για την υποτιθεμενη εμπειρια σου, ποια εμπειρια μωρε Χριστινα με το κινητο ? το παιζεις και "μεγαλη" γιατι εχεις δουλεια, ενω σε αναγκαζει η μαμακα σου να σιδερωνεις. ολοι ξερουμε τι εισαι, γιατι σε βαφτισαν Μαρθουλα περσυ νομιζεις ? κι αυτα δε στα γραφω να σε προσβαλλω, αλλα να δεις οτι δε σε παιρνει, κι οτι εισαι λαθος μ'αυτη τη συμπεριφορα.

    Quote Originally Posted by ioannis2 View Post
    Τους 5555 φίλους σε εισαγωγικά στο φεις τους έχει για αυτοεπιβεβαίωση, ούτε κατά διάνοια για υποψήφιους γκόμενους. Τους γκόμενους τους επιλέγει (δεν την επιλέγουν αυτοι) στη real life. Αλλά και οι 5555 δεν βγαινουν χαμένοι, τους προσφερει τη ψευδαίσθηση της έστω επιτυχίας ότι τους έκανε accept friend και την πιθανότητα στο εκατομμύριο να της κινησουν το ενδιαφερον με κανα μηνυματακι. Αρα υποβοηθάει την πιθανον πεσμενη αυτοπεποίθηση τους.
    Μην υποτιμάτε εαυτούς. Κάτι τετοιες που εχουν μπουχτισει από τους πολλούς παρόμοιους copy paste, γοητευονται από κάτι παράξενους σαν εμάς.
    τι αυτοεπιβεβαιωση και πεσμενη αυτοπεποιθηση, λες να εκατσε να τους προσθεσε η ιδια για να νιωθει καλα ? εννοειται κι οχι, μιλαμε για γνωστη ηθοποιο, γι'αυτο κανουν και φασαρια τωρα με τις δηλωσεις της για ΧΑ. κι εννοειται οτι επιλεγει αυτη οποιον θελει, αφου κι εμφανιση εχει, και τα μεσα, και τη φημη.

  11. #2276
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2012
    Location
    salonica
    Posts
    1,049
    Νιώθω σάν χταπόδι που του έκοψαν ακόμη ένα.
    Καλή συνέχεια φιλαράκι, ίζι κάμ-ίζι γκόου που λένε


    Άμα είσαι συναισθηματικός δέν σε σώζει τίποτε τελικά.
    1000 φορές να λάτρευα τα φράγκα, τις εκκλησίες, τα αυτοκίνητα, τις εκδρομές ...οτιδήποτε άλλο, ...τέσπα
    διαρκής αναθεώρηση ________________________________________ Β α σ ί λ η ς

  12. #2277
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2012
    Location
    salonica
    Posts
    1,049
    Quote Originally Posted by ΗΛΙΑΝΝΑ View Post
    ΚΟΙΤΑΞΤΕ ΤΟ ΜΠΟΝΤΥ ΤΗΣ ΖΙΖΕΛ Κ ΞΕΧΑΣΤΕ ΤΑ ΑΛΛΑ ΑΝΤΕ ΒΡΕ ΠΑΡΕΑ
    Η δίμετρη Ζιζέλ έμενε ακίνητη 12 ώρες να την ζωγραφίζουν γιά καθε μία από αυτές τις φωτογραφίσεις που έχουν σάν θέμα την οικολογία.
    Οι συγκεκριμένες φωτό είναι έργα τέχνης γιά 'μένα.
    Έχω στο κινητό μου background εκείνη με το φόρεμα από νερό 1 χρόνο τώρα,
    και φυσικά το τεύχος του γαλλικού PHOTO
    διαρκής αναθεώρηση ________________________________________ Β α σ ί λ η ς

  13. #2278
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2012
    Location
    salonica
    Posts
    1,049
    Γιά την ακρίβεια, η συγκεκριμένη φωτό είναι από διαφήμιση πέδιλων και έγινε επάνω στις προαναφερόμενες φωτό της
    διαρκής αναθεώρηση ________________________________________ Β α σ ί λ η ς

  14. #2279
    Senior Member
    Join Date
    May 2011
    Posts
    3,281
    Quote Originally Posted by KENO View Post
    μηπως θες να μας υποδειξεις που ακριβως σε προκαλεσα, ΟΤΑΝ ΔΕ ΜΙΛΟΥΣΑ ΚΑΝ ΜΑΖΙ ΣΟΥ αλλα με τη nflu ? πεταχτηκες οπως συνηθιζεις και μου γραψες τα μογγολικα σου, και μετα σου απαντησα στον ιδιο τονο. ενω εχεις δηλωσει τοσες φορες οτι δεν εισαι εσυ αυτη που ασχολειται μαζι μου, συνεχιζεις να εισαι ολο απο πισω μου. μου γραψες και για την υποτιθεμενη εμπειρια σου, ποια εμπειρια μωρε Χριστινα με το κινητο ? το παιζεις και "μεγαλη" γιατι εχεις δουλεια, ενω σε αναγκαζει η μαμακα σου να σιδερωνεις. ολοι ξερουμε τι εισαι, γιατι σε βαφτισαν Μαρθουλα περσυ νομιζεις ? κι αυτα δε στα γραφω να σε προσβαλλω, αλλα να δεις οτι δε σε παιρνει, κι οτι εισαι λαθος μ'αυτη τη συμπεριφορα.
    "τωρα αυτο τι ειναι, επιδειξη ηλιθιοτητας by Μαρθα ? εσυ δλδ θα πηγαινες να τη πεσεις σε ηθοποιο γνωστο μουναρο, και δε θα σκεφτοσουν καθολου απαισιοδοξα, ουτε καν θα αγχωνοσουν ?"

    Αυτό το προσβλητικό μνμ μου έγραψες χωρίς να σε έχω προσβάλλει καθόλου, ΑΝ θυμάσαι! Αν σου είχα γράψει κάτι που να σε προσβάλλει ή να έχω γράψει αναληθείες θα σε δικαιολογούσα, θα σου έριχνα δίκιο και θα ζητούσα συγνώμη! Αλλά εσύ αμέσως επιτέθηκες...
    Ποτέ μην εγκαταλείπεις τα όνειρά σου χωρίς να αγωνίζεσαι γι αυτά

  15. #2280
    Banned
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    6,851
    εδω τι γραφτηκε:
    Quote Originally Posted by Christina82 View Post
    Δεν περίμενα τίποτα διαφορετικό από σένα. Η απαισιοδοξία είναι στοιχείο σου και πλέον με αυτό δείχνει να πορεύεσαι και ειδικά όταν πιστεύεις αυτά που λες. Αυτά που πιστεύεις αυτά θα γίνουν!
    ειναι εξυπναδα τωρα αυτο ? πως περιμενεις να αντιδρασει κανεις, οταν του γραφεις μια βλακεια παριστανωντας την εξυπνη ? λες κι εσυ δε θα ησουν απαισιοδοξη. να ελεγες κατι με ωραιο τροπο θα καθομασταν να το κουβεντιασουμε. αφου ειδες στη συνεχεια σου απαντησα κανονικα. αλλα αφου εσυ το ειπες κι αργοτερα οτι δεν εχεις ορεξη για συζητηση, οποτε τι πεταχτηκες ? να με μειωσεις και να με προσβαλλεις ηθελες, οπως συνηθιζεις. κι ερχεσαι μετα και λες οτι εγω ασχολουμαι μαζι σου. ρε κανε με ignore, δε θελω ουτε να με διαβαζεις κι ολας!

Similar Threads

  1. Και τωρα τι?
    By water in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 21
    Last Post: 06-08-2013, 13:22
  2. Τώρα τι θες...?
    By astimatnam in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 4
    Last Post: 28-05-2012, 02:50
  3. Και τωρα πως το λενε...
    By mihalis in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 5
    Last Post: 07-01-2010, 23:52
  4. Και τωρα, τι?
    By amelie in forum Συναισθηματική Υπερφαγία, Ψυχογενής Βουλιμία
    Replies: 9
    Last Post: 12-01-2008, 18:27

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •