Πώς αισθάνεστε τώρα; - Page 42
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 42 of 837 FirstFirst ... 3240414243445292142542 ... LastLast
Results 616 to 630 of 12551
  1. #616
    Banned
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    6,851
    σαν να εχω ενα βαρυ φορτιο στο κεφαλι μου. ή καλυτερα στη ψυχουλα μου. και ολο μεγαλωνει. ενω θα επρεπε να αφεθω και να το παρει ο διαολος. μοιαζει και μπαλονι που συνεχως το φουσκωνεις. καποια στιγμη θα κανει μπαμ! πολυ δυνατο. και θα τους παρει ολους ο διαολος. ή μονο εμενα. αναλογα. τα αλογα. και τα μουλαρια. και τα γαϊδουρια. και τα σκυλια (για σενα RockElCasbah). επισης θελω να πω οτι νιωθω πως μου φταινε οι γυρω μου που ειναι μαλακες. γιαυτο κλεινομαι. πρεπει να το εχω ξαναπει αυτο. κι επειδη αυτη τη στιγμη ειναι και η ωρα του παιδιου, το μονο που θα με ενθουσιαζε ειναι καποια σαν τη χτεσινη ρουμανα που ειδα. που αν και καστανιουλα ειχε σωματαρα. κι αυτη βεβαια θα με ενθουσιαζε μονο για το σεξακι. τπτ παραπανω αφου κοιμαμαι ορθιος. καληνυχτεζ!

  2. #617
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    ΝΑΞΟΣ
    Posts
    1,499
    αισθανομαι χαρουμενη!!!
    [COLOR="#800080"][SIZE=5][FONT=Comic Sans MS][B]Honey, nobody ever gonna love you
    The way I try to do.[/B][/FONT][/SIZE][/COLOR]

  3. #618
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    4,566
    Quote Originally Posted by BloodyKate View Post
    αισθανομαι χαρουμενη!!!

    Είναι δυνατόν να μην είσαι όταν βρίσκεσαι δίπλα στην θάλασσα, ακούς και βλέπεις όλο αυτό το δώρο Θεού!

  4. #619
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2011
    Posts
    1,248
    Quote Originally Posted by KENO View Post
    σαν να εχω ενα βαρυ φορτιο στο κεφαλι μου. ή καλυτερα στη ψυχουλα μου. και ολο μεγαλωνει. ενω θα επρεπε να αφεθω και να το παρει ο διαολος. μοιαζει και μπαλονι που συνεχως το φουσκωνεις. καποια στιγμη θα κανει μπαμ! πολυ δυνατο. και θα τους παρει ολους ο διαολος. ή μονο εμενα. αναλογα. τα αλογα. και τα μουλαρια. και τα γαϊδουρια. και τα σκυλια (για σενα RockElCasbah). επισης θελω να πω οτι νιωθω πως μου φταινε οι γυρω μου που ειναι μαλακες. γιαυτο κλεινομαι. πρεπει να το εχω ξαναπει αυτο. κι επειδη αυτη τη στιγμη ειναι και η ωρα του παιδιου, το μονο που θα με ενθουσιαζε ειναι καποια σαν τη χτεσινη ρουμανα που ειδα. που αν και καστανιουλα ειχε σωματαρα. κι αυτη βεβαια θα με ενθουσιαζε μονο για το σεξακι. τπτ παραπανω αφου κοιμαμαι ορθιος. καληνυχτεζ!
    Εσύ δηλαδή δεν είσαι μαλάκας; Όλους μαλάκες τους βλέπεις γύρω σου και όλες πουτάνες. άρα βάζεις και τον εαυτό σου μέσα; Για σένα μαλάκας τι είναι, το καλό παιδί που στην Αμερική βγάζει χρήμα; Εσείς είστε οι μαλάκες για το μπουρδέλο που συνεχίζετε να συντηρείτε.
    Last edited by Instant; 05-02-2012 at 14:31.

  5. #620
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2011
    Posts
    1,248
    Όλα είναι μαύρα και όλα είναι χάλια και όμως ακόμα εδώ είστε όλοι να διεκδικείται μια θέση στον ήλιο, λίγο μερίδιο από το χρήμα, χουντική κυβέρνηση μαζική τους αδύναμους τελείωσε και έμειναν οι λιγότεροι αδύναμοι, είμαστε η μόνη χώρα με πεζοδρόμια για αναπήρους και ανάπηροι δεν υπάρχουν και όλοι έχουν μεγάλη ιδέα για τον εαυτό τους και δεν μου αρέσει και γω μεγάλη ιδέα για τον εαυτό μου και μου λείπει ο παλιός μου εαυτός που ήμουν περισσότερο χαζούλης και καλός στα μαθήματα, κοροϊδέψτε κι άλλο χρησιμοποιήστε και τη παραμικρή λεπτομέρεια, όμως η κάθε οικογένεια έχει από ένα ψυχικά αδύναμο, από ένα καρκινοπαθή και λίγα εφόδια για διαβίωση. Είναι καταστραμένη η χώρα ηθικά και αυτό δε νομίζω χάρη σε όλους. Ναι είναι πολλοί μαλάκες εκεί έξω και γω μαλάκας είμαι πλέον ειδικά εδώ μέσα μου βγαίνει απίστευτη μαλακία κάποιος λόγος θα υπάρχει έτσι δεν είναι; Ντρέπομαι που εχω βγάλει και πανεπιστήμιο και μκιλάω όπως μιλούσαν οι αλήτες στα σχολεία. Έλληνα είσαι χαμένος από χέρι.

  6. #621
    Banned
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    6,851
    Quote Originally Posted by Instant View Post
    Εσύ δηλαδή δεν είσαι μαλάκας; Όλους μαλάκες τους βλέπεις γύρω σου και όλες πουτάνες. Είσαι κομμουνιστής και δεν πρέπει να μείνει κανένας κομμουνιστής ζωντανός, ούτε οτιδήποτε είδους εξτρεμιστής, δεξιός η αριστερός, στο διάολο ο φανατισμός που πουλάτε... μαλάκες όλοι ναι σας φταίνε ναι για να σφάζετε αναπήρους, άρα μίλα για σένα που είσαι το ίδιο μαλάκας σύμφωνα με σένα. Αρκετή εξέλιξη της φτώχειας έχουμε ήδη. Μη γράφεις άλλο στο ίντερνετ σε παρακαλώ, κοροϊδέψτε με κι άλλο ηλίθιοι πάντε να γαμηθείτε παρέα και μη μιλάτε για άλλους.
    για μενα μιλαω παντα, δε γνωριζω τους υπολοιπους εδω, και δε με ενδιαφερουν περισσοτερο για να ασχοληθω μαζι τους. οι ταμπελες που προσπαθεις να μου κολλησεις ειναι δικα σου συμπερασματα μεσω φορουμ, εγω ουτε κομμουνιστης ειμαι, δεν ασχολουμαι καν με τη πολιτικη, ουτε εχω καμια χωρα να τη κυβερναω οπως γουσταρω. οποιος δεν ειναι μαλακας σηκωνεται και φευγει. αυτο προσπαθω κι εγω. αν τωρα σου φαινομαι μαλακας γιαυτο κι επειδη ειμαι ακομα εδω, ειναι οκ απλα η αποψουλα σου και συμφωνω ειμαι αρχιμαλακας που τους ανεχομαι! τα περι αναπηρων κι οτι σφαζω και μαχαιρωνω νομιζω δε χρειαζονται καν σχολιασμο, μαλλον με μπερδεψες με αυτους που σου καναν επιθεση προχτες. δεν ημουν εγω ομως, ο κοσμος δεν ειναι τοσο μικρος, οποτε μη μου ριχνεις το φταιξιμο.

  7. #622
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2011
    Posts
    1,248
    Εντάξει, έγινες κατανοητός. Ωστόσο είμαστε σε πολύ δύσκολη θέση ηθικά, κοινωνικά, καταρχάς και οικονομικά, φυλάνε οι γέροι της πολιτικής μας με τους επιχειρηματίες στα σεντούκια το χρήμα και όμως παίρνουμε δάνεια για να πληρώνουμε εμείς όσοι θέλουμε να εργαστούμε υπό κανονικές συνθήκες. Μας πουλάνε παραμύθια και φτιάχνουν εκείνοι όλη αυτή τη φανατίλα για τον Ελληνισμό και δεν υπάρχει κανένας λόγος, παρά οικονομικός να διατηρήσουν τις πλούσιες οικογένειες, όλα αυτά την ώρα που έξω πέφτουν πιστολιές από τσιγγάνους βάζελους και φέραμε και κόσμο απέξω που μυρίστηκαν τη κατάσταση. Δεν φέρνουμε βέβαια μετόχους, πολλοί προετοιμάζουν κλίμα για νέο πόλεμο.

  8. #623
    Banned
    Join Date
    Feb 2012
    Posts
    72
    Σαν τον superman ένοιωθα στην αρχή. Τώρα από την αϋπνία αισθάνομαι σαν Υδρόβια χελώνα χαχα

  9. #624
    Banned
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    6,851
    μονος. παλι μονος. πολυ μονος. και ματαιος. ολα ειναι ματαια. πολυ ματαια. καθε ωρα και στιγμη που περναω. καθε νεα μερα που ξυπναω. καθε βδομαδα που ξεκιναω. τιποτα δεν αλλαζει εδω. και πως να αλλαξουν οταν μας φορτωσαν και μεταφερουμε το ομορφο παρελθον οσων διασκεδαζαν ? βλεπεις υπαρχουν παιδακια 18 και 20 χρονων που δεν εχουν ψηφισει καν αλλα ειναι αναγκασμενα να ζουν στο χαλι που τους δημιουργησαν, χωρις να μπορουν να αλλαξουν τιποτα. γιατι να ψηφισουν αυτα ? και γιατι να συνεχισουν να ζουν οταν τους καταστρεψαν το μελλον τους ?

    το μήνυμα τροποποιήθηκε από τη διαχείριση για παραβίαση των όρων χρήσης.

  10. #625
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    4,495
    το μήνυμα τροποποιήθηκε από τη διαχείριση για παραβίαση των όρων χρήσης.. Παροτρύνεις ανθρώπους να κόψουν τις φλέβες τους ρε φίλε σε ένα σάιτ ψυχολογικής υποστήριξης? Κόφτις τις δικές σου και παράτα τον κόσμο ολάκερο. Μας τα'πρηξες με τα αυτοκτονικά σου που θέλουν να πάρουν μαζί και ολόκληρη την ανθρωποτητα για παρέα. Και τα βρίσκω ψεύτικα τα όλοι μαζί επίσης όταν δηλώνεις απελπισία. Η απελπισία η πραγματική δεν αναζητά παρεούλα. έτσι λέω.

    Μάγκες και μαγκίτισσες μη μασάτε. Η ζωή όσα ζόρια και νά'χει έχει και πολλές χαρές έχει και ομορφιές και δίχως μασούρια λεφτά. Μια βραδιά στην παραλία με κιθάρα και φωτιά φτάνει, χορός, αγκαλιές, συζήτηση, ουζάκι. Είπαμε, όλα περνάνε. With a little help from our friends και με διάθεση εφτά σε παίρνει αριστερά, μην το ζορίζεις. Θα τσουλήσουν και τα δύσκολα. Κι αν κάποια/ος σας τα κάνει ούμπαλα, πείτε και κάνα άντε γαμήσου ρε, και μην καταπιέζεστε. λολ
    "Δε με νοιάζει να έρθουν όλοι οι ξένοι στην Ελλάδα και οι Έλληνες να πάνε αλλού. Θεωρώ ότι πατρίδα μας είναι η γη. Από μικρό παιδί απέρριπτα τα σύνορα."
    Σπύρος Μπιμπίλας

  11. #626
    Banned
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    6,851
    το μήνυμα τροποποιήθηκε από τη διαχείριση για παραβίαση των όρων χρήσης. εχεις τη δουλιτσα σου, την οικογενεια σου, εισαι μια χαρα και κρινεις τους αλλους που υποφερουν και δεν εχουν τιποτα απολυτως και ουτε προκειται. report και ignore γιαυτη σου τη συμπεριφορα.

  12. #627
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    4,495
    όχι, δεν πάω. Διότι η οικογένειά μου δεν είναι το μπαστουνάκι μου φιλάρα, ούτε το εισιτήριο στην ευτυχία αποτελεί κανενός. Δεν ξέρεις ανθρώπους θες να πεις δίχως να έχουν κάνει οικογένεια που να είναι ευτυχισμένοι? Κάτι δεν έχεις ψάξει τελικά. Ποιος σου είπε επίσης πως επειδή εσύ είσαι δυστυχισμένος έχεις το δικαίωμα να την πετάς στον υπόλοιπο πληθυσμό της γης με προτροπές για ομαδική αυτοκτονία? Τα προβλήματα ξεπερνιούνται. Και αν δεν ξεπερνιούνται, πάντως δεν σπρώχνουμε άλλους στην απελπισία, ειδικά σε τέτοιους καιρούς. Μας φτάνει η ανέχεια, ανέχεια στο μέσα μας δε θα μας φορτώνει κανένας με το έτσι θέλω.
    "Δε με νοιάζει να έρθουν όλοι οι ξένοι στην Ελλάδα και οι Έλληνες να πάνε αλλού. Θεωρώ ότι πατρίδα μας είναι η γη. Από μικρό παιδί απέρριπτα τα σύνορα."
    Σπύρος Μπιμπίλας

  13. #628
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    4,495
    Γράψε, να σκοτωθούμε να εκτονωθείς. λολ
    το μόνο πρόβλημα είναι ότι για να σε ξαναβρίσω πρέπει να βγω, να διαβάσω τι έχεις γράψει και να ξαναμπώ να σε βρίσω μετά. ΛΟΛ
    "Δε με νοιάζει να έρθουν όλοι οι ξένοι στην Ελλάδα και οι Έλληνες να πάνε αλλού. Θεωρώ ότι πατρίδα μας είναι η γη. Από μικρό παιδί απέρριπτα τα σύνορα."
    Σπύρος Μπιμπίλας

  14. #629
    Banned
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    6,851
    δε μπορω να σε διαβασω. σε εχω σε καραντινα. ολοι οσοι εχουν βολευτει και καλοπερνανε δε μπορουν να νιωσουν τους αλλους που δεν εχουν τιποτα απολυτως στο κοσμο αυτο και κανεις δε τους στηριζει. και δε θα επρεπε να μπαινουν καν εδω, γιατι κολλανε σε ηλιθιοτητες λεπτομεριες και ξεκιναν φασαριες με αποτελεσμα να τους επιβαρυνουν περισσοτερο ψυχολογικα και να τους κανουν χαλια.

  15. #630
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    4,495
    Ti? Αλληλοκαραντινιαστήκαμε? Δύσκολο το θέμα μας Κενό. άιντε ρε και μη χαλιέσαι, εγώ μπορεί να είμαι αναίσθητη αλλά εδώ υπάρχουν αρκετά ευαίσθητα άτομα να σε καταλάβουν. Αλλά εγώ θα σε ξεχέζω. λολ
    "Δε με νοιάζει να έρθουν όλοι οι ξένοι στην Ελλάδα και οι Έλληνες να πάνε αλλού. Θεωρώ ότι πατρίδα μας είναι η γη. Από μικρό παιδί απέρριπτα τα σύνορα."
    Σπύρος Μπιμπίλας

Similar Threads

  1. Και τωρα τι?
    By water in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 21
    Last Post: 06-08-2013, 13:22
  2. Τώρα τι θες...?
    By astimatnam in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 4
    Last Post: 28-05-2012, 02:50
  3. Και τωρα πως το λενε...
    By mihalis in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 5
    Last Post: 07-01-2010, 23:52
  4. Και τωρα, τι?
    By amelie in forum Συναισθηματική Υπερφαγία, Ψυχογενής Βουλιμία
    Replies: 9
    Last Post: 12-01-2008, 18:27

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •