Πώς αισθάνεστε τώρα; - Page 602
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 602 of 837 FirstFirst ... 102502552592600601602603604612652702 ... LastLast
Results 9,016 to 9,030 of 12551
  1. #9016
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    Αθήνα
    Posts
    157
    Πεσμένος με τόσο ήλιο που μάζεψα στον διάδρομο του γυμναστηρίου, αλλά χαρούμενος που τουλάχιστον προκλήθηκε από αυτόν τον "αθώο" παράγοντα η καθίζηση...

  2. #9017
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,549
    Νιώθω άσχημα σωματικά και θα ήθελα να ξαπλώσω αλλά φοβάμαι κι αντιστέκομαι για όσο αντέχω...
    Είναι κανείς εδώ να μιλήσουμε σχετικά;
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  3. #9018
    Member
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    31
    Έχω πάρει ένα Xanax κ απλά παλεύω να κοιμηθώ .. γύρισα από την δουλειά έβγαλα το σκυλάκι μου βόλτα παρόλα που είχα μια απίστευτη μαυρίλα μέσα μου .. γιατί νιώθω ότι η καλύτερη μου φίλη κ ο άνθρωπος που θεωρούσα σχεδόν αδερφή μου δν με θέλει πλέον στην ζωή της ή δν με θέλει όπως με ήθελε πριν .. χωρίς να μου έχει δώσει εξήγησεις .. όποτε αυτή την στιγμή νιώθω θλίψη πονοκέφαλο κ ζαλουρα από το Xanax κ παλεύω να κοιμηθώ για να ξυπνήσω 8 η ώρα κ να αρχίσω την ίδια βαρετή Ρουτίνα κ αύριο .. μόνη μου ... χωρίς πλέον κανέναν ..

  4. #9019
    Να σκεφτεσαι θετικα ranti. Εχω εχω χωρισει εδω και 3 μηνες και ο νους μου ειναι ακομα εκει. Αλλα προσπαθω

  5. #9020
    Junior Member
    Join Date
    Jun 2017
    Location
    athens
    Posts
    13
    Μόλις έκανα κάποιες εξετάσεις αίματος κι έχω αγωνία για το αποτέλεσμα.. γιατί θέλω να έχω έστω κάτι που να κατηγορήσω αυτό για την κακή μου διάθεση. Δεν καταλαβαίνω γιατί αισθάνομαι πεσμένη.. αλλά η ψυχολόγος μου είπε ότι πρέπει να το βρω.. πώς όμως;; Τα χάπια με έχουν βοηθήσει αρκετά στο άγχος αλλά μέχρι εκεί..

  6. #9021
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    3,621
    φοβαμαι μηπως κανω νεο επεισοδιο.
    γενικοτερα αγχος και αγωνια χωρις προφανη λογο.......φοβαμαι πολυ
    είμαι ςοδοπανα ανθρωπος

  7. #9022
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2014
    Location
    κατω στριγκλομερι
    Posts
    679
    αισθανομαι κουλ σημερα σχεδον ολη μερα κατι θα παει καλυτερα πιστευω

  8. #9023
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2017
    Location
    Αθήνα
    Posts
    3,898
    Καταθλιπτικα...αν μπορουσα να πατήσω ένα κουμπί και να εξαφανιστώ θα το είχα ηδη κάνει...
    Η άγνοια οδηγεί στην ευτυχία..

  9. #9024
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    3,621
    φοβος.....
    είμαι ςοδοπανα ανθρωπος

  10. #9025
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2017
    Posts
    1,106
    Quote Originally Posted by Κύκνος View Post
    Νομίζω ότι θα ήταν χρήσιμο ένα θέμα που θα μπορούμε να λέμε πως νιώθουμε ώστε να ξαλαφρώνουμε λίγο...αρχίζω εγώ: νιώθω πολύ στεναχωρημένη, έχω πονοκέφαλο και κρυώνω και θα ήθελα πάρα πάρα πολύ να ζούσε η γιαγιά μου και να μπορούσα να την πάρω τηλέφωνο να μιλήσουμε...πάντα μου έκανε καλό η συντροφιά της όταν ήμουν στεναχωρημένη, πάντα με υποστήριζε και πάντα με καταλάβαινε και πάντα με αγαπούσε άνευ όρων...πόσο μου λείπει αυτή τη στιγμή...η παρουσία της θα ήταν βάλσαμο...
    νομιζω πως ομονος τροπος για να ξελαφρωσεις ειναι να μπορεις να μπεις σε διαλογιστικη κατασταση. καμια φορα κ μια αγωγη για χαλαρψση η καμια σχετικη ουσια

  11. #9026
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,549
    Quote Originally Posted by giannis000 View Post
    νομιζω πως ομονος τροπος για να ξελαφρωσεις ειναι να μπορεις να μπεις σε διαλογιστικη κατασταση. καμια φορα κ μια αγωγη για χαλαρψση η καμια σχετικη ουσια
    Παίρνω αγωγή εδώ και χρόνια αλλά δεν μπορεί ν' αντισταθμίσει την έλλειψη κατανόησης...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  12. #9027
    Senior Member
    Join Date
    May 2017
    Posts
    2,740
    Δεν ειμαι καλα..............

  13. #9028
    Banned
    Join Date
    Jul 2015
    Posts
    350
    αρχισα να εχω τσιτες καιτρεμουλο απο το παροξετιν.. λουλουδι τι εχεις? θελεις να το αναλυσεις λιγο?

  14. #9029
    Senior Member
    Join Date
    May 2017
    Posts
    2,740
    Τιποτα, απλα δεν με αγαπαει κανεις..........ειμαι μονη στον κοσμο.......

  15. #9030
    Banned
    Join Date
    Jul 2015
    Posts
    350
    κι εγω ετσι νιωθω.. μονο η μητερα μου αλλα δεν μπορει να με βοηθησει τωρα...και εχει αμηχανια. αν αγαπουσαμε τον εαυτο μας θα ελκυαμε και την αγαπη των αλλων πιστευω.. γινεται υποσυνειδητα αυτο. η οικογενεια σου? εχετε καλες σχεσεις γενικα?

Similar Threads

  1. Και τωρα τι?
    By water in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 21
    Last Post: 06-08-2013, 13:22
  2. Τώρα τι θες...?
    By astimatnam in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 4
    Last Post: 28-05-2012, 02:50
  3. Και τωρα πως το λενε...
    By mihalis in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 5
    Last Post: 07-01-2010, 23:52
  4. Και τωρα, τι?
    By amelie in forum Συναισθηματική Υπερφαγία, Ψυχογενής Βουλιμία
    Replies: 9
    Last Post: 12-01-2008, 18:27

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •