Πώς αισθάνεστε τώρα; - Page 658
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 658 of 837 FirstFirst ... 158558608648656657658659660668708758 ... LastLast
Results 9,856 to 9,870 of 12551
  1. #9856
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2019
    Posts
    3,392
    Quote Originally Posted by george1520 View Post
    Τόσες πολλές είναι;
    Χαχαχα ξέρω γω δεν είναι; Αφού όπως λες χρειάζεσαι νησί.. Πάει να πει ότι δεν χωράνε αλλού..
    Εύχομαι να φυσήξει δυνατός αέρας... Να πάρει μακριά όλα τα σκουπίδια της ζωής μου...

  2. #9857
    ntinti
    Guest
    Εσάς τους δυο δεν σας ξέρω αλλά σας αγαπώ με κάνατε και γέλασα !!!!

  3. #9858
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2019
    Posts
    3,392
    Quote Originally Posted by ntinti View Post
    Εσάς τους δυο δεν σας ξέρω αλλά σας αγαπώ με κάνατε και γέλασα !!!!

    Πως αλλιώς θα την παλέψουμε..
    Χαχαχα άσε έχω από το πρωί σήμερα (σε καλό να μου βγει)..
    Ήθελα να στείλω το πρωί μήνυμα στη φίλη μου "τι κάνετε;" και της στέλνω "το κάνετε;" και μου απαντάει "ε, που και που αλλά γιατί ρωτάς;"
    Ε από τότε με έχει πιάσει το γέλιο και δεν μπορώ να σταματήσω..
    Εύχομαι να φυσήξει δυνατός αέρας... Να πάρει μακριά όλα τα σκουπίδια της ζωής μου...

  4. #9859
    ntinti
    Guest
    Quote Originally Posted by Άντα_Στε87 View Post
    Πως αλλιώς θα την παλέψουμε..
    Χαχαχα άσε έχω από το πρωί σήμερα (σε καλό να μου βγει)..
    Ήθελα να στείλω το πρωί μήνυμα στη φίλη μου "τι κάνετε;" και της στέλνω "το κάνετε;" και μου απαντάει "ε, που και που αλλά γιατί ρωτάς;"
    Ε από τότε με έχει πιάσει το γέλιο και δεν μπορώ να σταματήσω..
    Να μην σταματήσεις δεν έχει καλύτερο! !!!!!
    Εγώ πάλι συνεχίζεται από το πρωί αυτό το ψυχοπλακωμα και ούτε μπόρεσα να κοιμηθώ λιγάκι μιας και είμαι από τις 6 στο πόδι οπότε είπα να φτιάξω μια μηλόπιτα να ξεχαστώ και σας διαβάζω κιόλας και ξεχνιέμαι!

  5. #9860
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2019
    Posts
    3,392
    Quote Originally Posted by ntinti View Post
    Να μην σταματήσεις δεν έχει καλύτερο! !!!!!
    Εγώ πάλι συνεχίζεται από το πρωί αυτό το ψυχοπλακωμα και ούτε μπόρεσα να κοιμηθώ λιγάκι μιας και είμαι από τις 6 στο πόδι οπότε είπα να φτιάξω μια μηλόπιτα να ξεχαστώ και σας διαβάζω κιόλας και ξεχνιέμαι!
    Δεν έκανες κάτι γι αυτό το ψυχοπλακωμα;

    Θα σου βγει καλή σίγουρα.. Με τόσο γέλιο μέσα.. Ζήλεψα τώρα
    Εύχομαι να φυσήξει δυνατός αέρας... Να πάρει μακριά όλα τα σκουπίδια της ζωής μου...

  6. #9861
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,390
    Quote Originally Posted by Άντα_Στε87 View Post
    Ε τι στο καλό.. Πιο δυνατός από σένα δεν είναι αυτός ο φόβος να ξέρεις. Μη του δώσεις άλλη δύναμη..
    Θα περιμένω να μου πεις όταν γυρίσεις..
    Ναι, θα σου πω...

    Αλλά ξέρεις κάτι άλλο; Νιώθω πολύ μελαγχολική τώρα, θα του το πω κι αυτό αν και το έχω ξαναπεί αλλά δεν θέλει να μου αυξήσει τα φάρμακα... Νιώθω πολύ πεσμένη... Ελπίζω ως το απόγευμα να συνέλθω κάπως...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  7. #9862
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2019
    Posts
    3,392
    Quote Originally Posted by Κύκνος View Post
    Ναι, θα σου πω...

    Αλλά ξέρεις κάτι άλλο; Νιώθω πολύ μελαγχολική τώρα, θα του το πω κι αυτό αν και το έχω ξαναπεί αλλά δεν θέλει να μου αυξήσει τα φάρμακα... Νιώθω πολύ πεσμένη... Ελπίζω ως το απόγευμα να συνέλθω κάπως...
    Δεν βοηθάς και λίγο τον εαυτό σου..Πώς να μη νιώθεις πεσμένη; Βγες μια βόλτα ή κάνε κάτι.. Διάβασε ένα καλό βιβλίο.. Ή ότι άλλο σου αρέσει..
    Εύχομαι να φυσήξει δυνατός αέρας... Να πάρει μακριά όλα τα σκουπίδια της ζωής μου...

  8. #9863
    ntinti
    Guest
    Quote Originally Posted by Άντα_Στε87 View Post
    Δεν έκανες κάτι γι αυτό το ψυχοπλακωμα;

    Θα σου βγει καλή σίγουρα.. Με τόσο γέλιο μέσα.. Ζήλεψα τώρα
    Τώρα σε λίγο θα πάω περπάτημα με την γνωστή μου παρειτσα να μου φύγει λιγάκι ,είναι οι δικές μου ψυχοθεραπευτριες !!!!

    ορίστε να σε φίλεψω με ζεστό καφεδάκι χαχα!

  9. #9864
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2019
    Posts
    3,392
    Quote Originally Posted by ntinti View Post
    Τώρα σε λίγο θα πάω περπάτημα με την γνωστή μου παρειτσα να μου φύγει λιγάκι ,είναι οι δικές μου ψυχοθεραπευτριες !!!!

    ορίστε να σε φίλεψω με ζεστό καφεδάκι χαχα!
    Ευχαριστώ
    Και πολύ καλά θα κάνεις. Όσο κάθεσαι μέσα είναι χειρότερο..
    Εύχομαι να φυσήξει δυνατός αέρας... Να πάρει μακριά όλα τα σκουπίδια της ζωής μου...

  10. #9865
    ntinti
    Guest
    Quote Originally Posted by Άντα_Στε87 View Post
    Ευχαριστώ
    Και πολύ καλά θα κάνεις. Όσο κάθεσαι μέσα είναι χειρότερο..
    Τι να κάνω εχω και ένα παιδί που διαβαζει για πανελλήνιες και πρέπει να κρατάω και βιβλίο και πρέπει να είμαι και σπίτι πολλές ώρες για να την συμπαραστεκομαι ,έχει και εκείνη πολλά σκαμπανεβάσματα ψυχολικα ,φυσιολογικά βέβαια αλλά θέλω να είμαι δίπλα της Ν την ηρεμώ

  11. #9866
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,390
    Quote Originally Posted by Άντα_Στε87 View Post
    Δεν βοηθάς και λίγο τον εαυτό σου..Πώς να μη νιώθεις πεσμένη; Βγες μια βόλτα ή κάνε κάτι.. Διάβασε ένα καλό βιβλίο.. Ή ότι άλλο σου αρέσει..
    Είχα βγει βόλτα νωρίτερα αλλά με το που γύρισα σπίτι πάλι τα ίδια...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  12. #9867
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2019
    Posts
    3,392
    Quote Originally Posted by ntinti View Post
    Τι να κάνω εχω και ένα παιδί που διαβαζει για πανελλήνιες και πρέπει να κρατάω και βιβλίο και πρέπει να είμαι και σπίτι πολλές ώρες για να την συμπαραστεκομαι ,έχει και εκείνη πολλά σκαμπανεβάσματα ψυχολικα ,φυσιολογικά βέβαια αλλά θέλω να είμαι δίπλα της Ν την ηρεμώ
    Είναι όλα αυτά στο πρόγραμμα. Φυσιολογικά είναι, θα τα ξεπεράσει γρήγορα πιστεύω μόλις τελειώσει με τις πανελλήνιες.. Μέχρι τότε υπομονή..
    Εύχομαι να φυσήξει δυνατός αέρας... Να πάρει μακριά όλα τα σκουπίδια της ζωής μου...

  13. #9868
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2019
    Posts
    3,392
    Quote Originally Posted by Κύκνος View Post
    Είχα βγει βόλτα νωρίτερα αλλά με το που γύρισα σπίτι πάλι τα ίδια...
    Μήπως γυρνάς σπίτι σου με το σκεπτικό "αντε πάλι εκεί που δεν νιώθω καλά" ριζωμενο στο μυαλό σου; Εννοώ γυρνάς "σίγουρη" ότι θα νιώσεις άσχημα..
    Εύχομαι να φυσήξει δυνατός αέρας... Να πάρει μακριά όλα τα σκουπίδια της ζωής μου...

  14. #9869
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,390
    Quote Originally Posted by Άντα_Στε87 View Post
    Μήπως γυρνάς σπίτι σου με το σκεπτικό "αντε πάλι εκεί που δεν νιώθω καλά" ριζωμενο στο μυαλό σου; Εννοώ γυρνάς "σίγουρη" ότι θα νιώσεις άσχημα..
    Όχι, απλά όταν είμαι έξω ξεχνιέμαι... Ενώ σπίτι έχω ν' αντιμετωπίσω πάλι τα προβλήματα μου, εκεί πάει το μυαλό μου... Ακούω μουσική τώρα έστω για να ξαλαφρώνω λίγο...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  15. #9870
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2019
    Posts
    3,392
    Quote Originally Posted by Κύκνος View Post
    Όχι, απλά όταν είμαι έξω ξεχνιέμαι... Ενώ σπίτι έχω ν' αντιμετωπίσω πάλι τα προβλήματα μου, εκεί πάει το μυαλό μου... Ακούω μουσική τώρα έστω για να ξαλαφρώνω λίγο...
    Αυτό σου λέω.. Γυρνάς από έξω ξέροντας ότι τα "προβλήματα" σε περιμένουν..
    Κάνε κάτι να ξεχνιέσαι και μέσα.. Τη μουσική που λες. Κάτι είναι κι αυτό..
    Εύχομαι να φυσήξει δυνατός αέρας... Να πάρει μακριά όλα τα σκουπίδια της ζωής μου...

Similar Threads

  1. Και τωρα τι?
    By water in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 21
    Last Post: 06-08-2013, 13:22
  2. Τώρα τι θες...?
    By astimatnam in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 4
    Last Post: 28-05-2012, 02:50
  3. Και τωρα πως το λενε...
    By mihalis in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 5
    Last Post: 07-01-2010, 23:52
  4. Και τωρα, τι?
    By amelie in forum Συναισθηματική Υπερφαγία, Ψυχογενής Βουλιμία
    Replies: 9
    Last Post: 12-01-2008, 18:27

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •