Πώς αισθάνεστε τώρα; - Page 708
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 708 of 837 FirstFirst ... 208608658698706707708709710718758808 ... LastLast
Results 10,606 to 10,620 of 12551
  1. #10606
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2019
    Posts
    3,392
    Quote Originally Posted by Κύκνος View Post
    Καλημέρα Αλεξία μου, τι κάνεις;

    Προσπαθώ... Τώρα έφτιαξα καφέ για να χαλαρώσω... Αλλά έχεις δίκιο, σίγουρα επηρεάζει κι η κλεισούρα γιατί δεν μπορείς να ξεφύγεις λίγο... Και χθες είπαν ότι η απαγόρευση κυκλοφορίας θα συνεχιστεί ως τις 27 Απριλίου, πώς θα τη βγάλουμε;
    Εγώ είμαι αυπνη για δεύτερη μέρα
    Τα νεύρα μου είναι χάλια...

    Είπαν ως τις 27 Απριλίου προς το παρόν..Δεν ξέρουμε σίγουρα αν θα τελειώσει τότε
    Εύχομαι να φυσήξει δυνατός αέρας... Να πάρει μακριά όλα τα σκουπίδια της ζωής μου...

  2. #10607
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,390
    Quote Originally Posted by Αλεξία10 View Post
    Εγώ είμαι αυπνη για δεύτερη μέρα
    Τα νεύρα μου είναι χάλια...

    Είπαν ως τις 27 Απριλίου προς το παρόν..Δεν ξέρουμε σίγουρα αν θα τελειώσει τότε
    Γιατί άυπνη;

    Αχ, άστα να πάνε... Είναι υπερβολικά μεγάλο διάστημα για να μην μπορείς να βγεις, δεν ξέρω πως θ' αντέξω...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  3. #10608
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2019
    Posts
    3,392
    Quote Originally Posted by Κύκνος View Post
    Γιατί άυπνη;

    Αχ, άστα να πάνε... Είναι υπερβολικά μεγάλο διάστημα για να μην μπορείς να βγεις, δεν ξέρω πως θ' αντέξω...
    Κάνε υπομονή..Αυτό κάνουμε όλοι δυστυχώς...

    Αυπνη είμαι γιατί η κόρη έπαθε πάλι διαταραχές ύπνου και δεν κοιμάται
    Έχω απελπιστεί
    Εύχομαι να φυσήξει δυνατός αέρας... Να πάρει μακριά όλα τα σκουπίδια της ζωής μου...

  4. #10609
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,390
    Quote Originally Posted by Αλεξία10 View Post
    Κάνε υπομονή..Αυτό κάνουμε όλοι δυστυχώς...

    Αυπνη είμαι γιατί η κόρη έπαθε πάλι διαταραχές ύπνου και δεν κοιμάται
    Έχω απελπιστεί
    Κάνω αλλά νιώθω άσχημα, αυτό δεν μπορώ να το ελέγξω...

    Ναι, διάβασα που έγραφες σχετικά χθες... Κουράγιο...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  5. #10610
    ntinti
    Guest
    Καλησπέρα κορίτσια !!!

    Αλεξία τελικά δεν ήταν γαστρεντερίτιδα Ε?....
    Κατάφερες να μάθεις τι ήταν αυτό που την τάραξε?

  6. #10611
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2019
    Posts
    3,392
    Quote Originally Posted by ntinti View Post
    Καλησπέρα κορίτσια !!!

    Αλεξία τελικά δεν ήταν γαστρεντερίτιδα Ε?....
    Κατάφερες να μάθεις τι ήταν αυτό που την τάραξε?
    Καλημέρα Ντιντι μου
    Ναι έμαθα..Είχαν δει ένα βίντεο με ενα μεταμφιεσμένο κορίτσι..Ξέρεις βαμμένη ήταν αλλά αυτή φοβάται και άντε να συνέλθει τώρα..
    Την τελευταία φορά που το έπαθε αυτό είχε δει απλά ένα κλόουν..Θα ξενυχτάω τώρα για καμιά εβδομάδα σίγουρα..
    Εύχομαι να φυσήξει δυνατός αέρας... Να πάρει μακριά όλα τα σκουπίδια της ζωής μου...

  7. #10612
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,390
    Quote Originally Posted by ntinti View Post
    Καλησπέρα κορίτσια !!!

    Αλεξία τελικά δεν ήταν γαστρεντερίτιδα Ε?....
    Κατάφερες να μάθεις τι ήταν αυτό που την τάραξε?
    Καλησπέρα ntinti, τι κάνεις;
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  8. #10613
    ntinti
    Guest
    Quote Originally Posted by Αλεξία10 View Post
    Καλημέρα Ντιντι μου
    Ναι έμαθα..Είχαν δει ένα βίντεο με ενα μεταμφιεσμένο κορίτσι..Ξέρεις βαμμένη ήταν αλλά αυτή φοβάται και άντε να συνέλθει τώρα..
    Την τελευταία φορά που το έπαθε αυτό είχε δει απλά ένα κλόουν..Θα ξενυχτάω τώρα για καμιά εβδομάδα σίγουρα..
    Είναι παιδιά και παρασύρονται, όσο δεν μπορεί ακόμα να προφυλάξει τον ευατο της από πράγματα που την επηρεάζουν πρέπει να τη έχεις ακομα σε πιο στενή παρακολουθήσει για να μην έχεις τέτοιες δύσκολες καταστάσεις.....
    Είναι δύσκολο αλλά ειδικά όταν βρίσκεται και με άλλα παιδάκια πρέπει να τους έχεις τουλάχιστον στο οπτικό σου πεδίο......
    Ξέρεις εσύ βέβαια ,αλλσ άνθρωπος είσαι και καμία φορά ξεγιελιεσαι .....

    Δεν κοιμάστε καθόλου?

  9. #10614
    ntinti
    Guest
    Quote Originally Posted by Κύκνος View Post
    Καλησπέρα ntinti, τι κάνεις;
    Καλά κορίτσι μου ,εδώ ξυπνήσαμε αργά σήμερα και μέχρι να φτιάξω πρωινά και το μεσημεριανό φαγητό ούτε κατάλαβα πως πέρασε η ώρα....

    Εσύ τι κάνεις πως είσαι από χθες καλύτερα ?

  10. #10615
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,390
    Quote Originally Posted by ntinti View Post
    Καλά κορίτσι μου ,εδώ ξυπνήσαμε αργά σήμερα και μέχρι να φτιάξω πρωινά και το μεσημεριανό φαγητό ούτε κατάλαβα πως πέρασε η ώρα....

    Εσύ τι κάνεις πως είσαι από χθες καλύτερα ?
    Είμαι λίγο καλύτερα αλλά μου έμεινε η επιθυμία να του ζητήσω βοήθεια... Δεν θα το κάνω γιατί δεν πρέπει αλλά το θέλω πολύ κι ήθελα να το πω κάπου...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  11. #10616
    ntinti
    Guest
    Quote Originally Posted by Κύκνος View Post
    Είμαι λίγο καλύτερα αλλά μου έμεινε η επιθυμία να του ζητήσω βοήθεια... Δεν θα το κάνω γιατί δεν πρέπει αλλά το θέλω πολύ κι ήθελα να το πω κάπου...
    Είπαμε υπομονή!
    Είναι η κατάσταση έτσι που πιεζομαστε ακόμα πιο πολύ....
    Αν έχει καλό καιρό σε εσάς εκεί βγες για ενα περίπατο για καμία ωρίτσα να αλλάξει ο αέρας σου και να ηρεμήσει το μυαλό σου από αυτές τις σκέψεις .

  12. #10617
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,390
    Quote Originally Posted by ntinti View Post
    Είπαμε υπομονή!
    Είναι η κατάσταση έτσι που πιεζομαστε ακόμα πιο πολύ....
    Αν έχει καλό καιρό σε εσάς εκεί βγες για ενα περίπατο για καμία ωρίτσα να αλλάξει ο αέρας σου και να ηρεμήσει το μυαλό σου από αυτές τις σκέψεις .
    Μπα, δυστυχώς εδώ βρέχει... Αν αύριο είναι καλύτερα ίσως βγω μια βόλτα...
    Έχεις δίκιο, αν μπορούσα για παράδειγμα να πάω για ψώνια ή για έναν καφέ θα ξαλάφρωνα...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  13. #10618
    ntinti
    Guest
    Quote Originally Posted by Κύκνος View Post
    Μπα, δυστυχώς εδώ βρέχει... Αν αύριο είναι καλύτερα ίσως βγω μια βόλτα...
    Έχεις δίκιο, αν μπορούσα για παράδειγμα να πάω για ψώνια ή για έναν καφέ θα ξαλάφρωνα...
    Έτσι ακριβώς οποτε βρες σήμερα κάτι να απασχοληθεί το μυαλό σου και από αύριο ευτυχώς φτιάχνει ο καιρός οπότε έστω για μια βολτίτσα θα μπορούμε να βγούμε!

  14. #10619
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2019
    Posts
    3,392
    Quote Originally Posted by ntinti View Post
    Είναι παιδιά και παρασύρονται, όσο δεν μπορεί ακόμα να προφυλάξει τον ευατο της από πράγματα που την επηρεάζουν πρέπει να τη έχεις ακομα σε πιο στενή παρακολουθήσει για να μην έχεις τέτοιες δύσκολες καταστάσεις.....
    Είναι δύσκολο αλλά ειδικά όταν βρίσκεται και με άλλα παιδάκια πρέπει να τους έχεις τουλάχιστον στο οπτικό σου πεδίο......
    Ξέρεις εσύ βέβαια ,αλλσ άνθρωπος είσαι και καμία φορά ξεγιελιεσαι .....

    Δεν κοιμάστε καθόλου?
    Τους βλέπαμε συνέχεια και επειδή ξέρω πως πάει, τους πήραμε το τάμπλετ για να είμαστε ήσυχες..Δεν πήγε όμως το μυαλουδάκι μου στη smart tv του υπνοδωματιου..Έβαλαν εκεί YouTube και έγινε αυτό στα 10 λεπτά..Γιατί τόσο έκανε να έρθει τρέμοντας...
    Κοιμάται κανονικά το βράδυ και ξυπνάει μετά από 2 ώρες..Και μετά ξανά το άλλο βράδυ..
    Εύχομαι να φυσήξει δυνατός αέρας... Να πάρει μακριά όλα τα σκουπίδια της ζωής μου...

  15. #10620
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,390
    Quote Originally Posted by ntinti View Post
    Έτσι ακριβώς οποτε βρες σήμερα κάτι να απασχοληθεί το μυαλό σου και από αύριο ευτυχώς φτιάχνει ο καιρός οπότε έστω για μια βολτίτσα θα μπορούμε να βγούμε!
    Θα προσπαθήσω...

    Θέλω να βγάλω από τα κουτιά που τα έχω αποθηκευμένα κάτι διακοσμητικά για να τα στολίσω οπότε θα μου πάρει λίγο χρόνο αυτό...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

Similar Threads

  1. Και τωρα τι?
    By water in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 21
    Last Post: 06-08-2013, 13:22
  2. Τώρα τι θες...?
    By astimatnam in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 4
    Last Post: 28-05-2012, 02:50
  3. Και τωρα πως το λενε...
    By mihalis in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 5
    Last Post: 07-01-2010, 23:52
  4. Και τωρα, τι?
    By amelie in forum Συναισθηματική Υπερφαγία, Ψυχογενής Βουλιμία
    Replies: 9
    Last Post: 12-01-2008, 18:27

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •