Πώς αισθάνεστε τώρα; - Page 804
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 804 of 837 FirstFirst ... 304704754794802803804805806814 ... LastLast
Results 12,046 to 12,060 of 12551
  1. #12046
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2019
    Posts
    3,392
    Quote Originally Posted by mindcrime View Post
    Αισθάνομαι οργη, θυμό, γιατί είναι κλειστά τα γυμναστήρια, σε σημείο που έλεγα να μπω σε ένα γκρουπ που έχουμε όσοι κάνουμε BJJ και να τους πω παιδιά πάμε Σύνταγμα να τα διαλύσουμε όλα να μην αφήσουμε τίποτα όρθιο γιατί κοροιδευόμαστε μεταξύ μας και όποιος διανοηθεί να μας σταματήσει να τον στέλνουμε νοσοκομείο για διακοπές. Μιλάμε για τόσο οργή.... Στα γυμναστήρια που γίνεται αποστείρωση κολλάει, στα ΜΜΜ δεν κολλάει ενώ στις τάξεις αν ανοίξουν παράθυρα πάλι δεν κολλάει....
    Αυτή την απορία έχω και εγώ. Και όταν βγαίνεις από το σπίτι χωρίς μήνυμα κολλάει.
    Επίσης, μας σταμάτησαν στο δρόμο τη Δευτέρα ενώ πηγαίναμε σε γιατρό και μας είπαν, δεν έπρεπε να πηγαίναμε όλοι με το ίδιο αμάξι. Μάλλον στο αμάξι κολλάμε μεταξύ μας ενώ μέσα στο σπίτι όχι.
    Είναι να μην έχεις νεύρα και οργή?
    Εύχομαι να φυσήξει δυνατός αέρας... Να πάρει μακριά όλα τα σκουπίδια της ζωής μου...

  2. #12047
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2016
    Location
    Planet Euphoria
    Posts
    2,876
    Quote Originally Posted by Αλεξία10 View Post
    Αυτή την απορία έχω και εγώ. Και όταν βγαίνεις από το σπίτι χωρίς μήνυμα κολλάει.
    Επίσης, μας σταμάτησαν στο δρόμο τη Δευτέρα ενώ πηγαίναμε σε γιατρό και μας είπαν, δεν έπρεπε να πηγαίναμε όλοι με το ίδιο αμάξι. Μάλλον στο αμάξι κολλάμε μεταξύ μας ενώ μέσα στο σπίτι όχι.
    Είναι να μην έχεις νεύρα και οργή?
    Αλεξία δεν ξέρω πόσο θα αντέξω και ειλικρινά φοβάμαι μην ξεσπάσω σε κανα όργανο και κανω διακοπες Κορυδαλλο μετα, αλλά δεν αντέχω αλλο πως το λένε Να είδες σε σταμάτησε τώρα ο άλλος να σου πει την εξυπναδα του.... Να μου τυχει κανας τέτοιος σε καμια παραλία να παρω αναποδες και να βρεθω μετά κατηγορούμενος....

  3. #12048
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    4,410
    Quote Originally Posted by mindcrime View Post
    Αισθάνομαι οργη, θυμό, γιατί είναι κλειστά τα γυμναστήρια, σε σημείο που έλεγα να μπω σε ένα γκρουπ που έχουμε όσοι κάνουμε BJJ και να τους πω παιδιά πάμε Σύνταγμα να τα διαλύσουμε όλα να μην αφήσουμε τίποτα όρθιο γιατί κοροιδευόμαστε μεταξύ μας και όποιος διανοηθεί να μας σταματήσει να τον στέλνουμε νοσοκομείο για διακοπές. Μιλάμε για τόσο οργή.... Στα γυμναστήρια που γίνεται αποστείρωση κολλάει, στα ΜΜΜ δεν κολλάει ενώ στις τάξεις αν ανοίξουν παράθυρα πάλι δεν κολλάει....
    Να ξερεις ποσο σε καταλαβαινω ειλικρινα ...

    Αρχιζω και εχω θεμα .....κακα τα ψεματα οτι και να κανεις στο σπιτι τα οργανα που εχουν τα γυμναστηρια σε καποιες περιπτωσεις δεν αντικαθιστουνται ....
    Τουλαχιστον ας μην ανοιξουν τα ομαδικα τμηματα ...Ας πανε τα ατομα πλεον που εχουν θεματα , το γυμναστηριο δεν ειναι χωρος αναψυχης ...τι αλλο να πω..

    Πες ποτε και ερχομαι και εγω ειλικρινα ....Ας επιτρεπουν τουλαχιστον τα personal αντε το πολυ 3 ατομα ...
    Όλη η ζωή μου συναισθήματα !

  4. #12049
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2019
    Posts
    3,392
    Quote Originally Posted by mindcrime View Post
    Αλεξία δεν ξέρω πόσο θα αντέξω και ειλικρινά φοβάμαι μην ξεσπάσω σε κανα όργανο και κανω διακοπες Κορυδαλλο μετα, αλλά δεν αντέχω αλλο πως το λένε Να είδες σε σταμάτησε τώρα ο άλλος να σου πει την εξυπναδα του.... Να μου τυχει κανας τέτοιος σε καμια παραλία να παρω αναποδες και να βρεθω μετά κατηγορούμενος....
    Μα θα βρεθείς κατηγορουμενος γιατί λένε ασυναρτησίες. Ποιός ο λόγος να πάω από νότια προάστια στο Μαρούσι με 2 αυτοκίνητα αφού πάμε όλοι μαζί στο ίδιο μέρος? Στο αυτοκίνητο κολλάμε ενώ στο σπίτι όχι???
    Και τα έξοδα θα μου τα πληρώσει αυτός για να πάω με δύο? Καλά που δεν είπε ότι έπρεπε να πάει και το κάθε παιδί μόνο του, να έχουμε 4 αυτοκίνητα.
    Εύχομαι να φυσήξει δυνατός αέρας... Να πάρει μακριά όλα τα σκουπίδια της ζωής μου...

  5. #12050
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    4,410
    Quote Originally Posted by Αλεξία10 View Post
    Αυτή την απορία έχω και εγώ. Και όταν βγαίνεις από το σπίτι χωρίς μήνυμα κολλάει.
    Επίσης, μας σταμάτησαν στο δρόμο τη Δευτέρα ενώ πηγαίναμε σε γιατρό και μας είπαν, δεν έπρεπε να πηγαίναμε όλοι με το ίδιο αμάξι. Μάλλον στο αμάξι κολλάμε μεταξύ μας ενώ μέσα στο σπίτι όχι.
    Είναι να μην έχεις νεύρα και οργή?
    Ποιος ξυπνιος στο ειπε αυτο ρε συ?
    Αφου δεν ισχυει για τις οικογενειες ,ειπαμε σεβασμος και αυτοι εντολες εκτελουν αλλα οχι ο καθε ασχετος να λεει τις βλακειες τους ..
    Τέτοιους δεν τους αφηνεις τους βαζεις στην θεση τους
    Όλη η ζωή μου συναισθήματα !

  6. #12051
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2019
    Posts
    3,392
    Quote Originally Posted by Marilou View Post
    Ποιος ξυπνιος στο ειπε αυτο ρε συ?
    Αφου δεν ισχυει για τις οικογενειες ,ειπαμε σεβασμος και αυτοι εντολες εκτελουν αλλα οχι ο καθε ασχετος να λεει τις βλακειες τους ..
    Τέτοιους δεν τους αφηνεις τους βαζεις στην θεση τους
    Τους τακτοιησαμε ανάλογα. Μας ανάγκασαν. Και φύγαμε αφού μας ζήτησαν και συγνώμη.
    Το θέμα είναι ότι αυτές τις βλακιες τις κάνουν όντως. Ποιός ξέρει πόσοι σαν εμάς έχουν φάει πρόστιμο.
    Εύχομαι να φυσήξει δυνατός αέρας... Να πάρει μακριά όλα τα σκουπίδια της ζωής μου...

  7. #12052
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2016
    Location
    Planet Euphoria
    Posts
    2,876
    Quote Originally Posted by Αλεξία10 View Post
    Μα θα βρεθείς κατηγορουμενος γιατί λένε ασυναρτησίες. Ποιός ο λόγος να πάω από νότια προάστια στο Μαρούσι με 2 αυτοκίνητα αφού πάμε όλοι μαζί στο ίδιο μέρος? Στο αυτοκίνητο κολλάμε ενώ στο σπίτι όχι???
    Και τα έξοδα θα μου τα πληρώσει αυτός για να πάω με δύο? Καλά που δεν είπε ότι έπρεπε να πάει και το κάθε παιδί μόνο του, να έχουμε 4 αυτοκίνητα.
    Θα βρεθώ κατηγορούμενος γιατί είναι προκλητικοί και είπαμε όσο κύριος και να είμαι ο θυμός είναι θυμός.... Για να καταλάβεις τι είναι το BJJ θα σου ανεβάσω τρεις φωτογραφίες, η 4η δεν υπάρχει αλλά θα σου την περιγράψω γιατί είμαι σίγουρος 99,9% πως αυτό έγινε. Του έσπασε το χέρι που είχε γκλομπ.

    Λοιπόν στην 1η χαμηλώνεις το σωματάκι σου και τον περιμένεις να σε πλησιάσει και να τραβήξει το χέρι με την ασπίδα
    Στη 2η τον πιάνεις από τα γόνατα κανοντας άλμα με το σώμα σου
    Στη 3η το χέρι της ασπίδας είναι άχρηστο εκείνος στο έδαφος δεν μπορεί να κάνει τίποτα πλέον προσφέροντας το χέρι του γκλομπ....
    Και στην 4η που δεν υπάρχει σπάει το χέρι του γκλομπ....

    Αυτό είναι το BJJ

    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]

  8. #12053
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2016
    Location
    Planet Euphoria
    Posts
    2,876
    Quote Originally Posted by Marilou View Post
    Ποιος ξυπνιος στο ειπε αυτο ρε συ?
    Αφου δεν ισχυει για τις οικογενειες ,ειπαμε σεβασμος και αυτοι εντολες εκτελουν αλλα οχι ο καθε ασχετος να λεει τις βλακειες τους ..
    Τέτοιους δεν τους αφηνεις τους βαζεις στην θεση τους
    Θα σε πάει για προσαγωγή για να σου φάει 3 ώρες και θα ισχυριστει πως τον εξύβρισες για να μετατραπεί σε σύλληψη και πήγαινε εσύ στο δικαστήριο να αποδείξεις το αντίθετο, ο λόγος σου απέναντι στον δικό του, ποιος λόγος λες να έχει μεγαλύτερη βαρύτητα σε ένα δικαστήριο; Για αυτό δεν τους γουστάρω.... και ω ναι πίστεψε με οι περισσότεροι όταν θα κάνεις επίκληση των δικαιωμάτων σου αυτό θα κάνουν.

  9. #12054
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    4,410
    Quote Originally Posted by mindcrime View Post
    Θα σε πάει για προσαγωγή για να σου φάει 3 ώρες και θα ισχυριστει πως τον εξύβρισες για να μετατραπεί σε σύλληψη και πήγαινε εσύ στο δικαστήριο να αποδείξεις το αντίθετο, ο λόγος σου απέναντι στον δικό του, ποιος λόγος λες να έχει μεγαλύτερη βαρύτητα σε ένα δικαστήριο; Για αυτό δεν τους γουστάρω.... και ω ναι πίστεψε με οι περισσότεροι όταν θα κάνεις επίκληση των δικαιωμάτων σου αυτό θα κάνουν.
    Οταν εισαι προκλητικος θα αντιδρασουν καταλληλα και καλα θα κανουν για εμενα ..Αυτη ειναι η δουλεια τους και πρεπει να την σεβαστης..
    Οταν τους μιλας σωστα και τους εξηγεις δεν εχουν λογιο να το κανουν ...
    Όλη η ζωή μου συναισθήματα !

  10. #12055
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    4,410
    Quote Originally Posted by Αλεξία10 View Post
    Τους τακτοιησαμε ανάλογα. Μας ανάγκασαν. Και φύγαμε αφού μας ζήτησαν και συγνώμη.
    Το θέμα είναι ότι αυτές τις βλακιες τις κάνουν όντως. Ποιός ξέρει πόσοι σαν εμάς έχουν φάει πρόστιμο.
    Δεν μπορουν ρε συ Αλεξια με αυτη την αιτιολογια να φας προστιμο ..Ενα θα σου πω αν ηθελαν θα σε εκοβαν πιστεψε με ..
    Όλη η ζωή μου συναισθήματα !

  11. #12056
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2019
    Posts
    3,392
    Quote Originally Posted by mindcrime View Post
    Θα βρεθώ κατηγορούμενος γιατί είναι προκλητικοί και είπαμε όσο κύριος και να είμαι ο θυμός είναι θυμός.... Για να καταλάβεις τι είναι το BJJ θα σου ανεβάσω τρεις φωτογραφίες, η 4η δεν υπάρχει αλλά θα σου την περιγράψω γιατί είμαι σίγουρος 99,9% πως αυτό έγινε. Του έσπασε το χέρι που είχε γκλομπ.

    Λοιπόν στην 1η χαμηλώνεις το σωματάκι σου και τον περιμένεις να σε πλησιάσει και να τραβήξει το χέρι με την ασπίδα
    Στη 2η τον πιάνεις από τα γόνατα κανοντας άλμα με το σώμα σου
    Στη 3η το χέρι της ασπίδας είναι άχρηστο εκείνος στο έδαφος δεν μπορεί να κάνει τίποτα πλέον προσφέροντας το χέρι του γκλομπ....
    Και στην 4η που δεν υπάρχει σπάει το χέρι του γκλομπ....

    Αυτό είναι το BJJ

    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    Μα τόσο που σε νευριαζουν ακριβώς έτσι το θέλουν.
    Εύχομαι να φυσήξει δυνατός αέρας... Να πάρει μακριά όλα τα σκουπίδια της ζωής μου...

  12. #12057
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2019
    Posts
    3,392
    Quote Originally Posted by Marilou View Post
    Δεν μπορουν ρε συ Αλεξια με αυτη την αιτιολογια να φας προστιμο ..Ενα θα σου πω αν ηθελαν θα σε εκοβαν πιστεψε με ..
    Είπε 300 ευρώ ο καθένας. Και δεν πίστευε καν ότι είμαστε οικογένεια (έχεις δει τα παιδιά μου και εμας, συνέχεια μας ρωτάνε αν είναι δικά μας ).
    Εύχομαι να φυσήξει δυνατός αέρας... Να πάρει μακριά όλα τα σκουπίδια της ζωής μου...

  13. #12058
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2016
    Location
    Planet Euphoria
    Posts
    2,876
    Quote Originally Posted by Marilou View Post
    Οταν εισαι προκλητικος θα αντιδρασουν καταλληλα και καλα θα κανουν για εμενα ..Αυτη ειναι η δουλεια τους και πρεπει να την σεβαστης..
    Οταν τους μιλας σωστα και τους εξηγεις δεν εχουν λογιο να το κανουν ...
    Μαριλού η δουλειά του είναι να σεβαστεί τα δικαιώματα μου. Οταν είμαι σε δημόσιο χώρο έχω δικαίωμα να βγάλω κινητό και να ηχογραφήσω ή να βιντεοσκοπήσω ακόμα και τη φάτσα του γιατί είναι δημόσιος υπάλληλος. Αν το κάνω όμως αυτό θα μου πάρουν το κινητό και θα αρχίσουν το μπουλινγκ θα το παρουν και θα πουνε ότι θέλουν μετά όπως έχει συμβει πολλές φορές και υπάρχουν και βίντεο στο youtube που το αποδεικνύουν. Εχει το δικαίωμα να μου ζητήσει ταυτότητα, έχω την υποχρέωση να του την δώσω, έχει το δικαίωμα να μου κάνει προσαγωγή για να δει αν εκκρεμεί κάτι εναντίον μου, έχω την υποχρέωση να την υποστώ. Δεν έχει κανένα δικαίωμα να μου κάνει ερωτήσεις, έχω το δικαίωμα να μην του απαντάω σε ερωτήσεις. Δεν έχει κανένα δικαίωμα να μου κάνει σωματικό έλεγχο αν δεν μπορεί να αποδείξει πως έχω την πρόθεση να προβω σε αδίκημα αλλα θα σου την κανουν στο τμήμα και αντε εσυ να αποδειξεις οτι την έκαναν όταν εκεινοι θα λένε πως δεν την έκαναν. Πρόσεξε τώρα, αν στην Ελλάδα είχαμε ένα συνταγματικό άρθρο όπως η 1η τροποποίηση στην Αμερική, στην ουσία αυτή η τροποποίηση λεει πως αν πχ αρχίζεις να βρίζεις έναν αστυνομικό ως αστυνομικό και όχι ως ανθρωπο τότε το όργανο δεν μπορεί να σου κάνει τίποτα. Πρόσεξε τι σου λέω ως αστυνομικό και όχι ως άνθρωπο. Αυτό συμβαίνει για να μην μπορεί να συλλάβει κάποιον πολίτη και να του χρεώσει κατηγορίες....

    Στην Ελλάδα όμως δεν έχουμε τίποτα από όλα αυτά... Σκέψου κάτι απλό ρε παιδί μου και θα καταλάβεις όλη την αλήθεια... Γιατί στην Ελλάδα οι αστυνομικοί δεν έχουν κάμερες πάνω στα αλεξίσφαιρα όπου ο κάθε πολίτης θα μπορεί με μία αιτησούλα να πάρει το ύλικο.... Σκέψου το απλά γιατί δεν έχουν; Σε ποιον θα κοβόντουσαν τα φτερά; Ποιος πλέον θα έπρεπε να ακολουθεί κατά γράμμα το τι λέει ο νόμος;

  14. #12059
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    4,410
    Quote Originally Posted by mindcrime View Post
    Μαριλού η δουλειά του είναι να σεβαστεί τα δικαιώματα μου. Οταν είμαι σε δημόσιο χώρο έχω δικαίωμα να βγάλω κινητό και να ηχογραφήσω ή να βιντεοσκοπήσω ακόμα και τη φάτσα του γιατί είναι δημόσιος υπάλληλος. Αν το κάνω όμως αυτό θα μου πάρουν το κινητό και θα αρχίσουν το μπουλινγκ θα το παρουν και θα πουνε ότι θέλουν μετά όπως έχει συμβει πολλές φορές και υπάρχουν και βίντεο στο youtube που το αποδεικνύουν. Εχει το δικαίωμα να μου ζητήσει ταυτότητα, έχω την υποχρέωση να του την δώσω, έχει το δικαίωμα να μου κάνει προσαγωγή για να δει αν εκκρεμεί κάτι εναντίον μου, έχω την υποχρέωση να την υποστώ. Δεν έχει κανένα δικαίωμα να μου κάνει ερωτήσεις, έχω το δικαίωμα να μην του απαντάω σε ερωτήσεις. Δεν έχει κανένα δικαίωμα να μου κάνει σωματικό έλεγχο αν δεν μπορεί να αποδείξει πως έχω την πρόθεση να προβω σε αδίκημα αλλα θα σου την κανουν στο τμήμα και αντε εσυ να αποδειξεις οτι την έκαναν όταν εκεινοι θα λένε πως δεν την έκαναν. Πρόσεξε τώρα, αν στην Ελλάδα είχαμε ένα συνταγματικό άρθρο όπως η 1η τροποποίηση στην Αμερική, στην ουσία αυτή η τροποποίηση λεει πως αν πχ αρχίζεις να βρίζεις έναν αστυνομικό ως αστυνομικό και όχι ως ανθρωπο τότε το όργανο δεν μπορεί να σου κάνει τίποτα. Πρόσεξε τι σου λέω ως αστυνομικό και όχι ως άνθρωπο. Αυτό συμβαίνει για να μην μπορεί να συλλάβει κάποιον πολίτη και να του χρεώσει κατηγορίες....

    Στην Ελλάδα όμως δεν έχουμε τίποτα από όλα αυτά... Σκέψου κάτι απλό ρε παιδί μου και θα καταλάβεις όλη την αλήθεια... Γιατί στην Ελλάδα οι αστυνομικοί δεν έχουν κάμερες πάνω στα αλεξίσφαιρα όπου ο κάθε πολίτης θα μπορεί με μία αιτησούλα να πάρει το ύλικο.... Σκέψου το απλά γιατί δεν έχουν; Σε ποιον θα κοβόντουσαν τα φτερά; Ποιος πλέον θα έπρεπε να ακολουθεί κατά γράμμα το τι λέει ο νόμος;
    Ειναι η αποψη σου και δεν μπορω να κανω κατι για να την αλλαξω ...

    Ενα αστυνομικος στον δρομο μπορει να ειναι απλα για τα διαδικαστικα και οντως να μην εχει αυτα τα δικαιωματα .............μαζι σου ως εδω ...
    Ο διπλανος του ομως βαση της εκπαιδευσης του και του βαθμου του ειναι δικαστικος λειτουργος και λειτουργει ετσι συμφωνα παντα με το συνταγμα και τους νομους που υπηρετει και εχει καθε δικαιωμα εκεινη την στιγμη να τους εφαρμοσει χωρις να σε ρωτησει καν ή να παρει εντολη απο τον ανωτερο του ...

    Εχει το δικαιωμα οταν ο αλλος δειξει ασεβεια και ανυπακοή προς το αξιωμα που εχει αποκτησει και εχει ορκιστει να το υπηρετει στο το ονομα αυτου να κανει οτι του επιτρεπει ο νομος ..

    Αυτα και τιποτε αλλο ,δεν προσπαθω να σου αλλαξω γνωμη ,εχεις τα βιωματα σου και μπορω να καταλαβω ολη αυτη την σταση σου ..

    Το γεγονος ομως της ασεβειας απο ενα πολιτη σε ενα οργανο οποιο ειναι αυτο δεν το δεχομαι εγω προσωπικα ...

    Ειδικα τετοιους ειδους φωτογραφιες που ανεβασες ..
    Εμενα προσωπικα με εξοργιζει το γεγονος να βλεπω το καθε κακομαθημενο αλητοπεδο να σπαει τις περιουσιες του κοσμάκη ,να καει καταστηματα και σπιτια στο ονομα της δηθεν επαναστασης τους και να καθονται να τα ματ και να τους χαιδευουν ..

    Την αλλη μερα οι καταστηματαρχες κλαινε και λενε που ηταν η αστυνομια ?
    Ποια αστυνομια αυτη που προσπαθώντας να υπερασπιστει περιουσιες και ζωες ασκει την βια που εχει μαθει για τις αντιστοιχες περιπτωσεις και μετα βρισκεται κρεμασμενος ο καθε αστυνομικος σε οποια φυλλαδα κυκλοφορει να απειλειται με διαθεσιμοτητα για δηθεν καταπατησει ανθρωπινων δικαιωματων?Οταν κατεστρεφε μαγαζια εκει τι εκαενε αυτος δεν καταπατουσε ανθρωπινα δικαιωματα ..Αν ερχοταν εμενα ενας τετοιος και μου εκαιγε την επιχειρηση δεν θα γλυτωνε απο τα δικα μου χερια ...ευτυχως ομως επειδη δεν μπορω να το κανω εγω αυτο εχω τον αστυνομικο να το κανει ..
    Εκει τι θα ελεγες ?Δεν θα ελεγε μπραβο καλα του εκανες που σε κατεσρεψε?Στον αστυνομικο δηλαδη γιατι τον κανεις να χασει την δουλεια του?
    Να σου πω εγω ...Γιατι μαλλον εχεις αποθημενα μαζι του για τους λογους σου ..

    Βλεπεις τις διαφορες και τον διαφορετικο τροπο προσεγγιεσης μια καταστασης ....

    Αυτα δεν εχω να πω κατι αλλο για το θεμα και ο καθενας ας κρατησει την αποψη του για τον ευατο του ομορφα και ωραια!
    Όλη η ζωή μου συναισθήματα !

  15. #12060
    Senior Member
    Join Date
    May 2020
    Location
    Μορντορ
    Posts
    418
    Εγω εχω εξοργιστει με τα κωλοπαιδα που τσακισαν στο ξυλο το σταθμαρχη του μετρο.Και με τα αλλα σκουπιδια που χτυπησαν τον κατακοιτο γερακο στο Μενιδι.Ξυλο μεχρι τελικης πτωσεως στις λειρατεε κοτες που τα βαζουν με ανημπορους...τις προαλλεε εν τω μεταξυ ειχα παει στο τμημα και ειδα μια κοπελα με μαυρισμενα ματια να κλαιει.Μου ζητουσε συγνωμη που εκλαιγε μπροστα μου,μου ειπε οτι τη χτυπησε ο βιαιος αντρας της...την παρηγορησα και της ειπα να μην κανει πισω και να φροντισει να παει φυλακη ο π@@@στης.Απο θυμο και οργη,αλλο τιποτα...χρονια τωρα...

Similar Threads

  1. Και τωρα τι?
    By water in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 21
    Last Post: 06-08-2013, 13:22
  2. Τώρα τι θες...?
    By astimatnam in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 4
    Last Post: 28-05-2012, 02:50
  3. Και τωρα πως το λενε...
    By mihalis in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 5
    Last Post: 07-01-2010, 23:52
  4. Και τωρα, τι?
    By amelie in forum Συναισθηματική Υπερφαγία, Ψυχογενής Βουλιμία
    Replies: 9
    Last Post: 12-01-2008, 18:27

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •