Πώς αισθάνεστε τώρα; - Page 571
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 571 of 837 FirstFirst ... 71471521561569570571572573581621671 ... LastLast
Results 8,551 to 8,565 of 12551
  1. #8551
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    4,537
    εγινε κατι πολυ σοβαρο .. ..προς το παρον εχω τρομερη αγωνια αγχος κ στενοχωρια.
    Last edited by anxious4ever; 30-03-2016 at 15:50.

  2. #8552
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2016
    Location
    Planet Euphoria
    Posts
    2,876
    Quote Originally Posted by BOOM View Post
    τον πηρα χτες το απογευμα..κ μου ειπε υπομονη..επειδη συνεβει κατι κακο...κ να ξεκινησω για μια βδομαδουλα ζαναξ..κ οντως ξεκινησα κ οταν το πινω νιωθω καλυτερα..το ladose με βοηθησε πολυ κ ανεβηκα..ομως συνεβει κατι σοβαρο κ με εριξε υπαρβολικα πολυ..πιστευω οτι δεν εχει να κανει με το λαντοζ..οτι χαπι κ να παιρνεις αν συμβει κατι πολυ ασχημο επηρρεαζεσαι κ κανεις υποτροπη.
    μου ειπε οτι ειναι αναμενομενο μεσα στην θεραπεια..αν ξεπερασω αυτο που εγινε πιστευω θα νιωσω καλα..προς το παρον νιωθω απιστευτη απεραντη θλιψη...εχτεςε εκλαιγα οολη μερα..σημερα σηκωθηκα με μια ταφοπλακα να μου τρυπαει τον θωρακα..εσεις εχετε νιωσει ετσι ποτε..τοσο υπερβολλικη στενοχωρια?κ αν ναι?πως την διαχεριστηκατε?σας παρακαλω..πειτε μου.
    Άκου να σου πω η σοκολάτα δεν είναι φαγητό, σε παρακαλώ κάνε μία χάρη στον εαυτό σου και βάλε λίγο μερέντα στο στόμα σου, θα επιταχύνει την αναπλήρωση της σεροτονίνης στον εγκέφαλο και θα σε κάνει να νιώσεις καλύτερα. Δεν είναι φαγητό να βάλεις στο στόμα σου μία κουταλιά μερέντα. Εντάξει άσε τη μπανάνα, παίρνεις Λαντόζ, βάλε όμως μια κουταλιά μερέντα στο στόμα σου και άστην εκει. Θα νιώσεις καλύτερα σε λίγα λεπτά στο υπόσχομαι...

  3. #8553
    Τι κάνεις με την απεραντη θλιψη ? Την αφουγκραζεσαι, την βιωνεις, λιωνεις το κλαμμα, κανει τον κυκλο της και περναει.
    "Make sure your worst enemy isn't you"

  4. #8554
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    4,537
    οκ..μερεντα δεν εχω αυτη τη στιγμη..αλλα κ μονο στο ακουσμα νιωθω οτι θα ουρλιαξω..πινω μονο νερο..δνε αντεχω αν βαλω τιποτα στο στομα μου.το στομα μου ειναι κλειστο κ δεν γελαω καθολου..
    αν η θλιψη ειναι αβασταχτη τι κανεις??φοβαμαι μη παθω κατι απο την απεραντη θλιψη.

  5. #8555
    Banned
    Join Date
    Aug 2015
    Location
    νησια bora bora
    Posts
    4,715
    Quote Originally Posted by BOOM View Post
    εγινε κατι πολυ σοβαρο μ την σχεση μου...κ πιθανον φοβαμαι για απωλεια(χωρισμο)..εννοω οτι θα χαθουν οσα εχω κ φτιαξαμε μαζι.....ευχομαι οχι..προς το παρον εχω τρομερη αγωνι αγχος κ στενοχωρια.
    θες να μοιραστεις μαζι μας τι εγινε? μπορει να σε βοηθησει αυτο...

  6. #8556
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2016
    Location
    Planet Euphoria
    Posts
    2,876
    Quote Originally Posted by BOOM View Post
    οκ..μερεντα δεν εχω αυτη τη στιγμη..αλλα κ μονο στο ακουσμα νιωθω οτι θα ουρλιαξω..πινω μονο νερο..δνε αντεχω αν βαλω τιποτα στο στομα μου.το στομα μου ειναι κλειστο κ δεν γελαω καθολου..
    αν η θλιψη ειναι αβασταχτη τι κανεις??φοβαμαι μη παθω κατι απο την απεραντη θλιψη.
    Δεν θα πάθεις, παροδικό είναι θα σου περάσει, μήπως να πάρεις λίγο xanax να σε ηρεμήσει λιγάκι; Τι xanax παίρνεις και κάθε πότε;

  7. #8557
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    4,537
    ναι..εκανα μια μαλακια ενα λαθος ..αλλα δεν θα θελα να πω τι ακριβως.
    Last edited by anxious4ever; 30-03-2016 at 15:34.

  8. #8558
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    4,537
    Quote Originally Posted by mindcrime View Post
    Δεν θα πάθεις, παροδικό είναι θα σου περάσει, μήπως να πάρεις λίγο xanax να σε ηρεμήσει λιγάκι; Τι xanax παίρνεις και κάθε πότε;
    παιρνω χαναξ πρωι μεσημερι βραδι των 0,25. αλλα οταν εχω εντονη στενοχωρια παιρνω 2 των 0.25 συμφωνα με οδηγια του γιατρου.

  9. #8559
    Οκ,
    νιωθεις το χειροτερο πλασμα επι γης. Οι σκεψεις εχουν γιγαντωθει. Κουλ... θα περασει... μονη σου μην περιμενεις να βρεις ολες τις απαντησεις ειναι εξαντλητικο !!!

    Τα ζαναξ απλα θα σε ριξουν για υπνο. Ξεκινα ψυχοθεραπεια.
    "Make sure your worst enemy isn't you"

  10. #8560
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    4,537
    ΝΑΙ εχουν γιγαντωθει...παρα πολυ..κ τα βλεπω τεραστια!!! κ με εχουν αγχωσει τρελλα!
    Last edited by anxious4ever; 30-03-2016 at 15:35.

  11. #8561
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    4,537
    φοβαμαι μη τρελλαθω απο την πολυ στενοχωρια ρε παιδια...

  12. #8562
    Quote Originally Posted by BOOM View Post
    ΝΑΙ εχουν γιγαντωθει...αλλα γενικα ηταν ενα λαθος..εγω δεν κανω τετοια..δεν ξερω τι επαθα..ολοι μου λενε ανθρωποι ειμαστε κανουμε λαθη..εγω νιωθω απαισια ακομα..θελω να μαι τιμια κ καθαρη.! γι αυτο κιολας φρικαρα εκεινη την στιγμη κ το σταματησα...τιμια κ καθαρη..τελος.για μενα ειναι το παν αυτο.
    κ γι αυτο θεωρησα οτι πρεπει να το πω στον συντροφο μου ..αν κ αυτος πολλες φορες δνε ηταν εντελως τιμιος ..τον συγχωρεσα...ανακαλυψα πραγματα που με πληγωσαν..ζητησε συγχωρεση κ του την εδωσα.
    απο οτε ειμασταν μια χαρα πολλα χρονια..
    Του ανταπεδωσες πονο με αλλον τροπο. Αυτο υποθετω. Οι σχεσεις δεν ειναι τυποποιημενες και ρομποτικες να πηγαινουν κατα γραμμα. Τουλαχιστον δωσε στον εαυτο σου χρονο να δουλεψεις στην ψυχοθεραπεια γιατι εφτασες ως εκει. Και με το να μην τρως δεν αλλαζεις το παρελθον !
    "Make sure your worst enemy isn't you"

  13. #8563
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2016
    Location
    Planet Euphoria
    Posts
    2,876
    Quote Originally Posted by BOOM View Post
    ΝΑΙ εχουν γιγαντωθει...αλλα γενικα ηταν ενα λαθος..εγω δεν κανω τετοια..δεν ξερω τι επαθα..ολοι μου λενε ανθρωποι ειμαστε κανουμε λαθη..εγω νιωθω απαισια ακομα..θελω να μαι τιμια κ καθαρη.! γι αυτο κιολας φρικαρα εκεινη την στιγμη κ το σταματησα...τιμια κ καθαρη..τελος.για μενα ειναι το παν αυτο.
    κ γι αυτο θεωρησα οτι πρεπει να το πω στον συντροφο μου ..αν κ αυτος πολλες φορες δνε ηταν εντελως τιμιος ..τον συγχωρεσα...ανακαλυψα πραγματα που με πληγωσαν..ζητησε συγχωρεση κ του την εδωσα.
    απο οτε ειμασταν μια χαρα πολλα χρονια..
    Σε φοβάται τώρα αυτός, μην του τη κάνεις πάλι.... θα πάρει καιρό να σε συγχωρέσει... δεν νομίζω να σε χωρίσει θα το είχε κάνει ήδη, αλλά θα πάρει καιρό για να σε συγχωρέσει. Δώστου τον χώρο και τον χρόνο που θέλει, μην τον πιέζεις και αν πραγματικά σε γουστάρει θα συνεχίσει να είναι μαζί σου. Είναι διαφορετικό να είσαι με κάποια και να της την κάνεις στην αρχή και διαφορετικό να έχεις σχέση για χρόνια και να του τη κάνεις μετά από καιρό, για αυτό είναι απόμακρος τώρα,του πληγώθηκε ο εγωισμός. Κάνε υπομονή θα περάσει...και θα είστε πάλι οκ, απλώς μην γίνεσαι πιεστική μαζί του...

  14. #8564
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    4,537
    δεν νομιζω οτι συμβαινει κατι τετοιο...
    Last edited by anxious4ever; 30-03-2016 at 15:36.

  15. #8565
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    4,537
    το προβλημα μου ειναι οτι εγω δεν μπορω να συγχωρησω εμενα....αυτο ειναι το μεγιστο προβλημα μου.

Similar Threads

  1. Και τωρα τι?
    By water in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 21
    Last Post: 06-08-2013, 13:22
  2. Τώρα τι θες...?
    By astimatnam in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 4
    Last Post: 28-05-2012, 02:50
  3. Και τωρα πως το λενε...
    By mihalis in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 5
    Last Post: 07-01-2010, 23:52
  4. Και τωρα, τι?
    By amelie in forum Συναισθηματική Υπερφαγία, Ψυχογενής Βουλιμία
    Replies: 9
    Last Post: 12-01-2008, 18:27

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •