Πώς αισθάνεστε τώρα; - Page 739
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 739 of 837 FirstFirst ... 239639689729737738739740741749789 ... LastLast
Results 11,071 to 11,085 of 12551
  1. #11071
    Marilou
    Guest
    Quote Originally Posted by Χριστίνα900 View Post
    Ναι έτσι πρεπει, τα παιδια χρειάζονται τον χώρο τους.. Αλλά όταν χρειαζόμαστε από κάπου να στηριχτούμε παντα να έχουμε κοντά μας τους γονείς μας.. Ωραία ήταν στη βόλτα... Στην αρχή ήμουν λίγο αγχωμένη λόγο των σκεψεων.. Μετά όμως χαλάρωσα και περασα καλά... Βέβαια όταν γυρισα σπιτι με ταλαιπωρουν οι ιδεοληψιες αλλά προσπαθώ να σκέφτομαι θετικά.. Εσυ Μαριλου όλα καλά πως παει η μέρα σου?
    Quote Originally Posted by Κύκνος View Post
    Το κατά δύναμη... Δεν είναι και τέλεια αλλά έχω περάσει και χειρότερα... Εσύ πώς είσαι;
    Όλα καλά κορίτσια μου!!!

    Χριστίνα δεν θέλω να σε ρωτήσω τι ακριβως είναι αυτο που σε βασανίζει γιατί δεν θέλω να το βλέπεις γραμμένο.
    Αλλά άστο βλέπεις τελικά και έξω βγαίνεις χωρίς να σε κάνει απολύτως τίποτα .Οπότε όλα καλά θα είναι!

  2. #11072
    Quote Originally Posted by Marilou View Post
    Όλα καλά κορίτσια μου!!!

    Χριστίνα δεν θέλω να σε ρωτήσω τι ακριβως είναι αυτο που σε βασανίζει γιατί δεν θέλω να το βλέπεις γραμμένο.
    Αλλά άστο βλέπεις τελικά και έξω βγαίνεις χωρίς να σε κάνει απολύτως τίποτα .Οπότε όλα καλά θα είναι!
    Χαιρομαι που είσαι καλά!!
    Είναι μια συγκεκριμένη ιδεοληψια που μου κολλησε από ένα ποστ μιας κοπέλας που είχα διαβασει... Και δυστυχώς μου κολλησε και μένα αυτή η φοβία... Φοβάμαι μην αρχίσω να μπερδευω την πραγματικοτητα με τις αναμνήσεις και μην αρχίσω να πυστευω ότι έκανα κάτι το οποίο δεν έχω κάνει... Αστα δράμα η υπόθεση.. Είναι παραλογες και επίμονες σκέψεις που κολλησε το μυαλό μου... Μου προκαλουν δυσφορία και που και που στεναχώρια... Μακάρι να ηρεμησω κάποια στιγμή... Γενικά είμαι πολυ αγχώδης άτομο από μικρή... Ναι βγαίνω αλλά όταν έρχομαι σπίτι συνήθως θα με πιασουν οι σκέψεις παλι... Αλλά τι να κάνουμε... Κάποιες φορές το μόνο που μπορείς να κάνεις είναι υπομονή...

  3. #11073
    Χριστίνα δες στο δικό μου ποστ λίγο αν μπορείς..

  4. #11074
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,573
    Quote Originally Posted by Marilou View Post
    Όλα καλά κορίτσια μου!!!

    Χριστίνα δεν θέλω να σε ρωτήσω τι ακριβως είναι αυτο που σε βασανίζει γιατί δεν θέλω να το βλέπεις γραμμένο.
    Αλλά άστο βλέπεις τελικά και έξω βγαίνεις χωρίς να σε κάνει απολύτως τίποτα .Οπότε όλα καλά θα είναι!
    Πάλι μόνη μου έμεινα, έφυγαν όλοι... Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί με πειράζει τόσο κάποιες φορές... Για λίγες ώρες θα είναι μόνο...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  5. #11075
    Quote Originally Posted by Κύκνος View Post
    Πάλι μόνη μου έμεινα, έφυγαν όλοι... Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί με πειράζει τόσο κάποιες φορές... Για λίγες ώρες θα είναι μόνο...
    Νιώθεις μοναξιά όταν μένεις μόνη αυτό σε φοβίζει?

  6. #11076
    Χριστίνα είδες το μύνημα.? Αν θες στείλε στο eimail

  7. #11077
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,573
    Quote Originally Posted by Χριστίνα900 View Post
    Νιώθεις μοναξιά όταν μένεις μόνη αυτό σε φοβίζει?
    Ακριβώς όπως το λες... Νιώθω μοναξιά... Τουλάχιστον έχω τις γάτες μου συντροφιά, έχω περάσει μια περίοδο λίγων μηνών και χωρίς καθόλου κατοικίδιο κι ήταν ακόμα χειρότερα...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  8. #11078
    Quote Originally Posted by Κύκνος View Post
    Ακριβώς όπως το λες... Νιώθω μοναξιά... Τουλάχιστον έχω τις γάτες μου συντροφιά, έχω περάσει μια περίοδο λίγων μηνών και χωρίς καθόλου κατοικίδιο κι ήταν ακόμα χειρότερα...
    Αα και εγώ έχω γατουλες... Μου δίνουν πολυ χαρά όλα τα ζώα... Αλλά επειδή οι γατες είναι παιχνιδιαρες τρελενομαι να τις βλέπω να παίζουν έχουν πλακα

  9. #11079
    Το είδες το μύνημα γτ το έσβησα το mail

  10. #11080
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,573
    Quote Originally Posted by Χριστίνα900 View Post
    Αα και εγώ έχω γατουλες... Μου δίνουν πολυ χαρά όλα τα ζώα... Αλλά επειδή οι γατες είναι παιχνιδιαρες τρελενομαι να τις βλέπω να παίζουν έχουν πλακα
    Πόσες έχεις; Αρσενικές ή θηλυκές; Εμένα είναι θηλυκές κι η πιο μικρή εδώ και λίγη ώρα θέλει να της πετάω το μπαλάκι και να μου το φέρνει λες κι είναι σκύλος, χα χα!
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  11. #11081
    Κύκνος από το 2011 έχεις ανοίξει αυτό το ποστ μπράβο κρατάει ακόμα!

  12. #11082
    Marilou
    Guest
    Κυκνε μου προσπάθησε αυτές τις ώρες να έχεις κάτι ευχάριστο να κάνεις για να μην αισθάνεσαι έτσι .
    Μόνο έτσι το καταπολεμάει το μυαλό μας.Οσο το σκέφτεστε τόσο δυναμώνει...

    Τα ζωάκια είναι ψυχοθεραπεία πραγματικά !
    Έχουμε εδώ και ένα μήνα περίπου και εμείς μια φατσούλα στην οικογένεια μας που μου έχει πάρει τα μυαλά στην κυριολεξία !!
    Δεν υπάρχει αυτή η ψυχούλα !Πόση χαρά και γέλιο μας δίνει με τα παιχνίδια του !!!

    Παίξε με τις γατούλες σου κορίτσι μου και μια χαρά θα περάσει η ώρα!!!

  13. #11083
    Μυπως γνωρίζει κανείς γιατι δεν με αφήνει να στείλω μήνυμα εδώ ?

  14. #11084
    Quote Originally Posted by Κύκνος View Post
    Πόσες έχεις; Αρσενικές ή θηλυκές; Εμένα είναι θηλυκές κι η πιο μικρή εδώ και λίγη ώρα θέλει να της πετάω το μπαλάκι και να μου το φέρνει λες κι είναι σκύλος, χα χα!
    Εχω και θυληκες και αρσενικές είναι πολλες επειδή μενω στην υπαίθρο... Εχω και 2 μικρά σκατουλακια... Είναι τόσο γλυκά... Ειδικά τώρα αυτές τις μέρες που πιανει το κρυο έρχονται και κάθονται πανω μου για να ζεσταθουν... Μια μέρα ένα μικρό γατάκι μπήκε μέσα στην τσέπη από την ζακέτα μου και κοιμήθηκε χαχα

  15. #11085
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,573
    Quote Originally Posted by gamerxr View Post
    Κύκνος από το 2011 έχεις ανοίξει αυτό το ποστ μπράβο κρατάει ακόμα!
    Είναι πάντα επίκαιρο γι' αυτό Όσο για το μήνυμα δεν μπορείς να στείλεις σε κανέναν πριν να συμπληρώσεις τα 50 δημόσια μηνύματα, έτσι λειτουργεί το φόρουμ...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

Similar Threads

  1. Και τωρα τι?
    By water in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 21
    Last Post: 06-08-2013, 13:22
  2. Τώρα τι θες...?
    By astimatnam in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 4
    Last Post: 28-05-2012, 02:50
  3. Και τωρα πως το λενε...
    By mihalis in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 5
    Last Post: 07-01-2010, 23:52
  4. Και τωρα, τι?
    By amelie in forum Συναισθηματική Υπερφαγία, Ψυχογενής Βουλιμία
    Replies: 9
    Last Post: 12-01-2008, 18:27

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •