Πώς αισθάνεστε τώρα; - Page 805
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 805 of 837 FirstFirst ... 305705755795803804805806807815 ... LastLast
Results 12,061 to 12,075 of 12551
  1. #12061
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2019
    Posts
    3,392
    Quote Originally Posted by Marilou View Post
    Ειναι η αποψη σου και δεν μπορω να κανω κατι για να την αλλαξω ...

    Ενα αστυνομικος στον δρομο μπορει να ειναι απλα για τα διαδικαστικα και οντως να μην εχει αυτα τα δικαιωματα .............μαζι σου ως εδω ...
    Ο διπλανος του ομως βαση της εκπαιδευσης του και του βαθμου του ειναι δικαστικος λειτουργος και λειτουργει ετσι συμφωνα παντα με το συνταγμα και τους νομους που υπηρετει και εχει καθε δικαιωμα εκεινη την στιγμη να τους εφαρμοσει χωρις να σε ρωτησει καν ή να παρει εντολη απο τον ανωτερο του ...

    Εχει το δικαιωμα οταν ο αλλος δειξει ασεβεια και ανυπακοή προς το αξιωμα που εχει αποκτησει και εχει ορκιστει να το υπηρετει στο το ονομα αυτου να κανει οτι του επιτρεπει ο νομος ..

    Αυτα και τιποτε αλλο ,δεν προσπαθω να σου αλλαξω γνωμη ,εχεις τα βιωματα σου και μπορω να καταλαβω ολη αυτη την σταση σου ..

    Το γεγονος ομως της ασεβειας απο ενα πολιτη σε ενα οργανο οποιο ειναι αυτο δεν το δεχομαι εγω προσωπικα ...

    Ειδικα τετοιους ειδους φωτογραφιες που ανεβασες ..
    Εμενα προσωπικα με εξοργιζει το γεγονος να βλεπω το καθε κακομαθημενο αλητοπεδο να σπαει τις περιουσιες του κοσμάκη ,να καει καταστηματα και σπιτια στο ονομα της δηθεν επαναστασης τους και να καθονται να τα ματ και να τους χαιδευουν ..

    Την αλλη μερα οι καταστηματαρχες κλαινε και λενε που ηταν η αστυνομια ?
    Ποια αστυνομια αυτη που προσπαθώντας να υπερασπιστει περιουσιες και ζωες ασκει την βια που εχει μαθει για τις αντιστοιχες περιπτωσεις και μετα βρισκεται κρεμασμενος ο καθε αστυνομικος σε οποια φυλλαδα κυκλοφορει να απειλειται με διαθεσιμοτητα για δηθεν καταπατησει ανθρωπινων δικαιωματων?Οταν κατεστρεφε μαγαζια εκει τι εκαενε αυτος δεν καταπατουσε ανθρωπινα δικαιωματα ..Αν ερχοταν εμενα ενας τετοιος και μου εκαιγε την επιχειρηση δεν θα γλυτωνε απο τα δικα μου χερια ...ευτυχως ομως επειδη δεν μπορω να το κανω εγω αυτο εχω τον αστυνομικο να το κανει ..
    Εκει τι θα ελεγες ?Δεν θα ελεγε μπραβο καλα του εκανες που σε κατεσρεψε?Στον αστυνομικο δηλαδη γιατι τον κανεις να χασει την δουλεια του?
    Να σου πω εγω ...Γιατι μαλλον εχεις αποθημενα μαζι του για τους λογους σου ..

    Βλεπεις τις διαφορες και τον διαφορετικο τροπο προσεγγιεσης μια καταστασης ....

    Αυτα δεν εχω να πω κατι αλλο για το θεμα και ο καθενας ας κρατησει την αποψη του για τον ευατο του ομορφα και ωραια!
    Εντάξει είναι άλλο αυτό που λες και άλλο να μου πει εμένα με ποιο τρόπο θα πάω στο γιατρό ή οπουδήποτε άλλο. Με ρώτησε αν έχω δύο αυτοκίνητα και αν μπορώ να οδηγήσω ή αν θέλω στην τελική?
    Τα έχουν ισοπεδώσει όλα.
    Εύχομαι να φυσήξει δυνατός αέρας... Να πάρει μακριά όλα τα σκουπίδια της ζωής μου...

  2. #12062
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Quote Originally Posted by mindcrime View Post
    . Πρόσεξε τώρα, αν στην Ελλάδα είχαμε ένα συνταγματικό άρθρο όπως η 1η τροποποίηση στην Αμερική, στην ουσία αυτή η τροποποίηση λεει πως αν πχ αρχίζεις να βρίζεις έναν αστυνομικό ως αστυνομικό και όχι ως ανθρωπο τότε το όργανο δεν μπορεί να σου κάνει τίποτα. Πρόσεξε τι σου λέω ως αστυνομικό και όχι ως άνθρωπο. Αυτό συμβαίνει για να μην μπορεί να συλλάβει κάποιον πολίτη και να του χρεώσει κατηγορίες....

    Στην Ελλάδα όμως δεν έχουμε τίποτα από όλα αυτά... Σκέψου κάτι απλό ρε παιδί μου και θα καταλάβεις όλη την αλήθεια... Γιατί στην Ελλάδα οι αστυνομικοί δεν έχουν κάμερες πάνω στα αλεξίσφαιρα όπου ο κάθε πολίτης θα μπορεί με μία αιτησούλα να πάρει το ύλικο.... Σκέψου το απλά γιατί δεν έχουν; Σε ποιον θα κοβόντουσαν τα φτερά; Ποιος πλέον θα έπρεπε να ακολουθεί κατά γράμμα το τι λέει ο νόμος;
    Συμφωνω μαζι σου, οι αστυνομικοι ειναι ανεξελεγκτοι ............

    που να δεις παλαιοτερα τι γινοταν με αυτους , στα 80s , 2 φορες με ειχαν παει στο τμημα επειδη την μια πιστευαν οτι η μηχανη μου εκανε θορυβο, ετσι την ειχα παρει .......δεν την ειχα πειραξει......αλλη μια , επειδη η αδεια του αυτοκινητου μου εγραφε την εταιρεια του πατερα μου , παλι μεσα ......αλλη μια το 1976 , ερχισαν να ριχνουν ανεξελεγκτα δακρυγονα , ενα επεσε πολυ κοντα μου, χωθηκα σενα μαγαζι ωδικων πτηνων , στην Κοραη, για να παρω δισκους ειχα παει.....
    Last edited by Macgyver; 14-01-2021 at 14:33.

  3. #12063
    Marilou
    Guest
    Quote Originally Posted by Αλεξία10 View Post
    Εντάξει είναι άλλο αυτό που λες και άλλο να μου πει εμένα με ποιο τρόπο θα πάω στο γιατρό ή οπουδήποτε άλλο. Με ρώτησε αν έχω δύο αυτοκίνητα και αν μπορώ να οδηγήσω ή αν θέλω στην τελική?
    Τα έχουν ισοπεδώσει όλα.
    Δεν το είπα για εσένα αυτό βρε καλό μου ....το είπα καθαρά για την φωτογραφία ....

    Και εκεί αστυνομικό βλέπουμε ..είναι αυτό που λέω ο καθένας έχει την δική του άποψη ..

    Είναι σαν μου λες θα βγω και θα δικαιολογησω τον άλλον τον άντε μην τον χαρακτηρίσω που σήκωσε όπλο και πυροβόλησε το παιδί στα Εξάρχεια ..

    Εκεί ναι μαζί σου , με τον ανεγκεφαλο που έκανε επιδειξη εξουσίας σε παιδιά .....
    Δυστηχως στο όνομα αυτών και πολλών άλλων τέτοιων δυστηχως περιστατικών διαστρεβλονονται εικόνες και παίρνουν τα μυαλά όλων αυτών αέρα και καταστρέφουν κοσμακι ....
    Κρίμα ...

  4. #12064
    Senior Member
    Join Date
    May 2020
    Location
    Μορντορ
    Posts
    418
    Και εχω μεγαλη στενοχωρια για το παιδι 24χρονων που επεσε για το σταυρο και εσπασε τον αυχενα του.Τετραπληγια,και τραχειοστομια για παντα...ΚΡΙΜΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΛΟΓΙΑ....ισως ειναι καλυτερο να φυγει...

  5. #12065
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2016
    Location
    Planet Euphoria
    Posts
    2,876
    Quote Originally Posted by Marilou View Post
    Ειναι η αποψη σου και δεν μπορω να κανω κατι για να την αλλαξω ...

    Ενα αστυνομικος στον δρομο μπορει να ειναι απλα για τα διαδικαστικα και οντως να μην εχει αυτα τα δικαιωματα .............μαζι σου ως εδω ...
    Ο διπλανος του ομως βαση της εκπαιδευσης του και του βαθμου του ειναι δικαστικος λειτουργος και λειτουργει ετσι συμφωνα παντα με το συνταγμα και τους νομους που υπηρετει και εχει καθε δικαιωμα εκεινη την στιγμη να τους εφαρμοσει χωρις να σε ρωτησει καν ή να παρει εντολη απο τον ανωτερο του ...

    Εχει το δικαιωμα οταν ο αλλος δειξει ασεβεια και ανυπακοή προς το αξιωμα που εχει αποκτησει και εχει ορκιστει να το υπηρετει στο το ονομα αυτου να κανει οτι του επιτρεπει ο νομος ..

    Αυτα και τιποτε αλλο ,δεν προσπαθω να σου αλλαξω γνωμη ,εχεις τα βιωματα σου και μπορω να καταλαβω ολη αυτη την σταση σου ..

    Το γεγονος ομως της ασεβειας απο ενα πολιτη σε ενα οργανο οποιο ειναι αυτο δεν το δεχομαι εγω προσωπικα ...

    Ειδικα τετοιους ειδους φωτογραφιες που ανεβασες ..
    Εμενα προσωπικα με εξοργιζει το γεγονος να βλεπω το καθε κακομαθημενο αλητοπεδο να σπαει τις περιουσιες του κοσμάκη ,να καει καταστηματα και σπιτια στο ονομα της δηθεν επαναστασης τους και να καθονται να τα ματ και να τους χαιδευουν ..

    Την αλλη μερα οι καταστηματαρχες κλαινε και λενε που ηταν η αστυνομια ?
    Ποια αστυνομια αυτη που προσπαθώντας να υπερασπιστει περιουσιες και ζωες ασκει την βια που εχει μαθει για τις αντιστοιχες περιπτωσεις και μετα βρισκεται κρεμασμενος ο καθε αστυνομικος σε οποια φυλλαδα κυκλοφορει να απειλειται με διαθεσιμοτητα για δηθεν καταπατησει ανθρωπινων δικαιωματων?Οταν κατεστρεφε μαγαζια εκει τι εκαενε αυτος δεν καταπατουσε ανθρωπινα δικαιωματα ..Αν ερχοταν εμενα ενας τετοιος και μου εκαιγε την επιχειρηση δεν θα γλυτωνε απο τα δικα μου χερια ...ευτυχως ομως επειδη δεν μπορω να το κανω εγω αυτο εχω τον αστυνομικο να το κανει ..
    Εκει τι θα ελεγες ?Δεν θα ελεγε μπραβο καλα του εκανες που σε κατεσρεψε?Στον αστυνομικο δηλαδη γιατι τον κανεις να χασει την δουλεια του?
    Να σου πω εγω ...Γιατι μαλλον εχεις αποθημενα μαζι του για τους λογους σου ..

    Βλεπεις τις διαφορες και τον διαφορετικο τροπο προσεγγιεσης μια καταστασης ....

    Αυτα δεν εχω να πω κατι αλλο για το θεμα και ο καθενας ας κρατησει την αποψη του για τον ευατο του ομορφα και ωραια!
    Τις φωτογραφίες τις ανέβασα για ένα μόνο λόγο, για να δείξω πως μπορεί κάποιος γνώστης του BJJ να αντιμετωπίσει κάποιον αστυνομικό σε φουλ εξάρτηση. Ο ένας με ολόκληρη εξάρτηση και ο άλλος απλώς με το σώμα του. Δεν ξέρω αν έκανε επεισόδια ο τύπος πριν ή για ποιο λόγο κατέβηκε στο δρόμο, εγώ απλώς είδα τη συγκεκριμένη στάση και κινήσεις του σώματος.

    Τους μπαχαλάκηδες και εγώ δεν τους θέλω. Ποιος σου είπε ότι τους θέλω ή οτι συμφωνώ με αυτά που κάνουνε;

    Μαριλού στα περιβόητα Εξάρχεια έχει τρία πολύ καλά μαγαζιά, πραγματικά πολύ καλά. Λοιπόν σε αυτά τα μαγαζιά έχω να πάω τρία χρόνια. Ξέρεις γιατί; Επειδή φοβάμαι την αστυνομία μην τυχόν με μπλέξει πουθενά, γιατί δεν ξέρω τι μπορεί να συμβεί. Στο Κολωνάκι μπορώ να πηγαίνω και να τους δω εκεί δεν με ενδιαφέρει, δεν πρόκειται να ασχοληθούν μαζί μου το ξέρω πως δεν πρόκειται, δεν τους φοβάμαι, στα Εξάρχεια όμως που έχει τρία τέλεια μαγαζιά, δεν πάω γιατί τους φοβάμαι δεν ξέρω που θα πέσω και τι προθέσεις θα έχει ο καθένας από αυτούς.

    Αν είχανε κάμερες πάνω τους όμως, δεν θα τους φοβόμουνα. Εύχομαι να καταλάβεις την διαφορά...

  6. #12066
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2019
    Posts
    3,392
    Quote Originally Posted by Marilou View Post
    Δεν το είπα για εσένα αυτό βρε καλό μου ....το είπα καθαρά για την φωτογραφία ....

    Και εκεί αστυνομικό βλέπουμε ..είναι αυτό που λέω ο καθένας έχει την δική του άποψη ..

    Είναι σαν μου λες θα βγω και θα δικαιολογησω τον άλλον τον άντε μην τον χαρακτηρίσω που σήκωσε όπλο και πυροβόλησε το παιδί στα Εξάρχεια ..

    Εκεί ναι μαζί σου , με τον ανεγκεφαλο που έκανε επιδειξη εξουσίας σε παιδιά .....
    Δυστηχως στο όνομα αυτών και πολλών άλλων τέτοιων δυστηχως περιστατικών διαστρεβλονονται εικόνες και παίρνουν τα μυαλά όλων αυτών αέρα και καταστρέφουν κοσμακι ....
    Κρίμα ...
    Αυτό ισχύει. Όλα είναι σχετικά. Έχει αυτός τα δικαιώματα του, έχω και εγώ τα δικά μου. ΑΛΛΆ και πάλι το ύφος του θα έπρεπε να είναι λίγο πιο ανθρώπινο θα έλεγα. Να μου πει με άλλο τρόπο ότι δεν με πιστεύει ότι είμαστε οικογένεια. Δεν φταίω εγώ που τον νευρίασε ο προηγούμενος που πέρασε πριν από μένα. Για να μην πω για άλλα πιο "χοντρά" που έχουν κάνει.
    Δεν ξέρω τι γίνεται σε εσας αλλά εδώ στην Αθήνα το έχουν παραχεσει. Τι στο καλό? Έχουν πέσει οι μισθοί και ξεσπανε όπου να ναι?
    Εύχομαι να φυσήξει δυνατός αέρας... Να πάρει μακριά όλα τα σκουπίδια της ζωής μου...

  7. #12067
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Quote Originally Posted by Αλεξία10 View Post
    Δεν ξέρω τι γίνεται σε εσας αλλά εδώ στην Αθήνα το έχουν παραχεσει. Τι στο καλό? Έχουν πέσει οι μισθοί και ξεσπανε όπου να ναι?
    πιστευω οτι για να γινεις αστυνομικος ( οχι τροχονομος ) , πρεπει ναχεις ενα κομπλεξακι, ουτε θελω να καταληξουμε με τους νοσηρους ναζιστες βεβαια , αλλα ουτε με αυτους τους εξουσιοφρενεις ......

  8. #12068
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2019
    Posts
    3,392
    Quote Originally Posted by Macgyver View Post
    πιστευω οτι για να γινεις αστυνομικος ( οχι τροχονομος ) , πρεπει ναχεις ενα κομπλεξακι, ουτε θελω να καταληξουμε με την νοσηρους ναζιστες βεβαια , αλλα ουτε με αυτους ......
    Ε εντάξει όχι και κόμπλεξ. Ίσα ίσα πιστεύω ότι όλοι έχουν τις ικανότητες για να περάσουν στις συγκεκριμενες σχολές. Απλά κάποια μεμονωμένα περαστικά το έχουν πάει σε άλλο επίπεδο αυτό με την αγένεια.
    Εύχομαι να φυσήξει δυνατός αέρας... Να πάρει μακριά όλα τα σκουπίδια της ζωής μου...

  9. #12069
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,459
    Quote Originally Posted by ΜΑΝΟΣ 14 View Post
    Και εχω μεγαλη στενοχωρια για το παιδι 24χρονων που επεσε για το σταυρο και εσπασε τον αυχενα του.Τετραπληγια,και τραχειοστομια για παντα...ΚΡΙΜΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΛΟΓΙΑ....ισως ειναι καλυτερο να φυγει...
    Συμφωνώ μαζί σου... Εγώ τουλάχιστον δεν θα ήθελα να ζω έτσι... Είναι όντως πολύ κρίμα, νέο παιδί...
    Έχεις δει αυτή την ταινία;


    Είναι η αληθινή ιστορία κάποιου τετραπληγικού καθηλωμένου στο κρεβάτι για χρόνια και τον αγώνα του για να του επιτραπεί να κάνει ευθανασία...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  10. #12070
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2016
    Location
    Planet Euphoria
    Posts
    2,876
    Και για να σου το πω διαφορετικά Μαριλου να το καταλάβεις, αν για παράδειγμα στην αστυνομία είχαμε μόνο γυναίκες κάνεναν άντρα που θα ερχόντουσαν ευγενικά και θα σεβόντουσαν αυτά που πρέπει να σεβαστούν δεν θα γινόταν τίποτα ή αν τυχόν κάποιος παρόλο που φέρθηκε όπως έπρεπε τον γαμούσε στο ξύλο γιατί της το έπαιξε βαρύ πεπόνι ενώ εκείνη σεβάστηκε κάθε του δικαίωμα θα ήμουν μαζί της και θα της έλεγα ριξτου και άλλο...
    Το καταλαβαίνεις αυτό που σου λέω;

    Δηλαδή τι μπορείς να πει καποιος για αυτή την κοπέλα που θα δείτε στο βίντεο;

    Μπορεί να πει κάποιος κάτι κακό για αυτή την κοπέλα; Δείτε το βίντεο από το 03:22 και μετά



  11. #12071
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Quote Originally Posted by Αλεξία10 View Post
    Ε εντάξει όχι και κόμπλεξ. Ίσα ίσα πιστεύω ότι όλοι έχουν τις ικανότητες για να περάσουν στις συγκεκριμενες σχολές. Απλά κάποια μεμονωμένα περαστικά το έχουν πάει σε άλλο επίπεδο αυτό με την αγένεια.
    παλαιοτερα συνεβαινε αυτο, τωρα εχει βελτιωθει η κατασταση.........δλδ. τοτε προκαλουσαν τρομο οι μπατσοι......ισως ηταν κληρονομια της τοτε χουντας .......παντα αναφερομαι σε μεμονωμενα περιστατικα .....

  12. #12072
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2019
    Posts
    3,392
    Quote Originally Posted by Macgyver View Post
    παλαιοτερα συνεβαινε αυτο, τωρα εχει βελτιωθει η κατασταση.........δλδ. τοτε προκαλουσαν τρομο οι μπατσοι......ισως ηταν κληρονομια της τοτε χουντας .......παντα αναφερομαι σε μεμονωμενα περιστατικα .....
    Δεν μιλάω για τρόμο. Είναι αγενείς. Μου λέει "Ναι καλά ωραίο το ανέκδοτο ότι είστε οικογένεια και πάτε σε γιατρό". Δηλαδή τι τρόπος είναι αυτός?
    Εύχομαι να φυσήξει δυνατός αέρας... Να πάρει μακριά όλα τα σκουπίδια της ζωής μου...

  13. #12073
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Quote Originally Posted by Αλεξία10 View Post
    Δεν μιλάω για τρόμο. Είναι αγενείς. Μου λέει "Ναι καλά ωραίο το ανέκδοτο ότι είστε οικογένεια και πάτε σε γιατρό". Δηλαδή τι τρόπος είναι αυτός?
    οντως , αυτο ειναι αγενεια , ειναι σε αλλη κατηγορια .......

  14. #12074
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2016
    Location
    Planet Euphoria
    Posts
    2,876
    Quote Originally Posted by Macgyver View Post
    πιστευω οτι για να γινεις αστυνομικος ( οχι τροχονομος ) , πρεπει ναχεις ενα κομπλεξακι, ουτε θελω να καταληξουμε με τους νοσηρους ναζιστες βεβαια , αλλα ουτε με αυτους τους εξουσιοφρενεις ......
    Είσαι λάθος....Στη κοινωνία που ζούμε το θεωρούν ως ένα επάγγελμα που εξασφαλίζει ένα μισθό σταθερό, αρκεί να πιάσεις τα μόρια που χρειάζεται. Δεν είναι έτσι,ότι έχουν κόμπλεξ, μην τα ισοπεδώνουμε όλα... Το σόι της πρώην μου το μισό της είναι πρωην και νυν αστυνομικοί και κάποιοι διευθυντές παραλίγο θα γινόταν και η ίδια αλλά δεν ήθελε (δεν έπασχε από διπολική όταν της είπανε να την βάλουν στο σώμα) αν εξαίρεσεις στα 7 άτομα τους 2 οι άλλοι είναι μια χαρά. Ο ένας από αυτούς που είναι μια χαρά και μάλιστα είναι στα ΜΑΤ έχει κράξει τον άλλον που είναι ακροδεξιό φασιστόμουτρο και του έχει πει πως από κάτι ουγκανούς σαν και σένα μας έχει βγει το όνομα μπροστά μου κιόλας!

  15. #12075
    Marilou
    Guest
    Quote Originally Posted by ΜΑΝΟΣ 14 View Post
    Εγω εχω εξοργιστει με τα κωλοπαιδα που τσακισαν στο ξυλο το σταθμαρχη του μετρο.Και με τα αλλα σκουπιδια που χτυπησαν τον κατακοιτο γερακο στο Μενιδι.Ξυλο μεχρι τελικης πτωσεως στις λειρατεε κοτες που τα βαζουν με ανημπορους...τις προαλλεε εν τω μεταξυ ειχα παει στο τμημα και ειδα μια κοπελα με μαυρισμενα ματια να κλαιει.Μου ζητουσε συγνωμη που εκλαιγε μπροστα μου,μου ειπε οτι τη χτυπησε ο βιαιος αντρας της...την παρηγορησα και της ειπα να μην κανει πισω και να φροντισει να παει φυλακη ο π@@@στης.Απο θυμο και οργη,αλλο τιποτα...χρονια τωρα...
    Μόλις είδα το βίντεο πραγματικά τι ζείτε εσείς εκεί πέρα???

    Πάει ο ανθρωπος από αρνητές μάσκας λέει ....

    Ας τα έκανα και αλλού αυτα ...

    Αυτά βλέπω εγώ και λέω αυτά που λέω τελοσπαντων ..

Similar Threads

  1. Και τωρα τι?
    By water in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 21
    Last Post: 06-08-2013, 13:22
  2. Τώρα τι θες...?
    By astimatnam in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 4
    Last Post: 28-05-2012, 02:50
  3. Και τωρα πως το λενε...
    By mihalis in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 5
    Last Post: 07-01-2010, 23:52
  4. Και τωρα, τι?
    By amelie in forum Συναισθηματική Υπερφαγία, Ψυχογενής Βουλιμία
    Replies: 9
    Last Post: 12-01-2008, 18:27

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •