Πώς αισθάνεστε τώρα; - Page 20
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 20 of 837 FirstFirst ... 1018192021223070120520 ... LastLast
Results 286 to 300 of 12551
  1. #286
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,576
    Δεν αντέχω άλλο, δεν αντέχω!!!!!!!

  2. #287
    Banned
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    6,851
    ζηλεια παλι κι ασχημα ξανα τελευταια.
    Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τη διαχείριση για παραβίαση των όρων χρήσης.
    Last edited by Idella; 20-11-2011 at 13:24.

  3. #288
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,821
    Quote Originally Posted by KENO View Post
    ζηλεια παλι κι ασχημα ξανα τελευταια.
    Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τη διαχείριση για παραβίαση των όρων χρήσης.
    η λογικη του φθονερου ελληνάρα...
    δεν θελω δικια μου κατσικα, θελω να ψοφησει η κατσικα του γειτονα!!!
    ο καθενας παιρνει οτι του αξιζει στο θεμα των σχεσεων, σε αυτη τη ζωη...
    Last edited by Idella; 20-11-2011 at 13:25.

  4. #289
    Banned
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    6,851
    Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τη διαχείριση για παραβίαση των όρων χρήσης.
    Last edited by Idella; 20-11-2011 at 13:26.

  5. #290
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,821
    Quote Originally Posted by KENO View Post
    Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τη διαχείριση για παραβίαση των όρων χρήσης.
    Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τη διαχείριση για παραβίαση των όρων χρήσης.
    Last edited by Idella; 20-11-2011 at 13:27.

  6. #291
    Banned
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    6,851
    τροποποιηση απο τη διαχειριση.
    κενο, σε παρακαλω θερμα να προσεχεις τι γραφεις γιατι παραβιαζεις δικαιωματα τριτων,κανοντας καταχρηση του δικαιωματος σου να εκφραζεσαι.
    Last edited by Ξωτικό; 20-11-2011 at 13:33.

  7. #292
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,821
    Quote Originally Posted by KENO View Post
    Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τη διαχείριση για παραβίαση των όρων χρήσης.
    Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τη διαχείριση για παραβίαση των όρων χρήσης.
    Last edited by Idella; 20-11-2011 at 13:28.

  8. #293
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Πουθενά
    Posts
    325
    Σε λίγο θα προσπαθήσω να μιλήσω στην μανα μου.
    there's too much blood in my caffeine system

  9. #294
    Banned
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    6,851
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τη διαχείριση για παραβίαση των όρων χρήσης.
    Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τη διαχείριση για παραβίαση των όρων χρήσης.

  10. #295
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,821
    Quote Originally Posted by KENO View Post
    Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τη διαχείριση για παραβίαση των όρων χρήσης.οσο για το ταξιδι τι ακριβως εννοεις ? που δεν εφυγα σε αλλη χωρα ? τη διαφορα του να πας να μεινεις καπου ΜΟΝΙΜΑ, με απλα μια βολτουλα και να γυρισεις, τη γνωριζεις ?
    ναι αμε, πως δεν την γνωριζω.
    εγω, αν δεν ειχα σχεση εδω και δουλεια θα εφευγα για πλακα, να δω αν μπορω να κανω κατι εξω, δεν θα μιξοκλαιγα σαν παιδακι..

  11. #296
    Banned
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    6,851
    εσυ δεν εισαι εγω ομως, ουτε εχουμε τα ιδια χαρτια, ουτε καν την ιδια ηλικια.
    στα λογια βεβαια τα παντα ειναι ευκολα, λες και γινονται ολα απλα με ενα τηλεφωνημα...
    κατι αλλο πιο χρησιμο και ουσιαστικο σαν 40χρονη εχεις να μου πεις ?

  12. #297
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,821
    Quote Originally Posted by KENO View Post
    εσυ δεν εισαι εγω ομως, ουτε εχουμε τα ιδια χαρτια, ουτε καν την ιδια ηλικια.
    στα λογια βεβαια τα παντα ειναι ευκολα, λες και γινονται ολα απλα με ενα τηλεφωνημα...
    κατι αλλο πιο χρησιμο και ουσιαστικο σαν 40χρονη εχεις να μου πεις ?
    ευτυχως δεν ειμαι, ναι...
    εχω να σου πω να μην φοβασαι να ζησεις.
    αυτο που περναει απο διπλα οσο εσυ τρεμεις να ζησεις και φθονεις την ζωη των αλλων, ειναι η δικη σου ζωη...

  13. #298
    Banned
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    6,851
    ευχαριστω το εχω υποψην, αν και πλεον δεν εχει και τοσο σημασια η ζωη.

    τελος θελω να πω στους mods να μη παιρνουν το ρολο τους τοσο σοβαρα κανωντας τα παντα edit, απλα μια χαλαρη κουβεντα καναμε με τη Remendy, δε τσακωθηκαμε ουτε ανεβηκαν οι τονοι, οκ ?

    αυτα και καλο μεσημερι, βγαινω για μεσημεριανο.

  14. #299
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2011
    Location
    Αλομπαρική Οροσειρά
    Posts
    733
    Έλα ρε Κενέ... κοίτα, μπορεί να διαφωνώ ή να μη γουστάρω τις χρήστριες με τις οποίες έχεις θέμα - όπως κι αυτές εμένα - αλλά το έχεις ξεφτιλίσει αδερφέ μου... βασικά μόλις μπήκα και δεν έχω δει τί μηνύματα ανταλλάξατε... αλλά και χθες ακόμη, στο θέμα της Φάμπιουλους περί αυτοκτονίας, έτοιμη ήμουν να πω περισσότερα αλλά - μπράβο μου - προσέχω τα όριά μου πλέον και ευτυχώς, τελικά, που δεν επεκτάθηκα... δεν έχεις κουραστεί αδερφέ με την πιπίλα;... φταίει η χώρα και φταίει η χώρα... από ποιούς αποτελείται αυτή η χώρα καλέ;... από μένα και σένα δεν αποτελείται;...
    Ναι, ξέρω, έχεις κάποια λεφτά στην άκρη... τράβα όξω επιτέλους και ρισκάρισε, η ζωή είναι ρίσκο, ταξίδι, δρόμος αλλά εσύ καταναλώνεσαι μόνο στα ποιοτικά βίντεοζ του γιουτούμπ, και στην ελεγεία του "άτιμη Ελλάδα πώς με κατάντισες...". Κάποιοι σε ταΐζουν και σε ποτίζουν όμως ακόμη, γιατί αν ΔΕΝ, μάλλον δε θα ήσουν εδώ να γράφεις όλα όσα γράφεις. Εν τω μεταξύ... οργανώνεις αυτοκτονία για τα Χριστούγεννα απ' ό,τι κατάλαβα χθες... και να σου πω και το άλλο;... είσαι σίγουρος πως είσαι "αντικοινωνικός";... είσαι σίγουρος πως είσαι "περίεργος";... εγώ πάλι σε βρίσκω έντονα επαναλαμβανόμενο, ομιλητικότατο και διψασμένο για επικοινωνία, προβλέψιμο και εκφοβιστή του ίδιου του εαυτού σου. Και ιδιαιτέρως νοήμονα για να αντέχεται απ' τον εαυτό σου αυτό που του κάνεις... η Ελλάδα είναι μια μεγάλη κουράδα Κενό, πόσο πιο χάλια θα είναι, λες, στο εξωτερικό;... είσαι "πρώην" αλκοολικός Κενό, αλλά γιατί σου κρύβουνε τα μπουκάλια στο σπίτι εφόσον δεν είσαι ακόμη;... κι εγώ έχω αλκοόλια, αλλά για αυτούς που με επισκέπτονται... δε γουστάρεις να μπλεχτείς ακόμη κι αν η τύπισσα δε θέλει να κάνει σχέση γιατί και τότε "μπορεί να κολλήσεις τίποτα", αλλά παρακάτω "δε γαμεί, ας πεθάνω από Aids, να τελειώνω μια ώρα αρχύτερα"... έχεις θέμα με τα γλυκά αλλά σου ξυνίζει και μια ελεγχόμενη διατροφή, γιατί πάλι "δε γαμεί, ας πεθάνω απ' το φαϊ"... και επιμένω στην ερώτησή μου. Πόσο θα αντέξει το ίδιο σου το μυαλό - το ευφυέστατο κατ' τ' άλλα, που ΝΑΙ έχει και πολύ ωραίες ιδέες συχνότατα - να το κοροίδεύεις με παπαριές που έχουν ξεφτίσει;...
    Τρέμεις τη ζωή ρε Κενό... και ο Θάνατος - επειδή ΔΕ το γνωρίζεις - μέρος της ζωής είναι και αποτελεί τον επίλογό της... άντε να δούμε πότε θα το παραδεχτείς και θα έρθεις στα ίσα σου. Αλλά δε θέλεις. Και πίστεψέ με, δε θα ήθελες να μάθεις τί σημαίνει Θάνατος. Όταν φτάσω 129 ετών λοιπόν, φώναξέ με να πιούμε παρέα τα μπουκάλια που σου κρύβουν...
    Last edited by RockElCasbah; 20-11-2011 at 16:46.

  15. #300
    Banned
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    6,851
    RockElCasbah εμφανιζεσαι σαν αλλη μια τυπικη λολοστεφανια που κρινει εξ ιδιων τα αλλοτρια, συνηθισμενο φαινομενο εδω μεσα, αφου κανεις δε κοιταζει τα μουτρα του πρωτα, μας φταινε παντα οι αλλοι! εντουτοις θα κανω μια προσπαθεια να σου απαντησω, απο εκει και περα την επομενη φορα σε παρακαλω πρωτου σχηματισεις δικο σου συμπερασμα για κατι, ελα ρωτα με προσωπικα...

    Quote Originally Posted by RockElCasbah View Post
    από ποιούς αποτελείται αυτή η χώρα καλέ;... από μένα και σένα δεν αποτελείται;...
    οχι, δεν αποτελω κομματι της χωρας κι ουτε θελω, αφου δεν εργαζομαι και δεν προσφερω τιποτα σε τουτο τον τοπο.

    Quote Originally Posted by RockElCasbah View Post
    εσύ καταναλώνεσαι μόνο στα ποιοτικά βίντεοζ του γιουτούμπ
    μπα περισσοτερο στις ταινιες καταναλωνομαι, απλα εσυ βλεπεις μονο αυτα που ποσταρω εδω μεσα, και νομιζεις οτι μεχρι εκει φτανω και τιποτα αλλο.

    Quote Originally Posted by RockElCasbah View Post
    Κάποιοι σε ταΐζουν και σε ποτίζουν όμως ακόμη, γιατί αν ΔΕΝ, μάλλον δε θα ήσουν εδώ να γράφεις όλα όσα γράφεις.
    σκατα σκυλων απ'το πεζοδρομιο ζεστα ζεστα τρωω ο καημενος, κι οτι πεταξουν στα σκουπιδια εξω απ'τα Goodys. seriously, αν δε ξερεις τη κατασταση που επικρατει σπιτι μου και γενικοτερα στο περιβαλλον που ζω, καλυτερα ΒΟΥΛΩΣΕ ΤΟ, γιατι με αυτους που με ταϊζουν και με ποτιζουν, δε τα παω και τοσο καλα ετσι ωστε να καλοπερναω οπως νομιζεις. με τη πρωτη ευκαιρια θα εφευγα, και για συγκατοικηση οπως προπερσυ, ελα ομως που οι πατσαβουρες στο ελλαδισταν πλεον ουτε να μαγειρευουν ξερουν και ειναι ανικανες να κρατηθουν σε σχεση.

    Quote Originally Posted by RockElCasbah View Post
    Εν τω μεταξύ... οργανώνεις αυτοκτονία για τα Χριστούγεννα απ' ό,τι κατάλαβα χθες...
    και περσυ χριστουγεννα κοβομουν και ηθελα να κρεμαστω. ψαξε βρες το θεμα που ειχα κανει κι εδω στο φορουμ αν δε πιστευεις. γενικα καθε χριστουγεννα ειμαι πολυ χαλια.

    Quote Originally Posted by RockElCasbah View Post
    και να σου πω και το άλλο;... είσαι σίγουρος πως είσαι "αντικοινωνικός";... είσαι σίγουρος πως είσαι "περίεργος";...εγώ πάλι σε βρίσκω έντονα επαναλαμβανόμενο, ομιλητικότατο και διψασμένο για επικοινωνία, προβλέψιμο και εκφοβιστή του ίδιου του εαυτού σου.
    κρινωντας με απο μεμονωμενα ποστακια σε ενα φορουμ, δε μπορω να ξερω τι εντυπωση σχηματιζει ο καθενας στο μυαλο του. εγω ετσι με χαρακτηριζω παντως, αν εσυ προτιμας το επαναλαμβανομενος κι εκφοβιστης κλπ ειναι δικαιωμα σου, οπως δικαιωμα σου ειναι ο λολοστεφανισμος και να νομιζεις οτι με ξερεις προσωπικα.

    Quote Originally Posted by RockElCasbah View Post
    είσαι "πρώην" αλκοολικός Κενό, αλλά γιατί σου κρύβουνε τα μπουκάλια στο σπίτι εφόσον δεν είσαι ακόμη;...
    δεν ειναι μονο το "τωρα" για να λες "ακομη", και περσυ μεχρι την ανοιξη επινα, και γενικα το αλκοολ το εχω σαν μεσο διαφυγης απ'τη πραγματικοτητα Το μηνυμα τροποποιηθηκε για παραβιαση των ορων χρησης. . οι γονεις μου τρομαζουν συχνα με οσα κανω, και επειδη δε θελουν να καταληξω νοσοκομειο, γι'αυτο πλεον μου τα κρυβουν να μη πινω.

    Quote Originally Posted by RockElCasbah View Post
    κι εγώ έχω αλκοόλια, αλλά για αυτούς που με επισκέπτονται...
    θες να σε επισκεφτω να πιουμε και να βγαλουμε τα ματια μας ?

    Quote Originally Posted by RockElCasbah View Post
    δε γουστάρεις να μπλεχτείς ακόμη κι αν η τύπισσα δε θέλει να κάνει σχέση γιατί και τότε "μπορεί να κολλήσεις τίποτα", αλλά παρακάτω "δε γαμεί, ας πεθάνω από Aids, να τελειώνω μια ώρα αρχύτερα"...
    εδω μαλλον δε καταλαβες τι εγραψα. γενικα ενω το σεξ αρεσει σε ολους και θα πρεπε να ειναι πιο ελευθερο, εχει καταντησει σημερα και δε μπορει κανεις να το ευχαριστηθει, ακομα κι αν ειναι σε σχεση. παρολαυτα εμενα ναι δε με νοιαζει πλεον κι aids να κολλησω, αρκει να περασω λιγες ωρες ευχαριστα με καποιο μικρο μουνακι μεχρι τα 26.

    Quote Originally Posted by RockElCasbah View Post
    έχεις θέμα με τα γλυκά αλλά σου ξυνίζει και μια ελεγχόμενη διατροφή, γιατί πάλι "δε γαμεί, ας πεθάνω απ' το φαϊ"...
    οι τελευταιες εξετασεις αιματος που ειχα κανει, ειχαν δειξει οτι εχω χοληστερινη λιγο παραπανω απ'το κανονικο. και ειχα αρχισει διατροφη την ανοιξη μεχρι τον ιουνιο επειδη υπηρχε λογος να το κανω, μετα δεν υπηρχε οποτε το αφησα.

    Quote Originally Posted by RockElCasbah View Post
    Πόσο θα αντέξει το ίδιο σου το μυαλό - το ευφυέστατο κατ' τ' άλλα, που ΝΑΙ έχει και πολύ ωραίες ιδέες συχνότατα - να το κοροίδεύεις με παπαριές που έχουν ξεφτίσει;...
    δεν αντεχει γιαυτο κλαιγομαι σαν μικρο παιζακι οπως μου ειπε η Remendy.

    Quote Originally Posted by RockElCasbah View Post
    Τρέμεις τη ζωή ρε Κενό...
    τη τρεμω τοσο τη *******, τρεμω μη με πατησει κανενα αμαξι, τρεμω μη μου επιτεθει κανεις με μαχαιρι με το που βγω απ'το σπιτι, τρεμω μη πατησω τα σκατα κανενος σκυλιου ή γατας... αυτη τη στιγμη ομως συγκεκριμενα τρεμω κι απ'το κρυο γιατι ειναι ανοιχτα τα παραθυρα λογο ηλιθιοτητας των υπολοιπων εδω.

    Quote Originally Posted by RockElCasbah View Post
    Όταν φτάσω 129 ετών λοιπόν, φώναξέ με να πιούμε παρέα τα μπουκάλια που σου κρύβουν...
    εγω παντως ουτε στα 29 δεν εφτασα ακομα, παρολες τις φημες που μπορει να κυκλοφορουν οτι ο KENO ειναι μεγαλος.
    Last edited by keep_walking; 20-11-2011 at 23:37.

Similar Threads

  1. Και τωρα τι?
    By water in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 21
    Last Post: 06-08-2013, 13:22
  2. Τώρα τι θες...?
    By astimatnam in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 4
    Last Post: 28-05-2012, 02:50
  3. Και τωρα πως το λενε...
    By mihalis in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 5
    Last Post: 07-01-2010, 23:52
  4. Και τωρα, τι?
    By amelie in forum Συναισθηματική Υπερφαγία, Ψυχογενής Βουλιμία
    Replies: 9
    Last Post: 12-01-2008, 18:27

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •